Skoči na vsebino

VOLITVE PREDSEDNIKA VLADE 2008


Schumy

  

54 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DESNA
      13
    • LEVA
      41


Priporočene objave

Sem premišljevala o teh zadevah...in me zanimajo vaša mnenja...

Kdo ima možnost uspeti na naslednjih volitvah? Kako? Zakaj? Govori se,da bo na letošnjih volitvah za predcednika vlade izvoljen barbika.Torej vladala bo levica :slap:

Kaj se vam zdi??

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

Slovenci smo za predcednika države izvolili Turka in to mogoče pomeni,da si folk želi spremembo.

Kaj je plemeniti desni ali levi?

Jaz mislim,da je desni s pogledom v levo :yes:

Pričakujem zanimivo in konstruktivno debato.

Popravljeno . Popravil Schumy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konstruktivno:

To niso volitve predsednika vlade (le tega imenuje predsednik države na predlog "zmagovite" stranke, ki si zagotovi večino v parlamentu).

So pa strankarske volitve za vstop v parlament.

Pa bog ne daj še enkrat Janše :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem premišljevala o teh zadevah...in me zanimajo vaša mnenja...

Kdo ima možnost uspeti na naslednjih volitvah? Kako? Zakaj? Govori se,da bo na letošnjih volitvah za predcednika vlade izvoljen barbika.Torej vladala bo levica :slap:

Kaj se vam zdi??

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

Slovenci smo za predcednika države izvolili Turka in to mogoče pomeni,da si folk želi spremembo.

Kaj je plemeniti desni ali levi?

Jaz mislim,da je desni s pogledom v levo :yes:

Pričakujem zanimivo in konstruktivno debato.

važno da si ti polpismena in si napisala predcednika...in pričakuješ konstruktivno debato, če še pisat ne znaš :headbang:...ja pa napiše se PREDSEDNIK...da ne boš ostala zavita v tej megli neznanja v osnovnem poznavanju materinega jezika...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem premišljevala o teh zadevah...in me zanimajo vaša mnenja...

ne misli, očitno te od napora boli glava kaj druga pametnega pa itak ne spraviš skup :headbang:

janša forever!!!!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem premišljevala o teh zadevah...in me zanimajo vaša mnenja...

Kdo ima možnost uspeti na naslednjih volitvah? Kako? Zakaj? Govori se,da bo na letošnjih volitvah za predcednika vlade izvoljen barbika.Torej vladala bo levica :slap:

Kaj se vam zdi??

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

In kaj je pri "tabelih" po tvojem toliko boljšega kot pri "tardečih"? :evilgrin:

Oz, s čim za božjo voljo te je Janša prepričal, da bi mu dala še en mandat? :headbang:

Tu niti ni vprašanje al leva al desna, ampak upajmo, da bo mesto mandatarja pripadlo nekomu, ki je, ne bom rekel pošten, ampak najmanj pokvarjen in bo dejansko naredil tudi kaj dobrega. Pa mi je čisto vseeno iz katere strani pride, čeprav sem bolj liberalnega prepričanja ib bližje levici, kakor trenutno vladujočim klerikalcem :evilgrin:

Konstruktivno:

To niso volitve predsednika vlade (le tega imenuje predsednik države na predlog "zmagovite" stranke, ki si zagotovi večino v parlamentu).

So pa strankarske volitve za vstop v parlament.

Pa bog ne daj še enkrat Janše :evilgrin:

Podpis! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vse afere in aferice zadnjih nekaj let je skrajni čas za STRANKO DAVKOPLAČEVALCEV - ki nebo ne leva, ne desna, ne levo-sredinska, ne desno-sredinskane, ne črna, ne rdeča, ne zelena ali kakorkoli drugače kodrlajsasta - ampak samo stranka ljudi, ki so (SMO) skrajno zaskrbljeni nad trošenjem NJIHOVEGA (NAŠEGA) DENARJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je pri "tabelih" po tvojem toliko boljšega kot pri "tardečih"? :evilgrin:

Oz, s čim za božjo voljo te je Janša prepričal, da bi mu dala še en mandat? :headbang:

Tu niti ni vprašanje al leva al desna, ampak upajmo, da bo mesto mandatarja pripadlo nekomu, ki je, ne bom rekel pošten, ampak najmanj pokvarjen in bo dejansko naredil tudi kaj dobrega. Pa mi je čisto vseeno iz katere strani pride, čeprav sem bolj liberalnega prepričanja ib bližje levici, kakor trenutno vladujočim klerikalcem :evilgrin:

Podpis! :)

to bi tud jez rad vedel. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vladala bo levica :slap:

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

Čist tko BTW a ni bil tvoj vrli Janša nekoč, ne tako dolgo nazaj celo predsednik ZSMS ali ZSMJ ne vem prow natančno? Skratka v samem vrhu rdečkarjev čez katere zdaj s takih guštom pljuva. Pravzaprav pljuva že po vseh. Celotno Evropo bo spravil v red. :headbang: :headbang: http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...109_3114525.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takem sistemu kot ga poznamo od leta '91 v Sloveniji, si navadni ljudje ne obetamo nič dobrega, neglede na to, kdo bo na oblasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takem sistemu kot ga poznamo od leta '91 v Sloveniji, si navadni ljudje ne obetamo nič dobrega, neglede na to, kdo bo na oblasti.

počakajte še malo da se vržem v politiko in obljubim da bo dosti boljše (za tiste ki boste moji prijatelji) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šur, to itak noben noče bit ker ma mene nad sabo in tečno premetavanje cifer na šihtu!

PS: služim 100%, trošim 200%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, samo na volitve je treba it pa pokazat belouškam, da nimajo kej iskat na oblasti. .) Največja žalost je, da se nam ne da na volitve, potem pa letijo kletvice čez vlado. Če bo udeležba dobra, bodo tudi rezultati dobri, kar je prav. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem premišljevala o teh zadevah...in me zanimajo vaša mnenja...

Kdo ima možnost uspeti na naslednjih volitvah? Kako? Zakaj? Govori se,da bo na letošnjih volitvah za predcednika vlade izvoljen barbika.Torej vladala bo levica :slap:

Kaj se vam zdi??

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

Slovenci smo za predcednika države izvolili Turka in to mogoče pomeni,da si folk želi spremembo.

Kaj je plemeniti desni ali levi?

Jaz mislim,da je desni s pogledom v levo :yes:

Pričakujem zanimivo in konstruktivno debato.

Barbika je še skoraj desničar.

Barbika in Zmagec bosta pristopila Janši, Peče bo končal pri Golobiču ... na koncu se bosta fajtala Janša in Golobič.

Janša se bo maja poročil, enkrat jeseni bo dobil od sedaj še nedolžne Urške otroka.

Stave pobiram od danes naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša se bo maja poročil, enkrat jeseni bo dobil od sedaj še nedolžne Urške otroka.

Naughty :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vladni predstavnik za stike z javnostjo pri Barbiki bo pa Blaž Zgaga (njegov namestnik bo Matej Šurc) :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz močno upam,da bo Janša le potrjen še za en mandat.Boljše desnica kot pa ta rdeči... :SS

Izvoli spakirat v Argentino skupaj s svojim Bajukom po koncu tega mandata... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvoli spakirat v Argentino skupaj s svojim Bajukom po koncu tega mandata... :winkiss:

Ne vem če bodo Argentinci privolili v ponovno katastrofo. :hmm:

Pa tudi posebne potrebe ni. Le na pot, ki so jo po vojni zgrešili, jih je treba usmeriti. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avanti popolo, Bandiera rossa,

alla riscosa, alla riscosa.

Avanti popolo, Bandiera rossa,

alla riscosa, triumfera.

Bandiera rossa, alla triumfera

Bandiera rossa, alla triumfera

Bandiera rossa, alla triumfera

E viva il comunismo e la liberta !

E viva il comunismo e la liberta !

Vogliamo fabbriche, vogliamo terra

Ma senza guerra, ma senza guerra.

Vogliamo fabbriche, vogliamo terra

Ma senza guerra, triumfera.

Bandiera rossa, allla triumfera

Bandiera rossa, allla triumfera

Bandiera rossa, alla triumfera

E viva il comunismo e la liberta !

E viva il comunismo e la liberta !

Avanti popolo, Bandiera rossa,

alla riscosa, alla riscosa

Avanti popolo, Bandiera rossa,

alla riscosa, triumfera.

Bandiera rossa, allla triumfera

Bandiera rossa, allla triumfera

Bandiera rossa, alla triumfera

E viva il comunismo e la liberta !

E viva il comunismo e la liberta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!