Skoči na vsebino

Predsedovanje EU


BremzPenzl

Priporočene objave

Rupl je car :worship:

Žal je na napačni strani :whistle:

Predzadnjega carja so obglavili, zadnjega pa so vrgli v kotel v katerem je bilo nekaj vročega(smola, katran,... ) tako, da dvomim, da si Rupel želi biti car...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem prepričan, da me šteješ med to kritično elito, za kar se ponižno zahvaljujem, naj se najprej spotaknem ob samo definicijo nas. Vsaj kar se mene osebno tiče. Ne gre za kritiko vsega kar ne diši po bivšem. Vse bivše ni nujno dobro, niti slabo. nekaj je tega, nekaj onega. Gre bolj za kritiko vsega kar diši po Janezu Janši in njegovih pristaših. Pa ne kar tako na pamet. Sramežljivo lahko celo priznam, da sem po razočaranju nad LDS-om nekako skrivoma celo koketiral z nekaterimi napovedanimi potezami JJ, oziroma točneje rečeno sem celo skoraj nasedel njegovi retoriki. Pa so me dejanja in rezultati njegove politike, predvsem pa poteze njegovih priliznjencev na nižjih nivojih, članih njegove stranke na mestih po firmah in lokalnih ravneh spomnile na najbolj rdeče čase, ki se jih še medlo spomnim in sicer v potenci najmanj na tretjo.

Ker gre pri njegovi in njegovih pajdašev politiki za opravičevanje kolaboracije, zlizanosti z nacizmom in fašizmom in ker zločine fašizma po pričevanju staršev dobro poznam, ne morem drugega kot povprašati, kje se dobi tista znana nalepka, ko fantek lula enkrat na Japan enkrat pa na Ducati. Jaz bi napis zamenjal. Z dvema enakima črkama J.

Tole je tako zelo podobno (da nerečem enako) moji percepciji zadnjih treh let, da ti nalepke zrihtam čez vikend! JJ-ja nisem volil, sem pa na trenutke verjel njegovi "spremembi".....in obljubam

Drugače pa, prosim, povejte mi, po čemu se spomnite slovenskega predsedovanja OVSEju? Kaj nam je ostalo od tako bleščečega naziva in časti? de smo glavni? po olimpijskih igrah narodu ostanejo štadjoni in dvorane. Po predsedovanju, pa se mi zdi, nebo ostalo kaj otipljivega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je tako zelo podobno (da nerečem enako) moji percepciji zadnjih treh let, da ti nalepke zrihtam čez vikend! JJ-ja nisem volil, sem pa na trenutke verjel njegovi "spremembi".....in obljubam

Drugače pa, prosim, povejte mi, po čemu se spomnite slovenskega predsedovanja OVSEju? Kaj nam je ostalo od tako bleščečega naziva in časti? de smo glavni? po olimpijskih igrah narodu ostanejo štadjoni in dvorane. Po predsedovanju, pa se mi zdi, nebo ostalo kaj otipljivega.....

pufi bodo ziher ostali, saj jih nebojo zmogli odplačat.

(sicer niso otipljivi, jih bomo pa prekleto čutli) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostal bo Dimsi Rupsi!!! Madonca ta bo očitno doživljenjski zunanji minister, saj ga zdaj tudi Pahor (po mnenju mnogih naslednji mandatar) hvali. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostal bo Dimsi Rupsi!!! Madonca ta bo očitno doživljenjski zunanji minister, saj ga zdaj tudi Pahor (po mnenju mnogih naslednji mandatar) hvali. :headbang: :headbang: :headbang:

Da se ne bo Barbika malo zaklal! Kolikor jaz poslušam ljudi se sedaj le ti po spremembi vodstva in določenem času nezaupanju vračajo k LDS in strankam, ki nastajajo z odcepljanjem od LDS, SNS in celo SLS je na očeh nekaterih, ki si niso še čisto na jasnem.

SD ostaja brez sprememb in brez pričakovanj. S potezami kot bi bila sprejetje Rupe v svoje vrste, pa bi definitivno le zgubili.

Sam že dolgo trdim, da SD nima pravega vodje. Ljudje bodo počasi zahtevali vsebine in ne le šminke in zgodovine.

Barbika se mi je do nedavna zdel umirjen in razsoden. Sedaj pa samo še preračunljiv. In to mi ni všeč. Mi je pa škoda marsikoga iz njegove stranke. A se bojim, da se bo ponovila zgodba iz LDS, ko bi Kaco kmalu vse zaribal.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če SD sprejme ali kakorkoli podpre Rupla in ga ne brcne v njegovo slinasto rit so si moj glas zapravili za vse večne čase :headbang:

še uberantipatična janša in bajuk sta mi bolj simpatična od tega slinavca. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj Rupel zopet lupeta,pametuje in sere okoli Srbije in Kosova.....Ali ne more kdo tega bedaka malo umirit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rupla lahko umiri samo njegova Meta...

..se pa govori da je Rupl na plačilnem seznamu ameriške CIA -e,

kar bi morda marsikaj pojasnilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rupla lahko umiri samo njegova Meta...

..se pa govori da je Rupl na plačilnem seznamu ameriške CIA -e,

kar bi morda marsikaj pojasnilo...

ta je pa močna :lol1: :lol1: :slap: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je pa močna :lol1: :lol1: :slap: :nono:

Zakaj? Imaš kakšen argument ki bi to tezo spodbil?

Mogoče imaš prav v finsah, o smeri neba od koder prihaja tako ali drugačno plačilo zanj, pa glede na njegovo ravnanje kar verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti misliš, da cia plačuje take bolnike, rupel je pač edinstven v svojem poslu in bo lahko haral na vseh straneh, dokler ne bo nekdo imel jajc in ga poslal v rodne kraje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bodo spomnili talat nalepke za na odbijač. Npr : "I break for EU", "Vafli so naši, Bruselj je naš" ali "Spal sem s Stello Artois"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napolitano,predsednik države, katere zgodovina sega v morilske pohode, izkoriščanje sužnjev, itd, bližnja zgodovina pa govori, kako so se pod Ducejevim vodstvom uklonili Hitlerju ter zganjali fašizem in morije po celi Evropi, predvsem pa tudi pri nas, se nas je spravil učiti in klincati glede fojb....

Sramota za naše vodstvo, da se tudi oglasi ne..

Ritolizniki, ki se pri Hrvatih spotaknejo ob vsako vejico ali nepravilen presledek, so tu RITOLIZNIŠKO in PODREPNIŠKO tiho....

Sram me je, da imamo tako vodstvo.....Fuj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napolitano,predsednik države, katere zgodovina sega v morilske pohode, izkoriščanje sužnjev, itd, bližnja zgodovina pa govori, kako so se pod Ducejevim vodstvom uklonili Hitlerju ter zganjali fašizem in morije po celi Evropi, predvsem pa tudi pri nas, se nas je spravil učiti in klincati glede fojb....

Že jubilarno drugič. Tako, mimogrede.

Brez veze se je z njimi obremenjevat, še posebej, ker imajo zelo omejen pogled na zgodovino in marsikaj drugega...

P.S.

Ni ga lepšega, ko se kak italijanski desničar spravi vame vrtat s fojbami in ezuli. Jah, jah, potarnam..oboji imamo obremenjeno zgodovino polno krivic z obeh strani. Sam veste, pred temi fojbami, ki so se zgodile takoj po vojni in ločeno od izgona/odhoda večjega dela italijanskega prebivalstva tam od leta 1947., je Italija napadla našo tedanjo državo, storila ogromno zločinov med okupacijo, sprožila državljansko vojno in bila na koncu odgovorna za smrt skoraj 10% slovenske populacije in 50 let komunizma. Ja, ja, mi smo fasali 50 let pod komunizmom zato, ker ste vi začeli vojno. Ko bi vi videli te obraze po tem... :lol1: Ni ga bolj sladkega, kot da prepričanega desničarja (no, njegove ideološke prednike) obsodiš, da je odgovoren za zmago komunizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od prve objave pod to temo pa danes se poraja mi vprašanje a je ostalo še kaj kar ga niso usrali :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zej k so tako lepo odprte meje hodijo neki avtobusi naokoli z nekimi ljudmi ki po vseh luknjah kjer so počili kakega fašista (ali pa tudi ne, sej je tako in tako po njihovo vse tukaj kar ..njihovo) besijo vence s taljanskimi zastavami in dvigujejo pritisk ljudem brez potrebe... :closedeyes:

heh, da bi ker naš politik premogel toliko jajc rečt kaj v stilu sanaderja ali mesiča...

...ko bo zapokalo bo prepozno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...ko bo zapokalo bo prepozno :whistle:

Zakaj prepozno? A bodo tolk zastavc not zmetal, da za njih ne bo več placa? :blink: Bemtiš, to bi bil pa res hudič. :blush:

A je treba priznat, da potemtakem pridno izpolnjujejo befel da "fojbe morjo bit polhne!". :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, mi je pa nekaj v pisker padlo. Lahko bi organiziral spominski pohod do groba neznanega italijanskega vojaka (pa ne jim povedat da je bil pravzaprav četnik!), zaračunal prevozne stroške, kosilo v kmečkem turizmu, turistično vodenje, potem jih pa lahko še vrh grabna pustim in dam zaslužit reševalni ekipi. Evo tržna niša-fojba. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!