Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

poglej ti jst neki povem kaj lahko narediš

lahko si najameš odvetnico, ki zate piše pritožbe...

Si kdaj plačal odvetnika za odpis odločbene pritožbe, ki ti seveda ni sorodnik in ti to ne dela zastonj "na lepe oči" :headbang: ???

Pokliči v kkšno pisarno pa povprašaj za ceno :whistle: . Če mu samo odpisujejo in s tem zavlačujejo postopek ter na koncu

pade postopek njim v prid si samo prištej vsako njihovo obravnavo, ki si jo poslal njim preko odvetnika v tvoj dodaten strošek,

pa upaj, da ne zahteva okrajni sodnik tvoj primer prenesti na višje sodišče, šele tedaj te ožemejo za vse kar imaš, če se le da!

Probal/opekel se/nikoli več/samo upam lahko, da se mi to več ne zgodi, zato pa poleg tega, da po pameti tudi po pameti s "tošljem".

Kazen ima za plačat (500 Eur) + novi izpit (max 700 Eur). Plačej in naj ti bo to lekcija (obročno si pa probej zagotoviti).

Tudi A kategorija bo šla, če bo šla B :)

Pravnik malo razloži:

Ti to resno :unsure: ______ :hmm:

Kaj pa, če si ob "A" kategorijo, ti gre pol tudi "B" ??? Ali kwa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če si ob "A" kategorijo, ti gre pol tudi "B" ??? Ali kwa?

Enako.. Če si ob eno kategorijo si ob komplet vozniško dovoljenje.. Kar pa ne pomeni, da moraš vse kategorije ponovno opravljat. Ko se ti izteče prepoved greš ponovno naredit izpit za kategorijo, ki ti je bila odvzeta in avtomatsko dobiš nazaj tudi vse ostale.. :)

Se ni za hecat.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrn se na KZVD al KVZD, skupina odvetnikov ki resujejo take neumne poteze nepremisljenih ljudi......

Upam da resis zadevo cim bols, pa tut da te je izucil.....

Lp.

Ps. Brez zamere, sam mogoce vs tut vecina tuki mu nebi smela pametovat, ker se vsakic k sm se prpelu na moto zbor se jih je vecina odpelala dam po "ovinkasti" cesti, glede na to da jih velik ze ob vstopu spije un zaston stamprle.....

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena pripomba na:

Obrn se na KZVD al KVZD, skupina odvetnikov ki resujejo take neumne poteze nepremisljenih ljudi......

V TV prispevku, ki ga omenjeno društvo objavlja na svoji spletni strani je poudarjeno, da društvo v svojih vrstah nima odvetnikov, policistov ali sodnikov..

Tako, da ne bo kdo preveč zaupal, skupina odvetnikov KVZD ravno ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vse povedano se na KZVD ne bom obrnu

bomo vidl kuko bo, cajta mam še dost za premislt, pov leta sigurno še nič ne bo an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, kaj mate tolk za razglablat zdej. Fant je naredu napako, pil je, ko nebi smel, pri tem je napihal. Verjemte, nobena pritoža ne bo pomagala, niso sodniki neumni.

Treba bo sprejet kazen, kakršna bo.

Po 24. urah si dobil nazaj izpit, ampak zadeva je šla sedaj na sodišče in sodišče bo odločalo o tem, ali gre vozniška ali ne. In glede na to, da v zakonu jasno piše, koliko lahko popije voznik začetnik in kakšna kazen sledi, mislim da so ostale besede tu odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidl kuko bo, cajta mam še dost za premislt, pov leta sigurno še nič ne bo an?

ja, pa kako ti naj garantiramo kolk zamude bo imelo sodišče ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kako ti naj garantiramo kolk zamude bo imelo sodišče ???

ne vem, pravico vprašat mam, če kdo ve lohk pove, če pa ne ve mu pa tud ni treba odgovort... eni majo pač neki izkušn s tem in mogoče pač vejo prbližn kolk časa se kj čaka pov leta, en let, let pa pov,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te policaj vstavi, pa veš da si pijan maš dve izbiri:

- ne priznam pa če mi policaj reče kaj če ... možno da je keri pred mano bil, samo jaz pa nisem

- ja gospod policaj, neboma se jebala z matematiko, pište 2 pa roka

:whistle: jaz osebno pristajam na prvo verziji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te policaj vstavi, pa veš da si pijan maš dve izbiri:

- ne priznam pa če mi policaj reče kaj če ... možno da je keri pred mano bil, samo jaz pa nisem

- ja gospod policaj, neboma se jebala z matematiko, pište 2 pa roka

:whistle: jaz osebno pristajam na prvo verziji

tega pa nism lih zastopu d ne priznaš, če ti da pihat nimaš kj...

poznam pa enga k so ga ustavl pa je napihu 0.99 pa je reku polcaju, ti kr deset napiš pa je napisu 0.10 :)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te policaj vstavi, pa veš da si pijan maš dve izbiri:

- ne priznam pa če mi policaj reče kaj če ... možno da je keri pred mano bil, samo jaz pa nisem

- ja gospod policaj, neboma se jebala z matematiko, pište 2 pa roka

:whistle: jaz osebno pristajam na prvo verziji

Stric policaj bo pa reku: vredu dečko, gremo v Zdravstveni dom na strokovni odvzem krvi.

Boš potem rekel, da kri, v kateri najdejo sledi alkohola, ni tvoja?

Aja, pa še to: alkotest se vedno ugasne. Napravca ima baterijo, ki je kaj hitro sprazni in škoda bi blo, da bi po 3 ali 4. preizkusih šla baterija. Tko da una verzija: "kaj če je bil kdo pred mano" odpade ;)

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me ustavi policija, pač zavrtim eno od 3 telefonskih in mi samo rečejo srečno vožnjo še naprej. Pred dobrima dvema letoma sem napihal 0,89, dobil potrdilo o uspešno opravljenem testu in pač vse kar gre zraven. Baje se nič ne da zrihtat, ko je enkrat črno na belem. No ja, ko sem se zbudil, sem poklical na eno izmed cifer.................................kazen še danes pogrešam.

Pa kaj res nimate nobenih vez al kaj? Kaka sirotinja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me ustavi policija, pač zavrtim eno od 3 telefonskih in mi samo rečejo srečno vožnjo še naprej. Pred dobrima dvema letoma sem napihal 0,89, dobil potrdilo o uspešno opravljenem testu in pač vse kar gre zraven. Baje se nič ne da zrihtat, ko je enkrat črno na belem. No ja, ko sem se zbudil, sem poklical na eno izmed cifer.................................kazen še danes pogrešam.

Pa kaj res nimate nobenih vez al kaj? Kaka sirotinja...

inštruktor ki me je imel vožnjo za izpit za moped in motor je policaj, pa kaj hudiča, če je spremenil telefonsko št.

sicer pa se o tem ne govori lih :)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me ustavi policija, pač zavrtim eno od 3 telefonskih in mi samo rečejo srečno vožnjo še naprej. Pred dobrima dvema letoma sem napihal 0,89, dobil potrdilo o uspešno opravljenem testu in pač vse kar gre zraven. Baje se nič ne da zrihtat, ko je enkrat črno na belem. No ja, ko sem se zbudil, sem poklical na eno izmed cifer.................................kazen še danes pogrešam.

Pa kaj res nimate nobenih vez al kaj? Kaka sirotinja...

eee vidiš to je to, tak je treba it skozi življenje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj res nimate nobenih vez al kaj? Kaka sirotinja...

Z lepim se hvališ ja. Najbrž si ponosen nase?

Verjemi pa, če slučajno kdaj padeš pod mojo alko kontrolo, zarad mene, če kličeš generalnega ali pa samega Mate-a.

Ne vem kaj bo oz. bi blo, ko bi pod vplivom alkohola povzročil nesrečo in bi pri tem nekdo izgubil življenje ali pa postal trajni invalid? Ne rečem, da se ne zgodi tudi treznim, ampak ko je alkohol vmes ni opravičila.

Zate ne vem, jaz pa osebno raje izgubim izpit, kot pa, da bi imel na vesti življenje ali celo nekoga, ki bi ga kot invalida potem moral plačevati do konca življenja. Ne vem no, jaz s tako situacijo nebi mogu žvet.

Seveda, je pa 100 ljudi in 100 čudi. Nekatere pač boli k...c tako zase, kot za ostale, kar pa je žalostno kljub temu, da se na naših cestah vsak dan ubije toliko in toliko ljudi, med njimi seveda prevladujejo mladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, jaz s tako situacijo nebi mogu žvet.

Jaz verjetno tudi ne, ampak do tega pač ni prišlo, a ne? ;)

Se pa s tabo absolutno strinjam, da alkohol za volanom nima kaj iskat. Ampak jebi ga, marsikaj druga oz. marsikdo drug tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, pravico vprašat mam, če kdo ve lohk pove, če pa ne ve mu pa tud ni treba odgovort... eni majo pač neki izkušn s tem in mogoče pač vejo prbližn kolk časa se kj čaka pov leta, en let, let pa pov,....

Ej čist odvisn je ... v kaki zabačeni vukojebini boš takoj u enem ali dvem mesceh na vrsti v, Ljubljani pa traja od cirka 7 mesecev do slabi dve leti odvisno, od tega kako gužvo majo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ jure007

a si ti policaj?

ja nea reči, hitro si ugotovil...in to oni tipični policaj...mlad, zajeban, drži se teh debilnih pravil ko pijanec plota, skratka nočna mora za nas motoriste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bo oz. bi blo, ko bi pod vplivom alkohola povzročil nesrečo in bi pri tem nekdo izgubil življenje ali pa postal trajni invalid? Ne rečem, da se ne zgodi tudi treznim, ampak ko je alkohol vmes ni opravičila.

se si je že pijan roko zjebal ko je z projektilom skipal .... .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nea reči, hitro si ugotovil...in to oni tipični policaj...mlad, zajeban, drži se teh debilnih pravil ko pijanec plota, skratka nočna mora za nas motoriste :D

je pa tudi moto dirkač z kar uspešno zgodovino

za razliko od vas burekov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nea reči, hitro si ugotovil...in to oni tipični policaj...mlad, zajeban, drži se teh debilnih pravil ko pijanec plota, skratka nočna mora za nas motoriste :D

Word :worship: Mamo jih mi tud takih nekaj... al pa one finte da me zjutraj kontrolno ustavi, pa še čez nekaj ur spet enak, in obakrat hoče dokumente, me popisuje pol ure.. da bi ga nabil nekam idijota jaoo :headbang:

Kot je že blo povedano, zajebu je, kazn bo. Drugače bi blo če bi bil mladoletn in brez izpita, pol nebi blo problema, bi pač ukorček fasal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cudn da te pou ure popisuje ce mas tak odnos.....Pa ni treba da mu kej reces, se vid ze po faci....

Jz ce me ustavjo sm pridn k O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!