Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

Poba, ti bom povedal s prakse.

Kolega z odbojke je lani zletel s ceste v grmovje. Ni bilo nič, ne njemu, avtu oz. komu drugemu. Pa so se ravno mimo pripeljali policaji in seveda takoj naredili akcijo.

Dali so mu seveda tudi za pihat, napihal je mal čez 0,1, ker je popil eno pivo (vem, ker smo bili skupaj na pivu pred rekreacijo).

Napihal je manj od 0,25 (oz. koliko je že sedaj za vrednost), samo ker je bil voznik začetnik, so mu najprej izpit odvzeli za 24 ur (pač, voznik začetnik mora imeti 0,0), zadevo pa predali sodniku za prekrške.

Epilog (kar po vsej verjetnosti čaka tudi tebe):

- trajni odvzem izpita, kar pomeni, da mora iti izpit še enkrat delat, in sicer po preteku pol leta po odvzemu, mislim pa,da mora opraviti 10 novih ur vožnje...

- denarna kazen (zneska se ne spomnim, mislim da okoli 500 evrov)

Pač, drugič se je treba mal prej zavedat, v kakšnem stanju sedeš za volan. Pa ni fora v policajih, ampak, kaj če se kaj zgodi, pa tudi če nisi ti kriv-zavarovalnice ti dodeli sokrivdo, pa cel kup sitnosti imaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič vsaj pij kot ded, ne po ko kaka baba. Ko boš pa dovolj spil, boš pa itak padel pod motocikel in se tam lepo do jutra streznil. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, kak pijemo dedi veš ti pa jaz, pa mogoče še ene par.......in to je vse. ;)

Sj lahko ti piješ ka se z unionom nacejaš...To je pa tak ko da bi vodo pil :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj prevladata Cviček iz Gadove peči in Laški pir iz Laškega. Vse to brez motorja :worship:

To je 100m nad menoj,Gadova peč mislim.

Nazaj na temo,jst ne vem.Sicer lahko je bit pameten,ampak sprijazn se.Kar si posjal to zdj žanješ,pač vsakmu se zgodi...Sam ne bit kaj preveč pameten.Sicer pa poznam primer ko je bil pijan na skuterju,nepolnoleten,brezčelade.Pa je dobil samo opomin oz ukor sodnika.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa eno presenečenje, danes sem dobil vabil na sodišče za konec februarja. Nekam precej hitro.

Uglavnem v zapisnik so napisali, citiram : "Pripominjamo, da je XXX večkratni kršitelj cestnoprometnih predpisov, sa je bil že obravnavan zaradi vožnje motornega vozila v cestnem prometu pod vplivom alkohola, zato predlagamo, da zoper le-tega izrečete najstrožji ukrep."

Od kje za hudiča jim pa to, če sem sedaj prvič opravljal alkotest in tud nikol še nisem bil kaznovan ali oproščen kateregakoli prekrška v prometu. Tko da jutri grem na PP, na en pogovor, da popravijo to tako kot se zagre, ker bi morali to napisati meni v prid (če že ravno morajo to pisat), ne pa me obtožiti še tega

uglavnem tok napišem, d boste vedl kva se dogaja zj s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhhhhhhh.......najebal si ga!!!!

BTW.......lahko pa zahtevaš pri komandirju PP, da svoje trditve dokažejo.

Enako zahtevaj tudi pri sodniku za prekrške!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveri vse podatke, mogoče pa so te vpisali kot drugo osebo?????? zadnjič sem bral da je ena 7 let stara punčka nekje pri celju dobila položnico da je z bmw-jem registriranim na njo padla na radar.

mogoče boš pa lahko rekel da nisi bil ti ampak ta večkratni kršitelj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa eno presenečenje, danes sem dobil vabil na sodišče za konec februarja. Nekam precej hitro.

Uglavnem v zapisnik so napisali, citiram : "Pripominjamo, da je XXX večkratni kršitelj cestnoprometnih predpisov, sa je bil že obravnavan zaradi vožnje motornega vozila v cestnem prometu pod vplivom alkohola, zato predlagamo, da zoper le-tega izrečete najstrožji ukrep."

Od kje za hudiča jim pa to, če sem sedaj prvič opravljal alkotest in tud nikol še nisem bil kaznovan ali oproščen kateregakoli prekrška v prometu. Tko da jutri grem na PP, na en pogovor, da popravijo to tako kot se zagre, ker bi morali to napisati meni v prid (če že ravno morajo to pisat), ne pa me obtožiti še tega

uglavnem tok napišem, d boste vedl kva se dogaja zj s tem

Vsekakor pojdi takoj na PP opozorit na to napako, če nisi bil prej obravnavan.. In seveda tudi pri sodniku. Naj pokažejo dokumentacijo iz katere izhaja, da si večkratni kršitelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem tok napišem, d boste vedl kva se dogaja zj s tem

Mogoče si je kdo sposojal tvoje podatke (brat,frendi itd...), ker si jo prehitro dobil

in še tako zasoljeno, good luck pri urejanju :closedeyes: .

Pa čim prej zrihti :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šu dons zrihtat in so rekl d bojo popravl izjavo pa jo poslal na sodiše, pa d nj še sam pol tm povem d je pač pršlo do napake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki bi povedu, kar nima lih kšne zveze s tem, je pa moje osebno mnenje....

uglavnem tale odvzem izpita se mi ne zdi neka pametna kazen (sploh, če je to prvi prekršek) meni osebno se veliko primernejša zdi kazen da dobiš 1 kt manj kot jih imaš lahko, npr. če si voznik začetnik jih dobiš 6, če si navadni voznik pa 17.... jaz osebno bi tako vozil v prometu veliko bolj previdno, ker se pač bojiš tiste pike, katera bi ti odvzela izpit, če pa ti odvzamejo izpit si takoj spet pri 0kt in veš da jih lahko ponovno dobiš 6

to sm napisu zato, k se ves čas sliši po radiu, bere v medijih in gleda na televizije, kako naj bi vzgojili voznike, da bi vozili po predpisih

jst odkar so me ustavli vedno vozim po predpisih - v naselju nikoli nad 60 (izvem naselja kdaj pritisnem do 100 al pa mal čez, kar pa itak še ni kaznivo), ker se bojim še tiste točke, ki bi bila res usodna, tko pa upam da se bom lahko kj zmenu d bom dobil 6 kt

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal to ni način...potem bi tudi morilca spustili na prostost ker je pač bila "to" njegova prva žrtev...ne gre to tko...

In ti morš vedno pazit-ne smo na pike ampak tudi na ostale udeležence predvsem pa nase!!!

se pa strinjam s tabo..dns lahko prehitro ostaneš brez izpita...to pa je drag špas

pardon na pametovanju

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa strinjam s tabo..dns lahko prehitro ostaneš brez izpita...to pa je drag špas

LP snoopy

no sj to sm mislu.... CPP se pa še vseeno ne morjo lih primerjat z umori.... dokler v prometu koga ne ubiješ, sploh zaradi malomarnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj to sm mislu.... CPP se pa še vseeno ne morjo lih primerjat z umori.... dokler v prometu koga ne ubiješ, sploh zaradi malomarnosti

Torej:alkohol pa vozilo(avto,motor...) ne grejo skp...in če rata nesreča je iz malomarnosti,neodgovornosti...idt.

ja CPP se ne more primerjat z umori...po drugi strani pa-kakšen CPP?saj si vozu pod vplivom(torej ga ne upoštevaš oz. ti neki ni jasn)

se opravičujem ker sem zmixal skp prekrške pa kriminal no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki bi povedu, kar nima lih kšne zveze s tem, je pa moje osebno mnenje....

uglavnem tale odvzem izpita se mi ne zdi neka pametna kazen (sploh, če je to prvi prekršek) meni osebno se veliko primernejša zdi kazen da dobiš 1 kt manj kot jih imaš lahko, npr. če si voznik začetnik jih dobiš 6, če si navadni voznik pa 17.... jaz osebno bi tako vozil v prometu veliko bolj previdno, ker se pač bojiš tiste pike, katera bi ti odvzela izpit, če pa ti odvzamejo izpit si takoj spet pri 0kt in veš da jih lahko ponovno dobiš 6

to sm napisu zato, k se ves čas sliši po radiu, bere v medijih in gleda na televizije, kako naj bi vzgojili voznike, da bi vozili po predpisih

jst odkar so me ustavli vedno vozim po predpisih - v naselju nikoli nad 60 (izvem naselja kdaj pritisnem do 100 al pa mal čez, kar pa itak še ni kaznivo), ker se bojim še tiste točke, ki bi bila res usodna, tko pa upam da se bom lahko kj zmenu d bom dobil 6 kt

Dobro razmišljaš in imaš prav. Omejitve v naseljih si postavljaj raje sam (60 naj bo max!!!), ker včasih je 30 prehitro. Po pameti pridobivaj izkušnje, uči se na tujih napakah. Je ceneje. In srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pameti pridobivaj izkušnje, uči se na tujih napakah. Je ceneje. In srečno!

da bi se učiv na tujih napakahje zj že mal prepozn, zj sm se najbl nauču na svoji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem tok napišem, d boste vedl kva se dogaja zj s tem

stari če se ti skos po pravilih voziš sn jas stara zjahana APN-ka al pa tomos 4,5 za na čoun!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jaz osebno bi tako vozil v prometu veliko bolj previdno, ker se pač bojiš tiste pike, katera bi ti odvzela izpit, ...

Tako razmišljaš sedaj, ko iščeš argumente, zakaj zakon ni pameten. Prej si pa vedel, da počneš nekaj, zaradi česar ti lahko vzamejo izpit, pa si to vseeno počel. Torej je tvoj "bi" omejeno kredibilen.

To ni pljuvanje. V življenju smo vsi kdajpakdaj cepci. Se je pa fino vsaj iz kiksov česa naučiti, če že drugače ne znamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem jaz počasi po česen, kis in bučno olje, da si solato pripravim....

A, to so toti dnevi ko si s psom delita huto? :P .)

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari če se ti skos po pravilih voziš sn jas stara zjahana APN-ka al pa tomos 4,5 za na čoun!

kot sm že napisu:

jst odkar so me ustavli vedno vozim po predpisih - v naselju nikoli nad 60 (izvem naselja kdaj pritisnem do 100 al pa mal čez, kar pa itak še ni kaznivo), ker se bojim še tiste točke, ki bi bila res usodna, tko pa upam da se bom lahko kj zmenu d bom dobil 6 kt

to čist po pravilih ni, kaznivo pa tudi ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm že napisu:

jst odkar so me ustavli vedno vozim po predpisih - v naselju nikoli nad 60 (izvem naselja kdaj pritisnem do 100 al pa mal čez, kar pa itak še ni kaznivo), ker se bojim še tiste točke, ki bi bila res usodna, tko pa upam da se bom lahko kj zmenu d bom dobil 6 kt

to čist po pravilih ni, kaznivo pa tudi ni

... 50 ... 90 ... ali ni tako ... vedno po predpisih :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!