Skoči na vsebino

Predsedovanje EU


BremzPenzl

Priporočene objave

Jaz mislim, da prihaja čas...in sprožit par sodnih postopkov proti nekaterim zaradi zapravljanje javnega premoženja

Ta čas je prišel in minil že ničkolikokrat. :trance_33_sleep: Zgodilo se ni nič. Primeri zastarajo ali padejo zaradi kakšnega drugega razloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zdi, da je tuareg z mašin o2.5 tdi šminkiranje?

Nope. Še občutno cenejši zna biti od kakšne Daimler ali BMW limuzine. Če ni vzet samo v najem, seveda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi joke..

tuareg.jpg

"V slovenski policiji so bila zadnja terenska vozila nabavljena pred več kot desetimi leti, zato so vozila dotrajana, se bolj kvarijo in kot taka niso več varna za službeno uporabo. V zadnjih nekaj letih se je v policiji pokazala potreba po terenskih vozilih še posebej zaradi opravljanja nalog ob naravnih nesrečah in izredno slabih vremenskih razmerah, gorskih nesrečah, pri iskanju pogrešanih oseb ter pri iskanju storilcev hudih kaznivih dejanj na območjih, ki z drugimi vozili niso dostopna. "

Če že rabijo terenca in ne SUVja za šminko pičit, bi lahko ugodneje kupili Jimmny-e ... samo 17.000 € po kosu... ziher pride dalje kot navadna patruljna astra/octavia/golf... Nissan pathpinder 2.5 dci - 177 KM, redna cena 36.900, Nissan X-trail, 2.0 dci, redna cena 28.580 €, ali pa bi denar dali v šolanje voznikov, da bi znali svoje atomobile vozit po snegu, ne pa da v mali hribček ne pridejo... ampak to ne bi bilo "terensko" vozilo....

"Najem vozil je financiran izključno iz slovenskega proračuna in znaša (za obdobje 5 let) 952.785 evrov za vozila znamke VW Tuareg 2,5Tdi DPF " torej odličnih 38111,4 € po kosu.. lep rabat so shandlali, glede na to da je redna cena (se mi zdi) okoli 42.000..

Vir: policija.si -> http://www.policija.si/portal/szj/szj_prikaz_det.php?id=1925

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Najem vozil je financiran izključno iz slovenskega proračuna in znaša (za obdobje 5 let) 952.785 evrov za vozila znamke VW Tuareg 2,5Tdi DPF " torej odličnih 38111,4 € po kosu.. lep rabat so shandlali, glede na to da je redna cena (se mi zdi) okoli 42.000..

Bi bilo treba pogodbe o najemu videti, da bi lahko kaj več povedal. Možno, da so všteti tudi stroški servisiranja skozi celotno obdobje najema.

Kdo ve kakšna je kvalifikacija, da je vozilo terensko vozilo?

El B.

Noup. Je pa bolj težko govoriti o terenskem vozilu, če to nima pogona na vseh kolesih, zaščitenega podvozja, reduktorja in blokade diferenciala (prednjega, zadnjega, centralnega) in še česa.

Zato rečejo SUV za te cestne "terence" in offroad vehicle, za "taprave".

Primer terenskega vozila, ki za silo gre tudi na cesto :)

post-1019-1199896779_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to predsedovanje EU? Jada, jada... Vladarji majhne deželice na sončni strani Alp ne bodo odločali o ničemer! Jaz si razlagam to takole: V Evropskem parlamentu vsake pol leta izberejo drugo destinacijo za potovanje in vse špila v smislu ''vsak enkrat časti pijačo''. Te pol leta smo mi na vrsti, da plačujem,o runde...

Našo anarhijo na področju birokracije bodo pa izkoristili Albanci na Kosovu, ki se bodo ravno v tej polovici leta 2008 osamosvojili pa nas podo grdo gledal od ''spodaj'' in od ''zgoraj''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi joke..

tuareg.jpg

Če že rabijo terenca in ne SUVja za šminko pičit, bi lahko ugodneje kupili Jimmny-e ... samo 17.000 € po kosu... ziher pride dalje kot navadna patruljna astra/octavia/golf... Nissan pathpinder 2.5 dci - 177 KM, redna cena 36.900, Nissan X-trail, 2.0 dci, redna cena 28.580 €, ali pa bi denar dali v šolanje voznikov, da bi znali svoje atomobile vozit po snegu, ne pa da v mali hribček ne pridejo... ampak to ne bi bilo "terensko" vozilo....

....iz preverjenih virov :alien1: ! V ponudbi so bile tudi Lade Nive, a zastopnik ni bratranec od .... in zaslužni član....+ ni se znal igrat :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut stavt se grem da z Nivo prideš dalj ko pa s tem tuaregom,ker mi smo meli Nivo doma pa so policaji s Puchom ostali v blatu tle blizu meje...Moj stari se je pa sam zram pelu,so ga gledali ko tele v nova vrata...Sam so mel pa zanimive obraze ej :yea1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Lado prideš, kjer Puch oz. Mercedes G ne more tam kjer je G preširok (Niva je malenkost ožja). Če tisti policaji niso imeli tapravih gum ali niso znali uporabljat vseh zmogljivosti vozila, to še ne pomeni, da je Niva super, G pa zanič. Oba avta sta v redu..policijski G-ji imajo močnejše mašine, kar je pri kakem hudem plezanju prednost.

S touaregom bi tudi marsikam prišel, če bi ga primerno opremil. Seveda bi se vozilo potem nekaj slabše obneslo na cesti, kjer bo, verjetno, preždelo večino časa. Da ne rečem, da ga je škoda za kak hud teren ;)

Zdaj smo pa že veselo :topic:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kakšna je kvalifikacija, da je vozilo terensko vozilo?

El B.

Čist po domače in kmečka. Da pride v vse jebine, kamor zaradi intervencije mora. In še veliko je danes jebin, ki so dostopne le s traktorji in posledično s terenci, ki gredo lahko tam kot traktor. In tu je odločujoč dejavnik širina vozila.

Zatorej je izjava, da gre pri nabavi Tuaregov za nabavo terenskih vozil, ker so dosedanja stara ipd. navadna nakladancija Romška in Mateja.

Jupili so si šminkarijo na račun davkoplačevalcev za vse druge namene kot pa želijo prikazati.

Skratka, spet barabija. kakršnih smo v tem mandatu vajeni.

Pa ne pišite preveč o tem, da nas Kalimero spet s solzami na kakšni tiskovki ne zalije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj smo pa že veselo :topic:

da se vrnemo nazaj v korito in vprašanju kje se bomo blamirali je odgovor: pri jedilnih listih oz. menijih in internetnih povezavah ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že pospešeno išče sile kontinuitete in notranje sovražnike :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že pospešeno išče sile kontinuitete in notranje sovražnike :evilgrin:

V Evropi mu bodo tudi komunisti krivi za vse napake, ki jih bo seveda podedoval. :doze:

Le kje bo iskal luknje in kosti? :hmm: Naše ne veljajo, bo moral gledati širše. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kje bo iskal luknje in kosti? :hmm:

Brez skrbi. Za tiste ki mu slepo sledijo, samo zato ker kao ni rdečkar, bo glih usak izgovor dober in svet. :headbang:

Sedaj so spet ornk njegove volilne idiote na suho okrog prinesli: kar so nam pred pol leta na tiho vzeli, nam sedaj z velikim pompom vračajo in hočejo izpasti rešitelji!!!

BTW un debil Bajukov pa ni sposoben povedati 5 besed skupaj brez da bi omenil visoko gos. rast, inflacije pa tudi omeni ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Moram rečt, da je pri nas cela bogatija... Najbolj smešno je, da najbolj jamrajo ravno ljudje, ki so povezani z levico prek raznih služb na fakultetah, čisto sprenevedanje... Če bi blo res hudo, nobeden od vas tovariši v mandatu te vlade nebi menjal motorja za dražjega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Moram rečt, da je pri nas cela bogatija... Najbolj smešno je, da najbolj jamrajo ravno ljudje, ki so povezani z levico prek raznih služb na fakultetah, čisto sprenevedanje... Če bi blo res hudo, nobeden od vas tovariši v mandatu te vlade nebi menjal motorja za dražjega...

nisem povezan, sploh ne na fakulteti kjer mi še vedno nočejo šenkat diplome :evilgrin: - posledično nisem menjal motorja ampak še vedno nisem in ne bom janše volil! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW un debil Bajukov pa ni sposoben povedati 5 besed skupaj brez da bi omenil visoko gos. rast, inflacije pa tudi omeni ne!!

kwa je že reku včerej v trenjih?

'nobenga slovenca v kajmanu'

le kwa je mislu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je že reku včerej v trenjih?

'nobenga slovenca v kajmanu'

le kwa je mislu :whistle:

da še ni videl slovenca v porsche cayman, zgleda jih bo Mate par nabavil da ne bomo slovenci izjeme! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Moram rečt, da je pri nas cela bogatija... Najbolj smešno je, da najbolj jamrajo ravno ljudje, ki so povezani z levico prek raznih služb na fakultetah, čisto sprenevedanje... Če bi blo res hudo, nobeden od vas tovariši v mandatu te vlade nebi menjal motorja za dražjega...

Da te še jaz razočaram. Moja nekaj let planirana samoobdaritev v obliki novega mopedina ob Abrahamu je padla v vodo. Enostavno ne gre. Bomo videli kako bo v naslednjem mandatu. In tudi takrat bo verjetno kaj rabljenega. Sanje so se razblinile!

In ne, tudi jaz nisem in ne bom nikoli vel volil JJ in njegove in sorodnih strank. Pa sem na začetku tega mandata že nekam sumljivo zaupljivo opazoval njegove poteze. Naivko pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!