Skoči na vsebino

REFERENDUM


Schumy

Priporočene objave

Plemeniti je predlagal referendum glede Hrvaške,da če smo za ali proti,da ustopijo v EU.

Kaj imamo pa mi veze s tem??Saj to ni odvisno od nas.....

Lahko da drzava da veto na njihov pristop. Seveda ce bi bil referendum zavezujoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plemeniti je predlagal referendum glede Hrvaške,da če smo za ali proti,da ustopijo v EU.

Kaj imamo pa mi veze s tem??Saj to ni odvisno od nas.....

Sam si si postavil vprašanje in sam si si odgovoril nanjega.

Amen!Vsaj kaj se mene tiče. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem se malo pozanimala in zadeva je takšna.

Delno je odvisno tudi od nas ker vsaka država mora dat zeleno luč za vstop nove države v zvezo.Če samo ena država nasprotuje pol tista država ne more vstopit v Eu....

Slovenci jih bomo zajebali... :evilgrin: (se hecam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi dal pa na glasovanje (ali pa referendum, če vam je ljubše), da se iz MSja odstrani tema politiziranje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V končni fazi bodo Hrvati v EU, mi pa bomo še kupček denarja zapravili za brezvezen referendum. :trance_33_sleep:

Ko bi bil vsaj zadnji brezvezen referendum.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Hrvati v EU nočejo it samo lahko se upirajo kolikor želijo ampak oni v EU morajo it pod vsakim pogojem.

So pa Hrvati na splošno proti samo to nič ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rtfm: a res med sosedi ne more bit Mira?

Lahko je Klara, pa Silvestra, Karmela ali Marta. Za Miro pa res ne vem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je Klara, pa Silvestra, Karmela ali Marta. Za Miro pa res ne vem!!!

filozof.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvaško čimprej v EU pa v šengen da ne bo več meje in bom končno lahko na vikend sprevil vse kar rabim, nazaj pa tudi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati v EU nočejo it samo lahko se upirajo kolikor želijo ampak oni v EU morajo it pod vsakim pogojem.

In zakaj za vraga Hrvati MORAJO it v EU??

Hrvate čimprej v EU, da pade meja in s tem veliko stroškov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi (če že) dal referendum, na katerem bi odločali, ali se idioti tipa Jelinčić smejo baviti z politiko... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvaško čimprej v EU pa v šengen da ne bo več meje in bom končno lahko na vikend sprevil vse kar rabim, nazaj pa tudi :evilgrin:

šengen gor , šengen dol ti samo javi kdaj boš mel pun hladilnik pa pridemo... :worship: :010 :beer1: :beer2:

pogledat če so že zreli za EU...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Priden Sayo. Tudi jaz sem hotel na predčasne na naši občini, pa smo premajhni in bi moral v Ljubljano na UE. 

Banda (na našmu koncu so še češne sam ta bele, so rdeče posekal) ve, da bo vse kar je belugarskega itak prišlo v nedeljo k maši, pa potem volit. Kdor bo prej je pa ZA in naj rine nazaj u metropolo. 
Tako da grem ZAjat v nedeljo, pa tisto majco s Titejem al pa še od Stalina bom na rit navleku.:P

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mene pa neki bega. A ni tale rerendum že enkrat biv? Oziroma podobn, pa ni bil sprejet?

Ma težko si zapomnem, ke jih je blo že ene 100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji vikend sem se s sinom učil kakšne vrste družin in spolnosti poznamo. Med njimi je v šolskem učbeniku opisana mavrična družina in homoseksualni pari, sin je pa star 12 let. Sem bil vesel, da se takih stvari učijo v šoli, o tem govorijo, da ne bodo potem omejeni, kot nekateri, ki se tega niso naučili. Tisti, ki govorite, da se bo v šoli učilo o tem šele po referendumu, malo veste!
Sam sem spoznal kar nekaj homoseksualcev. Dva sta mi bila celo zelo dobra prijatelja. To niso neki babnjeki ali zategnjenci, kot si jih nekateri predstavljate. So veseli ljudje, zelo dobri za družbo, saj so odprti, neomejeni, razgledani, z večjega visoko šolani in dobrega humorja (tudi na svoj račun).
Za moje pojme je referendum potrata denarja in diskriminatoren. Zakon bi moral biti že sprejet, te rumeno barvne nestrpneže pa bi treblo nagnati v osnovnošolske klopi, kjer se bi naučili strpnosti, etike in morale ter sprejemanja drugačnosti. Te zgodbice o bogu, Adamu in Evi pa zadržite zase, ker je že osnovnošolčkom jasno, da populacija ne more nastati iz dveh človekov!
V nedeljo bo moja družina ZA!

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, zakaj se sploh dovoli ta referendum, saj ustava ne dopušča razlikovanje na podlagi 14. člena (enakost pred zakonom)

Če sprejmemo zakon, ki na podlagi spolne usmerjenosti, ne dovoljuje enakih pravic napram drugim, je neustaven.

Če to dovolimo, se pozneje spravijo na druge kategorije ljudi na podlagi verskega prepričanja ect ect in na koncu še proti motoristom.

To je moje osebno mnenje ... spoštovati je potrebno vse ljudi. S tem nisem rekel, da moraš imeti vse rad.

Obkrožil bom ZA

NINĐA PAWAAAAAAAAAAA

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut ZA..v bistvu sm vedno ZA.....k NE se sliši odklonilno..kdo pa kej odklon? Tist k ma polno rit, zato sm ZA :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!