Skoči na vsebino

Hrana ali dragocenosti ?


Bi šli na cesto protestirat ?  

60 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Vseeno mi je , bo ?e kako
      3
    • ?el bi na cesto protestirat
      29
    • Za mene ?e ni tak?ne sile
      12
    • Upam , da bo bolje
      6
    • Naj predsednik vlade odstopi
      17


Priporočene objave

:unsure: Prišel je čas , ko nam podražitve kratijo osnovne človekove pravice ? Bomo za rojstni dan po novem podarili namesto zlatnine 1 kg. mesa , ali bomo iz vljudnosti namesto kave prinesli kg. moke ? Kam nas pelje ta Evropa , na dno ? Kaj bi morali storiti , da se to umiri ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne s piščalkami in ragljami, ampak z molotovkami in kamenjem............

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne s piščalkami in ragljami, ampak z molotovkami in kamenjem............

dr.looney :alien1:

Točno tk!

DOKLER NE BO PRAVICE, NE BO MIRU!!!

SMRT KAPITALIZMU, SVOBODO LJUDSVTU!!!

EDINI ODGOVOR NA DRŽAVNO NASILJE, JE NASILJE NAD DRŽAVO !!!

Na ruševinah kapitalizma bomo zgradili pravičen svet, drugačen svet, drugačnih vrednot, svet brez razredov, svet socialnih enakosti! Drugačen svet, drugačnih načel, svet brez meja, svet svobodnega gibanja. Dokler ne bo pravice, ne bo miru. Smrt kapitalizmu, svobodo ljudstvu.

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ni take sile.

A zdej bomo to skos govorli ''še ni take sile'' ko bo pa enkrat res sila, bo pa prepozno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ni sile, glede na potrošniško družbo ne bi imel nič proti, če se kdaj tudi kdo vpraša koliko česa res potrebuje.

Bi šel pa takoj protestirat proti trgovcem, ker v celi verigi nima nihče toliko dobička kot oni. Oni dvigujejo cene in stiskajo dobavitelje, ti pa proizvajalce in ti delavce.

Plače/dobiček se je dvignil, toda komu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vun na cesto protestirat, zahtevat višje plače, znižat davke,..... :krneki:

SEM KOJ ZA! KER TO NE VODI VEČ NIKAMOR!!!!!!!

KRIZA! FOLK PA SAM GLEDA(MO USI PO VRSTI! ČIST NOBEN NI NEČ BOLŠ) PA JAMRA (AL PA ŠE TO NE)

MARŠ GARDA; GREMO NAPOLJE!

COUNT ME IN!

Še ni take sile.

O PREKLETO JE ŽE SILA (moje mnenje-brez zamere...) če bi šli pred pol leta, ne bi bilo nič prezgodej....

samo....vprašanje pa je, če ne bo *po tipično slovwensko* zopet vse ostalo pri tihem *pljuvanju in jamru*.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh naj kar bo čim dražje vse skup, upam da bo čimvečja razlika med ljudmi, revni naj bojo še bolj revni, bogati pa še bolj bogati edino pravilno, mi srednji vendar pridni pa se bomo že nekak znajdli...taki ki se niso učili in lenuharli se kar naj bunijo pa mečejo krivdo na vse ostale pa stradajo zraun, zakaj bi jih ostali pridni mogli vzdrževat, oni pa ne delajo druga kot kisik porablajo ter se zajedajo ko kaki paraziti... tisti ki pa so pridni, se učijo, zasedajo dobre položaje pa naj bodo lepo poplačani, to je edino pravilno...sploh pa ne mi z nekimi fintami o družbeno enakem ljudstvu, da ne bo nek klošar, ki se mu že od osnovne šole ne da učit in bluzi celo življenje, pol isto plačan in isto živel kot en garač ki se pridno uči in dela...najboljše bi itak blo uvest sužnjelastništvo, rimljani so itak bli največji mojstri ko so meli to, pa naj se lepo nardi hierarhična družbena lestvica in se loči zrnje od plevela... :D ...zaj pa napadite raja frdamana, bmk, nočne so me zjebale, čeprav je vse res kar sn povedal, bi lahko na lepši način ampak ne bom:D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko... sej ti si priden in tut ti boš dokončal šolo. In ko boš iskal službo (ne doma, to ne velja) in ko si boš hotel umislit samostojno življenje.... ti bo kmalu jasno, kolk ti na koncu mesca ostane .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo inprav, ce bi znanje in pridnost kaj veljalo, a na zalost veljajo predvsem VIP (veze in poznanstva).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O PREKLETO JE ŽE SILA (moje mnenje-brez zamere.. .) če bi šli pred pol leta, ne bi bilo nič prezgodej....

samo....vprašanje pa je, če ne bo *po tipično slovwensko* zopet vse ostalo pri tihem *pljuvanju in jamru*.... :unsure:

Ni frke, vsak vidi zadeve iz svojega zornega kota. Lej, kakor jaz vidim stvari nas ima večina, ki denar sami služimo, pod nickom vpisano svoje sekundarno prevozno sredstvo iliti motorin, ki ga doma, v Sloveniji, uporabljamo samo del leta. Torej, dokler mi tega ni treba prodati zato, da bi si lahko zadovoljil osnovne življenjske potrebe, se mi zdi, da mi res ne gre tako hudo.

Poleg tega se mi zdi, da je pri nas dokončno zmagala JAZ miselnost in če smo že vsi vsepovsod najbolj pametni in najboljši, npr. na cesti, ne vidim zakaj se ne bi tako obnašali še tisti v veleprodaji, pekarstvu in še kje. Pljuvanje in jamr je pa itaq najbolj poceni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je v času socializma, minilo je 20 let, ko sem kot takratni zaposleni bil med protesniki, ki so odšli izpred Litostroja na protest pred skupščino. Še pomnite tovariši, takrat je bil to prvi javno pohod in štrajk.

Še bomo šli.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določen del folka bo najebal, seveda najrevnejši. Vsi ostali imajo glede na prednovoletno norijo v štacunah še veliko zalog.

Mogoče je pa to eden načinov kako pripraviti folk do tega, da bo malo začel razmišljat kaj potrebuje in kaj ne. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ni take sile.

ne hvali dneva pred nočjo, kakšni časi se dogajajo pa pravijo da smo v EU in da nam bo bolje ne vem komu mečejo pesek v oči :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo inprav, ce bi znanje in pridnost kaj veljalo, a na zalost veljajo predvsem VIP (veze in poznanstva).

Ne spominjej....si lahko predstavljaš, da še vedno iščem službo ustrezno izobrazbi (po 154 prošnjah....in kot kaže se bo zadeva od lanskega leta ponovila- okoli 264 prošenj.... ) JBG dobr da sm vsaj za vikende dobila delo u tistem kafiču....

Vsaj eden da je to omenil.... ker ostre obsodbe o tem, da lenuhi nočejo dobit posla (glede na to da si pripravljen sprejeti kakršnokoli delo, tudi za mizerno plačilo.... ) ti ravno dajo še knock out, za končno (prvi sta itak zavod in socialna.... ).... Samo v redu....vedno bodo taki, ki bodo sodili o zadevah, o katerih se jim niti sanja ne....

sama nikol nisem priznavala VIP, do tistih 264 prošenj, pa spreminjala to in ono, pol že začela dvomit v svoje sposobnosti samoprodaje, šla na 2 zavodih, za nasvet o pisanju prošenj in sem za odgovor dobila da so v redu.... tko da ne vem....

Mogoče samo za tiste, ki sodite.... dokler nisi v taki situaciji in dokler ne poznaš vseh dejstev je malce ostro soditi o nečem...

Sončka in srečo v srcu vsem.....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne meče nikomur peska v očir razen folk samemu sebi.

Kljub temu, da mi gre na jetra, se mi zdi da je Elbajuco imel delno prav, ko je rekel, da naj potrošniki začnejo kupovati z "nogami" (pač tam kjer je ceneje). Ok dobesedno gledano se mi zdi to malce neumno oblavfat 100 štacun za nekaj centov ampak če pa bi občasno folk vklopil možgane (jebi ga upanje umre zadnje)pa ne bi bilo nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, brez zamere, ampak vedno več folka mora temeljito premislit kako bo obrnila plačo, da bodo lahko plačali položnice in nabavili osnovni futer v Lidlu ali Hoferju. Pa nimajo 2 avtov, pa mopedov, pa podobnih luksuznih stvari.

In vedno več folka se bliža temu.

Ne glede na to kako pridno delajo. In ne glede na to, da kupujejo z "nogami" ali pametjo.

Kolk procentov folka pa mora doseči minimum, da se kaj spremeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne meče nikomur peska v očir razen folk samemu sebi.

Kljub temu, da mi gre na jetra, se mi zdi da je Elbajuco imel delno prav, ko je rekel, da naj potrošniki začnejo kupovati z "nogami" (pač tam kjer je ceneje). Ok dobesedno gledano se mi zdi to malce neumno oblavfat 100 štacun za nekaj centov ampak če pa bi občasno folk vklopil možgane (jebi ga upanje umre zadnje)pa ne bi bilo nič narobe.

pesek v oči sem mislil predvsem na vlado in naše preljube politike, sredni sloj ljudi bo izginil in ostalo bo samo še, ali boš reven ali pa bogat, če pogledamo samo koliko je ljudi brez službe in koliko ljudi dela za majhen denar in se naši vrli politiki prav dosti ne sikirajo, veliko ljudi nima denarja za plačilo položnic kaj šele, da bi si kaj privoščili sebi ali pa svojim otrokom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, brez zamere, ampak vedno več folka mora temeljito premislit kako bo obrnila plačo, da bodo lahko plačali položnice in nabavili osnovni futer v Lidlu ali Hoferju. Pa nimajo 2 avtov, pa mopedov, pa podobnih luksuznih stvari.

In vedno več folka se bliža temu.

Ne glede na to kako pridno delajo. In ne glede na to, da kupujejo z "nogami" ali pametjo.

Kolk procentov folka pa mora doseči minimum, da se kaj spremeni?

Kot sem napisal v prvem postu, kar nekaj ljudi bo resno najebalo, tega se zavedam. Ampak po drugi strani pa gledam, kaj vse folk kupuje in koliko pa se mi zdi da večini ne bo hudega. Vsekakor pa obstajajo veliko bolši načini kako se lotiti te problematike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal v prvem postu, kar nekaj ljudi bo resno najebalo, tega se zavedam. Ampak po drugi strani pa gledam, kaj vse folk kupuje in koliko pa se mi zdi da večini ne bo hudega. Vsekakor pa obstajajo veliko bolši načini kako se lotiti te problematike.

Brez zamere, samo veliko je tudi takšnih, ki si tega ne morejo privoščit.... Bom ti pa res IZ VSEGA SRCA MOČNO HVALEŽNA ZA VSAK PREDLOG GLEDE NAČINOV (vem, da je to verjetno letelo na politike, a v nasprotnem primeru...), ker meni jih prekleto zmanjkuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat da ne bo pomote. Moje opazke letijo na folk, ki na veliko skače in nori po štacunah pred novim letom, ki leti na vse razprodaje pa brezglavo kupuje samo za to ker je "poceni", folk, ki kupuje raznorazne kristalčke in tablete ter podobne zadeve za hujšanje v treh dneh za 150kg in podobne oslarije. Pač na brezglavo potrošništvo na sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat da ne bo pomote. Moje opazke letijo na folk, ki na veliko skače in nori po štacunah pred novim letom, ki leti na vse razprodaje pa brezglavo kupuje samo za to ker je "poceni", folk, ki kupuje raznorazne kristalčke in tablete ter podobne zadeve za hujšanje v treh dneh za 150kg in podobne oslarije. Pač na brezglavo potrošništvo na sploh.

to je pa itak posledica tega, da živimo v brezglavi družbi, brez pravih vrednot kot so toplina, ljubezen, preživljanje kakovostnega časa z družino (tisti, ki jo pač imajo.... )

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo da kdo, ki se ima za pridnega ker se uči ne bo doživel streznitve pri iskanju službe ali ko bo delal za mali denar in se spraševal če se pridnost splača, da delaš samo za hrano in avto na puf o stanovanju pa samo sanjaš. če diplomiraš ekonomijo še ne pomeni da boš ratal predsednik uprave ali direktor, vsaj večina jih to nikoli ne bo :krneki:

dokler porabim eno slo minimalno plačo (ki jo pri nas BTW večina dobiva) samo za hrano in še eno za ostale stroške in imam zraven še vsaj 1 dopust na leto ne morem rečt da je kriza, je pa res da neki ful life to tudi ni. o tem da se že nekaj let nikakor nič ne našpara za nov motor pa nebom :headbang:

sicer pa mi itak ni jasno kako nekateri preživijo z 2 slabima plačama, familijo in po možnosti še najemnino za stanovanje :blink:

verjetno ne hodijo dosti na dopust in ne vozijo motorjev :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, ki kupuje raznorazne kristalčke in tablete ter podobne zadeve za hujšanje v treh dneh za 150kg in podobne oslarije ...

Ja, prekleti bimboti, pol se nam pa kruh draži zaradi njih ...

Ampak po drugi strani pa gledam, kaj vse folk kupuje in koliko pa se mi zdi da večini ne bo hudega ...

Perverznež ...

Kljub temu, da mi gre na jetra, se mi zdi da je Elbajuco imel delno prav, ko je rekel, ...

:eek: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!