Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

Ne lej, ni noben problem prvič mu pokažem vse ok, sam da me pa v kratkem razmaku dvakrat, isti.. to je pa že delanje norca.. in nisem nikoli nič naredil narobe.. mamicu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nea reči, hitro si ugotovil...in to oni tipični policaj...mlad, zajeban, drži se teh debilnih pravil ko pijanec plota, skratka nočna mora za nas motoriste :D

Zajeban? Sploh ne! Če bi me poznal, bi vidu, da sem čist preprost tip, nikakor pa nisem zajeban. Opravljam pa službo glih tako, kot vsi ostali. Za to me plačajo. Ne vem, zakaj misliš, da so policaji mora za motoriste? Mislim, da kar se pa tega tiče, se pa motoristi nimajo preveč za pritoževat nad policaji. Povem pa pač svoje mnenje, kaj si mislim o pijanih voznikih. In mislim, da je prav, da se tole tut mal na tak način pokomentira, pa tut skurca koga, in sploh ni nč slabga v tem.

Sej vem, vsi smo bli nekoč mladi (smo še zdej :blush: ) in če so nas kapsi štrafal so bli vse, samo ljudje ne. Sam dejmo še mal na druge mislt, ne sam nase. Mogli bi bit na kakšni prometni nesreči kdaj. Verjemte - ni lepo.

Sej smo ga tud mi marskej sral, samo s ponosom pa lahko rečem, da pijan pa nisem vozil nikol, ker mi nikoli ni bilo težko dati za taxi, pa sem se domov pripeljal čiste vesti. Z alkotom ne ogrožamo samo sebe, tudi druge.

In ravno v današnjem časopisu berem:

citiram: " V soboto popoldne je MOČNO VINJENI voznik (v litru izdihanega zraka je imel 1,53 mg alkohola) povzročil prometno nesrečo, ki je bila usodna za 24-letnega fanta in okolice Celja. Pijani voznik je zapeljal na nasprotni vozni pas in trčil v nasproti vozeče vozilo, ki ga je vozil 24-letnik. Že pregovorno, jo je povzročitelj končal le z lažjimi poškodbami."

In to mene osebno najbolj razpizdi.

Zdej pa vas prašam: Npr. da bi policaj rečmo 5 min. prej tega pijanca ustavu. Pa bi ga po nekem pregovarjanju ajde spustu naprej (čeprav bi bilo očitno, da je tip pijan). Čez 5 minut bi se pa zgodlo to, kar se je.

Kaj bi blo v tem primeru?

Prvo kot prvo: policaj bi izgubi službo in doletelo bi ga še marsikaj, drugo kot drugo, naši vrli časopisi bi policaja dobesedno raztrgali, folk bi ga linču, na motosvetu bi se razpisali kake ničvredne policaje imamo, da spušajo pijance naprej in jih ne štrafajo...

In to je to. Zato jaz ne zagovarjam pijancev za volanom.

Tolk o tem, ne da se mi več o tem razglablat.

Delite kar hočte, stari ste dost, za svoja dejanja odgovarjate sami. Upam da drugi ne nasankajo zaradi vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ne bi noben vedel, da so ga pred 5min ustavili, razen policaj, ki ga je. On pa verjetno ni tako "čuden", da bi vso stvar prenesel medijem. Zapisnik bi pa tako ali tako raztrgal. Je pa res da bi ga pekla vest.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajeban? Sploh ne! Če bi me poznal, bi vidu, da sem čist preprost tip, nikakor pa nisem zajeban. Opravljam pa službo glih tako, kot vsi ostali. Za to me plačajo. Ne vem, zakaj misliš, da so policaji mora za motoriste? Mislim, da kar se pa tega tiče, se pa motoristi nimajo preveč za pritoževat nad policaji. Povem pa pač svoje mnenje, kaj si mislim o pijanih voznikih. In mislim, da je prav, da se tole tut mal na tak način pokomentira, pa tut skurca koga, in sploh ni nč slabga v tem.

Sej vem, vsi smo bli nekoč mladi (smo še zdej :blush: ) in če so nas kapsi štrafal so bli vse, samo ljudje ne. Sam dejmo še mal na druge mislt, ne sam nase. Mogli bi bit na kakšni prometni nesreči kdaj. Verjemte - ni lepo.

Sej smo ga tud mi marskej sral, samo s ponosom pa lahko rečem, da pijan pa nisem vozil nikol, ker mi nikoli ni bilo težko dati za taxi, pa sem se domov pripeljal čiste vesti. Z alkotom ne ogrožamo samo sebe, tudi druge.

Delite kar hočte, stari ste dost, za svoja dejanja odgovarjate sami. Upam da drugi ne nasankajo zaradi vas.

Kratko, jedrnato in dobro spisano!!! Razen tistega dela, da pijan nisi vozil nikoli. Kaj pa malo okajen, vinjen, malo zadet,... in kaj je še "stopenj"? Tudi laž je beseda!!! :whistle: !!!

Dovoljene meje gredo od 0,0 - 0,8 po različnih državah. Kaj je za enega normalno, ker smatrajo, da psihofizične sposobnosti niso tako zmanjšane, je za drugega že totalka.

Žal bi te nekateri zakompleksiranci z veseljem križali in enačijo malo nad 0,5 z 2,8 in si že potencialen morilec njihovih in mojih otrok.....jebi ga, daj jim veselje pljuvat po tipkovnici, saj drugače niso pomembni, ker jih noben ne jebe....

Lepo si napisal, da si vozil po omejitvah in da nisi naredil prometnega prekrška. No in vozeki te dajejo v isto kategorijo pijanih divjakov, ki morijo.... :SS Enako ne ločijo med voznikom, ki vozi 10 km nad omejitvijo in tistim, ki vozi 100 km hitreje. Ignoriraj jih, saj ne tebi, ne nikomur ne želijo nič dobrega, radi pa kritizirajo iz preprosto primitivnega razloga, ker mislijo, da s tem sebi večajo "ceno".

Reagiraj zelo preprosto. Če imaš še čas, napiši obrazložitev kako je do tega prišlo, da se kesaš (se že vidi) in da ti bo to šola za vse življenje, (je tudi jasno). Napiši tudi, kakšne posledice ti pomeni visoka kazen in sploh odvzem. Odnesi komandirju policijske postaje. Možno je, da bo tvojo prošnjo poslal naprej sodniku skupaj s prijavo prekrška. Če nebo, boš isti izvod s prošnjo za znižanje kazni oziroma želji za neodvzem vozniškega dovoljenja, takrat poslal sodniku. Navedi 4,5 letno nekaznovanje kot udeleženec v prometu,....

..in želim ti obilo uspeha v prometu in pameti za volanom. Najlepše se pač učiš na svojih napakah. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na nespoštovanje osnov civilizacije moramo pač vzeti stvari v svoje roke.Pijanec ,ki bo poškodoval člane moje družine bo bivši .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajeban? Sploh ne! Če bi me poznal, bi vidu, da sem čist preprost tip, nikakor pa nisem zajeban. Opravljam pa službo glih tako, kot vsi ostali. Za to me plačajo. Ne vem, zakaj misliš, da so policaji mora za motoriste? Mislim, da kar se pa tega tiče, se pa motoristi nimajo preveč za pritoževat nad policaji. Povem pa pač svoje mnenje, kaj si mislim o pijanih voznikih. In mislim, da je prav, da se tole tut mal na tak način pokomentira, pa tut skurca koga, in sploh ni nč slabga v tem.

Sej vem, vsi smo bli nekoč mladi (smo še zdej :blush: ) in če so nas kapsi štrafal so bli vse, samo ljudje ne. Sam dejmo še mal na druge mislt, ne sam nase. Mogli bi bit na kakšni prometni nesreči kdaj. Verjemte - ni lepo.

Sej smo ga tud mi marskej sral, samo s ponosom pa lahko rečem, da pijan pa nisem vozil nikol, ker mi nikoli ni bilo težko dati za taxi, pa sem se domov pripeljal čiste vesti. Z alkotom ne ogrožamo samo sebe, tudi druge.

In ravno v današnjem časopisu berem:

citiram: " V soboto popoldne je MOČNO VINJENI voznik (v litru izdihanega zraka je imel 1,53 mg alkohola) povzročil prometno nesrečo, ki je bila usodna za 24-letnega fanta in okolice Celja. Pijani voznik je zapeljal na nasprotni vozni pas in trčil v nasproti vozeče vozilo, ki ga je vozil 24-letnik. Že pregovorno, jo je povzročitelj končal le z lažjimi poškodbami."

In to mene osebno najbolj razpizdi.

Zdej pa vas prašam: Npr. da bi policaj rečmo 5 min. prej tega pijanca ustavu. Pa bi ga po nekem pregovarjanju ajde spustu naprej (čeprav bi bilo očitno, da je tip pijan). Čez 5 minut bi se pa zgodlo to, kar se je.

Kaj bi blo v tem primeru?

Prvo kot prvo: policaj bi izgubi službo in doletelo bi ga še marsikaj, drugo kot drugo, naši vrli časopisi bi policaja dobesedno raztrgali, folk bi ga linču, na motosvetu bi se razpisali kake ničvredne policaje imamo, da spušajo pijance naprej in jih ne štrafajo...

In to je to. Zato jaz ne zagovarjam pijancev za volanom.

Tolk o tem, ne da se mi več o tem razglablat.

Delite kar hočte, stari ste dost, za svoja dejanja odgovarjate sami. Upam da drugi ne nasankajo zaradi vas.

no sej ne rečem da si v privatnem življenju zajeban ali slab človek...samo večina totih mladih policistov, misli da je boga za jajce primlo ko so naredli tistih par mescov šolanja v tacnu, prej pa opravli neko bedno 3 letno poklicno šolo, zdaj pa mislijo da so naenkrat bog in batina in te jebejo v živ mozak za vsako pizdarijo...dobro glede alkohola ne rečem, da ne bo zgledalo kot da podpiram pitje alkohola in potem vožnjo, sam nisem še nikoli šel na motor, da bi kaj prej spil alkoholnega, niti kapljice, za avto priznam da sem včasih spil kaki pir ali dva in peljal, ampak vseeno je blo to v mejah normale, in ker sem vedel da ga mam malo pod gasom sn zato vozo bolj počasi in previdno...od teh cpp se mi še alkoholni zdi najbolj nesporen, čeprav teh 0,5 je tako tako ne...bi pa lahko ble malo milejše kazni, sploh za blage prekoračitve tja do 1.0, ko si še vedno čisto prisebn, ne pa take brutalne sploh za mlade voznike :headbang:....no skartka, ti mladi policaji (seveda ne vsi- poznam svetle izjeme), pa te vstavijo, pa tudi če je vse ok, ti brezveze gušijo, za take pizdarije kot je zvita tablica, da si brez prve pomoči, nehmologiran avspuh in ti veselo pišejo kazni, kot da si največji kriminalec in prekrškar...take policaje bi jaz dal vse na odstrel, sploh pa so ravno taki najbolj zajebani, v svojem privatnem življenju čist drugačni, delajo veselo prekrške, se furajo pijani, samo to jih tak bk, ker jim tak noben nič ne more...kdaj pa je policist plačal za cestno prometni prekršek??? sej ne rečem da so vsi taki, pa da si ti tud tak, samo se mi je nekako zdelo, ker sn dostkrat bral tvoje objave v teh temah in sem iz njih razbral, da se po tvojem mnenju mora vsak striktno držat teh cpp, bognedaj da bi kdo kaj kršil in se potem še bunil za kazen...nevem no, sej mogoče se motim, samo tak se mi je zdelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

ja nea reči, hitro si ugotovil...in to oni tipični policaj...mlad, zajeban, drži se teh debilnih pravil ko pijanec plota, skratka nočna mora za nas motoriste :D

Pa meni ne deluje nek zajeban tip, enkrat smo šli skupaj na kosilo v Emonsko, pa lahko rečem, da mi deluje prav fejst dec.. In se popolnoma strinjam z njegovim načinom razmišljanja in opravljanja svojega dela..

Če pa meni rata doštudirat, pa da se odločim, da bom delal kot sodnik na tem področju, so pa najebali vsi, ki kombinirajo alkohol + vožnjo v največji zakonsko dopustni meji, že zdaj obljubim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti permisiven, svobodnjaški, pa na nek način frajer je za pravega bajkerja skoraj obvezno.

Se pa upam stavit eno: če bi čisto soliden, vendar rahlo okajen mladenič spregledal motorista, mu z avtom zaprl pot in povzročil nesrečo, bi večina permisivnih frajerjev tule skakala v luft. In jih ne bi prav nič zanimalo, da je mladenič morda vse do tistega trenutka vozil skrajno previdno. Če bi se pa razvedelo, da ga je 5 minut poprej ustavil policist in ga velikodušno spustil naprej, bi bilo pa sploh kompletno sranje.

JaRaNe, si ga pač pokronal. Se zgodi tudi najboljšim. Ponovi se pa v glavnem tabutastim. Poskusi se ne vpisat med slednje, pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JaRaNe, si ga pač pokronal. Se zgodi tudi najboljšim. Ponovi se pa v glavnem tabutastim. Poskusi se ne vpisat med slednje, pa srečno.

Lepo povedano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti permisiven, svobodnjaški, pa na nek način frajer je za pravega bajkerja skoraj obvezno.

Se pa upam stavit eno: če bi čisto soliden, vendar rahlo okajen mladenič spregledal motorista, mu z avtom zaprl pot in povzročil nesrečo, bi večina permisivnih frajerjev tule skakala v luft. In jih ne bi prav nič zanimalo, da je mladenič morda vse do tistega trenutka vozil skrajno previdno. Če bi se pa razvedelo, da ga je 5 minut poprej ustavil policist in ga velikodušno spustil naprej, bi bilo pa sploh kompletno sranje.

... pesi bi lajali, škode nebi naredli, ker jih nihče ne upošteva, drugi dan bi bili hripavi in bi bil mir in tišina! BLAGODEJNA.

Nekaj pa mi ni jasno. Zakaj morate vedno izmišljat in dodajat najhujše scenarije?? Zakaj ne sestavite scenarija, da bi rahlo okajen mladenič spregledal zaviranje vozila pred seboj, se blago zaletel v županovo hčerko, jo povabil na kavo, kino in zajtrk in kaj če bo punca pustila zaročenca,....... :whistle:

....aja, tak se ne vzbuja pozornost, moraš bit teatraln....in vsaj nekdo se ukvarja s....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, alkohol ne sodi za volan ali balanco in pika.

Poglejte si danes na svetu "spet smrtna žrtev v prometni nesteči in povzročitelj je v krvi imel skoraj 3 promile alkohola...................................... A je to narmalno....... Kaj se sploh potem dajamo. Malo spil in počas sem vozu po stranski cesti. Saj je vseeno ali je stranska cesta ali regionalna ali so tri pive ali cel sod. Rezultak pa je dostikrat ne pa vedno enak prometna nesreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj morate vedno izmišljat in dodajat najhujše scenarije??

Popolnoma nobene potrebe si jih ni izmišljat, ker se žal dogajajo sami od sebe.

....aja, tak se ne vzbuja pozornost, moraš bit teatraln....in vsaj nekdo se ukvarja s....

Več teatralnosti je v tvojih klicajih, vprašajih, tropičjih, nedokončanih stavkih, smajlijih, poudarjenih in z veliko pisanih besedah kot v vsem mojem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal bi te nekateri zakompleksiranci z veseljem križali in enačijo malo nad 0,5 z 2,8 in si že potencialen morilec njihovih in mojih otrok.....jebi ga, daj jim veselje pljuvat po tipkovnici, saj drugače niso pomembni, ker jih noben ne jebe....

Lepo si napisal, da si vozil po omejitvah in da nisi naredil prometnega prekrška. No in vozeki te dajejo v isto kategorijo pijanih divjakov, ki morijo.... :SS Enako ne ločijo med voznikom, ki vozi 10 km nad omejitvijo in tistim, ki vozi 100 km hitreje. Ignoriraj jih, saj ne tebi, ne nikomur ne želijo nič dobrega, radi pa kritizirajo iz preprosto primitivnega razloga, ker mislijo, da s tem sebi večajo "ceno".

Evo, to je beseda 0,55 in vožnja po predpisih ni isto kot 2,8 in divjanje v 3pm spotjo pa še koga zbiješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ne rečem da si v privatnem življenju zajeban ali slab človek...samo večina totih mladih policistov, misli da je boga za jajce primlo ko so naredli tistih par mescov šolanja v tacnu, prej pa opravli neko bedno 3 letno poklicno šolo, zdaj pa mislijo da so naenkrat bog in batina in te jebejo v živ mozak za vsako pizdarijo...

....no skartka, ti mladi policaji (seveda ne vsi- poznam svetle izjeme), pa te vstavijo, pa tudi če je vse ok, ti brezveze gušijo, za take pizdarije kot je zvita tablica, da si brez prve pomoči, nehmologiran avspuh in ti veselo pišejo kazni, kot da si največji kriminalec in prekrškar...tsej ne rečem da so vsi taki, pa da si ti tud tak, samo se mi je nekako zdelo, ker sn dostkrat bral tvoje objave v teh temah in sem iz njih razbral, da se po tvojem mnenju mora vsak striktno držat teh cpp, bognedaj da bi kdo kaj kršil in se potem še bunil za kazen...nevem no, sej mogoče se motim, samo tak se mi je zdelo...

No lej, tle se strinjam s tabo in se tudi jaz ne strinjam z raznimi "zajebavanji" s strani policajev, kar se tiče auspuhov, zvitih tablic, ipd. Jaz se s takimi stvarmi nebi ukvarjal, razen, če bi pač oseba v postopku bila nekorektna, nespoštljiva, potem bi se znal zgodit, da bi se spotaknil ob take "malenkosti". Se strinjam, da je dosti mladih policajev (in policajk, ki so še enkrat hujše), ki postanejo vzvišeni in taki tudi meni niso všeč, ampak kaj hočmo, tko je - 100 ljudi, 100 čudi. Jaz pa se nikakor ne štejem mednje.

Ne vem, no, meni se ne zdi, da bi moje izjave bile take, kot da bi zahtevu, da se more vsak striktno držati cpp, ker vemo, da se nikoli ne bodo vsi držali. Npr., kar se omejitev tiče, se jih itaq nihče od nas ne drži, razen, ko nam blendajo, da merijo z radarji. OK, nikol nebi težu, če bi v naselju pelu 60, mogoče 70, če to res nebi blo kako strnjeno naselje. Druga pa je, če bi pelu 160. Na avtocesti itaq vsi prtisnemo tiste naše korete, da jih mal prepucamo in tut ni problem, če peleš 150 ali 160, če pa ga pičiš 260, pol je pa že tut upravičeno, da te štrafne kdo.

Eno in edino k me res moti, je alkohol. Pa ne zato, dab meu posebno veselje koga zajebat, mu vzet izpit, dat denarno kazen, ampak zato, ker je alkohol trenutno eden največjih morilcev v Sloveniji. Sej noben ne teži če spiješ pivo ali dva, ne pa da se ga nalivaš pol dneva pol pa gas u auto. Ampak, če pa človeku, ki preseže mejo dovoljenega limita alkohola v krvi, vzamem izpit, mu prepovem vožnjo, sem mu mogoče s tem rešu življenje in mogoče še komu drugemu. In to je tisto, za kar se gre meni pri vsem tem. Vse preveč mrtvih po cestah. In meni ni vseeno.

Pa meni ne deluje nek zajeban tip, enkrat smo šli skupaj na kosilo v Emonsko, pa lahko rečem, da mi deluje prav fejst dec.. In se popolnoma strinjam z njegovim načinom razmišljanja in opravljanja svojega dela..

Hvala :D Sicer pa Langus, Kađivc in še kdo lahk pove, da sm čist krotek pobček in niti mal zajeban al pa vzvišen. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar preprican da si tudi kaj spil, kar pa ves da ne smes. Torej se je brezveze nekaj pritozevat in: Take it like a man. Jebiga, sam si si kriv.

edini pameten post v celi temi.......sploh poudarjeni del......

Eini...imaš pivo v dobrem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa s tabo absolutno strinjam, da alkohol za volanom nima kaj iskat.

A ni pivo prehrambeni artikel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno in edino k me res moti, je alkohol. Pa ne zato, dab meu posebno veselje koga zajebat, mu vzet izpit, dat denarno kazen, ampak zato, ker je alkohol trenutno eden največjih morilcev v Sloveniji. Sej noben ne teži če spiješ pivo ali dva, ne pa da se ga nalivaš pol dneva pol pa gas u auto. Ampak, če pa človeku, ki preseže mejo dovoljenega limita alkohola v krvi, vzamem izpit, mu prepovem vožnjo, sem mu mogoče s tem rešu življenje in mogoče še komu drugemu. In to je tisto, za kar se gre meni pri vsem tem. Vse preveč mrtvih po cestah. In meni ni vseeno.

Zj verjamem, da boste rekli da sem mlad in neizkušen in da neki nakladam v brezveze vendar sam alkohol pogosto ni vzok za nesrečo. Pristojni, ki se ukvarjajo s tem kako bi zmanjšali število nesreč bi se mogoče lahko spomnili tudi na dve stvari.

Izključijo možnost opravljanja vozniškega dovoljenja po starem, bi lahko delal izpit samo še pri 16 ih letih + 5 let v spremstvu z osebo brez kazenskih točk pa tolk tolk časa d ma izpit - velika večina ki bi 5 let zapored vozila fotra v avtu bi se navadila na počasno vožnjo, fotr ga itak neb pustu d bi on prej piv al pa karkol. Tko da človk ozr. voznik začetnik bi se na to navadil, da ne pije in vozi vsaj približno po omejitvah.

Druga stvar, zakaj ne bi dovolili voznikom začetnikom voziti avtomobila do max 70KW ozr. da ima tako pa tako razmerje teža/moč (npr jst mam felicio 1.6 (55kW) masa pa okrog tone. Tudi če nekaj spiješ s takim avtom nimaš kj za frajart, npr. poznam take ki se ga nagonjo pol grejo pa frajart po cestah - vozniki začetniki z avtomobili nad 120 KW !!!, pol se pa čudijo zakaj se je ubil, ni nujno, da je sploh kaj spiv, lahko se je samo hotel "dokazat" + ponavadi vozniki začetniki nimajo veliko denarja in kupijo tako močan avto star 15 let, v varnosti daleč zadaj če primerjamo z novejšimi.

Zj bom neki reku pa brez zamere, take so moje izkušne. Predvsem so vozniki takih močnih in nevarnih starih avtomobilov vozniki hond, swiftov in te stare šare, v večini primerov južnjaki.

Tolk o tem, da ne boste skoz govoril, da je alkohol tisti, zaradi katerega ljudje umirajo. Sem lahko bolj varno na poti, če napiham okrog 0,5 pa vozim po predpisih kot pa nekdo, ki je trezn pa ma u avtu neki kolegov pred kerim bi se rad pokazu, pol pa naleti na ostr ovink, po možnosti še gladka cesta in je to to.

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lej, tle se strinjam s tabo in se tudi jaz ne strinjam z raznimi "zajebavanji" s strani policajev, kar se tiče auspuhov, zvitih tablic, ipd. Jaz se s takimi stvarmi nebi ukvarjal, razen, če bi pač oseba v postopku bila nekorektna, nespoštljiva, potem bi se znal zgodit, da bi se spotaknil ob take "malenkosti". Se strinjam, da je dosti mladih policajev (in policajk, ki so še enkrat hujše), ki postanejo vzvišeni in taki tudi meni niso všeč, ampak kaj hočmo, tko je - 100 ljudi, 100 čudi. Jaz pa se nikakor ne štejem mednje.

no lepo, potem pa vzamem prejšnje besede nazaj, sej sem rekel, niste vsi isti, je pa kar precej takšnih kot sem prej opisal... .)

Zj verjamem, da boste rekli da sem mlad in neizkušen in da neki nakladam v brezveze vendar sam alkohol pogosto ni vzok za nesrečo. Pristojni, ki se ukvarjajo s tem kako bi zmanjšali število nesreč bi se mogoče lahko spomnili tudi na dve stvari.

Izključijo možnost opravljanja vozniškega dovoljenja po starem, bi lahko delal izpit samo še pri 16 ih letih + 5 let v spremstvu z osebo brez kazenskih točk pa tolk tolk časa d ma izpit - velika večina ki bi 5 let zapored vozila fotra v avtu bi se navadila na počasno vožnjo, fotr ga itak neb pustu d bi on prej piv al pa karkol. Tko da človk ozr. voznik začetnik bi se na to navadil, da ne pije in vozi vsaj približno po omejitvah.

Druga stvar, zakaj ne bi dovolili voznikom začetnikom voziti avtomobila do max 70KW ozr. da ima tako pa tako razmerje teža/moč (npr jst mam felicio 1.6 (55kW) masa pa okrog tone. Tudi če nekaj spiješ s takim avtom nimaš kj za frajart, npr. poznam take ki se ga nagonjo pol grejo pa frajart po cestah - vozniki začetniki z avtomobili nad 120 KW !!!, pol se pa čudijo zakaj se je ubil, ni nujno, da je sploh kaj spiv, lahko se je samo hotel "dokazat" + ponavadi vozniki začetniki nimajo veliko denarja in kupijo tako močan avto star 15 let, v varnosti daleč zadaj če primerjamo z novejšimi.

Zj bom neki reku pa brez zamere, take so moje izkušne. Predvsem so vozniki takih močnih in nevarnih starih avtomobilov vozniki hond, swiftov in te stare šare, v večini primerov južnjaki.

Tolk o tem, da ne boste skoz govoril, da je alkohol tisti, zaradi katerega ljudje umirajo. Sem lahko bolj varno na poti, če napiham okrog 0,5 pa vozim po predpisih kot pa nekdo, ki je trezn pa ma u avtu neki kolegov pred kerim bi se rad pokazu, pol pa naleti na ostr ovink, po možnosti še gladka cesta in je to to.

nevem kaj je bil zaj ta stavek potrebn... kaj ma veze če so severnjaki, južnjaki, vzhodnjaki, zahodnjaki,...isto so ljudje kot ti, tak ko se pač ti peleš pijan, se pač oni vozijo s starimi garami, dokler ti ne nardijo nič hujšega se brigaj zase, ko ti pa kdo kaj nardil, pa ne sodi po tem, da če je človek slab, da je pol cel narod takšen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo, potem pa vzamem prejšnje besede nazaj, sej sem rekel, niste vsi isti, je pa kar precej takšnih kot sem prej opisal... .)

nevem kaj je bil zaj ta stavek potrebn... kaj ma veze če so severnjaki, južnjaki, vzhodnjaki, zahodnjaki,...isto so ljudje kot ti, tak ko se pač ti peleš pijan, se pač oni vozijo s starimi garami, dokler ti ne nardijo nič hujšega se brigaj zase, ko ti pa kdo kaj nardil, pa ne sodi po tem, da če je človek slab, da je pol cel narod takšen...

nejkoo edino s tem se strinjam s tabo :P povsod drugje maš bolane hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sta pozabila prebrati ozr. spregledala : to sem napisal po svojih izkušnjah, nisem rekel da so sami oni, jih je pa več ..... v škofji loki je dost južnjakov pa vem kako se obnašajo in kako vozijo, ku pi en avto za 500€ pa mal močnej pa se jih nabaše not pa kuj cesto pa tok kt da avto od sebe

POVDARJAM MOJE IZKUŠNJE !!!

sem pa tudi napisal da nočem nobenga s tem užalt

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sta pozabila prebrati ozr. spregledala : to sem napisal po svojih izkušnjah, nisem rekel da so sami oni, jih je pa več ..... v škofji loki je dost južnjakov pa vem kako se obnašajo in kako vozijo, ku pi en avto za 500€ pa mal močnej pa se jih nabaše not pa kuj cesto pa tok kt da avto od sebe

POVDARJAM MOJE IZKUŠNJE !!!

pr men na vasi je pa en kup SKINOV k si kup avto za 20€ ( dobesedno) in se vozjo okol pa so res bolani kar se tiče vožnje ;)

POVDARJAM MOJE IZKUŠNJE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men na vasi je pa en kup SKINOV k si kup avto za 20€ ( dobesedno) in se vozjo okol pa so res bolani kar se tiče vožnje ;)

POVDARJAM MOJE IZKUŠNJE !!!

no sj, vsak ima pač svoje izkušnje, poanta mojga posta pa sigurno ni bila o tem, da bomo označevali voznike glede na pripadnost ozr. raso in te stvari, ampak da bi napisali svoja mnenja glede na moj predlog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to je beseda 0,55 in vožnja po predpisih ni isto kot 2,8 in divjanje v 3pm spotjo pa še koga zbiješ

a 0,55 je pa 'po predpisih'?

DA / NE ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk o tem, da ne boste skoz govoril, da je alkohol tisti, zaradi katerega ljudje umirajo. Sem lahko bolj varno na poti, če napiham okrog 0,5 pa vozim po predpisih kot pa nekdo, ki je trezn pa ma u avtu neki kolegov pred kerim bi se rad pokazu, pol pa naleti na ostr ovink, po možnosti še gladka cesta in je to to.

pozabljaš da, ti v tem primeru nisi sodnik ampak, sojenec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!