Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

a djte no...kdo pa je dns tak da ne bi mel kakšnega prekrška za sabo?sj je res da je fant(sploh na to da je mladi voznik) naredu narobe sam...kdo pa se je od rojstva držal čisto vseh pravil/zakonov...bilo česa...

je pa prov da ga kdo mal butne-bo vedu za drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej ta dečko mal pride v šolo na Jesenice... bo vidw, kaj se to pravi *vozit po predpisih, he,he,he,he (tu maš namreč VEDNO VELIKO SREČO, če lahko voziš po omejitvah :slap: in VEDNO dobiš pred sabo maso bebotov, ki vozijo vsaj 20-30 POD omejitvami...) nema tukaj 60 v naselju, he,he,he,he POZABI....si pa loh sigurn,da nawš kake točke dobu pri nas... razen če ti seveda ne dopiz.. pa da začneš prehtevat...to je seveda že druga zgodba...

ammmm...splošno vprašanje: Od kdaj je omejitev hitrosti izven naselja 90 oz.100? za moje znanje je blo pred 10 leti-ko sem delala izpit za avto in pred dvemi leti (ko je padla trofeja za motor)- ISTO- 70 km/h

Druga zgodba je cesta rezervirana za motorna vozila, ki pa je nekaj popolnoma drugega kot izven naselja...

Tko da glede na to da voziš striktno po predpisih, JaRaNe... ne štekam, kje si sklatu 100 izven naselja...dobr, da te kapsi niso začopatil...

BTW... Tud sama spadam v voznike k vozjo, še posebej ponoči, z bolj *težko nogo* beri-sredi noči 70 skozi naselje... izven itak 90,100 JBG,priznam... kar ni pohvalno, samo je pa DALEČ od tega, da bi se kovala v zvezde, kok pa jaz sedaj po predpisih vozim... Bullshit!

Sej sedaj se ti bo butasto zdelo, a verjemi, vem o čem govorim...ob prvi priliki ko boš mel možnost se pelji skozi jesenice...kadarkoli, tudi sredi noči, ti garantiram... šola vožnje po ali pod predpisih... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm...splošno vprašanje: Od kdaj je omejitev hitrosti izven naselja 90 oz.100? za moje znanje je blo pred 10 leti-ko sem delala izpit za avto in pred dvemi leti (ko je padla trofeja za motor)- ISTO- 70 km/h

:nono: Izven naselja je 90km/h omejitev že kar nekaj let. Pred tem je bila 80km/h.

Druga zgodba je cesta rezervirana za motorna vozila, ki pa je nekaj popolnoma drugega kot izven naselja...

Tko da glede na to da voziš striktno po predpisih, JaRaNe... ne štekam, kje si sklatu 100 izven naselja...dobr, da te kapsi niso začopatil...

Na cesti, rezervirani za motorna vozila (obvest29s.jpg) je omejitev 100km/h, na avtocesti (obvest9s.jpg) pa 130km/h.

V naselju, označenem s tablo, ki ima črni rob (obvest31s.jpg), je omejitev hitrosti 50km/h, če pa tabla nima črnega roba (obvest33s.jpg), pa 90km/h (če ni omejitev posebej označena).

Če upoštevaš, da večina prikazovalnikov hitrosti kaže več kot je realna hitrost, je 100km/ po števcu čisto OK hitrost izven naselij.

BTW... Tud sama spadam v voznike k vozjo, še posebej ponoči, z bolj *težko nogo* beri-sredi noči 70 skozi naselje... izven itak 90,100 JBG,priznam... kar ni pohvalno, samo je pa DALEČ od tega, da bi se kovala v zvezde, kok pa jaz sedaj po predpisih vozim... Bullshit!

Pa saj to je praktično po predpisih - 70km/h po števcu je v resnici 63km/h, pa še malo tolerance radarja - pa je to to... Praktično voziš 50km/h. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Izven naselja je 90km/h omejitev že kar nekaj let. Pred tem je bila 80km/h.

Na cesti, rezervirani za motorna vozila (obvest29s.jpg) je omejitev 100km/h, na avtocesti (obvest9s.jpg) pa 130km/h.

V naselju, označenem s tablo, ki ima črni rob (obvest31s.jpg), je omejitev hitrosti 50km/h, če pa tabla nima črnega roba (obvest33s.jpg), pa 90km/h (če ni omejitev posebej označena).

Če upoštevaš, da večina prikazovalnikov hitrosti kaže več kot je realna hitrost, je 100km/ po števcu čisto OK hitrost izven naselij.

Pa saj to je praktično po predpisih - 70km/h po števcu je v resnici 63km/h, pa še malo tolerance radarja - pa je to to... Praktično voziš 50km/h. :whistle:

D.

ZAKON!!! THX, ata Danči :worship: :worship: :worship: pečka! za izven pa res nism vedla... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč na zastavljeno moje vprašanje: Sem mlad voznik (19 let imam) v nedeljo so mi policisti vzeli izpit za 24 ur + 3 kaznske pike in kazen 125€, napihal sem 0,06. Kazn sem plačal, izpit sem dvignil. Ali je možnost da dobim od policistov ali sodnika za prekrške da mi izpit vzamejo za stalno ker nisem napihal 0.00 kot bi moral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč na zastavljeno moje vprašanje: Sem mlad voznik (19 let imam) v nedeljo so mi policisti vzeli izpit za 24 ur + 3 kaznske pike in kazen 125€, napihal sem 0,06. Kazn sem plačal, izpit sem dvignil. Ali je možnost da dobim od policistov ali sodnika za prekrške da mi izpit vzamejo za stalno ker nisem napihal 0.00 kot bi moral?

... globa in predlog za uvedbo postopka se izključujeta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v tej državi vsi mulci, ki živijo malo Bogu za leđama takoj po šoli grejo v oštarijo na en špricer?? Če bi si vsak sam našparou za izpit in si sam s svojim kešem kupu in vzdrževal avto me prav zanima kako bi bilo... Saj ne rečem, da kdo ni tak ampak splošni vtis je zelo slab...

Če se spomnim nase... materwola-prazno pirovsko flašo sem se bal pogledat' od daleč, ko sem bil voznik začetnik!!

Flatron! Zate je ta zgodba zaključena, saj za en prekršek ne moreš biti 2X kaznovan! Imel si srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sem pil, vem da sem spil 4 jeger cole, obžalujem, izpit sem si plačal sam verjemi, ustavli so me 2 ure po zadnji spiti pijači, kakorkoli zame nič več pijače če mam ključe v žepu. ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Izven naselja je 90km/h omejitev že kar nekaj let. Pred tem je bila 80km/h.

Na cesti, rezervirani za motorna vozila (obvest29s.jpg) je omejitev 100km/h, na avtocesti (obvest9s.jpg) pa 130km/h.

V naselju, označenem s tablo, ki ima črni rob (obvest31s.jpg), je omejitev hitrosti 50km/h, če pa tabla nima črnega roba (obvest33s.jpg), pa 90km/h (če ni omejitev posebej označena).

Če upoštevaš, da večina prikazovalnikov hitrosti kaže več kot je realna hitrost, je 100km/ po števcu čisto OK hitrost izven naselij.

Pa saj to je praktično po predpisih - 70km/h po števcu je v resnici 63km/h, pa še malo tolerance radarja - pa je to to... Praktično voziš 50km/h. :whistle:

D.

Če tabla za naselje nima črnega roba, je omejitev hitrosti 70 km/h.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejitev, če tabla nima črnega roba je 90km/h oz. se pelješ mimo table z nezmanjšano hitrostjo, ta tabla samo pove da je tam pač to naselje s tem imenom, in ker nima črnega roba omejitev za naselja ne velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ni ko pa si napihal? Nedolgo tega pa še pametoval tukej :krneki: Ajej.. srečo maš.

takrat so me na motorju vstavli, zdaj so me pa z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem na istem kot ti... :headbang:

Izpit mam pol leta pa so me pred 3 tedni ustavli... napihal o,5... pa mi je rekel da mi odvzamejo samo 5 točk!!!!!! sem se prau oddahnu :D

in za plačat 250 € (ampak sem plačal samo polovično v roku 16 dni) :010

Za sodišče pa mi niso nč rekli, drugi dan sem samo šel po izpit in čimprej ven iz tiste policajske štale!!!!!

Zdaj pa sem na cesti kot moja nona ki se ahta da ne naredi karambol, js se pa ahtam da ne naletim na tiste modre prasce že nazaj------mam samo še faking 2 točki :cry: :eek:

AMPAK GA BOM PIL ŠE ZMERI!!!!!! :beer1: DAL SI BOM ENO LUČ NA KROSA IN BOM HODU Z NJIM OKOL PA ME NE BOJO VČ JEB*L :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tabla za naselje nima črnega roba, je omejitev hitrosti 70 km/h.

LP,

:nono: Kdor ti je to povedal, je lagal.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem na istem kot ti... :headbang:

Izpit mam pol leta pa so me pred 3 tedni ustavli... napihal o,5... pa mi je rekel da mi odvzamejo samo 5 točk!!!!!! sem se prau oddahnu :D

in za plačat 250 € (ampak sem plačal samo polovično v roku 16 dni) :010

Za sodišče pa mi niso nč rekli, drugi dan sem samo šel po izpit in čimprej ven iz tiste policajske štale!!!!!

Zdaj pa sem na cesti kot moja nona ki se ahta da ne naredi karambol, js se pa ahtam da ne naletim na tiste modre prasce že nazaj------mam samo še faking 2 točki :cry: :eek:

AMPAK GA BOM PIL ŠE ZMERI!!!!!! :beer1: DAL SI BOM ENO LUČ NA KROSA IN BOM HODU Z NJIM OKOL PA ME NE BOJO VČ JEB*L :drunk:

hahahah :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si odnesu, ker si napihu 0,5 kar je lih pod mejo, jst sm pa lih mal čez (0,55) pa je vlika možnost da mi ga bojo uzel... bomo vidl u pondelk :trance_33_sleep: .... komi čakam, da bo končn konc vseh dvomov in vsega tega sranja :unsure:

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si odnesu, ker si napihu 0,5 kar je lih pod mejo, jst sm pa lih mal čez (0,55) pa je vlika možnost da mi ga bojo uzel... bomo vidl u pondelk :trance_33_sleep: .... komi čakam, da bo končn konc vseh dvomov in vsega tega sranja :unsure:

sranje.... držim pesti, da jo boš čimbolš odnesu...oz.s čimmanj posledicami v okoliščinah :unsure:

DRŽI SE!!!! JBG se zgodi...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje.... držim pesti, da jo boš čimbolš odnesu...oz.s čimmanj posledicami v okoliščinah :unsure:

DRŽI SE!!!! JBG se zgodi...

nč jebiga se zgodi

tle je sam kriv... bi pač prej mislu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč jebiga se zgodi

tle je sam kriv... bi pač prej mislu :whistle:

sm prej mislu... da sploh ne bom nč vozu, zato sm pa piv, ko pa neki spiješ pa ne razmišlaš več tko trezno, in pol sm pač pelu, namest d bi tam prespav... zj pa je kar je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, upejmo d bo , zaenkrat kar dobr kaže, zj sam še počakam d dobim odločbo dam

uglavnem za sklep so napisal neki v tem stilu:

- pil je, ker ni nameraval voziti, po spletu okoliščin pa je kasneje moral

- prekršek močno obžaluje

- slaba avtobusna povezava od doma do šole

pol je blo pa neki govora o 6 kt in 500€ pa obrokih

upejmo d bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!