Skoči na vsebino

Pivo za tistega/tisto


Priporočene objave

Kaj ste te vsi s totim češkim pirom tak popizdli? Itak pojma nimajo, kaj je dober pir...

Imajo pa babe... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste te vsi s totim češkim pirom tak popizdli? Itak pojma nimajo, kaj je dober pir...

No, no...najboljši pir sploh majo Čehi (vsaj zame :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no...najboljši pir sploh majo Čehi (vsaj zame :whistle: )
nope. Nizozemci ga majo. klicaj!

Najboljši pir majo švabi, potem pa mi (union seveda). Vse ostalo ni pol kurca vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. Nizozemci ga majo. klicaj!

Seveda in Izraelci so najboljši bikerji, pravi bikerji so pa samo Prleki :grim :evilgrin: :rolleyes:

Najboljši pir majo švabi, potem pa mi (union seveda). Vse ostalo ni pol kurca vredno.

Tudi to je res, kot to, da ima Saška Lendero večje joške zaradi masaže :grim :rolleyes: :evilgrin:

No, no...najboljši pir sploh majo Čehi (vsaj zame :whistle: )

To je tudi res, kot tudi to, da je Elvis še živ :grim :rolleyes: :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je res, kot to, da ima Saška Lendero večje joške zaradi masaže :grim :rolleyes: :evilgrin:

Boli me kurac, zakaj ima gospodična Lendero večje joške, ker (žal) nimam z njo nič.

Pir imam pa rad in tudi vem kaj dober pir je. In hcajnca ala Budvajzer in Urkvel (pač, ta dva večina pozna), ni to niti pod razno. V bistvu je to enako, kot bi kdo rekel, da je heineken dober pir. Ni, nikoli bil in nikoli ne bo...

Ampak saj veste kaj pravijo....de gustibus non est disputandum (nekaj malega sem si pa vseeno od 4-ih let latinščine zapomnil :) )....tak da ne me jebat!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac, zakaj ima gospodična Lendero večje joške, ker (žal) nimam z njo nič.

Pir imam pa rad in tudi vem kaj dober pir je. In hcajnca ala Budvajzer in Urkvel (pač, ta dva večina pozna), ni to niti pod razno. V bistvu je to enako, kot bi kdo rekel, da je heineken dober pir. Ni, nikoli bil in nikoli ne bo...

Ampak saj veste kaj pravijo....de gustibus non est disputandum (nekaj malega sem si pa vseeno od 4-ih let latinščine zapomnil :) )....tak da ne me jebat!!!! :D

Stari, se mi zdi, da si se ful tazpizu.........ni to dobr

pejdi lepo na enga juniorčka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, se mi zdi, da si se ful tazpizu.........ni to dobr

pejdi lepo na enga juniorčka

Ja stari, maš prav...

Grem počasi na "enega", ko jebe vse skupaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac, zakaj ima gospodična Lendero večje joške, ker (žal) nimam z njo nič.

Pir imam pa rad in tudi vem kaj dober pir je. In hcajnca ala Budvajzer in Urkvel (pač, ta dva večina pozna), ni to niti pod razno. V bistvu je to enako, kot bi kdo rekel, da je heineken dober pir. Ni, nikoli bil in nikoli ne bo...

Ampak saj veste kaj pravijo....de gustibus non est disputandum (nekaj malega sem si pa vseeno od 4-ih let latinščine zapomnil :) )....tak da ne me jebat!!!! :D

Kaj je Vapo, a boš ateja poklical, da ti pomaga :whistle: Ampak tudi to je res, da Mikena Štajercev ne mara :grim :rolleyes: :evilgrin:ž

Aja, pa najboljši je Karmeliet Tripel, a ja ne, najboljši je Dalešice, ne, tudi ta ni najboljši, najboljši je, amm, Mc Chouffe, ne La Chouffe je boljši, mater, sam ne vem če ni slučajno Paulaner ful dober, al pa ne Frančiškaner tudi ni slab, hmm kaj pa vem, mogoče bi se celo za Pegasa odločila ... no ne vem, bo že Vapo vedel pa bo povedal :unsure: Kwak?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu mi je malo mar kateri pir je komu najboljši. Ful fino se mi zdi, da se zopet dajete kot ponavadi.

Kdo je pravi biker?

Katera kritina je najboljša?

Kateri ima daljšega?

Rossi ni peder.

Moja kolena so bolj podrsana kot tvoja.

Moj ata je boljši od njenega.

Ha

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši pir majo švabi, potem pa mi (union seveda). Vse ostalo ni pol kurca vredno.

vapo m....r :angry: union pa štajerc???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!