Skoči na vsebino

Euro success ali nekaj takega


Priporočene objave

A je kdo že slišal za to?

Mislim da gre tukaj za neko prodajo knjig ali kaj takega.

Predvsem zanima me, ali obstaje ša kaj podobnega kot je to, namreč dobil sem povabilo z nasledjim opisom:

- predstavitev v mestu pred Gradcem

- 20 EUR za to predstavitev

- moreš bid lepo oblečen

- delo ki ga opravljaš se dela v avstriji

Lahko bi rekel da gre tukaj za ta Euro success, ampak nisem siguren. Prdvsem ker delat hodiš v avstrijo in pri Euro successu imaš baje neke velike vložke, tukaj pa ni bilo nič o tem omenjeno, pa še pri Euro successu mislim da ne hodiš v avstrijo delat.

Kaki info o tem mogoče??

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar dobo na uho,.... neki "MP production".... ve kdo kaj več?

Ti sam bodi pazljiv....meni se sliši isto kot bivši *GEM collection* :unsure:

Tud to....če gre za zaposlitev (sploh na tujem...) si že kdaj mogoče slišal, da TI moraš plačati za neko izobraževanje, al kj takega.... če pa že greš na nekaj takega..... vedi, da to opravljajo dobri retoriki in imajo verjetno dolgoletne izkušnje na podobnih področjih- ni pa rečeno....

Opozarjam te na bajni vložek- v zameno za seminarje(samo kao da dobiš še ogromno več, kar pa ne drži). Preračunaj, koliko bi te isti seminarji prišli na slo priznanih poslovnih institucijah

Po vsej verjetnosti (če gre za kaj takega- SRČNO UPAM PA DA NE...) ti bodo dali priložnost da se odločiš samo v izjemno kratkem času (čista psihološka fora, pa tudi ljudje pod pritiskom/stresu se hitreje odločijo za napačno odločitev)

Pa itak boš slišal ogromno bulšita kolk ljudi je *čez noč uspelo*...in da za vsako stvar rabiš vložiti nekaj (denarja) da...vložiti da... ampak se zakreditirati.....In pol še tista znana, ki te že zavarovalnice na razgovoru za zaposlitev budlajo danes (ne bi kaj več o tem....) Kok je dandanes itak VSE mrežni marketing, pa take bolane....

Glej.... pojdi, probaj, zgubiti nimaš kaj dosti, razen 20 evrov, časa in vožnje, pridobiš si pa vseeno eno izkušnjo in se vsaj ne boš spraševal *kaj pa če bi...*...

Se ti opravičujem, ker pišem o drugih podjetjih, na žalost nimam izkušenj z tem, ki si ga omenil....

So me pa že večkrat nategnili, da sem šla na te *sestanke*....

Glej...sem po naravi zelo *open minded, ful firbec, poizkusim vse novo možno, preden se odločim*, ampak po drugi strani prekleto analitična, pa zelo uporabljam *kmečko logiko*, tko da me vsak cucek lih ne more *nategnit*

Podoben primer je bil pri zgoraj omenjeni firmi....čudovita izkušnja za pop*zdit... Noja v glavnem.... sva šla na to predstavitev s kolegom.... rezultat je bil, da je bil on FUL navdušen., jaz pa kot so tudi na predstavitvi omenili....revež, hlapec in nekako ničvredno revše, ki si ne upa tvegati.... vsak si pač svoje misli...tudi kolega se je oddaljil od mene, saj je najina debata postala bolj podobna cinističnim opazkam iz njegove strani.....ipd...no ja, whatever...

Končni rezultat tega je, da še danes ni prilezel ven iz dolgov.... za svoj denar ni dobil nič, kaj šele da bi se mu investicija izplačala...

Glej....ni mi v interesu da blatim katerokoli podjetje, zato ostalih imen nisem omenjala, so pa še ene 4 take..., niti imena zavarovalnice, kjer sem pri razgovoru za službo to doživela....

Res pa ti želim, da premisliš 5x, ne 2x, preden se odločiš za karkoli, preden bi to lahko obžaloval še par let (pazi na obljube o povrnitvi investicije....)

Želim ti vse dobro, in srečno na predstavitvi... lahko pa da boš imel čisto druge izkušnje... Fajn bi pa blo, če sporočiš, kako si opravil....

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Too good to be true? It is! :evilgrin:

V bistvu povabilo zgleda tako, da ti nič "nočejo" povedat, da boš vse na seminarju v avstriji izvedel,..... ko plačaš 20E (za začetek verjetno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam bodi pazljiv....meni se sliši isto kot bivši *GEM collection* :unsure:

Tud to....če gre za zaposlitev (sploh na tujem.. .) si že kdaj mogoče slišal, da TI moraš plačati za neko izobraževanje, al kj takega.... če pa že greš na nekaj takega..... vedi, da to opravljajo dobri retoriki in imajo verjetno dolgoletne izkušnje na podobnih področjih- ni pa rečeno....

Opozarjam te na bajni vložek- v zameno za seminarje(samo kao da dobiš še ogromno več, kar pa ne drži). Preračunaj, koliko bi te isti seminarji prišli na slo priznanih poslovnih institucijah

Po vsej verjetnosti (če gre za kaj takega- SRČNO UPAM PA DA NE.. .) ti bodo dali priložnost da se odločiš samo v izjemno kratkem času (čista psihološka fora, pa tudi ljudje pod pritiskom/stresu se hitreje odločijo za napačno odločitev)

Pa itak boš slišal ogromno bulšita kolk ljudi je *čez noč uspelo*...in da za vsako stvar rabiš vložiti nekaj (denarja) da...vložiti da... ampak se zakreditirati.....In pol še tista znana, ki te že zavarovalnice na razgovoru za zaposlitev budlajo danes (ne bi kaj več o tem... .) Kok je dandanes itak VSE mrežni marketing, pa take bolane....

Glej.... pojdi, probaj, zgubiti nimaš kaj dosti, razen 20 evrov, časa in vožnje, pridobiš si pa vseeno eno izkušnjo in se vsaj ne boš spraševal *kaj pa če bi...*...

Se ti opravičujem, ker pišem o drugih podjetjih, na žalost nimam izkušenj z tem, ki si ga omenil....

So me pa že večkrat nategnili, da sem šla na te *sestanke*....

Glej...sem po naravi zelo *open minded, ful firbec, poizkusim vse novo možno, preden se odločim*, ampak po drugi strani prekleto analitična, pa zelo uporabljam *kmečko logiko*, tko da me vsak cucek lih ne more *nategnit*

Podoben primer je bil pri zgoraj omenjeni firmi....čudovita izkušnja za pop*zdit... Noja v glavnem.... sva šla na to predstavitev s kolegom.... rezultat je bil, da je bil on FUL navdušen., jaz pa kot so tudi na predstavitvi omenili....revež, hlapec in nekako ničvredno revše, ki si ne upa tvegati.... vsak si pač svoje misli...tudi kolega se je oddaljil od mene, saj je najina debata postala bolj podobna cinističnim opazkam iz njegove strani.....ipd...no ja, whatever...

Končni rezultat tega je, da še danes ni prilezel ven iz dolgov.... za svoj denar ni dobil nič, kaj šele da bi se mu investicija izplačala...

Glej....ni mi v interesu da blatim katerokoli podjetje, zato ostalih imen nisem omenjala, so pa še ene 4 take..., niti imena zavarovalnice, kjer sem pri razgovoru za službo to doživela....

Res pa ti želim, da premisliš 5x, ne 2x, preden se odločiš za karkoli, preden bi to lahko obžaloval še par let (pazi na obljube o povrnitvi investicije... .)

Želim ti vse dobro, in srečno na predstavitvi... lahko pa da boš imel čisto druge izkušnje... Fajn bi pa blo, če sporočiš, kako si opravil....

:winkiss:

Ma, v bistvu mene še ne bodo vidli na predstavitvi tako hitro.Niti ne razmišljam da bi šel, me pa zanima če kdo kaj ve.

Kolegu ko me je povabo (njega je en povabo en, ko je si hito po tem neku dober avto kupil), da ko bo se še on z dobrim avtom pripeljal, da pol pa grem :evilgrin: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu povabilo zgleda tako, da ti nič "nočejo" povedat, da boš vse na seminarju v avstriji izvedel,..... ko plačaš 20E (za začetek verjetno)

STANDARD....

Kdor ma čiste namene, da takoj karte na mizo. Pa naj si bo to v poslu, privat življenju, ali love life.... (moje izkušnje)

Ma, v bistvu mene še ne bodo vidli na predstavitvi tako hitro.Niti ne razmišljam da bi šel, me pa zanima če kdo kaj ve.

Kolegu ko me je povabo (njega je en povabo en, ko je si hito po tem neku dober avto kupil), da ko bo se še on z dobrim avtom pripeljal, da pol pa grem :evilgrin: :krneki:

seveda si ga je... klasika...

ej ne wem... sam sem že tokrat slišala 100%isto, da je že smešno...

glej, ej .... res ti nočem veselja vzet.... pa ti res iz srca želim, da uspeš kjerkoli..... samo....bodi pazljiv, boš? pa čeprov se ne poznava... ne želim nikomur, da bi bil *nategnjen* kot moj *bivši* kolega.... RESNIČNO NE....

je pa tud tko....sem prepričana da se je skoraj vsak izmed forumašev vsaj enkrat v življenju *nasral* in šel na sestanek v tako združenje.... eni smo jo špač bolje potegnili (beri:nismo se tega pač šli), drugi pa pač kratko... Tako kot v ostalih topicih nisem ena izmed tistih, ki bi *drkali* teorijo, ampak govorim o stvareh, ki jih poznam, oz.sem jih dala skozi.... Res bi pa blo fino,da še kšn kj napiše, ki o tem podjetju kaj pozna (jaz sem te hotela samo opozoriti n apar stvari, ki si jih pa itak že sam verjetno vedw)

Ne klanfaj zaporednih objav, ampak najprej malo premisli in potem napiši vse naenkrat. Obstajajo tudi funkcije, ko lahko več postov hkrati citiraš. Uporabi jih!!! :angry: Alla

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prava stvar, preverjeno vredi. :worship:

Daš jim 20€, meni 250€, pa vapoteku plačaš gajbo uniona....

Uspeh je zanesljiv...

lažji si za skoro 300 ojrof :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iztok, kakor ti je že Mačka napisala... bodi previden. Za kaj več, debata po PMjih, če te zanima .)

Ti lahko marsikaj o tem povem :grim lastneizkušnjepress :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kratko - NATEG!!!

čisto isto ko cach the cash, gem collection in kaj še vem kaj je blo vse.......

saj je bilo v financah in drugih cajtngih že kar nekaj na to temo.

daj rajši 10€ meni za pir in ti ostane še 10 € privarčevanega.......

sicer pa ti stric google da kar nekaj lepih zadetkov na to temo:

http://alterego.blog.siol.net/2007/10/24/e...ccess-izkusnja/

http://www.poljub.com/forum/viewtopic.php?t=21498

http://eurosuccess.mojforum.si/eurosuccess-post-4.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prava stvar, preverjeno vredi. :worship:

Daš jim 20€, meni 250€, pa vapoteku plačaš gajbo uniona....

Uspeh je zanesljiv...

lažji si za skoro 300 ojrof :evilgrin:

in še zmer prišparaš 1700 EUR....se pravi profitiraš v vsakem primeru...ETO TO ti je dobra zamenjava....Ker dobiš gratis še res fenomenalno družbo zrawn :worship: :worship: :worship:

Ej ne mal resnosti.... Res ti želim, da se ti v redu izteče.... Pa glej....tem foram tipa v kratkem cajtu avto, pa to....

glej (po mojem mnenju in lastnih radovednih- izkušnjah):

dejstvo1: ljudje smo radovedni po duši in vedno nas je in nas bo zanimalo tisto kar je drugače (razen redkih izjem ki so itak neomembe vredni)

dejstvo 2: če dvigneš človeka na račun tega (češ ti si eden izmed redkih, ki na povabilo pridejo sem.... bullshit, BTW, to dam v tem trenutku glavo stran, ne samo roki in obe nogi v ogenj....4 izkušnje, ista pesem....hudiča..... osel se že more neki nawčit, an.....čaprav, še zmer, kadar je priložnost....grem, poslušam, kaj imajo za povedati....)

dejstvo 3: človeku napolneš pisker da je on dejansko drugačen od ostalih, ker on si pa upa (najeti kredit, al vložiti bajni znesek)

dejstvo 4: človeka limitiraš z časom(ga spraviš v stresno situacijo...itak smo vsi v qurcu z denarjem...eni bolj, eni manj....tako da grejo te stvari lumpom v med....in mediji in vse finančna politika uspešno delata prestrašene bizgece iz ljudi, kar je zopet voda na mlin spletkarjem)....do takrat in takrat imaš možnost....ne bo ti žal....glej ta in ta dokaz.....

Dečko....tudi če bo tvoj kolega IZJEMNO fasciniran nad tem (kar ziher bo, saj vsak pride iz tega nekako v podobnem stanju....moraš doživet, pa boš videl...ne boli, stane te dokaj malo), ti samo pojdi, ko boš imel možnost, pa samo seciraj povedano, opazuj, uči se in odloči, kaj bo po tvojih - predvsem OBČUTKIH in razmišljanju najboljše zate....

Zdej pa res neham....ker ni v zvezi s tem podjetjem- ZOPET OPROSTI!.... ampak vedno bolj kot govoriš (oz.vsak stavek, ki ga napišeš, je 100% tak, ki sem ga slišala over and over again kadar se je šlo za te nategavščine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!