Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

nevem kako je sedaj ker itak skoz nekaj spreminjajo. včasih si lahko odklonil pihanje in šel na odvzem ali če si pihal in se nisi strinjal so te peljali na odvzem, AMPAK če je bilo potem pozitivno je bilo takrat za doplačat cca 60.000 sit stroškov odvzema.

če pa si odklonil in nisi hotel ne pihat ne na odvzem it pa ti je šel izpit avtomatsko.

A ni več tako sedaj????

bolš nč (sok) pit, kot se pa sekirat kaj je boljš pihat al kri dat.

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš nč (sok) pit, kot se pa sekirat kaj je boljš pihat al kri dat.

Pozabljaš na vedno dobrodošlo opcijo; pobeg :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni več tako sedaj????

bolš nč (sok) pit, kot se pa sekirat kaj je boljš pihat al kri dat.

ja madona pazit bo treba...........ta banda plava je itak skos na terenu......

:unsure: :unsure: :unsure:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja madona pazit bo treba...........ta banda plava je itak skos na terenu......

:unsure: :unsure: :unsure:

Ja...še malo pa se jih bomo bolj bali ko Helsov... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bo dalo,ali se celo že da,moj kolega inštruktor ravno zdaj dela nekakšen tečaj-izpit in bo vodil te tečaje. Z končanim tem tečajem ti se brišejo 3 pike,tačaj pa bo stal menda 300-350 EU.nevem,če se ti bo splačalo,kajti za vsak prekršek malo večji je takoj 6 pik.Bolje bo vozit se po CPP. ali pa vseskupaj parkirat,pa nabavit Kineske tricikle (Ajše) daš not familjo in jo brižeš po cesti z 15 Km/h narediš neskončno kolonu v Nm bi to šlo saj v ožjem centru sploh ni kolesarskih stez.

če nočeš izpita zgubit se ti vse splača :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri men se je k sreči dobro izteklo, sem sicer napihal 0,55 kar je blo po staih kaznih za točno 0,03 čez mejo odvzema za mladega voznika, a sem se kasneje k sreči zmenil s sodnico, da sem dobil samo 6 pik in 500€ kazni, tko da izpit mam še, ne smem pa zj 3 leta dobit nobene pike

Kaj si ji pa rekel, pa kok si star? :) Kaj pri vozniku začetniku je takoj odvzem če si čez 0,52?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo vse skupaj lepo pozdravljam, saj sem nov na forumu.

Sedaj pa k vprašanju:

Zanima me na kaj lahko računam, ko so me med vikendom dobili vinjenega z avtomobilom (napihal sem 0,62)?

Z lisicami sem bil odpeljan v pripor za 6 ur. :headbang:  Se ne pritožujem glede tega, saj mi je vbistvu "razbistrilo um", čeprav sem prvič sedel za volan vinjen in sedaj gledam na stvari popolnoma drugače (ja tako je ko 6 ur gledaš v zrak in razmišljaš).

Gledal sem, da je predpisana globa 950 € ter 10 kazenskih točk, ter prepoved vožnje od 1 - 12 mesecev.

A se da to kako umilit? Odvetnika ne bom jemal, saj sem sam odgovoren za kar je nastalo in se bom tudi sam zagovarjal. Je pa res da so me enkrat dobili s skuterjem vinjenega, ko sem še bil mladoleten. A to kaj vpliva na kazen?

Zanima me tudi koliko prej te povabijo k sodniku za prekrške, ker imam septembra namen oditi v nemčijo za kakšen mesec.

Prosim ne me obsojati, ker sam vem, da ni bilo prav in od zdaj dalje sploh več ne pijem pa čeprav sem peš.

Hvala za odgovore ter lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil e46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ne me obsojati, ker sam vem, da ni bilo prav in od zdaj dalje sploh več ne pijem pa čeprav sem peš.

Pussy! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo vse skupaj lepo pozdravljam, saj sem nov na forumu.

Sedaj pa k vprašanju:

Zanima me na kaj lahko računam, ko so me med vikendom dobili vinjenega z avtomobilom (napihal sem 0,62)?

Z lisicami sem bil odpeljan v pripor za 6 ur. :headbang: Se ne pritožujem glede tega, saj mi je vbistvu "razbistrilo um", čeprav sem prvič sedel za volan vinjen in sedaj gledam na stvari popolnoma drugače (ja tako je ko 6 ur gledaš v zrak in razmišljaš).

Gledal sem, da je predpisana globa 950 € ter 10 kazenskih točk, ter prepoved vožnje od 1 - 12 mesecev.

A se da to kako umilit? Odvetnika ne bom jemal, saj sem sam odgovoren za kar je nastalo in se bom tudi sam zagovarjal. Je pa res da so me enkrat dobili s skuterjem vinjenega, ko sem še bil mladoleten. A to kaj vpliva na kazen?

Zanima me tudi koliko prej te povabijo k sodniku za prekrške, ker imam septembra namen oditi v nemčijo za kakšen mesec.

Prosim ne me obsojati, ker sam vem, da ni bilo prav in od zdaj dalje sploh več ne pijem pa čeprav sem peš.

Hvala za odgovore ter lep pozdrav.

stavim, da si to rekel že takrat, ko si napihal na skuterju :grim

kaj te češ, nisi ne prvi, ne zadnji, glede na to da si napihal 0,62 gre za precej več kot pivo ali dve, tako da se vsaj meni zdi nesmiselno spraševat o tem, če se da "kaj omiliti". treba bo plačat, požret vse skupaj in se tolažit, da bi lahko bilo veliko huje.

glede na to, da te je stvar spametovala, ti zbistrila um, da sedaj drugače gledaš na vse skupaj, da sedaj več ne piješ, da se zavedaš da ni bilo prav, da ne vidiš smisla v opijanju in podobno natolcevanje ne vem v čem je sploh panika ;) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nepotrebnem? človek napihal 0,62, kar je 1,24 po starem. pravi da ne pije ponavadi, torej alkohola ni ravno vajen, pa glede na to da so ga pelali je kot kaže že navzven deloval očitno nadevan.

če bi bla hujša prometna (tudi če je ne bi on povzročil), bi si verjetno mislil: " joj kaj bi jaz dal, da bi me bili samo ustavili in bi dobil samo kazen, pa čez 2 meseca pozabil vse skupaj..."

tak to gre

saj je vedel menda, da je pijan,(ali pač?) pa da so enormne kazni, ne vem zakaj bi blo po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nepotrebnem? človek napihal 0,62, kar je 1,24 po starem. pravi da ne pije ponavadi, torej alkohola ni ravno vajen, pa glede na to da so ga pelali je kot kaže že navzven deloval očitno nadevan.

če bi bla hujša prometna (tudi če je ne bi on povzročil), bi si verjetno mislil: " joj kaj bi jaz dal, da bi me bili samo ustavili in bi dobil samo kazen, pa čez 2 meseca pozabil vse skupaj..."

tak to gre

saj je vedel menda, da je pijan,(ali pač?) pa da so enormne kazni, ne vem zakaj bi blo po nepotrebnem.

Na iztreznitev peljejo po novem vsakogar, ki napiha nad 0.52. Vklenjen pa sem bil, ker niso imeli intervencijskega vozila.

No mogoče kdo ve koliko prej te povabijo na sodišče? Da ne bom ravno odšel in dobil pisma "naslednji teden na sodišče" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nepotrebnem? človek napihal 0,62, kar je 1,24 po starem. pravi da ne pije ponavadi, torej alkohola ni ravno vajen, pa glede na to da so ga pelali je kot kaže že navzven deloval očitno nadevan.

če bi bla hujša prometna (tudi če je ne bi on povzročil), bi si verjetno mislil: " joj kaj bi jaz dal, da bi me bili samo ustavili in bi dobil samo kazen, pa čez 2 meseca pozabil vse skupaj..."

tak to gre

saj je vedel menda, da je pijan,(ali pač?) pa da so enormne kazni, ne vem zakaj bi blo po nepotrebnem.

To je bile mišljeno tako da se pač on zaveda da je zajebo in se bo zdaj po glavi tolko ko bo plačeval... po nepotrebnem, če bi prej razmišljal nebi blo treba ne. Se pa strinjam da je prav da so kazni za alkohol velike, me nič ne moti če jih še za enkrat povečajo, ker to pa res nimaš kaj delat pijan na cesti, ker eni že trezni delajo tako da brezveze, kaj šele pijani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na iztreznitev peljejo po novem vsakogar, ki napiha nad 0.52. Vklenjen pa sem bil, ker niso imeli intervencijskega vozila.

No mogoče kdo ve koliko prej te povabijo na sodišče? Da ne bom ravno odšel in dobil pisma "naslednji teden na sodišče" :headbang:

Nikdar ne moreš točno vedeti kdaj boš dobil "vabilo" na dom. Lahko čez teden, ali pa čez 2 mesca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem da bo jurja in izpit po nepotrebnem bek fukno.. jebiga, šola stane.

UUUPS.................so že drugi vse povedali............

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikdar ne moreš točno vedeti kdaj boš dobil "vabilo" na dom.

Zlasti zdaj, ko sodniki štrajkajo.

Je pa to imenitna priložnost, da pri sodniku zaigraš na karto solidarnosti in kameradstva. Objameš ga čez ramena in rečeš nekaj v smislu:

"Stari, jest te ful podpiram. Od vlade, ki ne zna zrihtat plače niti za elito, pač ne moreš pričakovat enih pametnih zakonov, anede?"

Pol gresta pa skupaj na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes mu pa porineš 500€ v žep, da vse skupaj pozabi :D

šala :krneki:

Če mu porineš v žep v osmih dneh, pa je 250€.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mene zanima koliko prej te povabijo na sodišče? Se pravi ko dobim pismo... A v njem piše naslednji teden, mesec,...?

Pomoje odvisno, kako so zasedena sodišča in sodniki... Sej vemo: po novem zakonu se ni vinjenost za volanom nič kaj spremenila in sodniki majo dosti pijančkov za obdelati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!