Skoči na vsebino

pomoč pri izbiri(predlaganja)


gapi23

Priporočene objave

sj ti je ni treba prebirat...zaka si pa pol tok postov že na tej temi napisu?

a si preskočil vse kar ti hočem povedat? ne, ti me boš zdaj še prepričal, da imaš prav z odpiranjem te teme in takšnimi bedarijami, daj zamisli se malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si preskočil vse kar ti hočem povedat? ne, ti me boš zdaj še prepričal, da imaš prav z odpiranjem te teme in takšnimi bedarijami, daj zamisli se malo

zaklučma s tem pa če ti tema ni ušeč je nehi brat pa pisat nekj kar je brezveze..hvala usem ko ste mi pomagali :worship: pa fain bi blo če bi še kj pametnega napisali, an čamac...zarad mene lahk pa tut to temo zbrišete, zaprete kar kol...aia pa ni me treba za usako malenkost potoučt

Popravljeno . Popravil gapi23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj te nisem hotel potolčt. Ja, če boš do takrat imel vsaj malo izkušenj z mopedi in motorji, ti jaz svetujem Cagivo Mito. je 100 pa 1 proti NSR-ki, ki je res podn od podna. Pravijo, da je RS tudi nekaj takega kot mito, v bistvu je, ampak osebno mi je na mitotu veliko boljši položaj pri vožnji, tako za noge, roke kot tudi sama vožnja se mi zdi na tem motorju lepša :) morda pa nisem najbolj objektiven :) se mi zdi, da pa ima boljše vozne lastnosti, čeprav sem z rsko naredil bolj malo kilometrov :) pa lažje ga boš prodal :) probaj pa dobit čim novejšega, ker bolj je staro, bolj je zjebano, sploh pa težko je dobit dobrega mitota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkle sm mal študiru...

honda NSR-1500€ (en oglas na avto net je NSR za 1100€), sam ka pa veš ka bo čez 3 leta, mogoč si bom hotu kupit celo SM

izpit upam da bota fotr pa mama plačala :rolleyes:

čelado mam (čeprav sm dau takrat sam 100€ zanjo tk da če bo še kj gnarja ostalo si bom MOGOČ novo kupu, sam to je bol mal verjetno)

oblačila mi bo pa upam da stric dau ker se ne vozi več pa še mislim da so mu premajhna sam upam da bojo men pol prav

registracija pa tut ni več ko pa 500 € loooooooooooool

hja če bo tkle ko sm zdele napisu pol bom zlo fain skos pršu sam leto 2011 je še.........ufffffff....dauč

fant ne gledat samo na ceno motorja- pa ne se zanašat da boš ne-vem-kje-vse dubu zaston opremo.

gledat morš tud da k se boš vozu bo dnar za benz pa vzdrževanje (ki pri 2t sploh ni poceni)

pa čelada za 100€- čez 3 leta boš PO MOJEM mejčkn zrastu in ti bo ta čeladica ornk premejhna.

pa že tko je ´treba´ čelado menat na 5 let- kaj šele tako za 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k boš ti našparal in kupoval motor bojo šli zweitakterji že v zgodovino,...ekologi te bojo zjebal :D tko da ti druzga kt razne "enduro" CBR125 in podobni ne bojo na voljo...

drgač pa Cagiva Mito od 2T :evilgrin: :worship:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

OoOOooooO prau ne morm verjet..

No js sm ta gapi23. In če se nebi v eni temi zajebu da sm to js..pol nebi priznal da sm js ''gapi23'' ker to kar sm pa tule pisu pa res nevem. KK sm lahka biu tk zabit :headbang: ...Uglavnem zdej ko vem mal več o motorjih (zahvaljujoč motosvetu) vem da sm sprašvau take bedarije da me je res sram :blink: :slap: :slap: :slap: .....

No, oprostite za take bedarije, ki sem jih pisal...še posebi se oproščam čamacu.

:slap: :slap: :slap: :slap:

Sry...

P.S. upam da nebo vplivalo to, da vete da sm to js..na nadaljno ''druženje'' na motosvetu.. :cry::cry: :P :P

L.P.

Gapi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala božja volja j d zj date gmah pa š kej poučnga napišete :naughty:

ma smo se hecali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala božja volja j d zj date gmah pa š kej poučnga napišete :naughty:

ma smo se hecali :whistle:

V imenu Oceta in Sina in Duha Svetega...k

Oce nas, ki si v nebesih, posceveceno bodi tvoje ime, pridi k nam tvoje kraljestvo...

Moj Bog, zal mi je da sem gresil in zalil tebe...

Zdrava Marija milosti polna Gospod je s teboj...

Ehm ... od 125ccm 2 takt in to je to. Cist vseen al sport al supermoto. Ostalo je itq brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!