Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2008


Vanga

Priporočene objave

Zmočo sn se. Mislil sem hlajenje do obale :unsure: .

(bentipubecakdosigajezmislo presssss :cry: )

Kdo pa je rekel, da je treba nazaj proti notranjosti it. Pa ostanimo na obali. Črna gora kliče. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je rekel, da je treba nazaj proti notranjosti it. Pa ostanimo na obali. Črna gora kliče. :naughty: :whistle:

:hmm: :OK: :yes: ...grem gledat vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja statistika.

Stanje števca 01.01.2008: 41,591

Stanje števca 27.01.2008: 42,437

Stanje števca 16.11.2008: 63,074

Letos torej do sedaj: 20,673

Gre vsako sezono manj skozi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končal pri 3500..predvsem zaradi zdravstvenih razlogov... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se sprijaznila da je sezone konc za letos :( , tko da mal čez 15k. bo drug let več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31.7.2008 naredil izpit A kategorije

1.8.2008 kupil motor

tako da... od 1.8.2008 do 23.11.2008 (ko sem ga dal na zimsko spanje), sem prevozil 5.481 km.

izleti:

-vrbsko jezero

-bohinjsko jezero

-cerkniško jezero

-pohorje

-piran

-dolenjska

-prekmurje

-...

in vsakodnevna vožnja v službo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31.7.2008 naredil izpit A kategorije

1.8.2008 kupil motor

tako da... od 1.8.2008 do 23.11.2008 (ko sem ga dal na zimsko spanje), sem prevozil 5.481 km.

izleti:

-vrbsko jezero

-bohinjsko jezero

-cerkniško jezero

-pohorje

-piran

-dolenjska

-prekmurje

-...

in vsakodnevna vožnja v službo

Hm...nekam malo, saj zame:D

Glede na tvoje izlete sem pričakoval saj še kakšno 1ko spredaj... Sam sem naredil izpit 30.7.2008, pa do začetka novembra ko sem zaključil sezono, naredil skoraj okroglih 9k km... V oktobru sem imel še 1 teden premora zaradi padca, pa sem bil jaz na servisu + seen dan motor na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekam malo, saj zame:D

Glede na tvoje izlete sem pričakoval saj še kakšno 1ko spredaj... Sam sem naredil izpit 30.7.2008, pa do začetka novembra ko sem zaključil sezono, naredil skoraj okroglih 9k km... V oktobru sem imel še 1 teden premora zaradi padca, pa sem bil jaz na servisu + seen dan motor na servisu.

Si pa kr tourer :worship: cestitam za ogromno kilometrov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekam malo, saj zame:D

Glede na tvoje izlete sem pričakoval saj še kakšno 1ko spredaj... Sam sem naredil izpit 30.7.2008, pa do začetka novembra ko sem zaključil sezono, naredil skoraj okroglih 9k km... V oktobru sem imel še 1 teden premora zaradi padca, pa sem bil jaz na servisu + seen dan motor na servisu.

juree ?

vem, da je malo za pravega motorista in predvsem za sveže pečenega, ko bi še spal na motorju :)

ampak ob dopoldanski in popoldanski službi ter večernemu pisanju diplome... žal ni bilo več časa - 90 % prostega časa preživel na motorju, 10% pa na športanju (tek, pohodi, rolanje, kolo) - kondicijo je treba imati tudi za motor :)

nisem SIN po poklicu in sem si želel izobrazbe, ki mi omogoča boljši življenski status, kot bi mi sicer bre diplome :)

leto 2009...

vsi popoldnevi in večeri bodo prosti in zato pričakujem med 15k - 20k km (mar do nov), če seveda ne bo recesije in bodo redne plače ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

letos je blo najprej 2600 kmjčkov s Hondo CBR 600 RR (ko sem čakal na Lubico), z Lubico jih je blo 15.340, na Seven of Nine debelih 3000... nekaj sto jih bom dodal še čez dobrih 14 dni :naughty: , tko da bo vse skupaj naneslo malo čez 21.000... približno toliko kot lani, in spet manj kot prejšnja leta (hja, piste zahtevajo svoj davek :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bivšo lubico sm šu lani po tleh tko da sm jo rihtal lih do maja mesca :( In z njo naredu 5000 km. Septembra kupu nov motor in naredu 5000 km skupaj 10.000. Vreme še dopušča tko da do spomladi bo padlo še ene 1000 km min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!