Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

Ker imajo že od nekdaj na Velikonočni ponedeljek, mislim da bi težko prestavl, kajti tega se ne da prestavt. Praznika namreč :alien1:

HALO, a noben ne bere mojih postov al samo poste nabijate. Tudi če bo v ponedeljek 1m snega bojo to naredil, kajti Velikonočnega ponedeljka se ne da prestavt. Napište peticijo Vatikanu za prestavitev praznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nas bo v ponedeljek kar dost ostalo doma.k... pa tako vreme :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALO, a noben ne bere mojih postov al samo poste nabijate. Tudi če bo v ponedeljek 1m snega bojo to naredil, kajti Velikonočnega ponedeljka se ne da prestavt. Napište peticijo Vatikanu za prestavitev praznika.

:worship: če jih bo pol manj kot lansko leto, jih še žmeraj lahko pride cca 1500-2000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tko iz previdnosti po načelu NNNP sem sanke prpravla, podmazala, d bo letel k šus v dolino, pa en dobr dolg ovink je tud vmes tko d se lohk mal pokolenčka :naughty: .....zadn zic je še frej, za vlečno silo nazaj v hrib :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dež jih bo vsaj polovico manj kot lani, če bo še mrzlo zraven jih ne bo tudi za tretjino ne, če bo pa sneg potem jih bo pa max 10% tistega kar je bilo lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRESTAVTTTTTTTT DATUMMMMM :headbang: :headbang: :headbang:

..ja,nazaj na gregorijanskega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRESTAVTTTTTTTT DATUMMMMM :headbang: :headbang: :headbang:

....ja,ja kr za ene par let,bi rad bil mal mlajši.....

....da ne bom čist off,mene tam bo NE.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh brezveze vse skup. Lohk bi tole žegnanje prestavli na prvo ali drugo soboto če bo lepo vreme. Tut če je praznik v ponedeljek, še vedno bi lahko žegnanje prestavli pa potem žegnali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodek je namenjen le pravim katoliškim fundamentalistom. Zveličanje je zajamčeno tudi na poti tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodek je namenjen le pravim katoliškim fundamentalistom. Zveličanje je zajamčeno tudi na poti tja.

Dobr si tole napisal :worship: :worship:

Za vse ostale pa: žegnanj bo v aprilu in maju še tolk, da boste lahko še dobr mokri. Mogoče vam je pa predaleč se vozit drugam :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceste so solili, kaj sol naredi kromu pa se ve... Pa aluminiju tudi, da ne bo preveč kritik čez krombajkerje. Mora biti en fajn dež, da spere ta shit dol s cest.

Aja, verjetno me ne bo. Prekleti sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če je to blagoslov motoristov bomo pa tokrat z avto tja pršli pa čelado s sabo!!! .) Motor pa kdaj drugič požegnamo!

Čeprov mam letne gume gor na avtu - mam pa 4WD - bom že nekak pršu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, tale sneg je čist pokvaril vse!! :headbang: sj če maš bliz, lohk zraven motorja hodiš, če si pa iz lj, bi bla pa mal dolga! a vela tut to, če daš motor na prikolico? :whistle: se vidmo kdaj drugič, na velikonočni ponedeljek žal ne :angry:

Popravljeno . Popravil Sharky_dc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vozt se za Božič pa še za Veliko noč - to pa res ne gre :grrr

...al pa!?!? :hmm: :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vozt se za Božič pa še za Veliko noč - to pa res ne gre :grrr

...al pa!?!? :hmm: :hmm: :hmm:

Jst bi rad VSEM bikerjem in bikercam zaželel prijetno barvanje pirhov in srečen Božič :slap:

P.S.: me zanima, koliko ljudi bo prišlo v Mirno Peč....upam, da bojo fotke na oglasni deski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!