Skoči na vsebino

Slikovna dežela!


Priporočene objave

 

Pozdrav!

Igrajmo se! Naredimo SLIKOVNO DEŽELO...

Pravila so preprosta. Vsak lahko prilepi samo ENO sličico v odgovor, brez teksta in nakladancije... samo sličica. Važno je le to, da se sličica na nek način navezuje na predhodno sličico... npr. tematska podobnost, barvna podobnost, oblikovna, idejna, znakovna, črkovna, časovna, politična... karkoli, le da je ideja zanimiva.

 

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal od Škofljice proti Igu in sem na marostu naletel na njivo mojih najljubših rož

 

     

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima a morajo biti fotke avtorske  :?  Ker potem je zadeva vsekakor bolj zanimiva  ^_^

fak, sej vse piše :kva2: če ti ni zanimiv pa temo ignoriri...majkemi a je loh vsaj ena brez sranja? in nepotrebnih besed?  :klicaj: 

Pozdrav!

Igrajmo se! Naredimo SLIKOVNO DEŽELO...

Pravila so preprosta. Vsak lahko prilepi samo ENO sličico v odgovor, brez teksta in nakladancije... samo sličica. Važno je le to, da se sličica na nek način navezuje na predhodno sličico... npr. tematska podobnost, barvna podobnost, oblikovna, idejna, znakovna, črkovna, časovna, politična... karkoli, le da je ideja zanimiva.

 

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, sej vse piše :kva2: če ti ni zanimiv pa temo ignoriri...majkemi a je loh vsaj ena brez sranja? in nepotrebnih besed?  :klicaj:

Pozdrav!

Dej umiri se ti s tem svojim pitbiull akcentom. Če tebi kej ni kul, pa ignoriraj vprašanje!

 

post-39035-0-01058100-1377370430_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima a morajo biti fotke avtorske  :?  Ker potem je zadeva vsekakor bolj zanimiva  ^_^

 

 

fak, sej vse piše :kva2: če ti ni zanimiv pa temo ignoriri...majkemi a je loh vsaj ena brez sranja? in nepotrebnih besed?  :klicaj:

Pozdrav!

Igrajmo se! Naredimo SLIKOVNO DEŽELO...

Pravila so preprosta. Vsak lahko prilepi samo ENO sličico v odgovor, brez teksta in nakladancije... samo sličica. Važno je le to, da se sličica na nek način navezuje na predhodno sličico... npr. tematska podobnost, barvna podobnost, oblikovna, idejna, znakovna, črkovna, časovna, politična... karkoli, le da je ideja zanimiva.

 

:stupid:

 

Pajkica,

 

v tvojem citatu Damy, nisem zasledil odgovora na njeno vprašanje??? Ti si ga???

 

Tudi tvoj post, je bil totalno nepotreben in smetenje.... sej veš kako pravijo, počisti pred svojim pragom....

 

Vsem prebirajočim in moderatorjem se iskreno opravičujem za smetenje, te sicer luštne teme, ki jo z veseljem "prelistam"...

 

lp,mz 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste res debili.

 

sej ponavadi je tako... ko človek nima konkretnega odgovora, začne žalit ljudi... 

 

za info, 3 poste na prejšnji strani si posmetila, pa na druge pizduliraš kaj se grejo.... svetnik si, ni kaj...

 

da nam čist offtopic, nadaljujem s slikovno deželo in čudovito rožico...

 

post-27756-0-45548200-1377379192_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Pa dejmo vse zasvinjat. Kpk je fajn. Ampak mislim se zmer isto. A ti je tem zmankal za svinjat? Slikce nimam hvala k ste se eno temo unicl. Pamrtnjakovici debilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Igrajmo se! Naredimo SLIKOVNO DEŽELO...

Pravila so preprosta. Vsak lahko prilepi samo ENO sličico v odgovor, brez teksta in nakladancije... samo sličica. Važno je le to, da se sličica na nek način navezuje na predhodno sličico... npr. tematska podobnost, barvna podobnost, oblikovna, idejna, znakovna, črkovna, časovna, politična... karkoli, le da je ideja zanimiva.

 

:stupid:

 

 

fak, sej vse piše :kva2: če ti ni zanimiv pa temo ignoriri...majkemi a je loh vsaj ena brez sranja? in nepotrebnih besed?  :klicaj:

Pozdrav!

Igrajmo se! Naredimo SLIKOVNO DEŽELO...

Pravila so preprosta. Vsak lahko prilepi samo ENO sličico v odgovor, brez teksta in nakladancije... samo sličica. Važno je le to, da se sličica na nek način navezuje na predhodno sličico... npr. tematska podobnost, barvna podobnost, oblikovna, idejna, znakovna, črkovna, časovna, politična... karkoli, le da je ideja zanimiva.

 

:stupid:

 

 

Sam ste res debili.

 

 

Aha. Pa dejmo vse zasvinjat. Kpk je fajn. Ampak mislim se zmer isto. A ti je tem zmankal za svinjat? Slikce nimam hvala k ste se eno temo unicl. Pamrtnjakovici debilni.

 

uničevati si jo začela ti...  in čisto v vsako temo utakneš svoj nos in začneš pametovati ljudem kok smetijo in oh in sploh, a ti nisi tudi malo boljša!

 

in ja, jaz bom za razliko od tebe priznal, da sem po nepotrebnem spisal tri poste in posvinjal temo, ti žal nimaš toliko karakterja da bi priznala napako! In ne bom drugim pametoval, če sam počnem isto... tukaj se razlikujeva Pajkica...  

 

Mislim da te nisem v nobenem postu užalil, tako da bi te prosil da me tudi ti ne žališ...HVALA

 

post-27756-0-63544200-1377379838_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uničevati si jo začela ti...  in čisto v vsako temo utakneš svoj nos in začneš pametovati ljudem kok smetijo in oh in sploh, a ti nisi tudi malo boljša!

 

in ja, jaz bom za razliko od tebe priznal, da sem po nepotrebnem spisal tri poste in posvinjal temo, ti žal nimaš toliko karakterja da bi priznala napako! In ne bom drugim pametoval, če sam počnem isto... tukaj se razlikujeva Pajkica...  

 

Mislim da te nisem v nobenem postu užalil, tako da bi te prosil da me tudi ti ne žališ...HVALA

 

attachicon.gif__tfmf_0xrim145gdyfl245zcdwcpa0_a22f6d04-52d4-4da8-ab61-284e6977869e_0_680.jpg

Da te poučim k si še mlad mladenič. Ljudje začnejo neargumentirano žalit ko im zmanjka dejstev in argumentov za njihovo razlago,kar je največkrat tudi odraz njihove inteligence :glare:

Zato se ne prepiraj in ne prepričuj prepričanega v svoj prav,škoda vsake tvoje sekunde!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te poučim k si še mlad mladenič. Ljudje začnejo neargumentirano žalit ko im zmanjka dejstev in argumentov za njihovo razlago,kar je največkrat tudi odraz njihove inteligence :glare:

Zato se ne prepiraj in ne prepričuj prepričanega v svoj prav,škoda vsake tvoje sekunde!!!!

 

Se popolnoma strinjam s teboj Kmet!  :OK:

 

Saj vidiš, nekateri ne smetijo... Tudi v temi "Parkiranje motorja v tujini" napišejo odgovor "DOMA"...  Smetiva pa sam midva  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!