Skoči na vsebino

MUNCHEN


bartoljdamjan

Priporočene objave

Je bilo super, nabavil vizir za shoei, želvo, tanktorbo, pa še par malenkosti, cene pa lepo znižane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok meni pa nekaj ni čisto jasno.

Če je kdo videl je bil na sejmu v 1. nadstropju tam ko je bilo cel kup BMW-jev en K 1200 S z ceno nekaj pod 12.000 eur. Takoj sem vedel da je to poceni samo nisem si milslil da toliko. :kva1: :kva1: A je možno da je bila sejmska cena res tako nizka in koliko bi imel še stroškov da bi ta motor pripeljal k nam??

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok meni pa nekaj ni čisto jasno.

Če je kdo videl je bil na sejmu v 1. nadstropju tam ko je bilo cel kup BMW-jev en K 1200 S z ceno nekaj pod 12.000 eur. Takoj sem vedel da je to poceni samo nisem si milslil da toliko. :kva1: :kva1: A je možno da je bila sejmska cena res tako nizka in koliko bi imel še stroškov da bi ta motor pripeljal k nam??

Lp Andrej

Kolikor sem razumel so bili tam rabljeni motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok meni pa nekaj ni čisto jasno.

Če je kdo videl je bil na sejmu v 1. nadstropju tam ko je bilo cel kup BMW-jev en K 1200 S z ceno nekaj pod 12.000 eur. Takoj sem vedel da je to poceni samo nisem si milslil da toliko. :kva1: :kva1: A je možno da je bila sejmska cena res tako nizka in koliko bi imel še stroškov da bi ta motor pripeljal k nam??

Lp Andrej

To so bili rabljeni kot je že nekdo napisal,je pa bila gor ena zelo poceni trgovina sem kupil jakno goratex z vso zaščito žepi itd.za borih 30 EU kolega,pa je plačal za enako samo v Suzuki barvi 20 EU. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z sejma prišel z dobrimi vtisi, sicer pa v peteih, šestih urah težko podrobno pogledaš vse glede na obseg kakršen je bil. Vzel Touratech bukvo, da malo opremim stroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem takoj pomislil na to samo motorji so mi delovali popolnoma novi :eek: :eek: Pozabil sem pogledat letnico. :rolleyes: :rolleyes:

Mogče kdo pogledal kater letnik pa koliko Km je imel K 1200 s v temno sivi- rumeni kombinaciji ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem takoj pomislil na to samo motorji so mi delovali popolnoma novi :eek: :eek: Pozabil sem pogledat letnico. :rolleyes: :rolleyes:

Mogče kdo pogledal kater letnik pa koliko Km je imel K 1200 s v temno sivi- rumeni kombinaciji ??

Mislim,da je bil letnik 2006 cena pa je bila 10700 EU,kilometre pa nisem pogledal.Meni je padel v oči en lep potovalec boxer LT letnik 2004 prevoženih 44 K kil. cena 8500 EU.(namreč ravno takega išče moj kolega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Tako kot vsako leto se dogovarjamo v klubu za ogled sejma. Zanima me če je še kdo zainteresiran za ogled sejma letos..? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vsako leto se dogovarjamo v klubu za ogled sejma. Zanima me če je še kdo zainteresiran za ogled sejma letos..? :rolleyes:

Ali je varijanta da bi šli v Soboto?

Ker baje greste vi 13-tega v Petek. Dopusti so namreč problem in jaz pripeljem več kot deset interesentov, če se dogovorimo za Soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj najdeš več info: IMOT. Nekaj podobnega kot Padova, edino več robe se prodaja...pa dost lažje se zmeniš z njimi kot pa z Italijani.

Pa o kvaliteti bi se dalo tudi podebatirat... "Svaka čast" nemcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Nm gre v soboto 14.02.09 cena pa mislim,da bo enaka kot v Venecijo 25 EU odhod še ni dogovorjen bo pa verjetno ob 3.00 izpred Špara Nm Žabja vas-Trebnje-Lj- Kranj-Jesenice- več informacij Udovč Joško GSM:031/320877

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima s kom bi lahko šel na IMOT v soboto oz. ali so že kje na netu bolj točne informacije (ali bo tudi nakupovanje v moto trgovinah v centru, kakšna bi bila opcija za primorce ipd.).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, nisem vedel ali je po tistem Moto rider-jevem brisanju tema sploh veljavna...

Po branju na tem forumu sem šel po opremo v Padovo in ostal praznih rok :( Torej če se ne motim ostane samo še IMOT?

Scottie: ali lahko kar tukaj napišeš (verjetno tudi druge zanima) po kateri poti greste (čez IT?) in ali se boste po sejmu ustavili še kjer so trgovine Luis, Polo, Hein gericke?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, nisem vedel ali je po tistem Moto rider-jevem brisanju tema sploh veljavna...

Po branju na tem forumu sem šel po opremo v Padovo in ostal praznih rok :( Torej če se ne motim ostane samo še IMOT?

Scottie: ali lahko kar tukaj napišeš (verjetno tudi druge zanima) po kateri poti greste (čez IT?) in ali se boste po sejmu ustavili še kjer so trgovine Luis, Polo, Hein gericke?

lp

Mislim, da je pot preko Postojne proti Karavankam. Po dogovoru bi se raje zadržali dlje na sejmu in preskočili ogled omenjenih trgovin. Vendar, če bo večina za ogled trgovin se lahko tudi kaj dogovorimo ampak mislim, da bodo te trgovine gostovale tudi na sejmu in se nam je zdelo neumno oditi še tja če bo že vse na istem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Nm gre v soboto 14.02.09

Na današnjem sestanku smo se natanko dogovorili o obisku sejma IMOT In sicer ;

Datum: 14.02.2008

Odhod: 2.00 zjutaj izpred Špara v Žabja vas Nm

Cena : prevoz + vstopnica 40 EU

Več info: Joško GSM 031/320877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie a boš ti šel na ta sejem a bi mi prinesel eno malenkost

Itaq, da grem. PM-jaj me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!