Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2008


Vanga

Priporočene objave

24600

Z današnjo furo 33 700 km.

:worship: :worship: :worship:

Kaj si nor ... sploh ti, mali, s kavnim mlinčkom. Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Kaj si nor ... sploh ti, mali, s kavnim mlinčkom. Bravo!

Bolj star, bolj nor- pravijo. Jaz jih imam 17. Kaj šele bo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos zaključil, pospravil motor. Bilo je ok.

zakaj pa to :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, letos nabavu moped in z njim odvozil malo pod 11.000km. 95% voženj po SLO. Drugo leto pomolim pa nos malo večkrat čez ograjo, k sosedu ... na vse štiri strani in upam da še več. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.000 :whistle:

Uuu, pridna ritka... A se greva kdo jih več do konca? :) Tist k zgubi, da za rundo. :D

... jz vodim za 500km! B)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu, pridna ritka... A se greva kdo jih več do konca? :) Tist k zgubi, da za rundo. :D

... jz vodim za 500km! B)

a se gremo kdo jih manj nardi

js sm jih sam 1500 :(

sam izpit sm dubu pa šele 3 tedne nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos Alpino 2001

Vozit sm se začeu ko sm naredu izpit - julija, je bilo na števcu 5800 km(se je stric vozil)

Do zdej 31.10 jih je 6900.

Ni čist točno je neki + or - . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se mi sicer zdi brezveze ampak, da ne bom :topic: : 8.300. Nekako v letnem povprečju ...

Ugotavljam pa, da sem topogledno navaden pussy :unsure: ; povprečni nabijač tule gor letno prevozi po recimo 15.000km/leto :worship: . Prav ...

Sem pa zadnjih nekaj mesecev intenzivno spremljal prodajo rabljenega železja in plastike in, glej ga vraga: vsi mopedinjoti v razponu od 3-10 let starosti imajo prevoženih manj kot 40.000 km. Moja revica (sicer še v polni kondiciji in v najboljših letih) je bila med najbolj zvoženimi.

Ergo sem prišel do sledečega zaključka: večina se vas vozi nekoliko več kot pol sezone naprej (pomeni, da je prednje kolo v smeri vožnje pred zadnjim), del sezone pa rikverc (torej gre zadnje kolo v smeri vožnje pred sprednjim) in se tako odštevajo kilometri. Rezultat na koncu sezone je 15.000 prevoženih kilometrov od tega 7.000 rikverc, kar pomeni na števcu:8.000 km. .)

:naughty:

Fifty, mogoče pa eni sam pišejo kolk km na let bi radi naredil pa jih ne :naughty:

Da ne bom čist :topic: , letos nekaj čez 19 000 km, je pa motor star že 7 let pa ma na števcu nekaj čez 30 000 :whistle: :whistle:

Nisem jaz kriv če ima števec prevoženih km samo 5 mest :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja bilo bi jih več sam kaj, ko-- al je vreme slabo-- al delam-itak vikendi so --dežurstva-- itd...itd..tako ,da sem jih naredu samo 9.000km ali lepih ----pa to,da sva jih z našo kr-neki uglavnem skup naredila B) :huh: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključil z 12.400 ,v tem letu pa od malo manj kot 3000 km pa do 12400km.je bla kr lepa sezona,razn k se od srede junija pa do konc avgusta nism smel vozit... so bli pa lepi spomini iz letošnjih voženj :D sploh pa zej v oktobru s parm osebam :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!