Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Bil zraven nudil prvo pomoč ampak može je šel in to resno brezveze  zabrenzal je na polno z prednjo zavoro verjetno se je za trenutek izgubil in ko je videl avto pred seboj se je vsedel na ročico in mu je spodneslo prvo kolo ter udaril direktno z obrazom na cesto imel je jet čelado vozil je varadero 1000

če bi imel integralno bi verjetno ostalo z odrgninami in mogoče kaj zlomnjenega vendar ne z smrtjo.

sožalje družini in bližnjim.

http://m.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/smrtno-ponesreceni-motorist-je-bil-nogometni-vratar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj se je 25. letni Avstrijec, https://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-nesrecah-v-trenti-in-pri-zagorju-umrla-motorista/371351

ki je vozil v skupini, smrtno ponesrečil ravno na tem ovinku. Smer Trenta - Vršič. Kolegi so mu že postavili malo znamenje.

 

https://www.google.si/maps/@46.3758893,13.7442599,3a,75y,103.14h,79.31t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4o-fx2BKjnHbmoiuhIrfDA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=sl

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Berta se poslovimo jutri v SREDO 19.08.2015 ob 17 uri.

Motoristi se zbiramo pri trgovini Hofer uro prej.

 

Velenjčan, Berto Camlek ki se je rodil 30. aprila leta 1970, se je že pred leti zapisal motociklizmu, v katerem je bil eden od najhitrejših Slovencev. Njegovi začetki iz rane mladosti začenjajo v letih 1990-1992 kjer je začel z prikoličarjem po stopinjah očeta Huberta Camleka, ki je tudi bil državni prvak v razredu prikolic pred letom 73,74,75. Leta 1977 tudi športnik občine Velenje.

Berto je naninzal več zmag ter naslovov za državno prvenstvo in alpsko-jadransko prvenstvo, preizkusil pa se je tudi na dirkah za svetovno prvenstvo v razredu superbike

Pošiljam nekaj največjih Bertovih rezultatov z dirk DP, Alpe Adria in SP.

-       6x državni prvak v razredu superbike (1996, 1997, 2004, 2005, 2006, 2007)

-       1x državni prvak v razredu superstock (2008)

-       v sezonah 2001, 2004 in 2006 je odpeljal skupno osem dirk SP v razredu superbike (2004 si je na dirkališču v Magny Coursu s 15. mestom privozil prvo točko med svetovno elito)

-       več lovorik je osvojil tudi v alpsko-jadranskem prvenstvu (Alpe Adria)

            AA CHD Superbike; (1996,1997,2004,2005,2006,2007)

            AA STK 1000; (2008)

-       Njegova zadnja zmaga letos junija na dirki na Grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem v okolici Dolenje Trebuše šel mimo nesreče, udeležena motorist in os. vozilo.

Bil je tudi rešilec in policija.

Če sem prav videl, je bil motor "stisnjen" med avto in ograjo.

Ko sem vprašal tam prisotnega motorista, je rekel, da s poškodovanim motoristom ni hudega.

Ve kdo kaj več ?

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da se je danes smrtno ponesrečil motorist na moto dirki v brnu .... gre se za zastnika moto trgovine in servisa motornih koles v naši okolice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da se je danes smrtno ponesrečil motorist na moto dirki v brnu .... gre se za zastnika moto trgovine in servisa motornih koles v naši okolice. 

 

mislim, da se je danes smrtno ponesrečil motorist na moto dirki v brnu .... gre se za zastnika moto trgovine in servisa motornih koles v naši okolice. 

igor slemenik..yahosuka racing team..R.I.P Legenda!,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo s kolegi ravno bli na panoniji, ko je zazvonil telefon in je bila sporocena zalostna vest. ni nas hobi prevec nedolzna zadeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:/ A ni on že drugi v kratkem ki je na pisti podlegel?

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,pa je spet en motorist odšel v večna lovišča,okrog 17 ure pri Ig-u,zaradi neprilagojene hitrosti je izgubil nadzor nad motorjem in trčil v nasproti vozeči avto.

Počivaj v miru kolega.

Sam spet ne morem mimo tega,kaj vse sem danes videl na furi od Izole do Lj,pa naprej proti Kr.Gori,čez Vršič,Bovec,proti Novi Gorici(na tem odseku ogromno neprištevnih motoristov),v glavnem,še malo jih umre,glede na to,kako eni izzivajo Matildo.

Popravljeno . Popravil kitekatus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Hradeckega avtomobilist trčil v motoristko zaradi prekratke varnostne razdalje in uporabe mobitela med vožnjo. Tako piše v policijskem poročilu. Fantje so bili res korektni!

 

Moja boljša polovica jo je odnesla brez najmanjše praske, njen GS pa z veelikimi praskami in zlomi.

Popravljeno . Popravil THOMPSON
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,pa je spet en motorist odšel v večna lovišča,okrog 17 ure pri Ig-u,zaradi neprilagojene hitrosti je izgubil nadzor nad motorjem in trčil v nasproti vozeči avto.

Počivaj v miru kolega.

Sam spet ne morem mimo tega,kaj vse sem danes videl na furi od Izole do Lj,pa naprej proti Kr.Gori,čez Vršič,Bovec,proti Novi Gorici(na tem odseku ogromno neprištevnih motoristov),v glavnem,še malo jih umre,glede na to,kako eni izzivajo Matildo.

 

Res je, sveče gorijo, naj počiva.

Je pa ta ovinek in naslednji videti nedolžen, ga moraš pa kar založit.

Paste ko vozite z Iga na Kurešček in naprej proti Robu, ker domorodci kar dobro sekajo ovinke, jaz stalno pazim saj imam stalno pred učmi kamerata, ki priprlje na enoslednem vozilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sveče gorijo, naj počiva.

Je pa ta ovinek in naslednji videti nedolžen, ga moraš pa kar založit.

Paste ko vozite z Iga na Kurešček in naprej proti Robu, ker domorodci kar dobro sekajo ovinke, jaz stalno pazim saj imam stalno pred učmi kamerata, ki priprlje na enoslednem vozilu.

6. 9. 2015 ob 16.45 se je na lokalni cesti med Igom in Kureščkom zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom. 25-letni voznik motornega kolesa je vozil po lokalni cesti izven naselja Ig, iz smeri Iga proti Kureščku. Pri tem je zaradi neprilagojene hitrosti vožnje v desnem nepreglednem ovinku po klancu navzdol izgubil oblast nad motornim kolesom in padel na bok ter drsel na nasprotno smerno vozišče, kjer je trčil v prednji del osebnega avtomobila, ki ga je v tistem trenutku iz nasprotne smeri pravilno pripeljal 61-letni voznik. Voznik motornega kolesa je bil tako hudo telesno poškodovan, da je umrl na kraju prometne nesreče.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!