Skoči na vsebino

Modelčki - replike


jupiter

Priporočene objave

+ en je ukradu amortizer :D (al pa je spustu) :D

no, upam da bo v nasledjo bolše :P še tistga poj nalimi ^_^

bom ja...sam ne vem kdaj bo naslednjič, k ste me kle zdej tok skritizeral :glare: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-14812-1194300460_thumb.jpg

za konec pa še prvi modelčk k sm ga sama sestavla...sicr ni lih stabiln, pa tut veriga mu manjka(to se vidi na sliki), ker mi ni uspel sestavt unih mejhnih delčkov in sm jih nakonc zažgala :unsure: sej bo naslednjič bolš :blush:

:lol: s temle pa ne vem če bi se vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti

sam grozn

glede na to pa da si punca pa ti je marsi kaj odpuščen

drugač pa ni stabiln najbrš za sploh sedet gor najbrš

tko da tega raj ne zalivat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti

sam grozn

glede na to pa da si punca pa ti je marsi kaj odpuščen

drugač pa ni stabiln najbrš za sploh sedet gor najbrš

tko da tega raj ne zalivat :OK:

hja bolš en bl čudn motor kokr skuter :D sej se da vse popravt, sam se mi ne da več s tem zafrkavat, k mi je ta mjhn motorčk dost žiucou požru :P

zalivam pa bl r1ko pa zeleno-čno ninjo :wub:

sej še par jih sestavm, pa bi se tut kšn usedu gor pa odpelu :D

na splošno mi gre pa diskriminacija na žiuce, sam v tem primeru kr drži... kr se tiče tehničnih stvari smo ženske bl tko-tko... čprou sm odločena, da bom enkt sama svoj motor popravlala(rabm enga d me mau nauči :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji maketarji. Eno stvar je pa potrebno povdariti. Ta Revellova Ninja ZX-7R je razglašen za najslabši motocikel, ki ga je možno kupiti za sestaviti. Deli se slabo prilagajajo, zadnji amortizer je premehak, sprednji sploh ne delujejo (pa bi morali, ker sem fedrce v njih vstavljal), veriga je sestavljena iz členov in skoz pada dol itd. Skratka, nikar v nakup tega motocikla, če ga še kje sploh imajo (šel je namreč iz prodaje). Raje za isti denar Tamiyo, ko se ti kar smeji, ker deli skoraj sami skupaj letijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to je res ja....ampak jz sm ga pomagala bratrancu delat, k skor čez okno že vrgu....ampak sva ga skupi sestavla......in zgleda kar dost boljši kot pa od mije :whistle: :grim.....čeprov tut tist ni najboljši :closedeyes:

moja papirnata yamaha pa je zaenkrat taka :

nimam odvač časa za zajebavat se s tem :closedeyes:

post-11084-1194456578.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kao bo ratala šipca spodaj pa luči...če minca ne bo prej kupila vžigalic :devil:

Ne ubupat...tud če traja pol leta :) jst mam še vse v a4 formatu, pa me že mineva da bi sploh vzel skalpel v roke :angry: :yawn: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je to

a to je kao del sprednje maske

:grim

kao bo ratala šipca spodaj pa luči...če minca ne bo prej kupila vžigalic :devil:

Ne ubupat...tud če traja pol leta :) jst mam še vse v a4 formatu, pa me že mineva da bi sploh vzel skalpel v roke :angry: :yawn: :cry:

kao ja :angry: je to to :grim....

jah....sej zdej mam za neki časa dost zajebancije, k nimam časa...živcev pa tut ne prov preveč....

in sploh je pa tok velik delčkov za razrezat, da me že to mine :glare: ...in sploh nevem kaj je kej, in kako naj skup zlimam, da bo ok, čeprov uporabljam navodila :headbang: ....

mogoče bodo na koncu vžgalice zadnja možnost :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Eni zbirajo znamke, eni značke.... jst pa motorčke :unsure: :unsure:

(zbirka se je mal dovonla pa sm mogu mal novih slikc dt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa gizmo :D pohvalno :) nism vedu da jih ti tut zbiraš :D

a tko zgleda k da jih?? :unsure: :unsure: :unsure:

Hehe za to je Fotr kriv k jih je začeu kupovat...k sm biu js še čist mali.. pol pa počas...zdej jih je okol 80 :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ati je za Božička dobil tole repliko GoldWinga:

post-10162-1198579696_thumb.jpg

post-10162-1198579750_thumb.jpg

No seveda, sem Božiček bil kar sam, ker je moja draga skor umrla od smeha, ker so mi všeč modelčki. :unsure:

Kakorkoli verjemem, da je med motoristi še nekaj takšnih, kot sem sam, zato prosim, če mi lahko kdo posreduje info, kje bi lahko dobil še repliki: BMW LT in BMW R 1150 RT.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje si dobu že ta novo fiatovo yamaho? :krneki:

drgač pa sm mogu že popravljat zadnje suzukijevo vzmetenje :slap:

u Italiji augusta že.... k smo šli iz maturanca sm jo vidu...pa sm jo kupu:):)

(avtogril un prvi čez mejo k greš proti Benetkam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelčki Kit v razmerju 1:12. Sestaviš jih hitro in kvalitetno. Razen modelčka serije Ducati, ki sem ga med sestavljanjem skoraj dvakrat od jeze zabrisal skozi okno. Jebemti makaronarje in njihovo tehniko. :angry:

Na koncu mi ga je le uspelo sestaviti. :D

post-9142-1199106756_thumb.jpg

post-9142-1199106795_thumb.jpg

post-9142-1199106835_thumb.jpg

post-9142-1199106894_thumb.jpg

post-9142-1199106936_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ati je za Božička dobil tole repliko GoldWinga:

post-10162-1198579696_thumb.jpg

post-10162-1198579750_thumb.jpg

No seveda, sem Božiček bil kar sam, ker je moja draga skor umrla od smeha, ker so mi všeč modelčki. :unsure:

Kakorkoli verjemem, da je med motoristi še nekaj takšnih, kot sem sam, zato prosim, če mi lahko kdo posreduje info, kje bi lahko dobil še repliki: BMW LT in BMW R 1150 RT.

:kva2:

Za vrhunski modelček BMW LT, proizvajalca Shucko v merilu 1:10 in modelček BMW R 1150 RT v merilu 1:12 me lahko kontaktiraš na pm.post-8487-1199120173.jpg post-8487-1199120205.jpg

post-8487-1199120263.jpg

post-8487-1199120354.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nekaj novega za dopolnitev zbirke - tole je blo letos tudi pod smrekco, za nas ta velike otroke :naughty: . Hvala bejba dedek mraz.

Merilo 1:18, tako kot vsi moji modeli.

post-6668-1199362643_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nekaj novega za dopolnitev zbirke - tole je blo letos tudi pod smrekco, za nas ta velike otroke :naughty: . Hvala bejba dedek mraz.

Merilo 1:18, tako kot vsi moji modeli.

post-6668-1199362643_thumb.jpg

kje si pa kupil te modelcke? ker namrec daytone in teh se nisem zasledil, al pa preslabo spremljam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!