Skoči na vsebino

imena ulic ali cest ali krajev


bernardek

Priporočene objave

Sem peljite žene/punce na izlet :whistle: Kraj je resničen

post-13528-1198806112_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem peljite žene/punce na izlet :whistle: Kraj je resničen

ma pišuka, kje si pa to dubu?

he,he,he,he,he

ma samo obstaja še eno zanimvo mesto na pobožnem tirolskem, imenovano Fucking..... Dejansko sem se peljala mimo enega šilta (nevem ravno, kam sem šibala..... :whistle: pač....veliko potovanj vsak vikend poleti in to..... ) Pa se mi je zdel da narobre vidim (mal mi je žal, da nisem ustavila in slikala, sam je blo tisti dan že veliko km za mano in sem komaj čakala, da pridem dam.....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to vas sm tut jst že slišal.Sj so hotli celo baje ime spremenit tej vasi.Nisem pa čisto prepričan :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pišuka, kje si pa to dubu?

he,he,he,he,he

ma samo obstaja še eno zanimvo mesto na pobožnem tirolskem, imenovano Fucking..... Dejansko sem se peljala mimo enega šilta (nevem ravno, kam sem šibala..... :whistle: pač....veliko potovanj vsak vikend poleti in to..... ) Pa se mi je zdel da narobre vidim (mal mi je žal, da nisem ustavila in slikala, sam je blo tisti dan že veliko km za mano in sem komaj čakala, da pridem dam.....

evo znak v avstriji.. fucking :)

post-5337-1198806753_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e....that*s the one.....

Za to vas sm tut jst že slišal.Sj so hotli celo baje ime spremenit tej vasi.Nisem pa čisto prepričan :unsure:

...no jest do tedaj še nisem slišala.....je blo pa zanimivo videt.....pa bi blo po mojem tud zanimivo videt izraz pod vsako motoristovo čelado, kt ne pričakuje kaj tazga, alpa bilokterga nepripravljenega turista na to.....hi,hi,hi,hi

Sem peljite žene/punce na izlet :whistle: Kraj je resničen

kje pa, če smem prašat :whistle:

ammmmm glede na to, da smo kolegi, pa to..... :whistle:

hec......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!