Skoči na vsebino

novi zakon o izpitu za 50ccm


mi

Priporočene objave

a je res od zdaj naprej potrebno tudi za 50ccm na izpitu vozit po cesti? in koliko ur moraš narediti itd.....?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz slišal danes. Naj bi blo res. Več pa o temu ne vem, ker na srečo izpit že imam.

Ampak take ki si to zmišljajo bi jaz :2gunfire: :snipersmile: ---------> :shocked!: :shocked!: :shocked!: ---------> :D :D malo heca more bit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa recimo k sm prvič padu pa sm bil še pod unm zakonom k še tega ni blo a mislte da mam še kej šans da mi tega nebi blo treba

sred julija sm delu ta izpit pa so mi rekl da še ene takse plačam pa samo grem delat na roško.........

zdej pa ne vem???!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Slučajno sm našu to temo in kolko se je od takrat spremenilo mi gre na bruhanje,takrat se vam je zdelo dosti že samo če ste se vozili po cesti. Kaj je ratalo iz izpita? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja kaj. bruhanje ja, država rab keš. sej se tudi nekatere AŠ pritožujejo na to, ker oni vbistvu sploh nimajo tok profita od teh ur (glede na cene).

Sm naredu ga 9/2003, mel 10 ur vožne, 1h=3400sit, tko da sm mel use minimalno , pa sm naredu za okol 60 k :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedolgo nazaj je blo potrebno narediti 6 ur, s tem da je že ena ura vožnje kar draga....v 80ih pa sploh niso imeli glavnih voženj, samo teste, pa je bilo tudi vse ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 80ih? :D Moj frend je delo izpit pred tremi leti in so imeli samo pole in vožnjo po poligonu :) Sicer pa je to dokaj stara tema... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

jst sm delu z tomos kolibri :)

jajoti grete delat z avtomatikom izpit...taprav izpit za 50 kubov se dela s štirko... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če maš 14 let kje boš ti čaku do 18 tega :) :) valda da treba čim prej se vozt :D :D

em...komu ti zdj to? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne

en moj prjatu ma brata in ta brat ma sestrično ki ima fanta in ta fant ima bratranca in ta bratranc ima učiteljico mi ima sina in ta sin ma punco in od te punce brat je ta janez.

eto da zdej veš :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne

en moj prjatu ma brata in ta brat ma sestrično ki ima fanta in ta fant ima bratranca in ta bratranc ima učiteljico mi ima sina in ta sin ma punco in od te punce brat je ta janez.

eto da zdej veš :naughty: :yea1:

torej je on tvoj nečak? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink: :angry2: :BUA: nevelja ugotovu si :cry: :cry: :blush: :blush: :D

sam pšššššt ne okol govort :nono: :xx: ;)

Popravljeno . Popravil HaRkO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink: :angry2: :BUA: nevelja ugotovu si :cry: :cry: :blush: :blush: :D

sam pšššššt ne okol govort :nono: :xx: ;)

ja, vseen si mi dolžan pir na srečanju bilokje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!