Skoči na vsebino

v nedeljo gost Nedjeljom u 2: Zmago Jelinčič!


Schumy

Priporočene objave

Kaj se ti oglašaš, še vedno nismo ziher, če bi skuterje tudi spustili zraven. :evilgrin:

Ma ni panike. Bom pa sam sedel za visoko mizo, vam pa predlagam, da zavijete v najbližjo slaščičarno in poližete kak sladoled. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker nimaš 1000 kubične mašine in bi nam bil samo v sramoto. :P

Kaj pa če obljubim da vas bom počakal pred zadnjim ovinkom in se potem pripeljal kot zadnji? samo toliko da vam 1000 kubični ego ne trpi! :evilgrin:

odkar je na hrvaškem pivovarna laško smatram to državo za našo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar iz Foruma Index Hr...

Nisam mogao vjerovati, o čovjeku sam stvorio mišljenje iz sporadičnih intervua našim novinama, i kojoj senzacionalističkoj vijesti na zadnjoj stranici Jutarnjeg Lista.

Oštar um, jasne rečenice, izravna i hladna retorika, ne da se smesti, doslovno je pojeo Aleksandra Stankovića. Nameće se usporedba sa hrvatskom desnicom, ili u najmanju ruku sa hrvatskim nacionalistima. Čovjek jest inteligentan, dobro barata općim povijesnim činjenicama te vješto koristi neke za promociju svojih stavova, a fascinira da hrvatsku povijest /kako i noviju tako i stariju poznaje bolje od mnogih ljudi koji žive u ovoj državi/.

Izjava koja mi je posebno zapela za oko jest da su naši političari početkom 90-ih bili izrazito napuhani i samopouzdani, te da se gotovo ništa nije dalo dogovoriti s njima. Nažalost, teza mu je itekako ispravna, Tuđman je odbio učlanjenje iu CEFTU te s visoka popratio posprdnim komentarom : "Što mi imamo raditi u savezu u kojem su neke Češke, Slovačke".

Što reći - endemski desničar, i to vrlo inteligentni i superiorni desničar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!