Skoči na vsebino

v nedeljo gost Nedjeljom u 2: Zmago Jelinčič!


Schumy

Priporočene objave

Bravo Zmago :worship: :worship:

Ko bi vsi tako zagovarjali nacionalne interese...No sej, Hrvati jih znajo...

Hrvaška ima v politiki kar nekaj "Jelinčičev", zato so pa tudi bolj uspešni pri tovrstnih vprašanjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu Zmago ostaja Zmago. Ko mu je novinar rekel, da so njegovemu kolegu Slovenci , ko je bila pred okoli štirimi leti nogometna tekma SLO:CRO , poškodovali avto, je plemeniti v značilnem slogu zabil nazaj, da pred štirimi leti zagotovo v SLo ni bilo nogometne tekme SLo: CRO.

Pa je spet zablefiral (kot sicer večkrat zna, ko "dokazuje" svojo splošno izobrazbo.

Vir NZS govori o tej tekmi takole:

38 19.11.03 Ljubljana Slovenija:Hrvaška 0:1 EKV04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič je bil sigurno izvan,da gre na Hrvaško TV samo to še nepomeni,da hodi na Hrvaško kot OSTALI pz.o lizniki,ki immajo na Hrvašken vikende,stanovanja in zasidrane jahte pod Ameriško zastavo tako,da tudi Hrvatom naplačujejo davkov. :eek:

Tale ti pa ni korektna.

Jaz npr. hodim na dopust na Hrvaško, kjer imam prikolico v kampu, s Hrvati pa se zelo dobro razumem (Z otočani na Rabu, kakor tudi z nekaj sosedi v kampu). Kje bom zapravil SVOJ denar je moj problem, ne pa problem ostalih, tako da je tvoje zmerjanje nas, ki hodimo dol na dopust neumestno ter malce žaljivo.

Če pa mi bosta dopust plačala Ti, ali pa Plemeniti, potem pa grem lahko tudi kam drugam. Mogoče v Avstrijo,Švico,Italijo,Nemčijo, kjer nas "imajo raje" in nas "veliko bolj spoštujejo".

lep pozdrav,

Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ti pa ni korektna.

Jaz npr. hodim na dopust na Hrvaško, kjer imam prikolico v kampu, s Hrvati pa se zelo dobro razumem (Z otočani na Rabu, kakor tudi z nekaj sosedi v kampu). Kje bom zapravil SVOJ denar je moj problem, ne pa problem ostalih, tako da je tvoje zmerjanje nas, ki hodimo dol na dopust neumestno ter malce žaljivo.

Če pa mi bosta dopust plačala Ti, ali pa Plemeniti, potem pa grem lahko tudi kam drugam. Mogoče v Avstrijo,Švico,Italijo,Nemčijo, kjer nas "imajo raje" in nas "veliko bolj spoštujejo".

lep pozdrav,

Damjan

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.bolje,da tudi na Hrvaško negreš saj turistov brez denarja sploh nemarajo,če vidijo Češko registracijo jim gredo kar lasje pokonci.Srečo imaš,da kot REVEŽ z prikolico na otoku Rabu(verjetno imaš tam parkirano celo leto) sicer na kopnem bi bila že v refuzi ali bi se slučajno vžgala.Fajn bi bilo,če bi še napisal koliko daš letno tem barabam,ki nas tako grozno ljubijo in spoštujejo za kampiranje,parkiranje in zimovanje. :lol1: :lol1:

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

Daj, nauči se pravilne rabe slovenščine. Že tako ali tako težko prebiram tvoje nebuloze, ko se pa vmes prikradejo še takšne "skupajpisarije" mi gre pa že malo na vomit.

Zmago je pač oddelal svoje, kakor vedno. V poziciji pa najbrž ne bo nikoli, tako, da lahko še naprej strelja svoje ina nabira tistih šest procentov, v glavnem neukih glasov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu Zmago ostaja Zmago. Ko mu je novinar rekel, da so njegovemu kolegu Slovenci , ko je bila pred okoli štirimi leti nogometna tekma SLO:CRO , poškodovali avto, je plemeniti v značilnem slogu zabil nazaj, da pred štirimi leti zagotovo v SLo ni bilo nogometne tekme SLo: CRO.

Pa je spet zablefiral (kot sicer večkrat zna, ko "dokazuje" svojo splošno izobrazbo.

Vir NZS govori o tej tekmi takole:

38 19.11.03 Ljubljana Slovenija:Hrvaška 0:1 EKV04

saj to je, pred petimi leti .... Hamdala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.bolje,da tudi na Hrvaško negreš saj turistov brez denarja sploh nemarajo,če vidijo Češko registracijo jim gredo kar lasje pokonci.Srečo imaš,da kot REVEŽ z prikolico na otoku Rabu(verjetno imaš tam parkirano celo leto) sicer na kopnem bi bila že v refuzi ali bi se slučajno vžgala.Fajn bi bilo,če bi še napisal koliko daš letno tem barabam,ki nas tako grozno ljubijo in spoštujejo za kampiranje,parkiranje in zimovanje. :lol1: :lol1:

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

:worship: :worship: :worship: da bi nas vsaj malo več delilo tvoje mišljenje pa bi jim mogoče spremenili obnašanje in hrvatom in njihovim ritoliznikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.

še dobro da si grčijo zraven dal ker drugače bi naštel samo destinacije ki so krepko slabše glede narave IN ponudbe kot hrvaška in zato je tam letovanje tudi temu primerno poceni. temu bi prej lahko rekel dopust revežov, sploh če hodijo tja ker nočejo na hrvaško. taki ki se zaradi politike tako osebno omejujete ste za mene mentalni reveži.

to je nekako tako kot če SF (mogoče pa tudi ti) nebi hotel zastonj na kubo ali v venezuelo ker se ne strinja z njihovim političnim sistemom.

PS: a na grobnik greš kdaj ali nočeš bit "hrvaški klečoplaznik".

PS2: kaj sploh to naj bi pomenilo, deluje mi kot skovanka vredna jerovškovega intelekta!

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.bolje,da tudi na Hrvaško negreš saj turistov brez denarja sploh nemarajo,če vidijo Češko registracijo jim gredo kar lasje pokonci.Srečo imaš,da kot REVEŽ z prikolico na otoku Rabu(verjetno imaš tam parkirano celo leto) sicer na kopnem bi bila že v refuzi ali bi se slučajno vžgala.Fajn bi bilo,če bi še napisal koliko daš letno tem barabam,ki nas tako grozno ljubijo in spoštujejo za kampiranje,parkiranje in zimovanje. :lol1: :lol1:

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

1.nimam češke registracije

2.kar se denarja tiče in revežev ....CRO je dražja, kot tvoje destinacije (razen mogoče Grčije)

3.S plemenitim vred se ograjujete od vzhodnih in južnih sosedov, zagovarjate in opravičujete pa copatarstvo in klečeplazenje pred Evropo. Samo, da je iz Zahoda, pa je vse IN !!

4. Ne bom ti ponudil prikolice brezplačno.Z mojo družino in prijatelji namreč kar precejkrat uživam tam doli. In, imam jo

samo zase.

5. Depozit ??? kot kaže bivšo Jugo bolj pogrešaš, kot si sam sebi pripravljen priznati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.nimam češke registracije

2.kar se denarja tiče in revežev ....CRO je dražja, kot tvoje destinacije (razen mogoče Grčije)

3.S plemenitim vred se ograjujete od vzhodnih in južnih sosedov, zagovarjate in opravičujete pa copatarstvo in klečeplazenje pred Evropo. Samo, da je iz Zahoda, pa je vse IN !!

4. Ne bom ti ponudil prikolice brezplačno.Z mojo družino in prijatelji namreč kar precejkrat uživam tam doli. In, imam jo

samo zase.

5. Depozit ??? kot kaže bivšo Jugo bolj pogrešaš, kot si sam sebi pripravljen priznati...

Jaz nemaram hrvaške politike, hrvaško morje je pa kljub temu, da je hrvaško, zelo lepo. G. Japec Jakopin, človek ki riše, dela in prodaja najtrofejnejše evropske jadrnice, je na vprašanje kje se mu zdi najlepše jadrati rekel Kornati. Zdi se mi, da čim zapustiš Istro, se odnos spremeni malenkost na bolje. cesta Karlobag-Zadar je dodaten plus :D

A je kdo mogoče posnel plemenitega? Na hrt.hr ne vidim arhiva ali video sekcije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da temo o tem že imamo!! http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8566

Meni je bila najbolj svetovna njegova izjava(na žalost še kako resnična), da če bi imeli s Tuđmani zamenjane vloge, mi še 500 let nebi videli EU!!

Se je pa kr ene 3x voditelj zvleku vn z "ajde pustimo to, nema veze", ko ga je g.Plemeniti stisnu ob zid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno je bilo gledat ta intervju. Cista zabava in Zmago je spet pokazal da je pripravljen... razen tistega z nogometom, je bilo vse cista desetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je Jelinčič dost resnice povedal in zato je bil tud Stankovič tiho,ko rit ker je vedu da to kar govori je resnica.

Zmago je bil zelo dober :)

Stankovič je bil pa kar presenetljivo mal živčen in zelo umirjen kar je zelo neobičajno za njega in dvomim da bo še kdaj povabil v svojo oddajo našega Jelinčiča.

Malo sem pogledala kaj pravijo hrvati glede te oddaje,ki je bila včeraj.

Hmmm....ko nas hrvati mrzijo :evilgrin:

Ni jedan čovjek ni priznal,da što priča Jelinčič je istina.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=302170

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.bolje,da tudi na Hrvaško negreš saj turistov brez denarja sploh nemarajo,če vidijo Češko registracijo jim gredo kar lasje pokonci.Srečo imaš,da kot REVEŽ z prikolico na otoku Rabu(verjetno imaš tam parkirano celo leto) sicer na kopnem bi bila že v refuzi ali bi se slučajno vžgala.Fajn bi bilo,če bi še napisal koliko daš letno tem barabam,ki nas tako grozno ljubijo in spoštujejo za kampiranje,parkiranje in zimovanje. :lol1: :lol1:

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

Ti si polpismeno ksenofobno tele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Rad bi samo dodal, da "polpismeno" ni ravno ustrezen izraz...

Imaš prav. Nepismeno ksenofobno tele je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Nepismeno ksenofobno tele je...

Katera je zgornja starostna meja za tele? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Jelinčič je provokator.Skoz zajbava,zeza,špika sam kot sem že rekla " včeri je dost resnice povedal ".

Sam tist pa ni rabu reč,da so hrvaški politiki gouna ker že tako nas ne marajo in zdaj pa še bolj.Ta Jelinčič sam podžiga :rolleyes:

Sicer pa naši politiki niso nč boljši.

Drugače pa nimam nč proti hrvatom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Jelinčič je provokator.Skoz zajbava,zeza,špika sam kot sem že rekla " včeri je dost resnice povedal ".

Sam tist pa ni rabu reč,da so hrvaški politiki gouna ker že tako nas ne marajo in zdaj pa še bolj.Ta Jelinčič sam podžiga :rolleyes:

Sicer pa naši politiki niso nč boljši.

Drugače pa nimam nč proti hrvatom :)

Ni jim rekel gouna, pač pa goveda! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zelo presenečen nad plemenitim, preveč lepo se je obnašal, al se pa ni upal preveč provocirat, je le bil na tujem teritoriju(prpa prpa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!