Skoči na vsebino

Eppur si muove!


Cartman

Priporočene objave

Včeraj zvečer mi je pritisk dvignil Pantzer Pappa, Benedikt šestnajsti. ne tako dolgo tega je Joseph Ratzinger vesoljnemu svetu razložil, da je bilo sojenje Galileu razumno in pravično! A se še komu zdi, da je v ustanavljanju nova križarska vojska? po vzoru Hezbolaha mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je dvignu danes, ko sem prebral tole http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/200...114961.php!! Itak pa sem na rdečem prav vedno ko zvem za kakršnokoli pizdarijo, ki jo je spet skuhala cerkev in je ni dovolj dobro zakrila.

Preklete pi*de križarske!!! Lovke so iztegnili prav povsod. Kontrolirajo že skoraj prav vse preko raznoraznih kanalov.

Ne vem kdaj bo tistim ki verujejo v boga kapnilo, da sta bog in cerkev dva pojma, ki NIMATA PROW POPOLNOMA NIČ SKUPNEGA!!! In jih posledično nehali podpirat!! Cerkev je največja mafijska združba v zgodovini človeštva!! Večjih hinavcev in pritlehnežev ni nikjer drugje, kot so v cerkvenih krogih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je dvignu danes, ko sem prebral tole http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/200...114961.php!! Itak pa sem na rdečem prav vedno ko zvem za kakršnokoli pizdarijo, ki jo je spet skuhala cerkev in je ni dovolj dobro zakrila.

Preklete pi*de križarske!!! Lovke so iztegnili prav povsod. Kontrolirajo že skoraj prav vse preko raznoraznih kanalov.

Ne vem kdaj bo tistim ki verujejo v boga kapnilo, da sta bog in cerkev dva pojma, ki NIMATA PROW POPOLNOMA NIČ SKUPNEGA!!! In jih posledično nehali podpirat!! Cerkev je največja mafijska združba v zgodovini človeštva!! Večjih hinavcev in pritlehnežev ni nikjer drugje, kot so v cerkvenih krogih.

:OK:

A si gledal film "zeit-geist"... al kako se že napiše. Hehe, sej počas bo vsem kapnilo, kar si napisal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.jesusneverexisted.com

kdor ma cajt naj si prebere kaj. podobno so tudi: internet infidels itd...

že krščanstvo je ena kozlarija, ko ob bok temu postaviš še islam, judaizem itd.... res, strašljiva slika človeškega brezumja. :unsure:

vsa čast univerzi "sapienza" v Rimu, da so zavrnili papeža pr neki proslavi al ustanovitvi. to je blo te dni...

poln kurac jih mam, ni dnevnika, da se ne kaže kak talar v njem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se! Na križe jih pribijmo, hinavce!

Pravi vernik ne potrebuje ne zlata, ne gozdov, ne zlorabljanja otrok, ne krvi drugih religij, ne vmešavanja v politiko...

Pravi vernik se ukvarja z notranjim, duhovnim življenjem, ne z zunanjim, zemeljskim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kot strah, ki ga gojiš v svoji glavi. Dokler ga ne premagaš in greš naprej, te vedno in povsod sledi in ti uravnava življenje. Ko oz. če pa si ga sposoben premagati in iti naprej, pa se potem sam sebi čudiš, česa si se pravzaprav bal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi vernik se ukvarja z notranjim, duhovnim življenjem, ne z zunanjim, zemeljskim.

Pa na motorje ne pozabit :blush:

Čaki, bom popoldan en klip naredu in prilimal tu gor... bo mal za smejat :OK:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz, ne mešajmo vernikov z inštitucijo. Čeprav, so verniki tisti ki s svojim pobožništvom in ne krščanstvom, tako ravnanje inštituciji RKC dopuščajo in odpuščajo. . . odgovornost nosi vrh piramide. in kadar ti prvi med enakimi izjavi tako zadevo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, maš prav.

Sm šel gledat v iskalnik, pa ni še nikjer teme, kaj si motosvetovci mislijo o krščanstvu, budizmu, islamu,....

Mogoče nova tema za odpret, da se mal prepucajo/mo in povedo svoje mnenje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz, ne mešajmo vernikov z inštitucijo. Čeprav, so verniki tisti ki s svojim pobožništvom in ne krščanstvom, tako ravnanje inštituciji RKC dopuščajo in odpuščajo. . . odgovornost nosi vrh piramide. in kadar ti prvi med enakimi izjavi tako zadevo.....

Sorry ampak verniki podpirajo inštitucijo in ji omogočajo preživetje. Že 2000 let!! In-na žalost-še ni videti konca temu! Brez podpore vernikov bi se vsa zadeva kmalu po biblijsko zgodila: "prah si in v prah se povrneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm zanimiv članek... No jest bi pred kakršnimi koli obtožbami vseeno pozorneje prebral članek ki pravi:

Zamera, stara 18 let

67 profesorjev je namreč podpisalo pismo, v katerem so od vodstva univerze zahtevali, naj papežu odpove gostoljubje. Njegova stališča nas "žalijo in ponižujejo“, so zapisali. Zamerili so mu govor, ki ga je imel pred 18 leti, v katerem naj bi pokazal podporo cerkvi v sojenju Galileu Galileiju leta 1633. Ker je trdil, da se Zemlja vrti okoli Sonca, so ga obsodili herezije. Na univerzi so prepričani, da govor takrat še kardinala Josepha Ratzingerja jasno kaže, kakšen odnos ima papež do znanosti. Njegovi zagovorniki, teh je kar nekaj tudi med študenti, so obtožbe zavrnili.

Zraven z zelo majhnimi črkami piše na svetlomodri podlagi z belim tekstom takole:

Zagovorniki papeževega obiska so trdili, da so protestniki v manjšini. Na univerzi je 5.000 profesorjev, protestno pismo pa jih je podpisalo le 67, poudarjajo.

5000 proti 67? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000 proti 67? :naughty:

Žalostno ane da se mora peščica ljudi, ki mislijo s svojo betico, sama upirati takšni masi, ne versko, ampak cerkveno zastrupljenih primerkov. Mene bolj skrbi to, če je teh 67 ljudi v porastu ali v upadu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm zanimiv članek... No jest bi pred kakršnimi koli obtožbami vseeno pozorneje prebral članek ki pravi:

Zamera, stara 18 let

67 profesorjev je namreč podpisalo pismo, v katerem so od vodstva univerze zahtevali, naj papežu odpove gostoljubje. Njegova stališča nas "žalijo in ponižujejo“, so zapisali. Zamerili so mu govor, ki ga je imel pred 18 leti, v katerem naj bi pokazal podporo cerkvi v sojenju Galileu Galileiju leta 1633. Ker je trdil, da se Zemlja vrti okoli Sonca, so ga obsodili herezije. Na univerzi so prepričani, da govor takrat še kardinala Josepha Ratzingerja jasno kaže, kakšen odnos ima papež do znanosti. Njegovi zagovorniki, teh je kar nekaj tudi med študenti, so obtožbe zavrnili.

Zraven z zelo majhnimi črkami piše na svetlomodri podlagi z belim tekstom takole:

Zagovorniki papeževega obiska so trdili, da so protestniki v manjšini. Na univerzi je 5.000 profesorjev, protestno pismo pa jih je podpisalo le 67, poudarjajo.

5000 proti 67? :naughty:

ne razumem točno, kaj si hotel povedati. Protestniki so po pravilu v manjšini. in 18 let nazaj, se je o sončnem sistemu vedelo že marsikaj. cerkev je svoje stališče do heliocentrizma omilila šele v tem tisočletju. Ta protest je obelodanil, kako vizionarskega vodjo ima ena najuplivnejših institucij v svetu, pri svojih takrat šestdesetih letih. (za primerjavo, tolko jih imata naprimer Jelinčič in Rupel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek je napisan klasično po slovensko. Z rdečo sem označil par črk katere ste očitno vsi spregledali, namerno ali nenamerno. Očitno se sploh ne ve, kaj je takrat papež v resnici govoril, drugi problem pa je, da ta peščica ljudi sama sebe negira, ko po eni strani trdi, da mora biti znanost odprta za vse poglede, po drugi pa človeku ne pusti, da bi povedal svoje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF veliki zagovornik Janše in papeža :whistle:

ta papež je znan kot konzervativen in je ta izjava ena njagovih milejših na sploh. ampak verjetno so protestniki (in mi) samo zaslepljeni ker grdi slovenski in italijanski mediji manipulirajo in podžigajo sovraštvo proti cerkvi.

škoda da v italiji ne morejo za vse obtožit komunistov in opranih možganov. :headbang:

papež te ma rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdaj bo tistim ki verujejo v boga kapnilo, da sta bog in cerkev dva pojma, ki NIMATA PROW POPOLNOMA NIČ SKUPNEGA!!! In jih posledično nehali podpirat!! Cerkev je največja mafijska združba v zgodovini človeštva!! Večjih hinavcev in pritlehnežev ni nikjer drugje, kot so v cerkvenih krogih.

sej cerkev ne rabi več vernikov ... ima jih samo za kuliso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej cerkev ne rabi več vernikov ... ima jih samo za kuliso

Trenutno to drži ja. Ampak predstavljaj si, da ostanejo brez vseh vernikov? Koliko časa jim bo še uspelo obstajat? Še 2000 let? Po moje da ne!

SF... no comment...klasično zate. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev nesmiselna debata. Hotel sem samo pokazat, da požrete brez kakršne koli kritične distance čisto vse, kar vam servirajo mediji... O tem, kaj je papež rekel takrat pač ne moremo razglabljat, ker članek tega sploh ne omenja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem, kaj je papež rekel takrat pač ne moremo razglabljat, ker članek tega sploh ne omenja... :naughty:

Članek nakaže o čem teče beseda. Nekateri spremljamo stvari več časa in vemo v čem je problem, nekateri pač slepo verjamete vse, kar vam cerkev servira kot resnico. Saj oni so namreč nezmotljivi piše... kje že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v katerem naj bi pokazal podporo cerkvi

Čestitke! In ravno v nakazovanju je problem... Če bi dovolj dolgo spremljal, kakor praviš, bi morda opazil, kako naši mediji izrabijo vsako smet, da s prstom kažejo na slovenske katolike, in tako ljubiteljski opazovalci požrejo ves drek in ga trosijo naprej, pa če vedo zakaj gre al pa ne.

Se umikam iz debate, ker enostavno nimam argumentov proti motosvetovim enoumcem. Prepričujte še naprej sami sebe... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek je napisan klasično po slovensko. Z rdečo sem označil par črk katere ste očitno vsi spregledali, namerno ali nenamerno. Očitno se sploh ne ve, kaj je takrat papež v resnici govoril, drugi problem pa je, da ta peščica ljudi sama sebe negira, ko po eni strani trdi, da mora biti znanost odprta za vse poglede, po drugi pa človeku ne pusti, da bi povedal svoje mnenje...

Tudi tvoj post je tipično slovensko napisan, karkoli naj bi že to pomenilo. :grim "Očitno se sploh ne ve", praviš. Ve se, ve, sicer protesta ne bi bilo.

Kako so v članku postavljene črke, je pa druga pesem.

Mogoče se nas kdo usmili pa pripopa kakšen dokument, ki bo dogodek predstavil v nedvomni luči.

Čau!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, ti pa verjemi v pravljice še naprej B)

tako vsakemu svoje. volk sit koza cela. lahko gremo na pir. :beer2:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke! In ravno v nakazovanju je problem... Če bi dovolj dolgo spremljal, kakor praviš, bi morda opazil, kako naši mediji izrabijo vsako smet, da s prstom kažejo na slovenske katolike, in tako ljubiteljski opazovalci požrejo ves drek in ga trosijo naprej, pa če vedo zakaj gre al pa ne.

Se umikam iz debate, ker enostavno nimam argumentov proti motosvetovim enoumcem. Prepričujte še naprej sami sebe... :naughty:

Mediji delajo v obeh smereh. Imamo pač medijsko pluralnost, ki jo je že prdonja postavljal.

Najlepši vtis pa je, ko okoli pogledaš. V moji provincialni okolici ne rabim nobenega cajtnga da pridem do sklepa, ki ga gojim. Tako nestrpnih in egoističnih ljudi kot jih najdem med nekaterimi katoliki težko najdem v drugih krogih mojih znancev. Žal tako je. In tu na deželi je to še bolj izrazito kot takrat ko sem še bival v Ljubljani. Sedaj pa ne vem ali je kriva samo časovna ali tudi krajevna distanca.

In ker je pastir odsev ovc, štejem z ali brez teh člankov Herr Papata v isti hlev.

Adijo, šiht gre h koncu hvala qrcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!