Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

Sam res.. zaenkrat napoved ni preveč obetavna za nas k mamo 100km v eno smer.. :unsure:

mene enmal skrbi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti k niste aborigini, pridete en tedn prej dokler je še vreme kokr tolk in se utaborite kje v bližini, v pondelk pa odkidamo sneg okol cerkve in pririnemo zverine :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti k niste aborigini, pridete en tedn prej dokler je še vreme kokr tolk in se utaborite kje v bližini, v pondelk pa odkidamo sneg okol cerkve in pririnemo zverine :naughty: .

:kva1: utaborimo :cry: nas nebi rajši k sebi povabla O:-) :P

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: utaborimo :cry: nas nebi rajši k sebi povabla O:-) :P

Ja sj bi, sm vas je toooolk velik :eek: , sj neki placa mam, sm pr takem številu bo zgledal pa kt d mam zavetišče za motoriste :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdaj to, naval žegnov in špricanj z vodico?

Pa vsako leto več mrtvih motoristov. Si mislim, nekaj mora biti narobe v sistemu Božjega načrta?!

Al je pač to namen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da ta varianta obstaja :unsure:

Tud men bi se prlegl.....še posebej, ker ma komarček še skor brez profila obutev :whistle: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdaj to, naval žegnov in špricanj z vodico?

Pa vsako leto več mrtvih motoristov. Si mislim, nekaj mora biti narobe v sistemu Božjega načrta?!

Al je pač to namen?

mogoče je žegnana voda iz pipe? :whistle: pol pa ni pravga učinka :lol: bog ne prenese goljufanja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo sneg pridem. Za šank seveda ne u cirku.

Popravljeno . Popravil Rok1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravite verige :evilgrin:

Žal smo proti vremenu nemočni. Čeprav se bo verjetno našlo nekaj "all-weather" norcev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hja, mislim da vam hoče UnaTmGor neki povedat... če boste razumeli pa ne vem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadja info neposredno od organizatorja je, da žegen bo v vsakem primeru, nobenga prestavljanja, pa če gnile žabe z neba padajo :grim ....tapravi se bodo(bomo :rolleyes: ) že potrudil prit :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadja info neposredno od organizatorja je, da žegen bo v vsakem primeru, nobenga prestavljanja, pa če gnile žabe z neba padajo :grim ....tapravi se bodo(bomo :rolleyes: ) že potrudil prit :krneki: .

lahko teb, k mas sam neki 10 al 100 metrov do tja :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko teb, k mas sam neki 10 al 100 metrov do tja :P ...

Hehehehe....hehe...hehe...he :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: prednost domačega terena se reče temu :D .....postav se pred čebulo pa se zjokej :evilgrin: .....sj ne no,sm en malček sem zlobna pa žleht O:-) ....sj kokr vidm ti tud nimaš prov daleč, moja razdalja x 10, bo pač treba mal več snega odmetat :evilgrin: , pa sj bo šlo, če ne bomo pa porinl ne :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe....hehe...hehe...he :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: prednost domačega terena se reče temu :D .....postav se pred čebulo pa se zjokej :evilgrin: .....sj ne no,sm en malček sem zlobna pa žleht O:-) ....sj kokr vidm ti tud nimaš prov daleč, moja razdalja x 10, bo pač treba mal več snega odmetat :evilgrin: , pa sj bo šlo, če ne bomo pa porinl ne :P .

Hja, a se najde kakšna tolažilna beseda, tud za mojo kilometrino :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, a se najde kakšna tolažilna beseda, tud za mojo kilometrino :? :D

Ma sj po moje na konc ne bo take panike z vremenom, je blo ene 2 al 3 leta nazaj isto tko kremežljavo, še zjutri je lil k iz škafa, napoved ni bla nč kj vzpodbudna, pa je pol k je blo treba kr zdržal....tko d sj bo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: ce bo lepo vreme bo spet gneca ni fora v masi ampak v druzenju motoristov spoznas nove ljudi debatiras zato jaz pridem tja pa lep pozdravcek :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če bom mal zabluzu zdele :wacko: .

S kolegom, oba sva iz Kranja, imava namen prit v Mirno Peč. A je še kakšen kandidat iz KR, da bi krenili skupaj? Če bo vreme primerno seveda :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če bom mal zabluzu zdele :wacko: .

S kolegom, oba sva iz Kranja, imava namen prit v Mirno Peč. A je še kakšen kandidat iz KR, da bi krenili skupaj? Če bo vreme primerno seveda :? .

Ko bos su mem zvrcn pa gremo skp !Seveda ce bo vreme :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!