Skoči na vsebino

nabava prek neta


andro007

Priporočene objave

Na tem forumi nisem vidu nobene teme o nabavi delov prek interneta pa me zanima če je že kdo naročeval prek te strani scooter-center ? Sam nevem ker sem danes dubil nov e-mail pa me zanima če mi lahk kdu to bolj razloži. Sem pa že naročil nekaj.

Lp

Popravljeno . Popravil dmandro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobna tema je že nekje..! amm drugače pa seveda se da naročat preko neta na scooter center, scooter attack, scooterkit, cilinder.si, motoklik.si in še je tega..

Lp nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sej sem gledu pa nisem našu, se vem da se da naročat, sam pol sem dal na scootercentri za plačat z money order pa mi je poslal e-mail. Ka to se plača prek položnce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš je naročat prek teh slovenskih prodajalcih skuter/moped delov (cilinder.si scooterkit, motoklik), ker oni itak use dobavljajo od teh nemških firm scooterattack, scooter center itd. Plačaš pa tako da poštar prpelje na dom, ti plačaš in ti poštar da paket. Simpl :D

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni skuteraši :OK:

:hmm: zanima me ali se res rezervni deli za Peugeote SF dobi samo na uradnem servisu :slap: ali je res taka zaščita

proizvajalca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pozdravljeni skuteraši :OK:

:hmm: zanima me ali se res rezervni deli za Peugeote SF dobi samo na uradnem servisu :slap: ali je res taka zaščita

proizvajalca?

Na uradnem sam? Kdu ti pa to reku :? Sej se da dubit pri teh spletnih trgovinah vse, sam povedat jim je treba ka nucaš :) Pa če majo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!