Skoči na vsebino

v nedeljo gost Nedjeljom u 2: Zmago Jelinčič!


Schumy

Priporočene objave

1 leto pri govedu.

V primeru moškega spola je potem na izbiro bik ali vol. :closedeyes:

Popravek,ne šteje se starost ,ampak kilaža.. 1 GVŽ-glava velike živine,je 550 kg,tele pa je 0,2 GVŽ-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Jelinčič je provokator.Skoz zajbava,zeza,špika sam kot sem že rekla " včeri je dost resnice povedal ".

Sam tist pa ni rabu reč,da so hrvaški politiki gouna ker že tako nas ne marajo in zdaj pa še bolj.Ta Jelinčič sam podžiga :rolleyes:

Sicer pa naši politiki niso nč boljši.

Drugače pa nimam nč proti hrvatom :)

No, tisti Hrvat, ki je ob tem užaljen, si je sam kriv. Če bi kak Hrvat to izjavil za naše, bi se strinjal, da to za veliko večino tudi drži in ne bi bil niti najmanj užaljen. Po vetru se obračajoči Zmago je, seveda, v vrhu te govedarske lestvice.

Itaq škoda časa za ta šov, ko bi se morali ukvarjati s tem, kako rešiti odprta vprašanja ne pa s tem obremenjevati ljudi. Jaz vseh nacionalnih tragedij, ki jih nekateri doživljajo ob ZERP-u, Jorasu in drugih zadevah nekakor ne čutim. Me pa zanima koliko velikih trkalcev po junaških nacionalnih prsih bi ostalo, če bi res začelo pokati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da Jelinčič ni izkoristil prilike in ob odgovoru o voditeljevem kolegu-športnemu komentatorju, ki so mu bojda med tekmo CRO -SLO pred 4 leti v Lj razbili avto, napihnjenega novinarja zabil do podna, da huliganske strasti ob nogometnih tekmah nimajo nič skupnega s pizdarijami, ki jih croatarji počnejo Slovencem na Hrvaškem. Nenazadnje jo tudi kak žabarski avto v MB skupi in obratno, ko igrajo Viole in Zmajčki :krneki: , navijaška folklora pač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq škoda časa za ta šov, ko bi se morali ukvarjati s tem, kako rešiti odprta vprašanja ne pa s tem obremenjevati ljudi. Jaz vseh nacionalnih tragedij, ki jih nekateri doživljajo ob ZERP-u, Jorasu in drugih zadevah nekakor ne čutim. Me pa zanima koliko velikih trkalcev po junaških nacionalnih prsih bi ostalo, če bi res začelo pokati.

Word.

Me zanima, s kakšnim kalibrom bi Jelinčič še "streljal", če bi se zavihtel na pozicijo. Kar pa se itaq ne bo, ker mu čisto ustreza tole preskakovanje. Pač, jeziček (oz. Jezik) na tehtnici, ene ali druge politične opcije. Pesniška duša. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer sm oddajo pogledal, hvala bogu za youtube, in zdi se mi, da je bla debata na nivoju intervjuja za direkt al pa hopla. u glavnem stran vržena ura. nakladrancija in kdo bo koga zadivil. piramidasto. Bedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem Zmago kot Zmago,ne more iz svoje kože.Ampak za to ni on kriv ampak politika,ki tege ne rešuje.Če bi se zmenili glede problemov,potem Zmago nima kaj delat.Je bilo pa dobro ko ga je vprašal (voditelja)glede korupcije in bogatenja njihovih politikov,pa ni odgovoril.Mu je vrjetno znano kako so Latina na Latinici odžagal.Mam občutek,da ima politika dol velik upliv na medije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek,da ima politika dol velik upliv na medije.

tako kot pri nas na RTV-ju ! pa še kje !

drugače pa čisti dolgčas od oddaje, kot da bi gledal ponovitve iz tv paprike in zgodovinske in osebne nebuloze plemenito plesnivega ! dolgcajt !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš denarja za dopust :hmm: npr.za Bolgarijo,Rommunijo,Mađarsko,Turčijo,Grčijo itd.bolje,da tudi na Hrvaško negreš saj turistov brez denarja sploh nemarajo,če vidijo Češko registracijo jim gredo kar lasje pokonci.Srečo imaš,da kot REVEŽ z prikolico na otoku Rabu(verjetno imaš tam parkirano celo leto) sicer na kopnem bi bila že v refuzi ali bi se slučajno vžgala.Fajn bi bilo,če bi še napisal koliko daš letno tem barabam,ki nas tako grozno ljubijo in spoštujejo za kampiranje,parkiranje in zimovanje. :lol1: :lol1:

Ps:pa nezamiri,lahko mi ponudiš brezplačno prikolico sam mene dol NEDOBIŠ,če bi se mene vprašalo bi vam vsem,ki ste Hrvaški klečoplazniki kot pravi Jelinčič,uvedel depozit,kot ga je nam bivša Juga,da nismo mogli hodit in zapravljat na zapad. :whistle:

Z vsem spoštovanjem.....g.Bolgarski,Grški,Turški,... klečoplaznik.....filozofiraš. Zato pa je vse v kurcu, ker ljudje razmišljajo tako in dovolijo, da jim politika opere možgane....in to velja za obe strani, kakor našo tako tudi hrvaško.

Pri vsem tem pa najbolj trpijo ljudje, katerih eksistenco, ta politika prizadane.

Kot je že nekdo rekel, noben mi ne bo govoril kje bom zapravljal svoj denar.

(Schumy @ 21 Jan 2008 @ 16:28)

Sam tist pa ni rabu reč,da so hrvaški politiki gouna ker že tako nas ne marajo in zdaj pa še bolj.

Enako je rekel tudi za nekatere naše politike. Kar mu dam za prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem spoštovanjem.....g.Bolgarski,Grški,Turški,... klečoplaznik.....filozofiraš. Zato pa je vse v kurcu, ker ljudje razmišljajo tako in dovolijo, da jim politika opere možgane....in to velja za obe strani, kakor našo tako tudi hrvaško.

in, Problem je tudi ker, od centrifuge se možgan še zmanjša!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja mi je bila pričakovano izredno simpatična. Lepo se je videlo, da je igro prevzel Zmago in jo lepo vodil do konca. Voditelj je pogruntal, da je speljan na led in je zato postal nervozen, kar je Zmago dodatno izkoristil. Ni si dovolil podtikanj, z znanjem, ki ga ima pa argumentirano dokazuje svoj prav. Lepo je razložil mejo v Istri (pri Reki) v času Avstro - Ogrske in kaj pomeni mirovna konferenca v mednarodnem pravu :worship: . Pri Zmagotu pač izredno spoštujem njegov ponos biti Slovenec in zahteva po enakopravnem in ne podrejenem nastopanju. Ni "božji volek" in zato ni čudo, da je na našem področju (od Konjic do Lendave) maximalno iztržil. Imam močan občutek, da so mu zato "torpedirali" stranko. In mu naredili uslugo, saj dvomim, da bo Peče še dolgo aktiven v politiki. "Izdajalcev" pač noben ne mara. Ga izkoristiš, pol pa suneš v rit, ker če ne, jutri enako naredi s teboj. Nova stranka Lipa - pa lipa je drevo :lol1: .

Nisem član nobene stranke, ker ko gledam naše "kolobarjenje" mi gre na :SS . Sami univerzalci :evilgrin: in ni čudo, da je omenjal goveda na obeh straneh.

Drugače pa grem na Hrvaško zelo rad. Lepa je, blizu je, bedakov pa nič manj in več, kot drugod po svetu. To je potrebno vzeti v zakup. Če pa je kdo tako neumen, da zaradi glupe politike ene države smatra, da je cel narod za kurac, pol mu pač nekaj fali... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima, kako bi bilo, če bi npr. Haider prišel na našo RTV in eno uro klobasal brezvezne čez Slovence, tako, kot je Zmago čez Hrvate....

Ne bi bili več tako ZA, kot so nekateri v primeru Jelinčič : CRO :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima, kako bi bilo, če bi npr. Haider prišel na našo RTV in eno uro klobasal brezvezne čez Slovence, tako, kot je Zmago čez Hrvate....

Ne bi bili več tako ZA, kot so nekateri v primeru Jelinčič : CRO :naughty:

Pa si zamisli, da bi bil pri Hajderju novinar Zmago!!!!!

Si predstavljam ksih Hajderja, ko bi ga Zmago vprašal, če je ime Samo (Samova plemenska zveza, Karantanija..) germansko :evilgrin: . In ko bi mu razložil o Venetih,....

Ta dva fkup posnet - oskar pade. 100 %. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljam ksih Hajderja, ko bi ga Zmago vprašal, če je ime Samo (Samova plemenska zveza, Karantanija. .) germansko :evilgrin: . In ko bi mu razložil o Venetih,....

Po tedanjih zapisih bi naj Samo bil frankovski (germanski) trgovec, ki je postal slovanski (Vendski) kralj. Venetska teorija je tudi premalo raziskana in sprejeta, da bi na njej gradili takšne debate. Zgodovino je, seveda, potrebno raziskati vendar je ne gre jemati kot samopostrežbo iz katere po potrebi jemlješ tisto, kar ti je všeč in zanemarjaš nedoslednosti, kontradiktornosti in slabo podkrepljene teorije (katere niso nujno napačne, a stojijo na pomanjkljivih dokazih).

Haiderju je treba le povedati tisto kar je splošno znano in nevprašljivo - Koroška je stičišče med Germani in Slovani ter prostor, kjer so Slovenci dolgo prisotni. Zaradi tega jim gredo vse pravice avtohtone manjšine v civilizirani, evropski državi. Če temu ni tako, potem se ta del Avstrije ne obnaša evropsko in civilizirano. Easy as that.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tedanjih zapisih bi naj Samo bil frankovski (germanski) trgovec, ki je postal slovanski (Vendski) kralj. Venetska teorija je tudi premalo raziskana in sprejeta, da bi na njej gradili takšne debate. Zgodovino je, seveda, potrebno raziskati vendar je ne gre jemati kot samopostrežbo iz katere po potrebi jemlješ tisto, kar ti je všeč in zanemarjaš nedoslednosti, kontradiktornosti in slabo podkrepljene teorije (katere niso nujno napačne, a stojijo na pomanjkljivih dokazih).

Ravno na tem (debelo označeno) plemeniti dela doktorate. Z delčkom zgodbe, katerega pozna točno, te zmede, da mu verjameš vse. V resnici ni tako širokega pogleda, kot se dela, ampak zna zablefirat,potem pa te na "silo" prepriča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z znanjem, ki ga ima pa argumentirano dokazuje svoj prav. Lepo je razložil mejo v Istri (pri Reki) v času Avstro - Ogrske in kaj pomeni mirovna konferenca v mednarodnem pravu

Ma obe strani so eni veliki seratorji. Koji kurac je bitno kaj je bilo pred 100 leti. Meje so take kot so bile meje nekdanjih republik i basta. Nobenem niti centimeter.

Če bi ta naša EU bila kaj vredna, bi to tudi zagovarjala,saj so to sedaj tudi njene zunanje meje. Ne pa da sedaj hr politiki kopljejo po zgodovini, naši potem zakopljejo še globje in začne se prepucavanje kdo ima prav.

Vse skupaj je eno veliko :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, ne sekiraj se, mi bomo še vedno šli kdaj v Crikvo pa Zagreb, pa utrjevali dobre medsosedske odnose :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, ne sekiraj se, mi bomo še vedno šli kdaj v Crikvo pa Zagreb, pa utrjevali dobre medsosedske odnose :naughty:

hrvatoklečoplaznik!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:

lahko grem kdaj zraven? :blush:

PS: prodam vikend na lošinju! razlog ni političen, rabim denar za bajto v SLO :fredy: več na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko grem kdaj zraven? :blush:

Itak.

Sicer se ne sekiram, sam mi grejo ta prepucavanja že orng na kozlanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker nimaš 1000 kubične mašine in bi nam bil samo v sramoto. :P

Kaj se ti oglašaš, še vedno nismo ziher, če bi skuterje tudi spustili zraven. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!