Skoči na vsebino

TRGOVCI - UPOR KUPCEV


dvabatta

Priporočene objave

jaz pa merkator... :naughty:

... pri nas je težka, ker je

Špar par korakov čez cesto tako,

da včasih kar v njihovi košari

pripeljemo robo domov.

Ampak moja Kraljica je solidarna

:wub:

in se ga bo ta teden izogibala.

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv podatek iz RTV foruma

Re: !!!! UPOR KUPCEV SLOVENIJE !!!!!quote.gif uredi.gif neprimerna_forum.gif

pini je napisal(-a):Ja, tale bojkot je pa res imel strašne posledice, razen zadnjega tedna pred novim letom v Šparu v Cityparku še nisem doživela takšne gužve, nepregledne kolone ljudi. Sem pa bila v petek popoldne v Mercatorju v Šiški in je bilo že na parkingu ful placa, pa trgovina praktično prazna. Se tudi ne spomnim kdaj je bila nazadnje tako prazna. A ste se mogoče zmotili in bojkotirali napačno trgovino? Šalo na stran...

Že enkrat prej sem napisala da se tako zamišljenega bojkota v praksi ne da izvesti, ker se ga ljudje ne bodo držali. Ampak takrat sem še mislila, da bo vsaj na začetku, vsaj v večjih mestih, vsaj malo opazen poskus bojkota, sploh, ko je bila taka količina piscev na tem forumu tako prepričanih v to. No, pa sem se zmotila. Od bojkota niti b....

Kot jih je že nekaj omenilo pred mano, bi bil bojkot veliko uspešnejši, če bi Slovenci nehali kupovati gore napolitank, pa pudingov, pa čokolad, pa paštet, pa Cocacol in ostale telesu nič kaj prijazne hrane, in bi kupovali samo tisto, kar dejansko potrebujejo. Pa še zdravo bi bilo bolj. Ampak saj v opravičilo vedno rečejo, da je bilo v akciji, da se je splačalo. Če vprašate mene, se zgoraj omenjena hrana ne splača, pa če je zastonj. Bolezni, ki jih taka hrana povzroča, pač še zdaleč niso zastonj.

Tele

razlage (pa ne preveč okol govort, ker bo bojkot pokazal, da imam prav)

me spominjajo na mojega sina Luko. Tip - tipičen slovenc - je bil kot malo dete tako kontra vsemu, da je hodil ritensko, ko sem mu rekel, naj hodi naprej.

Jasno,

da je bilo potrebno le malo opazovanja, da sem ga dobil na finto. Ko sem hotel da nekaj naredi, sem mu to odsvetoval. Recimo učenje kitare. Prepovedal sem mu ga in mu kitare nisem hotel kupiti. Fant jo je nekako izvrtal od babice in danes jo krasno igra. Isto je bilo s študijem. Nisem mu dovolil vpisa na fakulteto in danes je pred diplomo.

icon_lol.gif

Bojkot

uspeva - pa še kako. Ko pozovemo na bojkot Špara - bodo vsi slovenceljni leteli tja in Mercatory bo prazen. Dobesedno bojkotiran.

Ko bomo pozvali na bojkot Mercatorya - bodo bojkotirali Špar.

A ne vidite, da deluje .. samo ne v predvidenem vrstnem redu.

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

No

in kako bo zgledala potem tožba, če bomo lahko na sodišču dokazali, da je v času za predviden bojkot Špara le ta imel največji dobiček, Mercatorxy pa izgubo?

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

Slovenceljni

so en simpl folk - samp pogruntat jih je treba, pa je vse ok.

ok.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je v slovenskem jeziku, zato morda v Srbiji niso točno razumeli, kako je treba ta teden bojkotirati. Pohvalen pa je sistematičen odziv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je v slovenskem jeziku, zato morda v Srbiji niso točno razumeli, kako je treba ta teden bojkotirati. Pohvalen pa je sistematičen odziv.

Mogoče so Merkator zamenjali za Špar.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno pri nas še ni revščine, kot jo nekateri prikazujejo, če bi bila, ne bi bilo potrebnih nobenih bojkotov, ker bi bila kupna moč na nuli, včasih ko se je kaj podražilo, so bile trgovine in benz. črpalke, vsaj 14. dni bolj prazne, kaj pa danes, kot da ni nič, ko se kaj podraži sam nekaj dni jamramo, trgovine in ostalo so pa še vedno polne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!