Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Madonca sam pol pa zgleda da letijo tile policijski stroji, kot je povedal policaj je hitrost večkrat presegla 230 - 240 km/h.

...s helikopterjem bučko! :slap:

V bistvu je pa tako; En tak bedak naj prileti vate, pa te potem vprašam za primeren komentar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca sam pol pa zgleda da letijo tile policijski stroji, kot je povedal policaj je hitrost večkrat presegla 230 - 240 km/h.

na videu v prispevku je bil FJR z 1300 ccm in 140 km, v rokah treniranega policaja gre ziher (po števcu) 230-240 km/h.

avti z provido lahko brez večjih težav sledijo cbr 1000 RR lanski letnik če te še to zanima :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledijo ja, ampak je treba prej do njega prit :naughty:.

RR 3 sek do 100, Super šport avto pa 5 oz raje 6 sek do 100.

Ne vem kake pospeške imajo policijski Superbi.

Po mojem edino presenečenje, beri zaseda, pa še heli opazovanje in nastavljena ovira,

ob kateri mora zmanjšat.

na videu v prispevku je bil FJR z 1300 ccm in 140 km, v rokah treniranega policaja gre ziher (po števcu) 230-240 km/h.

avti z provido lahko brez večjih težav sledijo cbr 1000 RR lanski letnik če te še to zanima :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je celo na forumu...Novinarji so pa cist mem...objavijo "dirkanje" po ridah v ovinku, ja sej negre več ko 90 v tistem ovinku....bleh

Zakaj so ga pa lovili? Morilec, bančni ropar, terorist? Kaj če bi ga zabrisalo iz ovinka in bi čelno zarezal v nasproti vozeče vozilo? Aja, on bi bil kriv!!!! Razumem blokado, divjanja za njim pa ne!!! Nepopravljivi kavbojci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pozabljate, da se lahko z avtomobilom brez problema zaganjaš v rit motorju po ridah, z vsakim malo hitrejšim avtomobilom se lahko hitreje čez ovinke pelješ kot motorist...

Sicer pa tale 18 letnik je iz Borovnice in njegov cilj je bil, da se pelje do morja in nazaj brez tablic in da ga policija ne bo ujela. Poba nima nič v glavi, to kar je počel je povsem neumno in neodgovorno, takemu bi bilo potrebno zapleniti in sprešati motocikel.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lih brez problema pa že ne lovi avto motorista... smile.gif

Športen avto brez problema. Sem videl, kako je Ford Focus RS pometel z frajerji na Mobikrogu :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športen avto brez problema. Sem videl, kako je Ford Focus RS pometel z frajerji na Mobikrogu :)

razumem da navadne motorje :grim ... a Yamaho tud :?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste mogoče slišali kaj je novinar vprašal v zgoraj omenjenem prispevku policista? Kako ste ga ustavili (motorista, ki je divjal)? Ste ga ustrelili? rolleyes.gif

Seveda smo in ob tem je ostal zelo resen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist se je sam ustavu .

Ne odobravam njegovega dejanja ampak da nima možganov se ne strinjam kajti brez možganov bi prišu do Ljubljane z motorjem ali pa v krsti ker pa jih je imel se je ustavu.

Drugače obravnavo sem videl (peljal mimo) policaj pa je imel deauville in ne FJR tako da nevem kako bi ga dohitel fant je imel CBR 1000.

Drugače vsi kateri se vozijo na cesti med Črnim Kalom in Razdrtim vsaj enkrat stisnejo po gasu.

Kazen pa je taka kot je in če je država z zakoni presodila da za tak prekršek mora plačat 3000€ kaj ostali komentirate da je kazen premajhma mislim pa da mu bo to vzgojna da to ne bo več počel.

Naj gre to delat v Italijo kje bi plačal bolj mastno pa še motor bi mu zaplenili in pod prešo dali (to naredijo tudi za manjše prekške seveda če prekške ponavljaš)

Pa nehajte že enkrat moralizirat o prekških drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste mogoče slišali kaj je novinar vprašal v zgoraj omenjenem prispevku policista? Kako ste ga ustavili (motorista, ki je divjal)? Ste ga ustrelili? :rolleyes:

Biseri slovenskega novinarstva, juhej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so ga pa lovili? Morilec, bančni ropar, terorist? Kaj če bi ga zabrisalo iz ovinka in bi čelno zarezal v nasproti vozeče vozilo? Aja, on bi bil kriv!!!! Razumem blokado, divjanja za njim pa ne!!! Nepopravljivi kavbojci!

jaz sem imel že dvakrat to srečo da sem bežečemu prečkal pot. prvič je blo sred mesta, marica lovi mopedista, mopedist prleti vame na motorju, zavaliva se potleh, marica ugasne lučke in POBEGNE.

Drugič pa je dečko norel s očetovim avtom, in se na muletu izstrelil v morje. vmes mi je potolkel avto. policija se je takrat ustavila in začela postopek. . . .

Motorist se je sam ustavu .

Ne odobravam njegovega dejanja ampak da nima možganov se ne strinjam kajti brez možganov bi prišu do Ljubljane z motorjem ali pa v krsti ker pa jih je imel se je ustavu.

Drugače obravnavo sem videl (peljal mimo) policaj pa je imel deauville in ne FJR tako da nevem kako bi ga dohitel fant je imel CBR 1000.

da je 18letnik prepotenten pove da je mel cbr 1000 in se vozil brez vseh papirjev. da je možganski maloposestnež pove to, da ga je ulovil človek z deauvilom in da je s cbr 1000 vozil komaj u četrti. pa niti ne ne na ful. kao med begom.

v poprečju so letečmani zelo hitri. imajo dobre motorje in dobre treninge. v sedlu preživijo po osem ur na dan in ceste poznajo v piko. Da pa so samo šerifi, ti pove tak čalnek. na koncu pa še herojsko izpade. obup.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomotoma stisnil minus, hotel plus ... tko da - prištej dva + k oceni ;)

oh dear!! dramaaa! :D ocena=verry important to me :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...s helikopterjem bučko! :slap:

V bistvu je pa tako; En tak bedak naj prileti vate, pa te potem vprašam za primeren komentar.

V prispevku je polcist omenil, da ga je pri tej hitrosti lovil z motorjem kar je tudi posebej povdaril ob vprašanju novinarja s čim ga je sledil, prav tako pa je bil v zraku tudi helikopter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj konec koncev sploh ni važno s čim so ga lovili in ulovili. Sem pa mnenja, da ga nekako ne bi bilo treba loviti na vse pretege z motorjem, če je bil v zraku tudi helikopter. Saj ga niti registriral ni, lepo bi se peljali nad njim, nekje bi že ustavil. Tam pa -hop Cefizelj. Je bila kar velika verjetnost, da koga zbije s svojim bežanjem pred roko zakona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj konec koncev sploh ni važno s čim so ga lovili in ulovili. Sem pa mnenja, da ga nekako ne bi bilo treba loviti na vse pretege z motorjem, če je bil v zraku tudi helikopter. Saj ga niti registriral ni, lepo bi se peljali nad njim, nekje bi že ustavil. Tam pa -hop Cefizelj. Je bila kar velika verjetnost, da koga zbije s svojim bežanjem pred roko zakona.

Tudi to se bodo počasi naučili! POtem bo pa kot v ameriških reality-tv-policija posnetkih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj konec koncev sploh ni važno s čim so ga lovili in ulovili. Sem pa mnenja, da ga nekako ne bi bilo treba loviti na vse pretege z motorjem, če je bil v zraku tudi helikopter. Saj ga niti registriral ni, lepo bi se peljali nad njim, nekje bi že ustavil. Tam pa -hop Cefizelj. Je bila kar velika verjetnost, da koga zbije s svojim bežanjem pred roko zakona.

:OK: pa nekaj mrtvih upokojencev zaradi strahu ,ko se helikopter parkira pred blok, pa čaka na patrulje...al pa pride fotr iz hiše pa reče : ja mulc, pa kaj si boš še zmislil imeti, ne palčkaj, nimam toliko denarja...kar nazaj ga pelji...kdo bo pa to tankal...stric?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: pa nekaj mrtvih upokojencev zaradi strahu ,ko se helikopter parkira pred blok, pa čaka na patrulje...al pa pride fotr iz hiše pa reče : ja mulc, pa kaj si boš še zmislil imeti, ne palčkaj, nimam toliko denarja...kar nazaj ga pelji...kdo bo pa to tankal...stric?

LSD?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men ni logicno,zakaj bi dali motor v preso?? Okej,da ga zaplenijo razumem,samo v preso pa ne vidim poante. Itak,ce bo kdorkol hotu imet motor,jih je naprodaj ogromno. Mar bi ga prodal in dal denar npr za soco :) Pol pa spresajo motor/avto,k da je on kriv :( Itak motor "dela" samo tisto kar voznik od njega zahteva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!