Skoči na vsebino

Adolf Hitler


ninika

Priporočene objave

ahem..........BTW ..........a je ninika sedaj obupala? .......ker je nekako ni vec nazaj?!

:?:

punca je prevec filme gledala kjer so motoristi sami naciji v ledru, zdaj pa razocarana isce skinhead forum :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma folk sej mamo že reinkarnacijo hitlerja v obliki grma al pa goščave kokr hočete...... :D :P :P :twisted: :twisted:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem..........BTW ..........a je ninika sedaj obupala? .......ker je nekako ni vec nazaj?!

:?:

punca je prevec filme gledala kjer so motoristi sami naciji v ledru, zdaj pa razocarana isce skinhead forum :roll:

Isce ze nov forum se mi zdi da je na blood&horor neki tazga sej ne vem kako se napise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isce ze nov forum se mi zdi da je na blood&horor neki tazga sej ne vem kako se napise

Hmm ... po mojem je pa blood & honour :wink: BTW - swasta :D :wink: :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isce ze nov forum se mi zdi da je na blood&horor neki tazga sej ne vem kako se napise

Hmm ... po mojem je pa blood & honour :wink: BTW - swasta :D :wink: :!: :lol:

Hvala za popravek jap to je to sej en del sm pa le zadela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JALTA

SO BLI TRIJE PRAŠIČKI

K NISO VEDEL KAJ BI DELAL

WOLKA NI BLO

RISTANC SE JIM NI DAL JET

POL SO PA REKL: GREMO SE ZEMLO KRAST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ma, Dolfe je pacient, ki je najbolj zajebal Nemčijo potem pa še veliko drugega. Skozi zgodovino smo takšnih pacientov imeli kar nekaj, Dolf pa se razlikuje po pregovorno discipliniranem in delovnem ljudstvu ter po času dogodkov - v industrijski dobi, ko je za svoje cilje uporabljal vso tedaj razpoložljivo tehniko.

Po Evropi so se cel srednji vek klali in natikali na kole, da je bilo kar veselje. Pa tudi židov niso najbolj marali, zato so ti bežali v turške dežele.

Če grem še nazaj, smo Evropejci/kristjani prav veselo pobijali Arabce oz. vse kar je dišalo po islamu, seveda v imenu boga. Če komur to ni bilo všeč, so pa še njega na kol nabili ali zakurili.

Pa naš kolega Miloševič, ta bi se za oblast boril do zadnjega Srba in to prodajal kot socializem ali nacionalizem, heh pa smo že pri nacional-socializmu.

A kdo misli, da bi večina naših politikov bila kaj boljša v podobnih okoliščinah. Da bi večina prebivalstva vstala in zahtevala demokracijo in se odločno postavila v bran npr. romom. Ma kaki, povprečni pohlevni Joža bi oblekel uniformo in rekel služba je služba in dolžnost je dolžnost, zdaj pa cgani kar lepo v vrsto eden po eden in naprej pod tuše. A se spomnite tistega eksperimenta na eni ameriški srednji šoli, ko se je profesor zgodovine igral nacizma, da bi učencem predstavil kako je sploh lahko do tega prišlo, pa so morali prekinit ker mu je PREDOBRO šlo. Je mularija bila čist vživeta in zagnana. Zakaj, zato ker smo OVCE (© Wobewt). Včasih tudi če nisi ovca, nimaš veliko izbire in te masa bodisi potegne, bodisi pohodi.

Za konec še zanimiva zgodba. Moj star fotr je bil rekrutiran v Wermacht in bil deležen brezplačnega popotovanja po ruskih planjavah. Tako je mene malo zanimalo kaj se je z mobiliziranci nasploh dogajalo in berem zapise o tem kako je en Gauleiter (nek območni vodja tipa načelnik regije) pisal v centralo, da je treba tem ljudem, ki umirajo na bojiščih za Nemčijo čimprej podeliti državljanstvo. Tedaj ga še niso imeli. Verjetno bi po zmagi vse ki si še niso prislužili polnopravnega statusa zradirali.

Danes berem, da se trudijo američani, da bi raznim tujim vojakom ki v ameriški uniformi umirajov Iraku hitreje uredili status in državljanstvo. Saj je pogosto to glavni razlog zakaj so tam oz. zakaj so sploh vstopili v ameriško vojsko. In, če možakar umre preden mu uspe dobiti državljanstvo, rata problem njegova družina v ZDA, kateri je edino on zagotavljal status in jih imigracijski urad lahko našutira ven iz države. Subtilne paralele si potegnite sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

V Berlinu kjer so bile deželnozborske volitve je neonacistična stranka NPD prišla v deželni parlament s sedmimi neonacisti. Igrali so na karto 63 milijard evrov mestne izgube in več kot 300.000 brezposelnimi.

V predvolilni kampaniji so obljubljali za svoje avtohtone državljane nove zaposlitve in ohranitev delovnih mest. Kot v dvajsetih letih prejšnjega stoletja ko se je Hitler vzpenjal na oblast.

Prebivalcev Berlina ni motilo niti to, da je vodja NPD Udo Pastors veliki oboževalec A. Hitlerja.

Kanclerka Angela Merkel je zaradi izidov in prihoda neonacistov v deželni parlament zelo zaskrbljena. :?

Zaskrbljena bi morala biti vsa Evropa.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, in baje je bil dolfi avstrijec, v avstriji pa že imamo njegovega naslednika haiderja, tudi jelinčič ga je danes na radiu hit tako opredelil, pa še to je izjavil, da je peder (haider namreč), glede haiderjeve izjave, da bo korška postala enojezična dežela, se res nič ne razlikujeta z hitlerjem, tudi hitler je izjavil: naredite mi to deželo nemško(slovenijo)

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., tudi hitler je izjavil: naredite mi to deželo nemško(slovenijo)

janih

Točneje: Naredite mi to deželo zopet nemško (Štajersko, Koroško in del Gorenjske).

Vedno ko se poveča gospodarska kriza na vrh človeške brozge priplavajo največji kosi dreka, ki znajo dobro izkoristiti človeško stisko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gledal kdo film HITLER: THE RISE OF EVIL? Močno priporočam, meni je bil za čisto 10

P.S.: Čeprav Hrvatov ne maram pa lahko mirne duše rečem da so Nemci še slabši. Dokler nisem prvic stopil na njihova tla sem mel o Nemcih visoko mnenje saj se je o njih vedno govorilo samo v presežnikih...potem pa vidiš da je to en čuden, zahrbten, zategjen narod, kjer se NIKOLI ne moreš počutit vsaj malo domače, vsaj jaz se ne bi mogo. Še najbolj prijazni ljudje tam so srbski priseljenci, ki jih v južni in zahodni Nemčiji (Munchen, Stuttgart, Koln, Dusseldorf, Leverkusen) najdeš OGROMNO. Pravo nasprotje pa so Hrvati, ki zelo radi prikrijejo svojo pravo identiteto in se kot Nemci počutijo močnejše in te iz principa jebejo v glavi češ glej ga Slovenčka...dokler jih ne razkrinkaš in potem kar naenkrat razumejo kaj govoriš :lol1: Ne razumem pa v cem je point EU če pa so meje (D-PL, D-CZ) totalno zabasane? Vsak potni list/osebno preverijo kot da smo v časih vsesplošnega terorizma, marsikateri avto pa pristane na stanskem tiru in čaka na podroben pregled? Brezveze... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, in baje je bil dolfi avstrijec.

janih

Ne samo, da je bil avstrijec: Nekaj kolen nazaj bi naj bili njegovi sorodniki celo židovskega porekla. To bi naj vedel celo sam Himler.

Preberite si dosje o Hitlerju, ki so ga naredili Rusi po nalogu diktatorja Stalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gledal kdo film HITLER: THE RISE OF EVIL? Močno priporočam, meni je bil za čisto 10

P.S.: Čeprav Hrvatov ne maram pa lahko mirne duše rečem da so Nemci še slabši. Dokler nisem prvic stopil na njihova tla sem mel o Nemcih visoko mnenje saj se je o njih vedno govorilo samo v presežnikih...potem pa vidiš da je to en čuden, zahrbten, zategjen narod, kjer se NIKOLI ne moreš počutit vsaj malo domače, vsaj jaz se ne bi mogo. Še najbolj prijazni ljudje tam so srbski priseljenci, ki jih v južni in zahodni Nemčiji (Munchen, Stuttgart, Koln, Dusseldorf, Leverkusen) najdeš OGROMNO. Pravo nasprotje pa so Hrvati, ki zelo radi prikrijejo svojo pravo identiteto in se kot Nemci počutijo močnejše in te iz principa jebejo v glavi češ glej ga Slovenčka...dokler jih ne razkrinkaš in potem kar naenkrat razumejo kaj govoriš :lol1: Ne razumem pa v cem je point EU če pa so meje (D-PL, D-CZ) totalno zabasane? Vsak potni list/osebno preverijo kot da smo v časih vsesplošnega terorizma, marsikateri avto pa pristane na stanskem tiru in čaka na podroben pregled? Brezveze... :doze:

Ne maraš Hrvatov, ne maraš Nemcev... A bodo počasi tudi Židje in Cigani na vrsti...

Ne posplošuj in ne zganjaj demagogije. Meni se je dobro godilo tako na Hrvaškem, kot tudi v Nemčiji. In z domačini nisem imel nobenih težav. Vsake toliko se pojavi kak zagoveden posameznik, a teh najdeš zadosti tudi doma. Nemci so mogoče malo bolj hladni, če te ne poznajo, ko te pa sprejmejo so pa zelo fejst ljudje.

Na meji med D-PL in D-CZ so še zmeraj kontrole, ker PL in CZ nista v Schengenskem območju. Saj tudi SLO-A meje ne prevoziš brez ustavljanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta Area. pred 6 leti sem bila 2 meseca v krajih, ki si jih navedel. Z Nemci sem imela samo pozitivne izkušnje, tako v službi kot v prostem času.

Iz opaženega od takrat tudi razumem njihovo nestrpnost do priseljencev. Sicer se vseeno ne strinjam, jo pa razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do mene pa so povsod bili prijazni, mogoče ker sem bil turist pa sem mel dnar? :whistle:

aja, ne povsod - francozi so bili neprijazni, torej sovražim francoze :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase se mi dogajajo nevšečnosti s slovenci ! :fredy: :devil:

pa še za eno kurčevo mesto jih ni vseh skupaj ! :photo: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!