Skoči na vsebino

Svoboda govora?Kje je meja?


Andrej.d

Priporočene objave

Zakaj je odstopil tisti sekretar?Ker je povedal osebno mnenje.Je kradel,ubijal,itd?

Kaj pa teme na Motosvetu.Proti tovornjakarjem,trgovcem,Jelinčiču,Titu,Janši,smrtni kazni,Hrvatom,Ciganom,kadilcem,Mariji s podgano,ZZZS.

Pa če vsako trditev pogledamo kot možnost propada nasprotne strani?Kot direkt udarec na gobec.

Kdaj obmolkniti?Ko te večina napade?

In odgovor na trditev:eppur si muove?

Torej ali naj cvete tisoč cvetov in naj zapiha tisoč vetrov?Ali pa morala:to se ne spodobi.Kaj se ne spodobi?Krasti ali blebetati?

In slabosti svobode govora?Masovne neumnosti kot pod Dolfetom in Slobom.

Ali je svoboda govora lahko samo za elito?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoboda enega, sega do svobode sočloveka. in svoboda govora, naj bi se gibala tu nekje....na žalost pa smo ljudje premalo kulturni, da bi lahko nekonfliktno sobivali. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je odstopil tisti sekretar?Ker je povedal osebno mnenje.Je kradel,ubijal,itd?

Kaj pa teme na Motosvetu.Proti tovornjakarjem,trgovcem,Jelinčiču,Titu,Janši,smrtni kazni,Hrvatom,Ciganom,kadilcem,Mariji s podgano,ZZZS.

Pa če vsako trditev pogledamo kot možnost propada nasprotne strani?Kot direkt udarec na gobec.

Kdaj obmolkniti?Ko te večina napade?

In odgovor na trditev:eppur si muove?

Torej ali naj cvete tisoč cvetov in naj zapiha tisoč vetrov?Ali pa morala:to se ne spodobi.Kaj se ne spodobi?Krasti ali blebetati?

In slabosti svobode govora?Masovne neumnosti kot pod Dolfetom in Slobom.

Ali je svoboda govora lahko samo za elito?!

You're wrong. Proti Brozu ni nič, še jaz sem ga hvalisal a proti Janši je veliko :OK: Morala pa seveda naj najde mesto tudi na tem forumu.

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoboda enega, sega do svobode sočloveka. in svoboda govora, naj bi se gibala tu nekje....na žalost pa smo ljudje premalo kulturni, da bi lahko nekonfliktno sobivali. Žal.

:worship: :worship: :worship: podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes je pač tako da je moderno biti politično korekten, a ker so eni pretirano občutljivi bomo počasi lahko govorili samo še da in ne, vse ostalo pa bo že nevarno. še malo pa bomo na nivoju zda kjer se vsak boji povedati kak sočen vic ker je lahko to spolno nadlegovanje ali nastrpnost.

dokler lajaš kot večina ni problema, če pa se malo oddaljiš od tega in izraziš čisto osebno mnenje pa je že vik in krik.

mene je recimo zelo zmotil cel halo okoli pečetove izjave da z pedrom ali črncom nebi šel na kavo. da ne bo pomote peče mi gre na živce ampak to je pa njegovo osebno mnenje s kom bi šel na kavo. saj ni nikjer rekel da bi koga bilo potrebno ubiti ali kaj podobnega.

tudi jaz z marsikom nebi šel na kavo (pa to sploh nima veze z barvo kože ali spolno usmerjenostjo) - s kom grem na kavo ali pir je moja osebna stvar.

vsa ta svoboda govora je ena zlagana farsa, svoboda govora obstaja dokler govoriš tako kot je to splošno sprejeto pri večini, drugače pa si že barbar, rasist, nacionalist, šovinist ali še kaj drugega.

to je isto sranje kot rode, ki je pluval po vseh, ko pa je kdo kaj rekel preko cerkve je to takoj blatenje vernikov in podpihovanje nestrpnosti proti cerkvi.

eh fak off vse :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s starim perverznežem pred mano.

Dodal bi še to, da ni samo Rode tak, da vsepovprek laja, ko pa je oblajan on, pa je vse narobe.

Tudi naš cenjeni JJ je enak. On vse, ki se ne strinjajo z njim, označuje s komunisti, rdečkarji, levičarji ipd., ko pa kdo krititzira njega, pa je to blatenje države (država, to sem jaz), žaganje na temeljih naše lepe domovine, izdajstvo, .....

Sicer pa mislim, da lahko vsakemu povem to, kar si onjem mislim.

Le besede je treba izbirati.

Če se z nekom ne strinjam, ga še ni treba označiti za bedaka ipd.

pa jexite se vsi, ki se ne strinjate z mano, prexxeti buxxli

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes je pač tako da je moderno biti politično korekten, a ker so eni pretirano občutljivi bomo počasi lahko govorili samo še da in ne, vse ostalo pa bo že nevarno. še malo pa bomo na nivoju zda kjer se vsak boji povedati kak sočen vic ker je lahko to spolno nadlegovanje ali nastrpnost.

dokler lajaš kot večina ni problema, če pa se malo oddaljiš od tega in izraziš čisto osebno mnenje pa je že vik in krik.

mene je recimo zelo zmotil cel halo okoli pečetove izjave da z pedrom ali črncom nebi šel na kavo. da ne bo pomote peče mi gre na živce ampak to je pa njegovo osebno mnenje s kom bi šel na kavo. saj ni nikjer rekel da bi koga bilo potrebno ubiti ali kaj podobnega.

tudi jaz z marsikom nebi šel na kavo (pa to sploh nima veze z barvo kože ali spolno usmerjenostjo) - s kom grem na kavo ali pir je moja osebna stvar.

vsa ta svoboda govora je ena zlagana farsa, svoboda govora obstaja dokler govoriš tako kot je to splošno sprejeto pri večini, drugače pa si že barbar, rasist, nacionalist, šovinist ali še kaj drugega.

to je isto sranje kot rode, ki je pluval po vseh, ko pa je kdo kaj rekel preko cerkve je to takoj blatenje vernikov in podpihovanje nestrpnosti proti cerkvi.

eh fak off vse :SS :SS :SS :SS

s tem se popolnoma strinjam. in ne ni samo rode, pa JJ in kompanija. Najočitnejši predstavniki te struje so, po moje, Izraelci.(pa lastniki Ducatijev ŠALA ŠALA!) Vsako kritiziranje izraelskega početja je antisemitizem. ampak mislim, da to ni predmet debate.

Svoboda govora se oža z uplivom in funkcijo. pomoje. Mirko Strojan lahko reče skor kar hoče. Upliven funkcionar, zaposljen od ljudi, pa najbrž nesme govoriti, da se upokojenci z 380€ pokojnine bojijo samo matilde! Mislim, da jih je zelo strah že 20ega v mesecu. Zato je to verbalni delikt, žaljenje, in očitno podcenjevanje resnosti situacije. V takih primerih bi se strinjal tudi z lustracijo osebka

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upliven funkcionar, zaposljen od ljudi, pa najbrž nesme govoriti, da se upokojenci z 380€ pokojnine bojijo samo matilde! Mislim, da jih je zelo strah že 20ega v mesecu. Zato je to verbalni delikt, žaljenje, in očitno podcenjevanje resnosti situacije. V takih primerih bi se strinjal tudi z lustracijo osebka

eno je privat osebno mnenje in eno služben komentar. ta izjava o matildi je bila dana od človeka za to področje o ljudeh ki jih pokriva zato jo vsaj jaz smatram kot službeno in ne osebno - to pa je nekaj drugega. enako janšino o kruhu v smeteh. tako pač nekdo na pložaju ne govori ko je "v službi!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobode govora ima vsak človek,

kolikor si je le hoče vzeti.

Vedno !

Zavedati se mora le posledic

in se po potrebi z njimi sprijazniti.

Recimo:

telebajski imajo absolutno svobodo govora,

ys pa tudi,

če se sprijaznim z radiranjem, izključitvami & stuff-om.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim izjave dr.Andreja Bajuka: Naj na cankarjev dom, kjer se ves čas prikazuje ura in temperatura nastavijo cagar, ki bo kazal koliko se vsako minuto poveča javni dolg :lol1: :lol1: To pa je svoboda govora brez meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoboda enega, sega do svobode sočloveka. in svoboda govora, naj bi se gibala tu nekje....na žalost pa smo ljudje premalo kulturni, da bi lahko nekonfliktno sobivali. Žal.

podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politična korektnost je isto, kot v 70h nisi smel nič šimfat čez državo, ker so te "z autobusa snel".

Odkritje uporabe totalitarizma je kot bi gledal Neandertalce s kresilnim kamnom. Malo zabavno, zraven pa zaskrbljujoče.

In Marija s Podgano je prav cool. Boljš kot ona s Plaščem.

Če ne smeš reči, kar hočeš, se nismo premaknili nikamor. Živa bitja, ne Slovenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je privat osebno mnenje in eno služben komentar. ta izjava o matildi je bila dana od človeka za to področje o ljudeh ki jih pokriva zato jo vsaj jaz smatram kot službeno in ne osebno - to pa je nekaj drugega. enako janšino o kruhu v smeteh. tako pač nekdo na pložaju ne govori ko je "v službi!"

daj nea bluzite

je kdo SPLOH poslušal ta komentar od tega odstavljenca?

on je rekel nekaj v tem stilu "tudi jaz sam sem upokojenec. Saj veste, tak človek se nima kaj bati, razen matilde ..." v bistvu je skušal biti samoironičnoduhovit pa, mu ni najbolj - ratalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nea bluzite

je kdo SPLOH poslušal ta komentar od tega odstavljenca?

on je rekel nekaj v tem stilu "tudi jaz sam sem upokojenec. Saj veste, tak človek se nima kaj bati, razen matilde ..." v bistvu je skušal biti samoironičnoduhovit pa, mu ni najbolj - ratalo

vidiš točno to je to! človek je na položaju in ne more dat take izjave ker ljudje (vsaj nekateri ali večina) ne razumejo ironije, duhovitosti in še česa. lahko bi vedel da bo taka izjava hote ali nehote drugače razumljena in bo nastal vik in krik! pač se pri tako resni temi ni najbolje šaliti. ampak to je že nekaj čisto drugega kot svoboda govora, gre za uradno osebo, ki določeno stvar komentira na dokaj, za slovenske razmere nenavaden, način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoboda govora ne pomeni, da lahko vsevprek zmerjaš in žališ, kot si nekateri to razlagajo! Če se z nekom ne strinjaš ali pa z njegovo politiko to še ne pomeni da je prasec... Slovenci smo en čuden folk, pri vsakem ki se tako ali drugače izpostavlja vedno najprej iščemo napake in pomanjkljivosti in bog ne daj če se kaj izvoha je že prasec pokvarjen, lopov...po mojem to najprej v osnovi izvira iz fovšije, ki je gonilna sila slovenskega naroda, da ne omenjam kulture sobivanja, ki jo je omenjal moj predhodnik... verjetno vse te naše frustracije izhajajo iz tako ali drugače indoktrinirane preteklosti... prvih sto let je težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!