Skoči na vsebino

ukinitev


stuhec

Priporočene objave

kako je kaj glede penzije, kero so dobli ljudje, ki niso bili zaposleni ?

se bo kaj spremenilo

kako dolgo pa si lahk na zavodu za zaposlovanje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na kakšen način pa lahko dobiš penzijo, če nisi nikoli delal...? Aja, ko se reče nekaj kot starostna penzija. Pa saj tudi socialna popora je nekaj takega, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se spoznate, da se kar kadi. Dolgčas?

imaš prav

kaj res nobeden nima pojma ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po izračunih ene od zavarovalnic, ki ponujajo rentno varčevanje-zavarovanje bo čez pribl. 20 let ko bom jaz zrel za penzijo pošteno okrnjen fond za penzije, tako da je precej naivno razmišljanje o "nagradnih" tako jih vsaj jaz imenujem. Na podlagi demografske slike naše države pa je vse skupaj še bolj črno. Najboljša varijanta je da si nekam nalagaš za stara leta pa makar u štunfe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev,če nimaš službe,da se registriraš med Rome,dobiš takoj socijalno pomoč,ko pa si dovlj star starostno penzijo.Zakaj pa mislite,da noben od 250-setih Romov v Žabjaku-Brezje(Nm)ni zaposlen še tistih par,ki je imelo službo so pogruntali ,da je brezveze delat,raje delajo otroke saj je vsak 5 rojen otrok v Nm.bolnišnici Rom.

Pred ca 10 leti je bilo v Bršljinski šoli ca 9 Romov v šolo jih je vozil kombi.danes jih je ca 90 dva avtobusa. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer je dal najbolj udaren komentar. Čisto res je tako. Samo so kriterije za biti cigan poostrili. Madona, pošten človek še cigan ne more biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev,če nimaš službe,da se registriraš med Rome,dobiš takoj socijalno pomoč,ko pa si dovlj star starostno penzijo.

Si pozabil ,da dobiš tudi stanovanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 10 let do penzije, pol bom pa vidu, če bom še kaj dobil, šparat, kaj bom pa šparal, če še za sprot nimam dovolj, ja ja , težko je življenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pa slaba penzija, pa čist enostavno: nekje ukradeš ornk denar. Če te ne dobijo, imaš denar za stanovanje in hrano; če te dobijo, pa imaš zastonj stanovanje in hrano... Malo heca.

Tako so pač delali klošarji, za čez zimo.

Je pa žalostno, da celo življenje delaš, potem bi pa še penzije ne imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred ca 10 leti je bilo v Bršljinski šoli ca 9 Romov v šolo jih je vozil kombi.danes jih je ca 90 dva avtobusa. :worship:

Brumer,pa vsi otroci hodijo v šolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer,pa vsi otroci hodijo v šolo?

Veš določene podatke nedajo v javnost kot npr.ko na banki Ciganke oprostite Romke na banki dvigujejo po 1000 EU mesečno samo njim dajo denar v kuverto (da kdo slučajno nevidi vsoto)nam ostalim,pa v refuzi,da ja vsi vidijo po kaj in po koliko si prišel na banko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rifuza je tale čvekarija tu gori.

Niti ni on topics niti ni blebetanje s čimerkoli povezano ali podprto.

Ja alkohol bolj počasi izpareva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vem da bom mogu cel življenje delat

pol pa na koncu bom umru :headbang: :unsure: :unsure:

Nebo tako kot misliš.Moja mama je vedno govorila očetu plačaj malo več državi,boš imel boljši penzijon in to v 1960-tih namreč bil je obrtnik do 1981 in njegov odgovor je bil vedno, "saj ga nebom dočakal"Nažalost je že pokojni penzijo je užival 23 let nažalost je bila minimalna,ni bilo niti za živet niti za umret dobival je borih 50K sit. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa penzionistom treba še volilno pravico vzet, ker itak vsepovsod bremzajo....(če je mladoletni nimajo, je tudi penzioneri ne rabijo) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ton ofnu, ker sem nekaj čul o tem, sem mislill da kaj zvem

pa vidim da tut bolj slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ton ofnu, ker sem nekaj čul o tem, sem mislill da kaj zvem

pa vidim da tut bolj slabo

Iji na tržnico pitej magoučik mamike kaj vejdo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

se zna zdaj kaj več

kako pa je z socialno pomočjo ? bo naprej kot je bilo do zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ton ofnu, ker sem nekaj čul o tem, sem mislill da kaj zvem

pa vidim da tut bolj slabo

Bi bilo bolj pametno, da bi odprl temo o potovanju na luno, pa bi se mogoče začeli o penzijah pogovarjati.

Ker pa si načel temo o penzijah, se je zgodilo, da so nekateri pametnjakovići temo obrnili na razpravo otem, kako ciganom denar dajejo v kuverto, nam revežem, pa ga na pult vržejo v rinfuzi......

:headbang: :headbang:

pa lp

pa ko boste brisali, moj post tudi lahko zbrišete.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo bolj pametno, da bi odprl temo o potovanju na luno, pa bi se mogoče začeli o penzijah pogovarjati.

Ker pa si načel temo o penzijah, se je zgodilo, da so nekateri pametnjakovići temo obrnili na razpravo otem, kako ciganom denar dajejo v kuverto, nam revežem, pa ga na pult vržejo v rinfuzi......

:headbang: :headbang:

pa lp

pa ko boste brisali, moj post tudi lahko zbrišete.....

:kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!