Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

js sem slisal da nesreco preiskujejo tudi kriminalisti..

 

Preveč slišiš. Bi lahko razložil, kako preiskujejo prometno nesrečo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ves kako je,en je slisal od prijatelja kateri je slisal od soseda itd..za namerno povzrocitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je je, lahko dej tudi chuck norris pride preiskovat.

 

Še vedno je pa tako da umrl bo tisti ki vozi "normalno" tisti divjaki ki mislijo da je cesta dirkališče jo pa vedno odnesejo brez posledic.

 

 

Voznik avta ja pa tam obračal ker je v luki kjer dela pozabil službeno kartico  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej, starši nebi nikoli smeli preživet otrok nasplošno... tako je pa še mnogo huje. :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarju bi moral pa nekdo jajca prav na počas potrgat za tak naslov!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih se je en mladenic na kalu z R1 ulegu. se ob 11h na omv pozdrav.... :(

po pameti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreč z motorji je veliko, malo spremljan spin in če je sončno vreme so vsaj 3 nesreče z motorji dnevno. Koliko je še raznih zdrsov, ki niso nikjer omenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreč z motorji je veliko, malo spremljan spin in če je sončno vreme so vsaj 3 nesreče z motorji dnevno. Koliko je še raznih zdrsov, ki niso nikjer omenjeni.

 

 

WOT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko take berem se mi tlak dvigne do plafona. Bemti, a je res tako tezmo razumet, da alkohol pa avto/motor/itd ne gredo skupaj!!!

Za moje pojme to ni vec prometna nesreca ampak umor. In to premisljen!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih se je en mladenic na kalu z R1 ulegu. se ob 11h na omv pozdrav.... :(

po pameti!

 

Te dni po Slovenii poteka košnja obcestnih travnatih delov tistega 1metra kolikor je pač od darsa.

 

Včeraj sem naletel na veliko traktorjev brez označb da kej kosijo, zato previdno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni po Slovenii poteka košnja obcestnih travnatih delov tistega 1metra kolikor je pač od darsa.

Včeraj sem naletel na veliko traktorjev brez označb da kej kosijo, zato previdno !

Da nisi spregledal tisto malo tablo na kateri pise kosnja naslednjih 10 km? Jest sm jih kr nekej vidu vceraj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi spregledal tisto malo tablo na kateri pise kosnja naslednjih 10 km? Jest sm jih kr nekej vidu vceraj..

 

ne sej večina je bilo označeno, ene 3x sem naletel na traktor brez označbe, na srečo vozim dovolj umirjeno in se uspem ustavit, če bi priletel 200+ pa ne vem kako bi bilo.

 

Da o tistih ki z nahrbtnimi kosilnicami kosijo okoli niti ne govorim na črnem kalu so leteli kamnji po meni zaradi njega..  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zavohaš sveže košeno travo, takoj zmanjšat in bit previden, kljub temu, da ni znaka

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zavohaš sveže košeno travo, takoj zmanjšat in bit previden, kljub temu, da ni znaka

:krneki:

Tega se zavedam. Lihkar na vikiju veselo z nahrbtno kosijo znakov pa nikjer. Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se zavedam. Lihkar na vikiju veselo z nahrbtno kosijo znakov pa nikjer.

Nehi jamrat, pejt jim pomagat, da bojo prej fertik pa bo mer. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zavohaš sveže košeno travo, takoj zmanjšat in bit previden, kljub temu, da ni znaka

 

:krneki:

ravno tako, če zavohaš nafto ... me je že nekajkrat rešilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zavohaš sveže košeno travo, takoj zmanjšat in bit previden, kljub temu, da ni znaka

 

:krneki:

za Konopljo to tudi velja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AC oglasni tabli piše "don´t drink and drive" dobro bi blo pa še dopisat"just smoke and fly".

Hočem pa rečt, da se kr mal norca delajo iz nas s temi obvestili. Da je pa luknja, ki je smrtno nevarna v tunelu Jasovnik - smer Lj, pa nikjer ne piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Konopljo to tudi velja? :)

tut ja ... lohka se je kakšn đanki kolesar ravno pred tabo pelju, pa ga lahko srečaš za ovinkom :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehi jamrat, pejt jim pomagat, da bojo prej fertik pa bo mer. :smoke:

 

Lahko pridejo oni meni njive kosit  :grim

 

za Konopljo to tudi velja? :)

 

Konopljo moreš čimprej prodat da se rešiš dokazov pa da nov motor kupiš ali pa vsaj opremo  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!