Skoči na vsebino

forum


osa rider

Priporočene objave

pr cwstaku danes blo full dobr! :worship: mal smo debatiral pili in jeli domač pršut!!! vsi ostali ki niste pršli k njemu pa lahko vam je žou!!! :P cestak zakon si!!!! :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr cwstaku danes blo full dobr! :worship: mal smo debatiral pili in jeli domač pršut!!! vsi ostali ki niste pršli k njemu pa lahko vam je žou!!! :P cestak zakon si!!!! :OK:

je treba kj povabt a??? :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cviček paše k klobasam, ne pa k pršutu. :wacko:

Terana čez pršut...ali obratno... :hmm: ne vem več... :D

pa cviček tut snoopyu paše ;) sam ne dns... :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terana čez pršut...ali obratno... :hmm: ne vem več... :D

pa cviček tut snoopyu paše ;) sam ne dns... :rolleyes:

Mač kej mačkou na obisku? :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa, hvala si me extra presenetu :P !

Hvala tudi ostalim, ki ste prletel in mi polepšal večer :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa, hvala si me extra presenetu :P !

Hvala tudi ostalim, ki ste prletel in mi polepšal večer :P !

hvala zakaj? presenetu s čim? hvala teb k si nas napojil z pijačo in nafutru z pršutom!!! :worship: stari zakon je blo!!! :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pr cwstaku danes blo full dobr! :worship: mal smo debatiral pili in jeli domač pršut!!! vsi ostali ki niste pršli k njemu pa lahko vam je žou!!! :P cestak zakon si!!!! :OK:

FORUM; FORUM ; FORUM; Kolk je ura men stoji. Dons je moja ženka zakurla roštilj, o kakršnemu lahko ti samo sanjaš. Ni da ni bilo. Špikane, filane in navadne pleskavice. Uštipci (za recept na Mail-u) vseh vrst čevapčiči, srbski in bosanski (razlika ponovno na mal-u), doma spečene lepinje, prebranac, vešalice........ Jebiga, nabavila je nov roštilj za na vrt, pa še sezona se je odprla.

Ampak mi tudi na misel ni prišlo, da bi zaradi tega odprl novo temo

Zresni se

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

FORUM; FORUM ; FORUM; Kolk je ura men stoji. Dons je moja ženka zakurla roštilj, o kakršnemu lahko ti samo sanjaš. Ni da ni bilo. Špikane, filane in navadne pleskavice. Uštipci (za recept na Mail-u) vseh vrst čevapčiči, srbski in bosanski (razlika ponovno na mal-u), doma spečene lepinje, prebranac, vešalice........ Jebiga, nabavila je nov roštilj za na vrt, pa še sezona se je odprla.

Ampak mi tudi na misel ni prišlo, da bi zaradi tega odprl novo temo

Zresni se

prvo . . . kolk je ura tud men stoji . . . . :P

drugo . . . . za tvoj roštilj me sploh ne briga . . . :P

tretje . . . . na kak način vse . . . prpraulaš pleskavice, čevapčiče, ljepine . . . . . me tud ne briga . . . . :P kar se tiče pa teh stvari, mi ne soli pamet . . . . . k sm dau to skoz in še zmeri dajem na vsakem pikniku, jebat ga, pač južnjaški mantalitet . . . . .tko da prosim . . . . ne mi pametovat!:slap:

četrto . . . . . đabe tebi care sve to, k nemaš fajn prjatlu in družbe da bi uživu ob vsem tem . . . . :P

peto . . . . . sploh nisi razumu zakwa gre . . . . in se ne utiki tam, kodr ti ni plac . . . . pač ni ti treba svinjat tuki gor . . . . :BUA:

šesto . . . . .jst sm full resen in se ne rabim resnit več . . . . :P

in kot sedmo . . . . . tale tema je čist po nesreč ratala . . . . .pač . . . . jebat ga . . . . :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!