Skoči na vsebino

NOVO LETO 2008 :)


Priporočene objave

Saj bo mogoče izvenelo tole malo oguljeno, pa vendar se mi zdi, da čeprav se vedno nismo razumeli in udrihamo besedno eden čez drugega iz različnih bregov, se mi zdi pošteno da vam želim srečno v novem letu in lepe božične praznike Vsem motosvetovcem z željami kar si pač želite, pa naj ste taki ali drugačni, takih ali drugačnih ver ali prepričanj, lepo je sodelovati z vami, na zame najboljšem forumu !

Srečno vsem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem.....že pripovedno.....največji egoist MS......želim sebi vse najlepše, veliko sreče......sedmico na lotu......in oh in sploh.....

Za vas.......pa........TRPITE......kot bi rekel moj "ledeni" prijatelj.

Tko!!!!!!!!!!!!! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala enako :OK: torej vsem vesele božične praznike in srečno novo leto :OK:

enako... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam se : :slap:

Čas ko zvezda se utrne, stare vse poti zagrne, nove z upi tlakovane vir so sreče nasmejane. Čimveč nasmejanih dni v letu 2007 vam želim

:D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeč nosek, krvave oči, jelenček Rudolf z jointom v gobcu leti. V prikolici, ki jo vleče, Božiček s pirom v roki sedi, pijan te pozdravlja in ti vesel božič želi :D

In še jelenček Rudolf :P

[attachmentid=88663]

No tist je blo mal za hec, pa vendar vsem iz srca želim lep božič in veliko uspeha ter osebnega zadovoljstva v letu 2007.

Lp, First

post-11267-1166979546_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi z moje strani, Veliko sreče in čimveč lepih kilometrov v letu 2007. Lepe praznike vam želim. Enim delovne, tistim pa ki bojo užival, naj še namesto nas. :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motosvetovcem želim vesele božične praznike in naj se vam v letu 2007 cedita med in mleko (..pa tudi bencin :grim )

:beer2:

lp peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesele božične praznike ter mnogo sreče v 2007, ter mnogo varnih kilometrov vsem skupaj!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!