Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

Moj, nasvet - pojdi k sodniku/sodnici in vse lepo povej, tako kot si tukaj povedal. naj te ne bo strah, sodniki niso pošasti .

Pa imej s seboj vedno v opciji: NAČRT "B" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex a si ti pravnik ko tako razturaš?

Ne še, še študiram :) Upam, da bom enrkat.. :whistle:

Sem pa kar v stiku s pravno stroko tudi zaradi dela ob študiju, delam v pravni službi na MKGP..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehodi 6km vsak dan zjutrj predno greš v službo, če bi rad, za prehodit 6km rabiš skoraj 2 uri,

Imam do službe borih 4,5 km in jih prehodim v 28 min. Pred nosom imam LPP in žal tud avto, pa še bicikl pa en moped!

Ampak najraje imam "foot", ker se privajam na prihajajoče tax-e, ki pridejo zaradi onesnežavanja v mesto :evilgrin: !

Za 6km pa res ne rabiš 2uri ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehodi 6km vsak dan zjutrj predno greš v službo, če bi rad, za prehodit 6km rabiš skoraj 2 uri, s kolesom bi mogoče šlo glede na to da grem po klancu dol samo za nazaj pa moram it 6km po klancu gor (rad bi te videl) + nimam kolesa, bi ga mogu kupt, glede tistega mopeda pa tud - morm ga kupt...... od kje nj pa še dnar za te stavri poberem... samo še dodaten strošek

si pa res betežen, če hodiš 3 km/h ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa res betežen, če hodiš 3 km/h ...

če on hodi po ravnini, jst pa po klancu dol al pa gor, odvisno v katero smer, 2 uri je blo mišljeno kot povprečje, sicer pa ne hodim veliko, sploh tu nevem če sm šu že kdaj peš ker sm se itak skoz z mopedom vozu al pa z motorjem, s štoparico pa tud ne bom hodu

sicer pa od tega d sm napihu smo pršl do tega kolk časa se hod peš 6km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi imel samo še nekaj vprašanj in bi prosil če lahko odgovori tisti, ki pač to točno ve, da ne bo spet povno nabijanja v prazno

1. Koliko časa je potrebnega, da obtožba al kako naj temu rečem zastara? Dve ali tri leta?

2. Kako na sodišču izbirajo obtožbe, po datumu ali po stopnji obtožbe?

npr. nekdo je naredil manjši prekršek 10.10, drugi pa je naredil hujši prekršek 10.12 - katerega bodo prej obravnavali?

3. Če mi prepovedo vožnjo motornega vozila za 6 mesecev in trjno odvzamejo izpit, ali lahko izpit začnem opravljat šele po teh 6ih mesecih ali ga lahko že med temi 6imi mesecemi, pa ga dobim šele ko mine teh 6 mesecev?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem.. nakoncu usaj napiši kako se je izteklo, da vsi izvemo :closedeyes:

če se bom spovnu bom napisu, sam to zna trajat en let, predn me bojo obravnaval

mama se je zaletela več kot 1 leto nazaj in bi mogla dobit mislem d 3 kt pa ukol 200€ kazni, pa še zj ni dobila nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in dokler nebojo obravlanal neboš motu ti nč? niti ispita it delat, ker neboš vedu če ti ga bojo uzeli al kaj?

izpit sm dubu dons nazaj, za 24 ur so mi ga uzel, do obravnave se jst lohk normaln vozm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi imel samo še nekaj vprašanj in bi prosil če lahko odgovori tisti, ki pač to točno ve, da ne bo spet povno nabijanja v prazno

1. Koliko časa je potrebnega, da obtožba al kako naj temu rečem zastara? Dve ali tri leta?

V mojih primerih je bilo obdobje vedno manjše kot 2 leti. V bistvu dogajalo se je pa

tako, da sem moral pred sodnika par tednov pred zastaranjem! Ne bodo pozabili na nikogar, kateri jim je dolžan.

Ko pa sem bil jaz pravno močno oproščen, sem zahteval povrnitev stroškov nazaj, se jim je vleklo v tri p... mat...

predno so mi vrnili. Eno čakam že od prejšnega poletja (2007), pa še zmeraj nič.

Tko, da nisi sam na teh glupih poteh :winkiss: .

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ma sej kaj delaš paniko. pa se potem tu kregajo.. kazn pa ispit ti bojo uzeli julija, ta čas boš med počitncami delu, konc avgusta boš ma mew že ispit pa boš lahko spet cigarete u avtu kadil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ma sej kaj delaš paniko. pa se potem tu kregajo.. kazn pa ispit ti bojo uzeli julija, ta čas boš med počitncami delu, konc avgusta boš ma mew že ispit pa boš lahko spet cigarete u avtu kadil :closedeyes:

mal preber nazaj kšno stran al pa dve, kakšne pogoje mam jst, če hočem it kam delat je brez izpita skor nemogoče, izpit pa če mi ga uzamejo bom itak mogu še enkrat delat, to se mi pa tud ne da zj še enkrat cpp pa te stvari + drag izpit je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ma sej kaj delaš paniko. pa se potem tu kregajo.. kazn pa ispit ti bojo uzeli julija, ta čas boš med počitncami delu, konc avgusta boš ma mew že ispit pa boš lahko spet cigarete u avtu kadil :closedeyes:

Točno tako si lahko najbolje olajšaš čas, predstavljaj si da si v minusu cca. 1200 Eur in jih moraš nabrati

v določenem času (500 Eur kazen + ostalo Eur za izpit). Zasukaj rokave in glavo po konci pa marš delat nad ure. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako si lahko najbolje olajšaš čas, predstavljaj si da si v minusu cca. 1200 Eur in jih moraš nabrati

v določenem času (500 Eur kazen + ostalo Eur za izpit). Zasukaj rokave in glavo po konci pa marš delat nad ure. :evilgrin:

bo kr treba ja, sj če kazn plačam pol v roku 8ih dni plačam samo polovico, al kuko že gre to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvzem izpita se tud men zdi bedna.. dobr, da neki plačaš je že prov, da mal pomisliš predn boš drugič to delu, ampak so te kazni take da brezveze.. tak ko za one tovornjakarje, kr 100000€ če kje ostanejo brezopreme pa gužvo delajo.. ne me jebat no :headbang:

Po drugi strani pa si si čist sam kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr treba ja, sj če kazn plačam pol v roku 8ih dni plačam samo polovico, al kuko že gre to

Enkrat, ko so pike v igri in s tem določena končna kazen (znesek) odpade polovička,

lahko ti omogočijo samo obročno odplačevanje, samo to stori takoj, ko dobiš

končno odločbo, ker naknadno se lahko zakomplicira.

Poglej s pozitivnejše strani, kaj bi se zgodilo, če bi bila kazen izrečena v prihajajočem

kazenskem pravilniku v katerem so zneski najmanj 1,5 krat višji :blink: . Si predstavljaš cca 3000 Eur stroškov :blink: ?

:devil: pa vseeno bi hodil 6 km do postaje :devil:

Začni delat/šparat/obračat/nabirat/fehtat evrčke :yea1:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit sm dubu dons nazaj, za 24 ur so mi ga uzel, do obravnave se jst lohk normaln vozm

poglej ti jst neki povem kaj lahko narediš

lahko si najameš odvetnico, ki zate piše pritožbe... vsako pritožbo morajo obravnavat tudi če je totalen kretinizem... torej to ti obravnavo zavleče za par mesecev... tudi na sodišče ti 2x ni treba priti, tretjič te lahko prisilno privedejo (se mi zdi) ... pritožbe pa lahko nekaj časa pišeš in zavlačuješ postopek, tako da bo po parih letih zastaral tako da pik ne boš dobil, vendar boš kazen plačal POLNO.

zdej pa ostali ne mi nabijat da se to ne da... kolega ima podoben primer... 4 pike mu gredo u nos, zaradi totalne nesreče ki recimo delno ni bila njegova krivda.

ima odvetnico ki je spisala že pritožbo in jo bo vložila... tudi sama mu je povedala da 2x ni treba pridt... torej zadevo se lahko toliko časa zavlačuje da le ta zastara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvzem izpita se tud men zdi bedna.. dobr, da neki plačaš je že prov, da mal pomisliš predn boš drugič to delu, ampak so te kazni take da brezveze.. tak ko za one tovornjakarje, kr 100000€ če kje ostanejo brezopreme pa gužvo delajo.. ne me jebat no :headbang:

Po drugi strani pa si si čist sam kriv.

če bi prebral celotno temo bi videl

to ne bo plačal noben tovornakar oz. ne ti ne jaz, (no ja mogoče lahko kdo od naju nekoč)... kazen plača šef firme za katero tovornjakar dela, ker mu ni dal izpravnega kamiona ... za navadnega tovornakarja gre se mi zdi tam do 400€kazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej ti jst neki povem kaj lahko narediš

lahko si najameš odvetnico, ki zate piše pritožbe... vsako pritožbo morajo obravnavat tudi če je totalen kretinizem... torej to ti obravnavo zavleče za par mesecev... tudi na sodišče ti 2x ni treba priti, tretjič te lahko prisilno privedejo (se mi zdi) ... pritožbe pa lahko nekaj časa pišeš in zavlačuješ postopek, tako da bo po parih letih zastaral tako da pik ne boš dobil, vendar boš kazen plačal POLNO.

zdej pa ostali ne mi nabijat da se to ne da... kolega ima podoben primer... 4 pike mu gredo u nos, zaradi totalne nesreče ki recimo delno ni bila njegova krivda.

ima odvetnico ki je spisala že pritožbo in jo bo vložila... tudi sama mu je povedala da 2x ni treba pridt... torej zadevo se lahko toliko časa zavlačuje da le ta zastara...

Seveda..

Ti pa jaz povem, da se pritožb ne da kar v nedogled pisat, še manj pa bo zaradi tega zastaralo :) Je pa res, da na tak način malce prestaviš odvzem izpita oz prapoved vožnje, si pa nakplješ dodatne sodne stroške.. In ja, učasih je bilo res precej možnosti, da so zadeve zastarale.. Ampak je abolicija precej pomagala in so zadeve zdaj bolj ažurne. Skratka na zastaranje jaz ne bi računal, da ne bo potem razočaranje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.kzvd.si/onas.html

tole bo mogoče komu koristilo

Preverjeno......in verjemi.......

Najprej te bodo obral za.....cca 70Eurov....stroški za izdelavo pritožbe

........................................cca 40Eurov....prijavnina v KVD

Uspeh bo pa sledeč:

pritožba je able bable....zgovarjanje na človekove pravice po ustavi....kao neoznačeno mesto s strani policije, da ustavljajo....brezpredmetno razpravljanje o različnosti človeškega organizma......itd.........ZAVRŽENO!!!!!!!

stroški sodišča.....+ 100Eurov na prejšnje

dodaj še prejšnje stroške KVD

Kam prideš????????

V totalni drek......bolš popušit kar si skuhaš......in upat, da naslednjič ne boš več tako butast.

Ja vem, tut men je to zlooooooooooooo težko dopovedat.......ampak, takle mamo!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, je kar je, za.ebu sm in bom pač za to mogu odgovarjat

sam ker se pač ne spoznam tolk na pravna sredstva in te stvari, sem pač vprašal, pa sigurno nisem edini ki bi mu to prišlo prav, rad bi samo dosegel nekoliko milejšo kazen, kazen pa vseeno me čaka, in prav je tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, je kar je, za.ebu sm in bom pač za to mogu odgovarjat

sam ker se pač ne spoznam tolk na pravna sredstva in te stvari, sem pač vprašal, pa sigurno nisem edini ki bi mu to prišlo prav, rad bi samo dosegel nekoliko milejšo kazen, kazen pa vseeno me čaka, in prav je tako

kaj se te pizdiš se pa te maš še motor, pa še to dvotaktno raketo, pa se z njo vozi v šolo, itd... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!