Skoči na vsebino

NOVOLETNE ZABAVE


peter1

Priporočene objave

pr nas je brezveze in že neki let ne hodm :wacko:

same babe, k enkrat letno nase zvlečejo vso zlatnino, se bašejo s hrano in obirajo. :SS

tud na pogrebščini je bolj živahno. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas je brezveze in že neki let ne hodm :wacko:

same babe, k enkrat letno nase zvlečejo vso zlatnino, se bašejo s hrano in obirajo. :SS

tud na pogrebščini je bolj živahno. :headbang:

Ql.. letos smo pr teb. Naredimo kažin, da ne bo tolk dolgcajt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas je brezveze in že neki let ne hodm :wacko:

same babe, k enkrat letno nase zvlečejo vso zlatnino, se bašejo s hrano in obirajo. :SS

tud na pogrebščini je bolj živahno. :headbang:

A pol to pr vas zgleda bolj tkole k na prvi sliki ne na drugi?post-6886-1198097229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranjska Gora. 2 dni. Glede na to, da 2/3 žensk, naplaniranih vsaj 5 izhodov. Mislim, da bom imela na večerjo bajkerski kombinezon.

SOVRAŽIM PRESERANCIJO :headbang: Še dobro, da nekaj normalnih ljudi. Pa kak kozarec vmes. Da bo vsaj tragikomično :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodim na njih, ker me boli kurac za take čage, kjer moram na vso silo bit prijazen in se pogovarjat o stvareh, ki mi gladko in sladko dol visijo. :BUA: Raje grem s kolegi v lokalno bufo na pir. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodim na njih, ker me boli kurac za take čage, kjer moram na vso silo bit prijazen in se pogovarjat o stvareh, ki mi gladko in sladko dol visijo. :BUA: Raje grem s kolegi v lokalno bufo na pir. :grim

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hodim na njih, ker me boli kurac za take čage, kjer moram na vso silo bit prijazen in se pogovarjat o stvareh, ki mi gladko in sladko dol visijo. :BUA: Raje grem s kolegi v lokalno bufo na pir. :grim

jaz pa najprej na čago spit ves refošk, ko pa vsi sodelavci dol popadajo, pol pa v bufo z kolegi na pir :lol:

@bmwslo - jaz bi enkrat fajn prebutal, mogoče bo pa pol kej bolš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naši firmi se direktor nič ne spomni organizirat . Qrc ga gleda :whistle:

se bom ob priliki jaz malo pogovoril z njim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki vas boli qurac,

nastrgajte en hren, pomešajte z medom,

namažite na qurac in ovijte z gazo,

po 24 urah vas več nebo bolel

in ga komot lahko uporabljate na

novoletnih zabavah :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem še bil samski sem rad hodil na sindikalne zabave, da smo se ga vredu napili in izkoristili napite sodelavke :whistle: pred leti sem rahlo vinjen ravno ogovarjal tajnico direktorja pa me je hotel direktor stran od nje spravit (lastni interesi). lepo sem mu rekel "jado spizdi ka nena vidiš da pecam, jaz sem bil prvi tu!". je šel stran, ampak tajnica pa tudi, nevem ampak nekam zafarbala je v fris! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel v Kongu..... mam prepoved fukfehtanja :(

...mi pa imamo v soboto, pa imam tudi prepoved... Ne bom šel, peljem mulčka na Božička. Se bova bolje imela. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!