Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2008


Vanga

Priporočene objave

cca. 16500 +- ene par, vgavnem fure po nasi juzni in severni sosedi :)

:OK:

kdaj ti jih je pa tok ratalo nabrat?? Sej skoz delaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se mi sicer zdi brezveze ampak, da ne bom :topic: : 8.300. Nekako v letnem povprečju ...

Ugotavljam pa, da sem topogledno navaden pussy :unsure: ; povprečni nabijač tule gor letno prevozi po recimo 15.000km/leto :worship: . Prav ...

Sem pa zadnjih nekaj mesecev intenzivno spremljal prodajo rabljenega železja in plastike in, glej ga vraga: vsi mopedinjoti v razponu od 3-10 let starosti imajo prevoženih manj kot 40.000 km. Moja revica (sicer še v polni kondiciji in v najboljših letih) je bila med najbolj zvoženimi.

Ergo sem prišel do sledečega zaključka: večina se vas vozi nekoliko več kot pol sezone naprej (pomeni, da je prednje kolo v smeri vožnje pred zadnjim), del sezone pa rikverc (torej gre zadnje kolo v smeri vožnje pred sprednjim) in se tako odštevajo kilometri. Rezultat na koncu sezone je 15.000 prevoženih kilometrov od tega 7.000 rikverc, kar pomeni na števcu:8.000 km. .)

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GigSrček prav, d jih ma točno 17.833, temu treba prštet še okroglih 2.000 na drsališču in to je zgleda to za letos (19.833 km), gume ne dajo več :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GigSrček prav, d jih ma točno 17.833, temu treba prštet še okroglih 2.000 na drsališču in to je zgleda to za letos (19.833 km), gume ne dajo več :closedeyes: .

Sori, ko sm nepoučen - a na pisti števc odklopite ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ko sm nepoučen - a na pisti števc odklopite ?

Ne zakaj, tisti drsaški so bli na drugmu motorju, mojga je škoda :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se tako odštevajo kilometri. Rezultat na koncu sezone je 15.000 prevoženih kilometrov od tega 7.000 rikverc, kar pomeni na števcu:8.000 km. .)

:naughty:

A te matematika al pa logika mejhn :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 27.06.08 do danes točno 5000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam pa, da sem topogledno navaden pussy :unsure: ; povprečni nabijač tule gor letno prevozi po recimo 15.000km/leto :worship: . Prav ...

Ne, ne, fifty-nisi pussy-še zdaleč ne! Samo tak občutek si dobil, ker se 30+ motosvetovcev ogromno prevozi in to semle v temo tudi napišejo. Pa zaradi tega niso nabijači-mogoče nabijači kilometrov...

OK-30 kom od cca 10.000(1% SLO voznega parka) motoristov pa je?

Statistika na Motosvetu govori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.000 km letos, to bo počasi to.. mogoče še kakšen nedeljski izlet :P

Zaenkrat letos tudi brez razbite plastike in še česa drugega,

naj tako ostane :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

151 :krneki: ko pride otrok se vse spremeni... če mate srečo pač ne... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!