Skoči na vsebino

Predsedovanje EU


BremzPenzl

Priporočene objave

joj HHV, sej veš kaj ti bo zej SF rekel...da si nesposoben in sam kriv :whistle: volk sit in koza crknjena

Moji rezultati na šihtu bi ga postavili na laž. Pogled na razmerje plača/življenski stroški pa bi mu pritrdil. Očitno bo treba začeti krasti in goljufati. No, saj to nas pa lepo uče. Se me to "znanje" že sumljivo prijemlje. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Moram rečt, da je pri nas cela bogatija... Najbolj smešno je, da najbolj jamrajo ravno ljudje, ki so povezani z levico prek raznih služb na fakultetah, čisto sprenevedanje... Če bi blo res hudo, nobeden od vas tovariši v mandatu te vlade nebi menjal motorja za dražjega...

Pri vas je mogoče res, kar praviš. Pri ostalih, ki nismo mogli priti do korita, kjer deli JJ, pa ravno ne cvetijo rožice...

Povezani z levico preko služb na fakultetah...???? Ni mi čisto jasno, kaj hoče pisec s tem povedati...? Od kje še zmeraj strah pred levico, saj se mi zdi, da jo je tvoj ljubljeni JJ že od vsepovsod odrezal ...Ah, ne, levica bo še naslednjih 20 let kriva za to, kar je JJ v treh letih zajebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ne, levica bo še naslednjih 20 let kriva

Se ti zdi?

Da samo 20 namreč. Komunisti so še dandanes po skoraj 20ih letih krivi za vse zlo na tem svetu(by il grande JJ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto, da bi čutili Slovenijo (I feel Slovenia), kot piše na mapah, dostavljenih pod režo vrat ljubljanskega hotela, je 60 tujih novinarjev, bruseljskih dopisnikov največjih medijev, začutilo, kako vlada z njimi manipulira.

več na tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No spominjate me na enega znanca, zamejskega slovenca iz Trsta. Možakar je bil še v prejšnih časih ko smo hodili na dopust v hrvaško Istro naš sosed v kempu. Vedno je tulil "živel socializem" pa uno zlajnano "vi sploh ne veste kakšno srečo imate", po drugi strani se je pa vozil v Mercedesu, čoln Ris al pa Sport Beograd in motor Tomos so mu že na daleč smrdeli, žena pa se je zmeraj zmrdovala nad zelenjavo v trgovini... Ko si ga vprašal zakaj si potem ne kupi stoenke al pa ruske Lade je pa takoj spremenil temo, pa tisoč izgovorov se je našlo... Čez par let smo ugotovili, da je podjetje v katerem je delal, precej dobro živelo na račun zaprte meje, zato je pa tudi tulil "živel socializem". Videl je samo lepšo plat tistega, kar je on imel od nas v žepu, da bi pa po naše še zaživel, mu pa seveda ni padlo na pamet... Trdim, da če vi kritiki vsega kar ne diši bivšem sistemu, nič ne bi imel še danes od tega, sigurno ne bi tako zagovarjali minulih časov. Tudi večno zmerjanje vseh, ki se z vami ne strinjajo z belčki pa janševci je nasledstvo iz nekih minulih časov.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za Horjota... ZRX si kolikor se spomnim nabavil približno na polovici mandata te vlade, pa si že takrat tulil popolnoma enako kot zdaj. Torej če bi bilo tako slabo, ne bi kupoval, dražjega, bolj požrešnega motorja, ampak morebiti kak 125 kubični motor za dežele tretjega sveta. Samo toliko o revščini... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trdim, da če vi kritiki vsega kar ne diši bivšem sistemu, nič ne bi imel še danes od tega, sigurno ne bi tako zagovarjali minulih časov. Tudi večno zmerjanje vseh, ki se z vami ne strinjajo z belčki pa janševci je nasledstvo iz nekih minulih časov.

kdo pa zagovarja bivši sistem??????????????? kritiziramo to kam sedanji sistem pluje pod vodstvom vatikana, ups, janše sem mislil! :whistle:

te primerjave v obdobju katerega mandata si kdo kupi motor so pa res bedarija, kaj pa če ja nakup posledica tega da si v boljših časih uspel porihtat ostalo in ti sedaj končno nekaj ostaja?

glede na to da se mi je v janševem mandatu rodil otrok in da se mi bo pred koncem še eden, boš ti verjetno trdil da je sedaj to obdobje čiste rajske prosperitete, ki jo je ustvarila ta vlada in da mi gre dobro kot še nikoli zato sem se sedaj odločil za družino? :headbang: :slap:

no naj ti povem da ni temu tako ampak da pač ne mislim čakati takšno obdobje in bomo pač zategnili pas in se odpovedali čemu drugemu. na srečo je prvi otrok zdrav in ne potrebuje kake posebne hrane ali zdravstvenih storitev, lahko pa ti povem da je to kar država nudi podpore pri ustvarjanu družine živa komedija in se za družino odločiš zaradi sebe ne pa ker bi računal na kako pomoč države.

edino ker je dobro je vrtec s katerim smo super zadovoljni pa še tega namerava vrli Zver "reformirati", po mnenju stroke seveda na slabše. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za Horjota... ZRX si kolikor se spomnim nabavil približno na polovici mandata te vlade, pa si že takrat tulil popolnoma enako kot zdaj. Torej če bi bilo tako slabo, ne bi kupoval, dražjega, bolj požrešnega motorja, ampak morebiti kak 125 kubični motor za dežele tretjega sveta. Samo toliko o revščini... :naughty:

Ne bo glih čist držalo.

ZRX je bil nabavljen iz izkupička za 2 leti mlajši ZR7 in dodan drobiž. ZR7 pa je bil kupljen na puf leta 2003, ki ga še danes plačujem in me vedno bolj žuli. Da bo resnici zadoščeno. Požrešen ni pa prav nič bolj. Na furi po dolomitih sta moj ZR7 in takrat še Ajgorjev ZRX pila do pičice enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Trdim, da če vi kritiki vsega kar ne diši bivšem sistemu, nič ne bi imel še danes od tega, sigurno ne bi tako zagovarjali minulih časov. Tudi večno zmerjanje vseh, ki se z vami ne strinjajo z belčki pa janševci je nasledstvo iz nekih minulih časov.

Ker sem prepričan, da me šteješ med to kritično elito, za kar se ponižno zahvaljujem, naj se najprej spotaknem ob samo definicijo nas. Vsaj kar se mene osebno tiče. Ne gre za kritiko vsega kar ne diši po bivšem. Vse bivše ni nujno dobro, niti slabo. nekaj je tega, nekaj onega. Gre bolj za kritiko vsega kar diši po Janezu Janši in njegovih pristaših. Pa ne kar tako na pamet. Sramežljivo lahko celo priznam, da sem po razočaranju nad LDS-om nekako skrivoma celo koketiral z nekaterimi napovedanimi potezami JJ, oziroma točneje rečeno sem celo skoraj nasedel njegovi retoriki. Pa so me dejanja in rezultati njegove politike, predvsem pa poteze njegovih priliznjencev na nižjih nivojih, članih njegove stranke na mestih po firmah in lokalnih ravneh spomnile na najbolj rdeče čase, ki se jih še medlo spomnim in sicer v potenci najmanj na tretjo.

Ker gre pri njegovi in njegovih pajdašev politiki za opravičevanje kolaboracije, zlizanosti z nacizmom in fašizmom in ker zločine fašizma po pričevanju staršev dobro poznam, ne morem drugega kot povprašati, kje se dobi tista znana nalepka, ko fantek lula enkrat na Japan enkrat pa na Ducati. Jaz bi napis zamenjal. Z dvema enakima črkama J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No spominjate me na enega znanca, zamejskega................................................................................................Tudi večno zmerjanje vseh, ki se z vami ne strinjajo z belčki pa janševci je nasledstvo iz nekih minulih časov.

Jaz sem Jj po volitvah celo dal nekaj možnosti, da bo SLo spravil naprej ter prekinil z nekaterimi praksami (čeprav pod LDS v glavnem ni bilo vse tako črno-belo, kot zatrjuje JJ.

Žal pa vidim, da brezobzirno tepta vse tiste vrednote, s katerimi se je tako hvalil. Do volitev bo, kot kaže razprodal še tisto "srebrnino", ki prinaša dobiček ali pa neodvisnost od drugih.

Nobena pametna država ne proda svojih pristanišč,železnic, največje zavarovalnice, največje banke, .

kar se gospodarstva tiče, ne seže LDS-u do kolen. prav tako je z zunanjo politiko, kjer nas bo skregal z vsemi, s katerimi se kolikor toliko razumemo, zahodnjakom in amerom pa skupaj z Dimsijem ponižno ližeta rit. Ko nas je Sarkozy s svojo tiskovko blamiral prvi dan predsedovanja, se mu je skoraj priklonil,češ, samo malo nas je zbodel. Na bruhanje mi gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako je z zunanjo politiko, kjer nas bo skregal z vsemi, s katerimi se kolikor toliko razumemo, zahodnjakom in amerom pa skupaj z Dimsijem ponižno ližeta rit. Ko nas je Sarkozy s svojo tiskovko blamiral prvi dan predsedovanja, se mu je skoraj priklonil,češ, samo malo nas je zbodel. Na bruhanje mi gre

No,no...saj tudi pod LDS nismo imeli bogvekakšne zunanje politike. In še česa.

Če so bila zadnja leta vladavine LDS-a precej kilava je JJ le dokazal, da se da delat še bolj kilavo. Volivci pa ga verjetno niso volili zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no...saj tudi pod LDS nismo imeli bogvekakšne zunanje politike. In še česa.

Če so bila zadnja leta vladavine LDS-a precej kilava je JJ le dokazal, da se da delat še bolj kilavo. Volivci pa ga verjetno niso volili zaradi tega.

Glede zunanje politike se strinjam.Vendar to, kar (isti minister) Rupel dela sedaj....... :headbang: :headbang:

Zadnje leto,mogoče dve je bil LDS resda bolj čuden.Prej pa so svoje oddelali kar korektno.Tudi zadnji dve leti ni bilo nekih kardinalnih napak ali problemov, razen tega, da so se obnašali kot pavi...

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Državni zbor je ratificiral Lizbonsko pogodbo...

Nisem sledil, vendar je menda še v Lizboni niso ratificirali. Zdaj bomo pa 2 leti čakali, da v Sofiji ratificirajo pogodbo z Brda pri Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti mesec dni še ni za nami pa je eno samo :SS :SS

6 mesecev je kratka doba in če se hočeš v zgodovino zapisati z velikimi črkami, ga moraš začet srat, takoj na začetku :headbang: :headbang: :headbang:

Pa kaj bi pa sploh lahko pričakovali od te garniture, ki še ene kure ne more porihtat :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro, kaj je pa zej spet s Hrvaško, Sanader je neki skakal včeri in opljuval Rupla. Ta naj bi izjavil, da je Hrvaška tako rekoč prekinila diplomatske odnose s Slovenijo. Ker ne verjamem nič nobenmu...kaj se spet grejo oboji za ene kozlarije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji se trudimo biti Evropejci, vendar še naprej cenimo naše ameriške zaveznike.

Dimitrij Rupel leta 2003, v času pristopa k vilenski izjavi

***

M. Štefančič: Bi morali imeti tudi Slovenci volilno pravico v Ameriki?

M. Kučan: No, obratno je seveda že skoraj res.

Milan Kučan v Studiu City

***

Pravi patriot mora biti vedno pripravljen braniti svojo domovino pred lastno vlado.

Edward Abbey

Vlado Miheljak pa nadaljuje v svoji dnevnikovi kolumni tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rupel je že dovolj kaznovan.....za ceu živlenje..........k more Meto gledat že xx let.

Jaz bi se že davno usamomoril!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samomor je najvišja oblika samokritike :worship:

NO POTLEJ SE PA NAJ NAŠI POLITIKI DOLGO IN POČASI SAMOKRITIZIRAJO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!