Skoči na vsebino

VOLITVE PREDSEDNIKA VLADE 2008


Schumy

  

54 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DESNA
      13
    • LEVA
      41


Priporočene objave

ha ,glasovanja ,mnenja ankete-vse so v prid tiszim ,ki jih naročijo tv slo katera je mela janšo na vročem stolu je kar izklopla možnost za glasovanje pahorju je delal skoz tututu v tel.vse zlažirano žal ta vlada se samo še laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno gre v Sloveniji zelo dobro, da se tudi najbolj zadrti ekstremni levičarji ne spomnejo slabih stvari, ampak samo cvilijo, kako jih vlada krade in kakšna prevara je vseskupaj, primera pa nobenega... Očitno se je ljudem povrnil spomin na prazno besedičenje levice, ko je Pahor pred volitvami osladno obljubljal 100000 ( z besedo STOTISOČ!!!) delovnih mest ob 120000 brezposelnih. Do konca mandata tiste leve vlade je minister minister za delo, družino in socialne zadeve tedanje Pahorjeve stranke Združene liste - sedanjih SOCIALNIH DEMOKRATOV Vlado Dimovskipridelal še dodatnih 20000 DVAJSET TISOČ!!!! brezposelnih. Torej Smo jih morali na začetku te sedanje vlade živet 140000. Zdaj je baje brezposelnost nekje okrog 70000 ljudi... Torej smo jih do te vlade morali živet dodatnih 70000 is naših žepov. Pomoje se to še marsikdo spomni. Na enak način levica govoriči tudi sedaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno gre v Sloveniji zelo dobro, da se tudi najbolj zadrti ekstremni levičarji ne spomnejo slabih stvari, ampak samo cvilijo, kako jih vlada krade in kakšna prevara je vseskupaj, primera pa nobenega... Očitno se je ljudem povrnil spomin na prazno besedičenje levice, ko je Pahor pred volitvami osladno obljubljal 100000 ( z besedo STOTISOČ!!!) delovnih mest ob 120000 brezposelnih. Do konca mandata tiste leve vlade je minister minister za delo, družino in socialne zadeve tedanje Pahorjeve stranke Združene liste - sedanjih SOCIALNIH DEMOKRATOV Vlado Dimovskipridelal še dodatnih 20000 DVAJSET TISOČ!!!! brezposelnih. Torej Smo jih morali na začetku te sedanje vlade živet 140000. Zdaj je baje brezposelnost nekje okrog 70000 ljudi... Torej smo jih do te vlade morali živet dodatnih 70000 is naših žepov. Pomoje se to še marsikdo spomni. Na enak način levica govoriči tudi sedaj...

Žal in hudo mi je pri srcu, ko vidim, da verniki našega ljubljenega Jj trpe ob gnusnih insinuacijah sebi nasprotnega pola. Vprašanje, če ni kje, kjer ne bi bilo treba, na KC ostala noga našega Titeja, ter po principu pametnejšega, ta noga še zmeraj dirigira razmišljanjem naših veleumov pod taktirko ljubljenega in najpametnejšega in najbolj poštenega v vsej SLO zgodovini, našega JJ.

Mashalah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal in hudo mi je pri srcu, ko vidim, da verniki našega ljubljenega Jj trpe ob gnusnih insinuacijah sebi nasprotnega pola. Vprašanje, če ni kje, kjer ne bi bilo treba, na KC ostala noga našega Titeja, ter po principu pametnejšega, ta noga še zmeraj dirigira razmišljanjem naših veleumov pod taktirko ljubljenega in najpametnejšega in najbolj poštenega v vsej SLO zgodovini, našega JJ.

Mashalah....

Insallah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda sem takoj označen za vernika, ko vam stopim na žulj? A 70000 ljudi manj za živet v času te vlade pa ne zasluži komentarja? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je baje brezposelnost nekje okrog 70000 ljudi... Torej smo jih do te vlade morali živet dodatnih 70000 is naših žepov. Pomoje se to še marsikdo spomni. Na enak način levica govoriči tudi sedaj...

Ne, napačen podatek.. Brezposelnost je tam kjer je bila, samo registiranih je toliko manj, ker jim je preljuba vlada stopila na prste.. In to je daleč od tega, da bi se brezposelnost zmanjšala.. :trance_33_sleep: Vlada se pa hvali ravno s tem, koliko manj je brezposelnih.. Yeah right :headbang:

Pa folk, brez zamere, a ste blesavi? Ta vlada, da je čisto ok??? Ne vidite kaj se dogaja? Pa ne pravim, da bo prišla levica in rešila Slovenijo, zdaleč ne.. Mi čisto dol visi, katera stran vlada, samo da je SPOSOBNA vladat, kar je pa za trenutne vodilne nemogoče reči!! Pa seveda jasno se je potrebno zavedat, da mora cerkev ostat strogo ločena od države, kakor btw. jasno določa tudi sam vrhovni pravni akt - USTAVA, kar pa nekaterim zadrtim klerikalcem enostavno ni jasno!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda sem takoj označen za vernika, ko vam stopim na žulj? A 70000 ljudi manj za živet v času te vlade pa ne zasluži komentarja? :naughty:

1000000x premleto v neki drugi temi, pa tudi dex ti je že odgovoril. s spremembo pogojev za pridobitev in ohranjanje statusa brezposelnega, torej da si prijavljen na borzi, se je ogromno ljudi izbrisalo iz seznama brezposelnih. teh 70.000 ni dobilo službe, samo na borzi niso več. nekateri upravičeno, nekateri neupravičeno. ta cifra je za manipulacijo z verniki, vsak ki se pa malo poglobi v to ali celo pozna koga ki ga je to doletelo pa se lahko samo nasmehne tej trditvi JJ.

ok, dosti rdeče propagande. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda sem takoj označen za vernika, ko vam stopim na žulj? A 70000 ljudi manj za živet v času te vlade pa ne zasluži komentarja? :naughty:

Pa dobro, a si bolestno navezan na to vlado in JJ?! Daj si že operirat sivo mreno, ki ti jo je namontirala ta vlada.

Kakor sta ti že odgovorila Pervy in Dex, poglej si še enkrat prejšnje teme o brezposelnih (ali pa 100x, če je treba) in vladni manipulaciji s statistiko. Saj poznaš tistoi o stopnjevanju laži, laž-velika laž-statistika...

Trde buče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas dobro življenje večine ljudi močno boli... Raje bi žvečili travo, kot priznali, da se stanje izboljšuje, če izboljšanje ni posledica kake revolucije!!! :headbang:

Zdej pa spet brezposelni... Logično bi bilo, da bi tudi vi ki ste prav tako davkoplačevalci ploskali vsakemu, ki bi spravil 70000 ljudi z borze, torej z vaših pleč!!!! Če jih je toliko manj, to menda pomeni, da jih je nekdo stimuliral na tak ali drugačen način da si iščejo delo, se samozaposlijo... Prejšne vlade so jih poslale na borzo in jim plačevalče socialno pomoč iz našega denarja...

A ste plačani od čimvečjega števila brezposelnih, da tako zagovarjate povečanje brezposelnih za 20000 ljudi v času prejšne vlade ko je Pahor obljubil 100000delovnih mest? :naughty:

Jest si ne znam predstavljat, da da bi nekdo brez kakršne koli koristi živel še sosedove pankrte... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry SF.........sam ne mi o brezposelnih!!!!!!!

Se na vsake tolko časa peljem okol zavoda za zaposlovanje.......pa mi gre na bruhanje!!!!!!! Ob pogledu na vse tiste avtomobile, ki so tam parkirani......na obleke osebkov, ki iz njih izstopajo in gredo v zavod jokat, kako bogi so......TI....os zame največji gnoj, kar ga je......osebki nevredni tega imena.........

Zavedam se, da počno nekaj, kar je legalno.......pač izkoriščajo sistem in vlečejo denar še na kakem drugem koncu..........ampak......zam,e je to NEMORALNO, SPREVRŽENO.......

Ta vlada je uspela samo eno.......da je spucala polovico teh zajedalcev, pokvarjencev in gnusob v človeški podobi..............ampak......kot opažam, napačnih!!!!!! Smetana izkoriščevalcev in gnoja od gnoja.......je še vedno.....legalno........upravičena do vseh dodatkov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Tisti, ki pa jo potrebujejo..............arewiderči.......njim ne pripada......niste doivolj bogati.......ne vozite se v raznih vrhunskih terencih, ne hodite na dopuste v ekzotične dežele........če drugega.....tut mopedov nimate................marš........na cesto!!!!!!

Tisti, ki vse to imajo......vljudno vabljeni.....vstopite...........za koliko naj vam še povišamo pomoč..........ahhhhhhhh....nikar se ne bojte, vam bomo nakazali še 500 EUROV......da boste lahko uživali na sipinah ob mrtvem morju.............itd

SF.........zato, ne mi o tem, za koliko je vlada zmanjšala nezaposlenost......samo......nezaposlene je skenslala.......ostalo izkoriščevalsko bagro, ki se pase na raznih pogodbenih delih(v stilu slovenskih železnic) in neprijavljenem privatništvu.....pa je na račun ostanka denarja in ostalih bonitet..........še obogatila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdor ne verjame.....naj gre kak dan tam mimo.........marcedezi, BMW-ji......največji možni Đipi ala Tojota itd..........da se ti obrne želodec!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Torej Smo jih morali na začetku te sedanje vlade živet 140000. Zdaj je baje brezposelnost nekje okrog 70000 ljudi...

SF, to goljufijo okoli prikazovanja števila brezposelnih smo že obdelali. A misliš da se vse tako hitro pozabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, to goljufijo okoli prikazovanja števila brezposelnih smo že obdelali. A misliš da se vse tako hitro pozabi?

Nekateri hitro pozabljajo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas dobro življenje večine ljudi močno boli... Raje bi žvečili travo, kot priznali, da se stanje izboljšuje...

SF, za zjokat.

Pravi primerek osebe, ki je zgrešila čas in je eno idealizirano/kot-božanstvo-sprejeto/ ikono zamenjala za drugo (Tito vs. Janša).

In še ena tvoja cvetka, kjer pišeš, da si je nekdo kupil motor pod to vlado. To naj bi bil dokaz, kako vse cveti in žari. Koja logika....

Bilo bi smešno, če ne bi bilo žalostno, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra sej dobro, da je nekdo vsaj polovico spucal, prejšne tu tako oboževane vlade so jih tja namreč navlekle... Se pa strinjam, da se sigurno še najdejo ljudje, ampak moje mnenje je, da je tistega, ki je pripravljen vsaj nekaj spremenit na bolje treba podpret, ne pa panično jamrat kot tuki večina počne. Se mi zdi da gre v večini primerkov za revolucionarje brez razloga... Fantje Titej se ne bo več rodil... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tistega, ki je pripravljen vsaj nekaj spremenit na bolje treba podpret, ...

Spremenit na bolje za vatikanski žep in politično povzpetništvo Maltežkih vitezov in podobne bagre? Ne hvala, takega kar ti podpiraj. Jaz mu pripravljam najbolj grčava polena za pod noge. Pa še za grmado jih bom pripravil, da še sami sprobajo kar so drugim počeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremenit na bolje za vatikanski žep in politično povzpetništvo Maltežkih vitezov in podobne bagre? Ne hvala, takega kar ti podpiraj. Jaz mu pripravljam najbolj grčava polena za pod noge. Pa še za grmado jih bom pripravil, da še sami sprobajo kar so drugim počeli.

Se podpišem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra sej dobro, da je nekdo vsaj polovico spucal, prejšne tu tako oboževane vlade so jih tja namreč navlekle... Se pa strinjam, da se sigurno še najdejo ljudje, ampak moje mnenje je, da je tistega, ki je pripravljen vsaj nekaj spremenit na bolje treba podpret, ne pa panično jamrat kot tuki večina počne. Se mi zdi da gre v večini primerkov za revolucionarje brez razloga... Fantje Titej se ne bo več rodil... :headbang:

Ne razumem........zakaj ne prebereš v celoti........

Spucal polovico........ampak NAPAČNIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pejt za vic enkrat tja.....verjemi da toliko Armanijevih oblek, tut na shodu Lajons klubov ne vidiš na kupu!!!!!!!

Iz insajderskih informacij ti z lahkoto povem, da se tam pase morje ZELO VISOKO izobraženih izkoriščevalcev zakonodaje, ki služijo mastne denarje z raznimi pogodbenimi deli, avtorskimi pogodbami............tam pa jokajo, kako je država mačehovska do njih, da so revčki leta in leta brezposelni!!!!!!

Moje mnenje........v brezna z njimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pač sposobni, bi se reklo v modernem žargonu, ne? :whistle:

kar je še najbolj žalostno pri vsem tem...tako težko, nemogoče, katastrofalno bi bilo tistih 50 eurov dat zraven najnižjih plač...konec države, nekonkurenčnost, temni časi itd....bolano. kake nebuloze, kako žaljivo blebetajo po televizji o tem...ljudje delajo in tem se noče dat kaj več, ko da bi ker krono zgubil, če bi ti ljudje lahko vsaj normalno živeli...neverjetno. in potem se hitro najdejo nekateri tu ki govorijo: ja pač nimajo izobrazbe...niso dovolj vredni...niso dovolj sposobni...niso primerni...bla bla bla u nedogled...ko da bi govorili o ceglih ne o ljudeh.

veste zakaj obstajata policija in religija? da se prepreči revežem, da pobijejo tiste ki jim dobesedno pijejo kri, čas in življenje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas dobro življenje večine ljudi močno boli... Raje bi žvečili travo, kot priznali, da se stanje izboljšuje, če izboljšanje ni posledica kake revolucije!!! :headbang:

Zdej pa spet brezposelni... Logično bi bilo, da bi tudi vi ki ste prav tako davkoplačevalci ploskali vsakemu, ki bi spravil 70000 ljudi z borze, torej z vaših pleč!!!! Če jih je toliko manj, to menda pomeni, da jih je nekdo stimuliral na tak ali drugačen način da si iščejo delo, se samozaposlijo... Prejšne vlade so jih poslale na borzo in jim plačevalče socialno pomoč iz našega denarja...

A ste plačani od čimvečjega števila brezposelnih, da tako zagovarjate povečanje brezposelnih za 20000 ljudi v času prejšne vlade ko je Pahor obljubil 100000delovnih mest? :naughty:

Jest si ne znam predstavljat, da da bi nekdo brez kakršne koli koristi živel še sosedove pankrte... :naughty:

Tudi jaz bi rad dobil taka očala, skozi katera bi videl vse samo lepo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi rad dobil taka očala, skozi katera bi videl vse samo lepo......

Tista vzemi,ki jih po Hrvaški nosiš,ko se ti vse tako lepo zdi. :headbang:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista vzemi,ki jih po Hrvaški nosiš,ko se ti vse tako lepo zdi. :headbang:

Ne vem zakaj se ti tako obremenjuješ z mojim dopustom na Hrvaškem...?? Ali mi ga mogoče ti plačaš ..?? Ali sem ti slučajno ostal kdaj kaj dolžan na račun svojega dopusta v CRO?? Ali s tem slučajno kaj prikrajšam tebe ali tvoje??

A ne...??

Ja, če ni nič od tega, potem pa mi ,zaboga , povej, kaj te tako muči, če svoj denar zapravim, kjer paše meni....!!

.

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen frustracije bo veliko primerkov na MS doživljalo ko po naslednjih volitvah ne bo več JJ ki bi bil kriv za vse

V bistvu pa se vedno najde nekaj/kaj

Po Albertu se da vse relativizirat in primerno osvetljevat

Sicer pa :hmm:

V glavn pa, da smo srečni, makar v edini melodiji, ki jo žvižgamo/te leta in leta

Pa dajmo zopet o liberalnosti, drugače mislečih, pluralnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!