Skoči na vsebino

Modelčki - replike


jupiter

Priporočene objave

živjo :worship:

ekola še mojo zbirko ducatijev :evilgrin:

od prvega modelado zadnjega pa še kakse dobi k mi manjka :unsure:

ma bom še počasi :yea1: počasi dopolnjeval kolekcijo :P :slap:

to si ti slikau v trgovini ane :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti slikau v trgovini ane :P :whistle:

:naughty: bi blo lepo a ne :? žal ne :evilgrin: to je garaža moje ljubice :whistle:

:lol1: je pa res da so vetrine kupljene z zlatarne :huh: k je zaprla :kva1: v eni mam modelčke :yea1:

v drugi pa pokale z motozborov :naughty:

ekola še eno slikico :OK:

post-8466-1220721634_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo stari hudo!! a loh kdaj pridem pogledat? :D

p.s. kje si unga srebrnga STja staknu? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo stari hudo!! a loh kdaj pridem pogledat? :D

p.s. kje si unga srebrnga STja staknu? :rolleyes:

:worship: hvala hvala :worship:

:naughty: lohk komot prideš pogledt :yea1: bomo odprli še kako pivce zraven :beer1:

une modelčke v škatlicah sm pa dobu zraven knjig od ducatija kjer piše cela zgodovina o dučeju :worship:

drgač pa v padovi na sejmu expo bike dobiš vse od a do ž sam je enkrat na leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo, ki se spozna, počekira, če imajo kje modele:

- Ducati Multistrada 1000 (črna)

- Ducati 999 (črn) ali 749 (črn)

- Triumph Rocket III (katerekoli barve)

TNX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo, ki se spozna, počekira, če imajo kje modele:

- Ducati Multistrada 1000 (črna)

- Ducati 999 (črn) ali 749 (črn)

- Triumph Rocket III (katerekoli barve)

TNX!

Kakšno merilo rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo, bo, samo mudit se ti ne sme nikamor :) Dobrodošel v motobuilderjih ;) Če boš imel kakšno vprašanje pri izdelavi, samo reči.

Rad bi naredil čim bol detalno kar se da sam k tiste ravell barve so za nič, a ma taimya bolše?

Drugače avspuh pa mašina je že, pa še neki zakaj ti dajo kr 2 verzije avspuhov za tole hondo? Čisto malo me je zmedlo....

P.S

Kako vi to barvate, totalno nerodno z čopičom pa še grdo pride :unsure:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, boknedaj čopič :D Jaz barvam s spreji, moji kameradi pa tudi s brushi. Mašino pobarvam z Revellkami (in čopičem), če ravno nimam Tamiyinih barv, oklep pa nujno s sprejem. Najprej pride temeljna barva, potem osnovna barva (ene trikrat), potem pa lak (tudi ene trikrat). Vsaj tak je moj postopek. Po prvem sloju laka načeloma dam še nalepke in jih polakiram. Najboljše, da greš malo pogledat na makete.net, ker je nekaj opisov, kako rešiti kakšne težave. Aja, pa barve lahko tudi tam kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, boknedaj čopič :D Jaz barvam s spreji, moji kameradi pa tudi s brushi. Mašino pobarvam z Revellkami (in čopičem), če ravno nimam Tamiyinih barv, oklep pa nujno s sprejem. Najprej pride temeljna barva, potem osnovna barva (ene trikrat), potem pa lak (tudi ene trikrat). Vsaj tak je moj postopek. Po prvem sloju laka načeloma dam še nalepke in jih polakiram. Najboljše, da greš malo pogledat na makete.net, ker je nekaj opisov, kako rešiti kakšne težave. Aja, pa barve lahko tudi tam kupiš.

sem jih naroču ja, škoda k ni zravne kake trgovine tko rabim čakat, ampak no.... prvo se obrožim pol pa naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, vidim da se dosti spoznaš na te makete, zato imam eno vprašnje. Že lep čas iščem maketo Yamahe XT 350 brez kakršnegakoli uspeha, zato me zanima če sploh obstaja, lahko tudi kot kovinski modelček, samo da je :) Ali pa vsaj starejša XT Tenere/Dakar replika.

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, vidim da se dosti spoznaš na te makete, zato imam eno vprašnje. Že lep čas iščem maketo Yamahe XT 350 brez kakršnegakoli uspeha, zato me zanima če sploh obstaja, lahko tudi kot kovinski modelček, samo da je :) Ali pa vsaj starejša XT Tenere/Dakar replika.

Lp, Tomaž

Nažalost tega motorja v nobenem merilu ni :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo, ki se spozna, počekira, če imajo kje modele:

- Ducati Multistrada 1000 (črna)

- Ducati 999 (črn) ali 749 (črn)

- Triumph Rocket III (katerekoli barve)

TNX!

Hehe, ne vem, da bi obstojalo kako standardno merilo :) Načeloma so motorji v 1:18 ali 1:12. No, pa poglejmo. Multistrado se da dobiti v merilu 1:18, vendar nisem ziher, če črno. 749 je pomoje v 1:18, 999 pa v 1:6, ampak spet ne v željeni barvi. Rocketa dobiš v 1:12 izjemno detajlno narejenega (Minichamps), samo stane pa.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosil bi, če bi mi lahko kdo povedal, kje dobiti Yamaho XT 660R. Cena ni pomembna.

Aja, pa fajn bi bilo, če je že sestavljen. Ni pa nujno.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če bi mi lahko kdo povedal, kje dobiti Yamaho XT 660R. Cena ni pomembna.

Aja, pa fajn bi bilo, če je že sestavljen. Ni pa nujno.

kr extrema upraš on jo ma v merilu 1:1 :whistle: :naughty: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti ziher, da to sploh obstoja v tem merilu?

Obstaja, samo ne v pravi barvi. Na eBayu sem videl, ampak hoče tip 35€! za poštnino. V mislih sem imel kaj cenejšega.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!