Skoči na vsebino

Zlata Lisica 08


BremzPenzl

Priporočene objave

Ni glih motodogodek, je pa kljub temu priložnost da se dobimo malo na zraku in kako rečemo in spijemo.

Drug vikend (12,13.jan.08) je v Mariboru pod Pohorjem Zlata Lisica.

Ne delam reklame (se oproščam adminom), ampak če bo koga pot zanesla v moje kraje, naj se javi ker bom ziher tam (ker sem tam doma)

Lahko zorganiziram tudi kakšno karto, pa parking, pijača je pa itak samoumevna.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno vprasanje je, ce bo zdrzalo vreme. Napovedane so katastrofalne (seveda iz vidika smucarije) otoplitve, dez, itd. Tak da bomo vidli kako bo z izvedbo tekmovanja. Nic se ni ziher, tako kot nikoli pri tej nasi lisicki :D

Drugace pa seveda vsako leto pridemo kaj pogledat :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo, da bo vreme vzdržalo. :worship:

Pubeci se res vsako leto trudijo vse dneve in noči. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo za motoriste free camping, golaž in naga baba ? :P

Ja, v pancarah se bo zvijala na šanki.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam pa vidim neke novosti na VLS progi !?

Lisičkine novice

Veleslalom bo na Mariborskem slalomu

03-01-08 19:46

Po ogledu proge delegata FIS, snežnega kontrolorja FIS in vodje tekmovanja je padla odločitev: sobotno tekmovanje v veleslalomu bo na novi progi pod sedežnico Poštela, na tako imenovanem Mariborskem slalomu. Start bo na vrhu levega rokava, malo pod cesto.

Gorazd Bedrač, vodja tekmovanja: "Vsi trije smo se strinjali, da je ta proga boljša. Je bolj razgibana, predvsem pa bo tudi v času tekmovanja turistično smučanje po poseki do Trikotne jase ne bo moteno. Sedaj nam ostajata še dva mrzla dneva, v katerih moramo opraviti najprej osnovno preparacijo nove proge, nato pa v petek še preparacijo z injekcijsko desko. Za drugi teden vremenske razmere niso najbolj ugodne, toda računamo, da bomo do takrat progo dovolj utrdili, da nas tudi odjuga ne bo mogla ogroziti. Proga bo gledano od zgoraj bolj levo, tako da bo na desni strani dovolj prostora tudi za gledalce."

:rolleyes:

Drži ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam pa vidim neke novosti na VLS progi !?

Lisičkine novice

Veleslalom bo na Mariborskem slalomu

03-01-08 19:46

Po ogledu proge delegata FIS, snežnega kontrolorja FIS in vodje tekmovanja je padla odločitev: sobotno tekmovanje v veleslalomu bo na novi progi pod sedežnico Poštela, na tako imenovanem Mariborskem slalomu. Start bo na vrhu levega rokava, malo pod cesto.

Gorazd Bedrač, vodja tekmovanja: "Vsi trije smo se strinjali, da je ta proga boljša. Je bolj razgibana, predvsem pa bo tudi v času tekmovanja turistično smučanje po poseki do Trikotne jase ne bo moteno. Sedaj nam ostajata še dva mrzla dneva, v katerih moramo opraviti najprej osnovno preparacijo nove proge, nato pa v petek še preparacijo z injekcijsko desko. Za drugi teden vremenske razmere niso najbolj ugodne, toda računamo, da bomo do takrat progo dovolj utrdili, da nas tudi odjuga ne bo mogla ogroziti. Proga bo gledano od zgoraj bolj levo, tako da bo na desni strani dovolj prostora tudi za gledalce."

:rolleyes:

Drži ?!

Tekma zagotovo bo, to kaj si zgoraj napisal vglavnem drži...

To so neuradne informacije od nas "lokalcev" pridobljene za šankom pod Pohorjem ob jutranji kavi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekma zagotovo bo, to kaj si zgoraj napisal vglavnem drži...

To so neuradne informacije od nas "lokalcev" pridobljene za šankom pod Pohorjem ob jutranji kavi :naughty:

to sn jaz že en tedn prej vedel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa lan ql zdel k so jo prestavl v Kr. goro. Nekak se mi je zdel da je blo bolš organizirano, čeprov bo letos tud zanimvo ko bo tekma na novi progi.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih par kart še mam, pa pr šanki bi se še najdo kaki plac.

Glavno bo v soboto...

Zvečer pa na Free Riderse na Winterparty :worship:

Zjutraj pa na slalom (če bo šlo) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lisičko me ne bo, pridemo pa 25.1. za cel teden smučat. Upam, da ne bo tako kot lani ko smo zadnje tri dni (je blo že februarja) lahko le zvončke nabirali. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih par kart še mam, pa pr šanki bi se še najdo kaki plac.

Glavno bo v soboto...

Zvečer pa na Free Riderse na Winterparty :worship:

Zjutraj pa na slalom (če bo šlo) :evilgrin:

eh, ka pa to za tebe, :lol:

če bi bil to kak navadn smrtnik, bi me še skrbelo zanj :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko zorganiziram tudi kakšno karto,...

Mam tudi par kart na razpolago... ;)

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo se v soboto odpravljal iz lsičke, se je mimo nas peljal ene parkrat z yamaho xt, to je blo okol 17h, mi smo še na parkingu za kombijem pili zadnjo flašo vina, a je kdo od msjevcev :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo se v soboto odpravljal iz lsičke, se je mimo nas peljal ene parkrat z yamaho xt, to je blo okol 17h, mi smo še na parkingu za kombijem pili zadnjo flašo vina, a je kdo od msjevcev :worship:

Mene bi lahko videl kako me je Mutika nesila... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vas je bilo srečat ! :OK:

na lokalni cesti proti MB pa še en "ledolomilec" in prleški kurent z Lotmerka - Slivie, na zaključnem treningu za Elefante verjetno ! V tistem pelzijaneru in rumenem suzukiju ga ne moreš zgrešiti ! Je šlo do vznožja Pohorja al kar do Areha ? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vas je bilo srečat ! :OK:

na lokalni cesti proti MB pa še en "ledolomilec" in prleški kurent z Lotmerka - Slivie, na zaključnem treningu za Elefante verjetno ! V tistem pelzijaneru in rumenem suzukiju ga ne moreš zgrešiti ! Je šlo do vznožja Pohorja al kar do Areha ? :OK:

Ja, takrat smo še bili živi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi lahko videl kako me je Mutika nesila... :lol1:

nisem opazil nič nenavadnega, škoda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem opazil nič nenavadnega, škoda :whistle:

Saj me ni nosila :worship: za čupo me je vlekla domov... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!