Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

Nobena stvar ni tako slaba, da ne bi bila za nekaj dobra - s parkiranjem menda ni bilo problemov! hec

Fantje, ...in dekline, kapo dol :worship: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsa čast unim k so šli dons z motorjem, za povrh še z cestakom. :worship: :worship: :worship: :worship:

V takih razmerah, kot so ble dans se cestak od nakeda razlikuje v cem? :naughty:

Sicer pa ja, vsaka cast... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se vas je kr nabralo, kokr je blo nemotoristično vreme :eek: . Tanajbližji smo pa nekolk zatajil :blush: in smo užgal pešhondo :rolleyes: , v takem se vseen bl varno počutm na svojih dveh nogah kt na dveh okroglih zadevah :rolleyes: , pa še pol v tem mrazu začimbe spirat......sem pač pussy(cat) :whistle: . Ampak je blo vseen fajn, požegnana sm O:-) , GigSrček tud (sm mela ključe sabo :naughty: ),tud feštica pol z našimi Kameradi, sm nazebl me je pa k mačko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj nas so tut vabli kameradi nekam v zidanco :D Pa naš predsednik raj domu šov...Pol sm pa še jst krenu počas :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se vas je kr nabralo, kokr je blo nemotoristično vreme :eek: . Tanajbližji smo pa nekolk zatajil :blush: in smo užgal pešhondo :rolleyes: , v takem se vseen bl varno počutm na svojih dveh nogah kt na dveh okroglih zadevah :rolleyes: , pa še pol v tem mrazu začimbe spirat......sem pač pussy(cat) :whistle: . Ampak je blo vseen fajn, požegnana sm O:-) , GigSrček tud (sm mela ključe sabo :naughty: ),tud feštica pol z našimi Kameradi, sm nazebl me je pa k mačko.

Sm da je žegen uspel :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsaka vam čast vsem ki ste danes zajahali svojo konje,jaz že cel dan gledam novice na forumu in se zaklinjam da mi naslednje leto Mirna peč ne uide pa naj bo vreme kako hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst pravm.....

dobr ste :worship: :worship: :worship:

jst sm biu z avtom pa mi je bil ves ta dez tecn

kajsele z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsaka vam čast vsem ki ste danes zajahali svojo konje,jaz že cel dan gledam novice na forumu in se zaklinjam da mi naslednje leto Mirna peč ne uide pa naj bo vreme kako hoče.

to si že letos povedal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona kok klanjanja zadnjih par strani. A se vam je Marija prikazala al kaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni velik mankal da bi se mi prkazala...

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni velik mankal da bi se mi prkazala...

Teb vrjamem, da se je skor :D Sam klanjajo se tisti, ki so bili doma na toplem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje če ma R1 kje bi se mi pa prkazala k gre k strela.Sj je ne morš dobit z mojim motorjm :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEm že doma od četrte popoldne. :naughty:

Priprava za današnjo pot se je začela že sinoči. Ko sem sprejal oldiju verigo, sem "zašlatal" 3cm dolg žebelj v zadnji gumi :headbang: . Pa se je začelo. S pomočjo res pravih, dobrih prijateljev (Rajko in Damjan -Suzuki servis-Avto-R, Igor, Slavek & co) ,se je stvar uredila (beri zakrpala) v roku dveh ur (svetovni rekord, glede na to , da je bila nedelja+prazniki) :whistle: .

Štartal sem ob osmih po naših, lepih, zasneženih Lotmerških cestah do Ormoža na "tankštelo". Na Ptuju je začelo dežavati in je zdržalo do Celja, od tam naprej pa zimska idila- sneženje do Radeč. Po hribih proti Mokronogu in Trebnjem pa kot začimba poti sneg na cesti. Pa saj ni bilo težavno, le previdno in počasi bi bilo treba; pa sem bil malo pozen-bedak :alien1: -previdnost je na prvem mestu. Že leta se zavedam, da na zasneženih cestah ni prostora za naivnost in lahkomiselnost :krneki: . V Mirni peči sem srečal kar nekaj starih prijateljev: ptujski Milan z bratom in sinom, -bil je letos na ET-ju, prav tako tudi fant (?) iz kluba Raubritter-tudi z letošnjega ET-ja, pa Cvičkarja (?)sem spoznal in obljubil, da se bom javil, ko pridem domov.

Domov sem začel pot z dežjem, sneženje tokrat v nasprotno stran- Celje -Slovenske konjice in dež do Ptuja. V domačih krajih pa brez snega, rahlo sonce- na hitro sem skočil še na razgledni stolp in naredil par fotk :rolleyes: .

Užival sem danes v vožnji, kot vedno ko je vse "malo drugače".

Pa drugo leto spet v Mirni peči. :worship:

post-348-1206388907_thumb.jpg

post-348-1206388992_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljujem s slikami, dokler me ne boste "skinuli". :hmm:

Se hecam , ne bom dolgo težil... :xx:

post-348-1206389745_thumb.jpg

post-348-1206389809_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve še za Slavota, :yea1: Vanča :kva2: in ostale letošnje Et-borce :kva1: , da se ne pozabi na zimske zbore. :nono:

Pa saj je danes organizatorju uspel lep zimski zbor. Čestitam1 :worship: .

post-348-1206390186_thumb.jpg

post-348-1206390267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop slivie,to sm bil jst,sam,hudiča...Ti pa dans nism bil tut mal fovš,čeprov sm usekan na vožnjo z motorjm.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkiranje v celjskem krožišču :fredy: , zaradi slabe vidljivosti. :lol1:

post-348-1206390397_thumb.jpg

post-348-1206390616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 60 slik sem naredil danes :photo: . Se hecam - te so zadnje :slap: !!!

In seveda ne smem pozabiti na mojo lepo Prlekijo :kva1: , odeto v pomladne barve-slikano z razglednega stolpa na Gomili :eek: .

post-348-1206391218_thumb.jpg

post-348-1206391298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 60 slik sem naredil danes :photo: . Se hecam - te so zadnje :slap: !!!

In seveda ne smem pozabiti na mojo lepo Prlekijo :kva1: , odeto v pomladne barve-slikano z razglednega stolpa na Gomili :eek: .

pa ka si nej povedo ka bi šou s teof :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!