Skoči na vsebino

PRAVI chopper made in SLO


killercat

Priporočene objave

Rad bi si dal delat chopper - s tem mislim na chopper v pravem pomenu besede, ne tisto, s čimer na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u in drugod v SLO označujejo imitacije Harley Davidsonov.

Torej iščem nekoga, ki se s takimi predelavami ukvarja pri nas.

Mi lahko pomagate z informacijami, url-ji...?

Obenem apeliram na motosvet.com, naj vsaj ta websajt, če že je bajkerski, popravi svojo terminologijo in za imitacije Harleyev uporablja izraz cruiser (ta izraz uporablja ves svet, zakaj ga ne bi mogli mi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chopper, cruizer... seveda je razlika, ampak se je nekako prijelo chopper. Tudi bobberju bodo rekli chopper.

Zdaj pa k odgovoru. Klemenčič iz Maribora, Smodiš, ali pa Custom clinika iz Ljubljane. Ti samo v iskalnik vpiši predelave motorjev, ti bo počilo ven te naslove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi motor pa ga (lahko s pomočjo stručkotov) sam predeli al pa vozi stok. - Brez zamere samo moje mnenje.

Drugače pa kot je reku motofrik Klemenčič iz Maribora. Ukvarja predvsem z HD-ji, sklepam namreč da se zanimaš za to znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obenem apeliram na motosvet.com, naj vsaj ta websajt, če že je bajkerski, popravi svojo terminologijo in za imitacije Harleyev uporablja izraz cruiser (ta izraz uporablja ves svet, zakaj ga ne bi mogli mi).

A se pol kej drgač pelje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obenem apeliram na motosvet.com, naj vsaj ta websajt, če že je bajkerski, popravi svojo terminologijo in za imitacije Harleyev uporablja izraz cruiser (ta izraz uporablja ves svet, zakaj ga ne bi mogli mi).

Brez zamere, ampak skupen izraz za to vrsto motorjev je pri nas že kar udomačen, in sicer "drekpumpa" . Najboljše da kar ostane tak, vsi vemo za kaj gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA...

Take vrste forum je tole...

Nekdo neki vpraša in potem mu eden ali dva še mogoče odgovorita, ostali pa kot trop hijen navalijo z žaljivkami.

No, prav.

Zahvaljujem se za odgovor tistim, ki so povedali kaj konstruktivnega. Ostalim pa... Eh, rajš vam ne bom metal kosti za glodat...

Moderator, namen tele debate je že dosežen, vse, kar bo odslej napisano, bo itak samo še bullshit, lahko jo zbrišeš, pa tudi moj account lahko zbrišeš, ker ne mislim več tukaj časa krast - ne sebi ne drugim.

Srečnega pa zdravega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čist v redu, če se kdo spravi predelat motor. Svaka čast :worship: . Ne pa prideš nekam pa vidiš deset fazerjev al pa z-jev skup, pa še celo iste barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

killercat, kar na naš forum pojdi, tam boš dobil uporabne odgovore. Tu imaš enih par pametnjakovičev, ki nabijajo nekaj, o čemer se jim niti sanja ne.

Bi bilo treba razmisliti nekaj takega, da se mora kdor se hoče registrirati, predstaviti, pa telefonska, da se ga lahko v primeru žalitev pokliče, pa izključi iz nadaljnega sodelovanja na forumu. Aja, saj se je že enih par izključilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...vidim da je ta forum poln prepotentnih fantkov ki so jim mamice kupile motor! Pjero zapusti to temo in se zafrkafaj drgje...si eden navaden...da ne bom rekel kaj..dve temi sem danes odpu in v obeh pluvaš čez te motorje...tvojih žalitev ne potrebujemo! Chopper-drek pumpa??pa kaj vam je ...Če nimate spoštovanja do motorjev in motoristov vseh vrst in znamk si ne zaslužite tega naziva!!

Drugače pa odgovor na to temo je že podan v drugem postu...osebno bolj poznam klemenčiča...mislim da je vredu ded in bi ti znav marsi kaj pomagat..sem že par x kontaktirav z njim, namreč tudi sam imam željo predelat oz. izdelat nek klasični chopper...vendar ko bodo finance to dopuščale...za 1x pride morda že to sezono moj xv 750 na vrsto za podaljšanje vilic...bomo videli kako se bo obneslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...vidim da je ta forum poln prepotentnih fantkov ki so jim mamice kupile motor! Pjero zapusti to temo in se zafrkafaj drgje...si eden navaden...da ne bom rekel kaj..dve temi sem danes odpu in v obeh pluvaš čez te motorje...tvojih žalitev ne potrebujemo! Chopper-drek pumpa??pa kaj vam je ...Če nimate spoštovanja do motorjev in motoristov vseh vrst in znamk si ne zaslužite tega naziva!!

Drugače pa odgovor na to temo je že podan v drugem postu...osebno bolj poznam klemenčiča...mislim da je vredu ded in bi ti znav marsi kaj pomagat..sem že par x kontaktirav z njim, namreč tudi sam imam željo predelat oz. izdelat nek klasični chopper...vendar ko bodo finance to dopuščale...za 1x pride morda že to sezono moj xv 750 na vrsto za podaljšanje vilic...bomo videli kako se bo obneslo...

xv.naj bi bil motor,........hahahahaahahh

kam gre svet

drek pumpe niso motorji.. :headbang: :headbang: :headbang:

vozi na dinos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xv.naj bi bil motor,........hahahahaahahh

kam gre svet

drek pumpe niso motorji.. :headbang: :headbang: :headbang:

vozi na dinos..

Dragi sinko, pa nas ti razsetli keri motor maš ???? Sem vidu da se tud v profil ne upaš napisat kaj maš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi sinko, pa nas ti razsetli keri motor maš ???? Sem vidu da se tud v profil ne upaš napisat kaj maš :naughty:

te bom rasetlil....

bmw vozim

si zadovoljen...

pol pa mahi z repom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...vidim da je ta forum poln prepotentnih fantkov ki so jim mamice kupile motor! Pjero zapusti to temo in se zafrkafaj drgje...si eden navaden...da ne bom rekel kaj..dve temi sem danes odpu in v obeh pluvaš čez te motorje...tvojih žalitev ne potrebujemo! Chopper-drek pumpa??pa kaj vam je ...Če nimate spoštovanja do motorjev in motoristov vseh vrst in znamk si ne zaslužite tega naziva!!

...bomo videli kako se bo obneslo...

Se kar strinjam. Ni pa rečeno, da nimamo vsi prav (po svoje).

Mene pa moti nekaj drugega.

Zakaj vsi, ki bi radi b'li frajerji, posnemate Amerikance. Poglej, kaj so Žabarji naredli z "Mclarnom" in zmagali v Daytoni?!!!

Jebiga, moral sem se malo spljuvat'!

LP In naj gre tema svojo pot.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA...

Take vrste forum je tole...

Nekdo neki vpraša in potem mu eden ali dva še mogoče odgovorita, ostali pa kot trop hijen navalijo z žaljivkami.

No, prav.

Zahvaljujem se za odgovor tistim, ki so povedali kaj konstruktivnega. Ostalim pa... Eh, rajš vam ne bom metal kosti za glodat...

Moderator, namen tele debate je že dosežen, vse, kar bo odslej napisano, bo itak samo še bullshit, lahko jo zbrišeš, pa tudi moj account lahko zbrišeš, ker ne mislim več tukaj časa krast - ne sebi ne drugim.

Srečnega pa zdravega

Tale forum občasno spremljam že par let. Takih odzivov novih članov, kot je ta, je bilo veliko. Na drugih forumih so moderatorji in stari člani veseli vsakega novega člana. Tukaj je stvar obrnjena na glavo. Sploh v rubrikah custom- chopper... so ti napadi žaljivi in bedni. Kakšno je stališče šefov Motosveta do teh motorjev, je bilo jasno tudi pri izbiri naj motorja, kjer kljub opozorilu, da na seznamu ni niti enega cruiserja, so pripombo ignorirali. Tudi prav.

Motosvetovci, taka zagrenjena scena odganja ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot so ti že povedali je Klemenčič v bistvu edini pri nas, ki ti bo za razumno ceno predelal oz. izdelal custom motocikel...

no ja so tud DreamMachine, ampak se mi zdi, da bodo malce dražji :rolleyes:

sicer pa zakaj se sam ne lotiš tega? :)

no ja za kakšno idejo ali pa nasvet, mogoče pa tudi kakšne predelovalce iz bližnje okolice (tujina-EU) pojdi pa zdele januarja v Padovo na sejem, kjer je ogromnoooo predelanih chopperjev oz. custom motociklov, in s tem tudi veliko delavnic, ki se s tem ukvarjajo ;)

je pa res, da ta scena pri nas nekako zamira oz. ni aktualna, popolnoma drugače je takoj čez mejo :rolleyes:

lp kađiva :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baddad, ne sekiraj se. Na motosvetu smo pač vsi zbrani na enem forumu,- sportaki, chopperisti, enduraši, tourerji... Eni so tolerantni, drugi zaverovani le v svoj prav. Vse je treba vzeti z neko mero rezerve, ne se takoj v debato na žive in mrtve.

Na hrvaškem moto portalu imajo lepo ločene podforume,- chopper-cruiser, sportake, nagece, enduro in turiste. Pa še nisem zasledil nekega posebnega pljuvanja drug po drugem. Se razvije tudi kakšna vroča debata, ampak v okviru podforuma. Ni se še zgodilo, da bi en sportak šel pamet solit chopperistom, ali obratno. Morda pa administratorji to že v kali zatrejo.

Kot je rekel kađiva, za chopper sceno je pravi sejem v Padovi. Mogoče bi pa res tam našel kakšen primeren naslov delavnice, pa da bi bilo še cenejše, kot pri nas....

Kakšne cene za predelave ima Tona, pa res ne vem. Kolikor sva govorila po srečanjih, posebej zasoljene ravno ne morejo biti. Je pa to spet odvisno od stopnje predelave.

Drugače pa v Žireh, bi se malo pozanimal, jih Jurca dela, predeluje motorje... Rado Jurca. Pred leti, če se spomniš Odklopa z A kanala, je Shadowko malo predelal, tista rumena 600 je bila pod ritjo Boruta Veselka....

Da v izboru naj motocikla ni bilo nobenega chopper-cruiserja..., tudi jaz sem pogrešal motorje te vrste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo in pjero!!!! Mata jajca in povesta gdo sta, ker če bi kerga od vaju srečal se nebi najlepše gledali. Ob prebiranju vajinih izjav me je skor iz kavča vrglo budale nore!!!! Vsem ostalim pa se opravičujem za grde besede, ki jih moraš uporabiti pri takih norcih, nevem zakaj sploh odpre link in se vtika v zadeve o katerih nima pojma in se ga ne tičejo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tona v MB bo pravi naslov za to!!! :worship:

o ceni pa tako - ko boš vedel kaj bi rad boš lahko dobil oceno cene. ena felna je 200 €, druga 2000€, simpl barvanje 200€, zajebano z specialnimi barvani več tisoč € in tako pri vsakem delu motorja, ki ga vgradiš.

izdelavo celotnega motorja sam pa bi odsvetoval vsem ki niso dobri mehaniki ker čeprav zgleda simpl to niso lego kocke da samo kupiš dele in sestaviš skupaj. se ti hitro zgodi da ti menjalnik ne bo pasal na agregat ali na pogon itd.

evo 2 tonejova ki sta meni res všeč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forumi so se ustanovili z namenom izmenjave mnenj. Včasih v času modemov in hitrosti 2400Bodov (ja tudi s tako hitrostjo se je povezovalo v "svet") smo uporabljali BBS-je. Redki se jih spominjajo še manj je tistih, ki ste jih upotrabljali. Nič slikic nič smeškov samo konzola in zelene ali pa oranžne črke na zaslonu.

Vedno pa vemo, da se najdejo pametnjakoviči, z egom prevelikim za cel svet. Če bi bil forum gostilna bi bil že ves inventar sesut, mogoče pa ze tudi s strani represive zaprt - še dobro, da ni tako.

Zato pa je vstop v nekatere klube samo za povabljene. Resni laho v miru "podebatirajo" stran od raznih pregretežev!

UF UF!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak skupen izraz za to vrsto motorjev je pri nas že kar udomačen, in sicer "drekpumpa" . Najboljše da kar ostane tak, vsi vemo za kaj gre :whistle:

Torej spoštovani "drejc" za katerega malokdo ali nihče tu gori ne ve kdo si, ker se še nisi predstavil smatram .

Tole temo je odprl nekdo, ki ima par postov in v enem od svojih prvih postov piše ...

Obenem apeliram na motosvet.com, naj vsaj ta websajt, če že je bajkerski, popravi svojo terminologijo in za imitacije Harleyev uporablja izraz cruiser (ta izraz uporablja ves svet, zakaj ga ne bi mogli mi).

Temu primerno sem se jaz odzval, mogoče malo sarkastično ampak ne hoteč kogarkoli žaliti, ker to ni v moji navadi. Malo smešno se mi zdi, da nekdo, ki se prijavi na forum prvi dan začne svoja pravila in "zahteve" postavljat, kako naj izgleda forum in kako se naj forumaši obnašajo. Ta forum je že od "pamtiveka" in veliko forumašev tudi od takrat ali mal manj. Imamo svoj način izražanja in svoj stil in res ni primerno, da se nakdo prijavi in začne red delat po svoje se ti ne zdi ?

bmwslo in pjero!!!! Mata jajca in povesta gdo sta, ker če bi kerga od vaju srečal se nebi najlepše gledali. Ob prebiranju vajinih izjav me je skor iz kavča vrglo budale nore!!!! Vsem ostalim pa se opravičujem za grde besede, ki jih moraš uporabiti pri takih norcih, nevem zakaj sploh odpre link in se vtika v zadeve o katerih nima pojma in se ga ne tičejo :blink:

dejc, verjetno si se malo zmotil, za bmwslo vemo, kdo je, saj ga vsi poznamo. Za petrčka pa si je že vsak izoblikoval svojo predstavo.

Moderator, ta moj post lahko pobrišeš, samo da dejc to prebere, pa bo. Verjetno je mislil koga drugega.

Tole je pa motofrik razčistil, da meni ne bo potrebno. :worship:

P.S.

Če me še ne poznaš, pa spodaj na moj "podpis" klikni, boš izvedel več kot si želiš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he, tak je prav! deco vun zašolat pa bo!

in še prevod: točno tako kot pravi bmwslo - internetni forumi so anonimna igralnica za male otroke, ki v živo ne pisnejo, tukaj so pa glasni kot hudič - kje ste lepa stara vremena??? ko si za neumno besedo lahko še skasiral ali pa so te v najboljšem primeru skurcali..........

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!