Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

Men so kolegi govoril samo pozitivno o njihovem delovanju...... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rečt da so nekateri članki prav zanimivi

npr.

- po dveh rumovih kroglicah napihaš 1,2

- razni ustni spreji vsebujejo tudi do 80% alkohola

- elektronski alkotesti sploh niso a-testirani

- da ne govorim o tem da so oprostili nekoga ki je vozil pod vplivom alkohola (nad 1,5) in to kar 65km/h čez omejitev, pri tem pa povzročil nesrečo s smrtnim izidom in je bil oproščen

- odvzem znanja (v tem primeru vozniškega dovoljenja) je kršenje človekovih pravic

....

zanimivo, ni kaj

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem primeru k si ga ti napisu, ce res to pise je laz, ker jz sm pa slisu da je to njihov edini negativno resen primer......(ta s smrtnim izidom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo z denarno kaznijo ne verjamem da se bom izvleku, izpit imam 4 leta in pov pa me do sedaj še nkol niso ustavli, sicer sem takrat naredil za moped, kasneje pa še za motor, ker sem pač rabil neki da sem lahko hodil v srednjo šolo, ker imam pač zelo slabo avtobusno povezavo do šole, štipendije nimam, doma mi dajo za redne stroške in za bencin d se lohk u šolo vozm, ostalo morm sam plačvat, denar pa dobim večinoma samo med poletjem ko pač delam, delam tud med šolskim letom, bolj kot ne samo za vikende, ker drugače ni časa, bom pač letos med počitncam delu d bom kazen odplaču, edino kar mi je važno je d mi ostane vsaj izpit da bom lahko normalno hodil v šolo in d bom lohk saj med vikendi hodu delat, da pač nekaj zaslužim

morm rečt da so nekateri članki prav zanimivi

npr.

- po dveh rumovih kroglicah napihaš 1,2

- razni ustni spreji vsebujejo tudi do 80% alkohola

- elektronski alkotesti sploh niso a-testirani

- da ne govorim o tem da so oprostili nekoga ki je vozil pod vplivom alkohola (nad 1,5) in to kar 65km/h čez omejitev, pri tem pa povzročil nesrečo s smrtnim izidom in je bil oproščen

- odvzem znanja (v tem primeru vozniškega dovoljenja) je kršenje človekovih pravic

....

zanimivo, ni kaj

no si le našel nekaj...in tale ki se s tem ukvarja je bil že kar v nekaj primerih uspešen...pokliči dokler še je čas in vprašaj, izgubit tak nimaš kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem primeru k si ga ti napisu, ce res to pise je laz, ker jz sm pa slisu da je to njihov edini negativno resen primer......(ta s smrtnim izidom)

mogoče je to kakšen drug primer, ker tega primera pomoje sploh niso obravnavali oni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si naduval si naduval in pika.

Mi je že malo neumna tale tema, ko nekdo, ki se ga napije, potem ko bi moral plačati kazen tule joka, da mu ne morejo določiti previsoke kazni, ker je študent, pa avto rabi in nima denarja.

Če si imel denar za avto, pa za pijačo, potem boš imel tudi za kazen.

in konec.

Mene so letos že nekajkrat poštrafali zaradi prekoračitve hitrosti, pa nisem jokal po forumu (bom pa s privoščil valentine one :) ).

Jebi ga. Sem se zavedal, da vozim prehitro, da je kaznivo in pika. Kdor pa se ne zaveda tega, da počne nekaj prepovedanega, pa naj gre še enkrat delat izpita.

Pa še nekaj:

- "prepoved vožnje motornega vozila" ne pomeni, da ti izpit odvzamejo za vedno, ampak, da ti prepovejo vožnjo, npr. za 3 mesece.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no si le našel nekaj...in tale ki se s tem ukvarja je bil že kar v nekaj primerih uspešen...pokliči dokler še je čas in vprašaj, izgubit tak nimaš kaj...

no jaz pa jih poznam kar nekaj ki so napihali preko 1,5 (brez nesreče) in lepo nazaj v avtošolo šli kljub pritožbam KZVD. zgodbe o njihovih uspehih so različne, definitivno pa nimajo 99% uspešnosti. pri primerih ki jih jaz poznam je ta uspešnost 0%.

odloči pa se naj vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- "prepoved vožnje motornega vozila" ne pomeni, da ti izpit odvzamejo za vedno, ampak, da ti prepovejo vožnjo, npr. za 3 mesece.....

govorimo o odvzemo vozniškega dovoljenja, ne o prepovedi vožnje za pač nek določen čas, če ti odvzamejo izpit ga morš it še enkrat delat, to pa je ubistvu odvzem znanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so letos že nekajkrat poštrafali zaradi prekoračitve hitrosti, pa nisem jokal po forumu (bom pa s privoščil valentine one :) ).

Jebi ga. Sem se zavedal, da vozim prehitro, da je kaznivo in pika. Kdor pa se ne zaveda tega, da počne nekaj prepovedanega, pa naj gre še enkrat delat izpita.

zavedam se da je kaznivo, kaznovan bom, sam odvzem izpita zarad ene napake v 4ih letih in pov mi ne diši, pa verjamem d tud teb ne bi

kazn plačov bom in prov je tko, tud pik bom sigurn neki dobil, gre se mi samo za to da mi ostane izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je rekel, da ti bodo izpit odvzeli???

glede na to d mam izpit za avto šele par mescov sem voznik začetnik (max 7 kt), dobil naj bi kazen 500€ + 10kt - torej odvzem VD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.kzvd.si/onas.html

tole bo mogoče komu koristilo

Jaz imam doma eno tako kao ful dobro pritožbo, če prekoračiš hitrost, pa lahko povem, da je že na daleč jasno, da jo je pisal nekdo, ki nima pojma o pravu in je pritožba nasploh totalen WACK. Ne vem pa, če je od tega kluba.. Skratka jaz močno dvomim v uspešnost teh pritožb, sodniki niso neumni..

Drugače pa si lahko pogledate video, ki je na strani, kjer je na koncu jasno povedano kako je z uspešnostjo takšnih bedastih pritožb na ustavnem sodišču.. Od 80 ni bila v prid pritožniku odločena nobena, sedaj pa se jih že izloča. In čisto prav je tako, že itak ima ustavno sodišče preveč dela, brez takšnih bedarij..

Te muštrske pritožbe me prav razpizdijo. Moje delo je namreč reševanje pritožb na drugi stopnji, sicer na kmetijskem področju, pa vseeno. Ponavadi se najde nekdo, ki misli kako je oh in sploh pameten, naflanca v pritožbo en kup bedarij, napiše noter miljon členov in zakonov (ki so ponavadi irelevantni v konkretni zadevi), glede na ketere naj bi mu bile kratene pravice, itd.. In taka pritožba se seveda potem, tako fajn in strokovno kot se sliši laiku, razširi in jo pošiljajo vsi. In nekateri tudi toliko niso, da bi spol spremenili, ampak spremenijo samo ime, priimek in št. odločbe na katero se sklicujejo, včasih še to ne.. V takih primerih me to prav razjezi in če se izkaže, da je pritožba neupravičena, še z večjim veseljem napišem zavrnilo odločbo, kot bi sicer.. Je pa tudi rpednost v tem.. Pri muštrski pritožbi je tudi odločba (največkrat zavrnilna) muštrska in tudi jaz spremenim samo podatke in nimam skoraj nič dela :evilgrin: In ne imet sodnike za neumne, te muštrske fore enostavno ne užgejo in verjamem, da jih samo razjezijo. S tem, da če taka pritožba razpizdi npr. mene je to popolnoma vseeno ker moja volja na odločitev o zadevi ne more vplivat, medtem ko sodnik pa lahko doda malce svoje presoje k višini kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorimo o odvzemo vozniškega dovoljenja, ne o prepovedi vožnje za pač nek določen čas, če ti odvzamejo izpit ga morš it še enkrat delat, to pa je ubistvu odvzem znanja

d) če ima več kot 1,10 grama alkohola na kilogram krvi ali več kot 0,52 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, z najmanj 120.000 tolarjev. Vozniku motornega vozila, učitelju vožnje in spremljevalcu se izreče tudi najmanj 10 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

Prepoved vožnje je prepoved vožnje.

Odvzem vozniškega dovoljenja oz. prenehanje veljavnosti pa je nekaj drugega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d) če ima več kot 1,10 grama alkohola na kilogram krvi ali več kot 0,52 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, z najmanj 120.000 tolarjev. Vozniku motornega vozila, učitelju vožnje in spremljevalcu se izreče tudi najmanj 10 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

Prepoved vožnje je prepoved vožnje.

Odvzem vozniškega dovoljenja oz. prenehanje veljavnosti pa je nekaj drugega......

res je da se ne spoznam tolk na pravna vprašanja, zato pa sprašujem

predvidevam da tukaj prepoved vožnje motornega vozila pomeni ponovno opravljanje izpita - torej ti je znanje, ki si ga pridobil ko si opravljal izpit odvzeto, ker pač morš it še 1x skoz celotno proceduro

al kako je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da se ne spoznam tolk na pravna vprašanja, zato pa sprašujem

predvidevam da tukaj prepoved vožnje motornega vozila pomeni ponovno opravljanje izpita - torej ti je znanje, ki si ga pridobil ko si opravljal izpit odvzeto, ker pač morš it še 1x skoz celotno proceduro

al kako je to?

Ni tako..

Prepoved vožnje je prepoved vožnje. To pomeni, da dobiš 10 točk in prepoved vožnje za čas, ki ti ga določi sodnik, 1 mesec, 3 mesece, pol leta..

Ker pa imaš ti na voljo samo 7 točk, tisih 10 točk povzroči trajno prepoved vožnje oz trajni odvzem vozniškega dovoljenja, kar pomeni, da ga moraš it opravljat še enkrat. Če pa ta prekršek naredi nekdo, ki ima navoljo 18 kazenskih točk, dobi pa samo 10 pik in prepoved za določen čas, kot že prej povedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za pojasnilo

bom probu kar na lepe oči pa bomo vidl kuko se bo končalo

glede tega da sem študent in da nimam štipendije - ni denarja (da ne bo pomote sem pil na žurki, kjer sem imel pijačo zastonj) že vest, ker sem že prej napisu..... kazen vem da si zaslužim in jo bom plačov - nekako bom že... problem mi je zaradi prevoza kot sem tud že povedu, sam kt kaže to nekaterim ni jasno, zato bom točno povedal kako imam s prevozom, da se ne bodo oglašali tisti ki ste iz mesta in imate redne linije javnega prometa vsake pov ure

Šola se mi začne 7:15, če hočem biti tak čas v šoli moram iti na avtobus na avtobusno postajo oddaljeno 6 km od doma, ker avtobus pride na mojo najbližjo postajo (3km od doma) šele 6:50, torej sem ob 7:20 šele v škofji loki, tako da zamudim avtobus ob 7.10 iz škofje loke proti kranju - v šolo lahko pridem šele na drugo uro, pa še to mal zamudim. Za pot iz šole proti domu: če imam konec pred 13:30 uro, kar imam samo 1x na teden, lahko pridem normalno do postaje ki je oddaljena 3 km od doma, če imam pouk dlje lahko pridem samo še na tisto postajo ki je od doma oddaljena 6km. Ko sem imel izpit za moped in za motor sem odil samo do te postaje (6km), ker pri postaji živi en ki ga poznam in sem tam pustu motor, ko sem ga naredil za avto sem se vozil u šolo.

Torej če mi prepovejo vožnjo motornega vozila unih 6km lahko samo prepešačim, štopat ob takem času zjutraj nimam koga, ker ni nobenega prometa, mogoče pride na vsake 5min nekdo ali pa še to ne, sploh pa nevem kako bi hodil za vikend in med počitnicam delat kam. Torej ne morem nikjer nič zaslužit, v šlo vsak dan zamudim prvo uro, za iz šole domov pa tud ni lih rožnato, lahko grem peš ali pa štopam, ali pa če je mogoče kdo od staršev že doma, da me lahko pride iskat.

Tolk o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorimo o odvzemo vozniškega dovoljenja, ne o prepovedi vožnje za pač nek določen čas, če ti odvzamejo izpit ga morš it še enkrat delat, to pa je ubistvu odvzem znanja

ne, gre se za odvzem znanja pač pa preklic veljavnosti dokumenta, ki ti ga je izdala oblast za namen upravljanja motornih vozil na javnih voznih površinah ... dokument lahko vnovič pridobiš, če greš še enkrat opravljat vozniški izpit . Zadeva, je torej dokaj ENOSTAVNA. Le TEŽKO gre v tvojo bučo, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za pojasnilo

bom probu kar na lepe oči pa bomo vidl kuko se bo končalo

glede tega da sem študent in da nimam štipendije - ni denarja (da ne bo pomote sem pil na žurki, kjer sem imel pijačo zastonj) že vest, ker sem že prej napisu..... kazen vem da si zaslužim in jo bom plačov - nekako bom že... problem mi je zaradi prevoza kot sem tud že povedu, sam kt kaže to nekaterim ni jasno, zato bom točno povedal kako imam s prevozom, da se ne bodo oglašali tisti ki ste iz mesta in imate redne linije javnega prometa vsake pov ure

Šola se mi začne 7:15, če hočem biti tak čas v šoli moram iti na avtobus na avtobusno postajo oddaljeno 6 km od doma, ker avtobus pride na mojo najbližjo postajo (3km od doma) šele 6:50, torej sem ob 7:20 šele v škofji loki, tako da zamudim avtobus ob 7.10 iz škofje loke proti kranju - v šolo lahko pridem šele na drugo uro, pa še to mal zamudim. Za pot iz šole proti domu: če imam konec pred 13:30 uro, kar imam samo 1x na teden, lahko pridem normalno do postaje ki je oddaljena 3 km od doma, če imam pouk dlje lahko pridem samo še na tisto postajo ki je od doma oddaljena 6km. Ko sem imel izpit za moped in za motor sem odil samo do te postaje (6km), ker pri postaji živi en ki ga poznam in sem tam pustu motor, ko sem ga naredil za avto sem se vozil u šolo.

Torej če mi prepovejo vožnjo motornega vozila unih 6km lahko samo prepešačim, štopat ob takem času zjutraj nimam koga, ker ni nobenega prometa, mogoče pride na vsake 5min nekdo ali pa še to ne, sploh pa nevem kako bi hodil za vikend in med počitnicam delat kam. Torej ne morem nikjer nič zaslužit, v šlo vsak dan zamudim prvo uro, za iz šole domov pa tud ni lih rožnato, lahko grem peš ali pa štopam, ali pa če je mogoče kdo od staršev že doma, da me lahko pride iskat.

Tolk o tem

če se ti to kakorkoli zgodi, da ti vzamejo vozniško, se pač še vseeno vozi dalje jebiga...treba je malo reskirat kdaj v življenju, itak je verjetnost da te bojo še enkrat dobli ful mala...takrat pač res pazi da voziš striktno po omejitvah itd, pa predn greš na cesto poslušaj po radiju kjer so radarju in podobno...poznam kar nekaj ljudi, ki se jim je podobno zgodilo, in niso imeli denarja da bi si ponovno plačali izpit, pa so pač tvegali jebiga...in nekaterim uspeva to že leta in leta, ampak so pač res bolj pazljivi, ter se kolk tolk držijo omejitev na mestih kjer znajo bit radarji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem, smola.. Verjamem, da ti ni lahko, prav tako nisi sam kriv, da živiš v kraju s tako slabimi povezavami kar se tiče prevoza, vse to je res.. Ampak to si vedel tudi preden si se usedel v avto pod vplivom alkohola.. Je tako? :) Kakorkoli že, upam da ti rata na nek način zadevo zrihtat, pa ne mislim, da se boš izognil kazni ker to ob takem prekršku mora bit, ampak da najdeš način, da boš še vedno lahko normalno hodil v šolo in na šiht.

No pa ko smo se prej menili o tistem društvu, ki piše pritožbe.. Sem našel na računalniku eno tako pritožbo, ki naj bi bila "super", ne vem pa kdo je napisal..

Bom izpostavil samo par cvetk, da vam pokažem, da ni kar slepo zaupat raznim takim društvom:

V pritožbi je navedeno:

7. ČLEN ZAKONA O PREKRŠKIH PRAVI SLEDEČE: KDOR JE OBDOLŽAN PREKRŠKA, VELJA ZA NEDOLŽNEGA, DOKLER NJEGOVA ODGOVORNOST NI UGOTOVLJENA S PRAVNOMOČNO SODBO.

No ja 7. člen zakona o prekrških pravi, da kdor je obdolžen prekrška, velja za nedolžnega, dokler njegova odgovornost ni ugotovljena s pravnomočno odločbo. SODBA ni enako ODLOČBA in obratno. Sodbo lahko izreče samo SODNIK, odločbo pa en kup za to pristojnih oseb.

Potem naprej:

ROK ZA PRITOŽBO ALI ZA VLOGO ZA SODNO VARSTVO NI V SKLADU Z 29. ČLENOM USTAVE RS. NAVESTI BI MORALI TUDI ALI GRE ZA DELOVNE ALI KOLEDARSKE DNI. PRIMEREN ČAS BI BIL 30 KOLEDARSKIH DNI, SAJ TUDI DRŽAVA V PRIMERU, DA OD NJE ŽELIŠ PRIDOBITI KAKŠNO DOKUMENTACIJO, POTREBUJE DO 30 KOLEDARSKIH DNI.

Vse lepo in prav, le da 29. člen določa pravice v kazenskem postopku oz. pri kaznivem dejanju. Prekršek pa v pravu ni enako kaznivemu dejanju in kaznivo dejanje ni enako prekršku. In za prekršek ni kazenskega postopka. Jabolka pa hruške and stuff..

Potem se v nadaljevanju pritožba sklicuje na:

POLICIJA NE MORE IN NE SME BITI PREKRŠKOVNI ORGAN (GLEJ 3.ČLEN USTAVE REPUBLIKE SLOVENIJE). O OBTOŽBAH, DA SEM STORILA PREKRŠEK, LAHKO PO 23. ČLENU USTAVE RS DOLOČA IN RAZSODI SAMO SODNIK.

Pa kaj še.. O kaznivem dejanju že, o prekršku pa:

Osmo poglavje

POSTOPEK ZA PREKRŠKE PREKRŠKOVNEGA ORGANA (HITRI POSTOPEK)

Pristojnost in pooblastilo za postopek

49. člen

(1) Za določitev pristojnosti prekrškovnih organov in spore o pristojnosti med prekrškovnimi organi se uporabljajo določbe zakona, ki ureja splošni upravni postopek.

(2) Postopek pred prekrškovnim organom vodi in v njem odloča z zakonom ali podzakonskim aktom pooblaščena uradna oseba tega organa.

(3) Pooblaščena uradna oseba iz prejšnjega odstavka mora imeti za vodenje postopka in izdajo plačilnega naloga najmanj peto stopnjo izobrazbe, za izdajo odločbe o prekršku pa najmanj sedmo stopnjo izobrazbe. Imeti mora tudi opravljen preizkus znanja, ki zajema izvrševanje pooblastil po tem zakonu in poznavanje predpisov, katerih izvrševanje nadzoruje. Vlada Republike Slovenije predpiše vrsto izobrazbe in program strokovnega usposabljanja in preverjanja znanja za vodenje in odločanje v prekrškovnem postopku. Za poznavanje predpisov, katerih izvrševanje nadzoruje, se uradni osebi prizna opravljen preizkus znanja, določen v teh predpisih.

In tako dalje.. Pritožba, ki na prvi pogled nekemu laiku deluje tako imenitno in oh in sploh strokovno se, če se malo poglobiš vanjo izkaže za navaden BULSHIT! Pomoje gre sodnikom prav na smeh, ko kaj takega dobijo.. No ali pa prej na jok.. :trance_33_sleep:

Aja, piscu pritožbe predlagam, da predno ponovno v kakšno drugi pritožbo navaja omenjena "dejstva", da da predlog za presojo ustavnosti Zakona o prekrških, ker po teh navedbah sodeč je cel zakon v nasprotju z ustavo. Mogoče pa uspe :rolleyes:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se že ravno toliko debatira o kazenskih točkah in podobnem, bi spotoma vprašal eno zadevo...

... Kje se da izvedeti, koliko teh točk imaš, od kdaj ter do kdaj so v tvoji lasti,... itd.

Hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za pojasnilo

Tolk o tem

Probi preko pravne plati dobiti olajšalno kazen, če ti uspe!

Te sodniki in tudi modri so prave pizde, sej odvetniki sodijo v iste smeti, vsako dnevne izkušnje

pri meni to samo še krepko potrjujejo!

Boš dejansko plačal kazen, ki si jo boš zelo lepo zapomnil, je..ga :whistle:

če se ti to kakorkoli zgodi, da ti vzamejo vozniško, se pač še vseeno vozi dalje jebiga...

Pa upi, da te "mrfi" ne obišče med delom, ker te čakajo zelo gnili časi v najslabšem možnem zaporedju!

:closedeyes:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če mi prepovejo vožnjo motornega vozila unih 6km lahko samo prepešačim, štopat ob takem času zjutraj nimam koga, ker ni nobenega prometa, mogoče pride na vsake 5min nekdo ali pa še to ne, sploh pa nevem kako bi hodil za vikend in med počitnicam delat kam. Torej ne morem nikjer nič zaslužit, v šlo vsak dan zamudim prvo uro, za iz šole domov pa tud ni lih rožnato, lahko grem peš ali pa štopam, ali pa če je mogoče kdo od staršev že doma, da me lahko pride iskat.

Tolk o tem

Tistih, 6 kilometrov lahko tudi greš s hoduljami ali, jih prevoziš s kolesom - mogoče bi lahko imel celo moped (z omejitvijo na 25 km/h, se jih da se meni zdi brez izpita vozit). Če, hočeš ti lahko nanizam še vrsto rešitev. Moj, nasvet - pojdi k sodniku/sodnici in vse lepo povej, tako kot si tukaj povedal. naj te ne bo strah, sodniki niso pošasti .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih, 6 kilometrov lahko tudi greš s hoduljami ali, jih prevoziš s kolesom - mogoče bi lahko imel celo moped (z omejitvijo na 25 km/h, se jih da se meni zdi brez izpita vozit). Če, hočeš ti lahko nanizam še vrsto rešitev. Moj, nasvet - pojdi k sodniku/sodnici in vse lepo povej, tako kot si tukaj povedal. naj te ne bo strah, sodniki niso pošasti .

prehodi 6km vsak dan zjutrj predno greš v službo, če bi rad, za prehodit 6km rabiš skoraj 2 uri, s kolesom bi mogoče šlo glede na to da grem po klancu dol samo za nazaj pa moram it 6km po klancu gor (rad bi te videl) + nimam kolesa, bi ga mogu kupt, glede tistega mopeda pa tud - morm ga kupt...... od kje nj pa še dnar za te stavri poberem... samo še dodaten strošek

si iz mesta an, no iz kašnih hribov sigurno nisi

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!