Skoči na vsebino

novi zakon o izpitu za 50ccm


mi

Priporočene objave

Ko delaš ispit je mnde še najlaži s štirko - Alpino (za osmico pa ovire..)

Lahk pa tud s skuterjom sam pol maš v opombah in lahk sam avtomatike voziš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli mene kurac s cem sm delu vazn da mam uno knizco pa da mi polcaji lahk sam pusijo k...... ne. tko al tko grem pa jesen delat za 125 :P pa da nabavm ze rs 125 sam te sr ne bom prodou najbrs :D :D :D mi je prevec k srcu zrasla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak komplicirajo to dan danes...

ko sem še jaz delal si dal onemu 14.000sit in si mel izpit v 1-2tednov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli mene kurac s cem sm delu vazn da mam uno knizco pa da mi polcaji lahk sam pusijo k...... ne. tko al tko grem pa jesen delat za 125 :P pa da nabavm ze rs 125 sam te sr ne bom prodou najbrs :D :D :D mi je prevec k srcu zrasla :P

potem bo pa pisal da se je mladi voznik na original RS125 ubil sredi ljubljane zaradi prehitevanja tramvaja... :slap:

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajoti grete delat z avtomatikom izpit...taprav izpit za 50 kubov se dela s štirko... :grim

:OK: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajoti grete delat z avtomatikom izpit...taprav izpit za 50 kubov se dela s štirko... :grim

Kot sm js :) Sem pa probal z skuterjem poligon in je pomoje neizvedljiv, če nis neki profi, z 4-ko pa se da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sm js :) Sem pa probal z skuterjem poligon in je pomoje neizvedljiv, če nis neki profi, z 4-ko pa se da :OK:

Jst sm naredu z skuterjam poligon, k je biu tkat ATX na popravilu, drgač sm pa z ATXsam delu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo Aprilio SR 50 mi ni ratalo osmice naredit 3 kroge, medtem ko z 4-ko jih naredim kolk češ :) Drugače pa pri nas niti bilo druge možnosti kot 4-ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo Aprilio SR 50 mi ni ratalo osmice naredit 3 kroge, medtem ko z 4-ko jih naredim kolk češ :) Drugače pa pri nas niti bilo druge možnosti kot 4-ka :)

Jst sm poligon zvozu z NRGjam, k so ga mel v avtošoli, pa mi je inštruktor reku, d če z skuterjam zvozm, pol bom z usakmu drugmu z lahkoto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kak komplicirajo to dan danes...

ko sem še jaz delal si dal onemu 14.000sit in si mel izpit v 1-2tednov :)

jaja... ko sem jst delala izpit je bilo tako, da je šola (osnovna) častila pisni del. to je bilo pa tut use. dobl smo se ob eni uri, rešl test (jst v 5 minutah), so popravl, smo dobl potrdila in nasledn dan smo šli po izpit (oz. ko smo bli stari 14). ni blo pa nobene vožnje in ničesar, pa še zdaj živim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zlati časi so bli to sam jst sm bil še premlad takrat in nism mogu it na to , medtem ko sm pa dopolnu 14let so pa to ukinal in jst sm mogu lepo izpit plačat :angry2:

no pa sj naši zakoni pa naša država :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn vam, ki ste dobili izpit zastonj :S Kako pa je zdej glede 125? Sm ču, da če delaš pr 16, morš pri 18 še enkrat, da pol pr 21 dobiš neomejeno :S :S :BUA: WTF? To res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo zdaj neaj bi 1 nov zakon uvedli, pri katerem boš mogu za vsako nadaljno kategorijo še ene dodatne preizkuse delat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo zdaj neaj bi 1 nov zakon uvedli, pri katerem boš mogu za vsako nadaljno kategorijo še ene dodatne preizkuse delat :BUA:

Ma sej so itak kreteni... kva se bodo še spomnl :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak dan se kej novga spomnejo sam teorija jim sicer gre med papirji pa glede keša sam praksa z katero se pa mormo mi ukvarjat jih pa ne zanima :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!