Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

1919347_10207808438001951_4197531006331367495_n.jpg

12042725_10207808438601966_8637874099268810565_n.jpg

12938315_10207808437881948_1853322981788162671_n.jpg

0330Smrtna2-700.jpg

http://www.vecer.com/motoristi-ze-umirajo-sezona-pa-se-sele-pricenja-6203387

Dirkač Igor Jerman je prepričan, da bi bilo nesreč manj tudi, če bi v Sloveniji imeli dirkališče. A so po njegovih izkušnjah vozniki športnih motorjev, s katerimi pogosto pride do prehitre vožnje, le ena od skupin motoristov, ki botrujejo nesrečam. Druga skupina so vozniki skuterjev, ki so običajno mlajši, vozijo bolj adrenalinsko, na cesto pa se odpravijo s slabo opremo. Vse več je tudi starejših moških, ki si kupijo dober, težji motor, a nimajo dovolj izkušenj, da bi ga obvladali.

01490042F-700.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24-letni voznik tovornjaka zaprl pot motoristu. Po trčenju motorist umrl na kraju nesreče

 

 
 
 
Velikost pisave

Slovenska Bistrica, 31.03.2016, 21:40 | V.L.

 

Na cesti Slovenska Bistrica - Oplotnica sta trčila voznik tovornega vozila in motorist, ki je poškodbam podlegel na kraju nesreče. 24-letni voznik tovornjaka se je vključeval na prednostno regionalno cesto in ni pustil mimo vseh vozil. Zaprl je pot motoristu, ki je kljub zaviranju trčil v desno bočno stran tovornjaka.

 

Okoli 15.10 se je zgodila prometna nesreča na cesti Slovenska Bistrica - Oplotnica, ki se je končala tragično. Trčila sta voznik tovornega vozila in motorist, ki pa je podlegel poškodbam na kraju nesreče. 

Policisti so z ogledom, ki sta se ga udeležila tudi preiskovalni sodnik in državna tožilka ter z zbiranjem obvestil ugotovili, da se je prometna nesreča zgodila, ko se je 24-letni državljan Slovenije s tovornim vozilom vključeval na prednostno regionalno cesto in ni pustil mimo vseh vozil, ki so vozila po prometnem pasu, na katerega se je vključeval, je pojasnil tiskovni predstavnik Policijske uprave Maribor Bojan Kitel.

S svojim vozilom je zaprl pot motoristu, ki je pripeljal z njegove desne strani, in sicer iz smeri Oplotnice v smeri Slovenske Bistrice. Motorist je kljub zaviranju trčil s sprednjim čelnim delom v desno bočno stran kabine tovornega vozila. Po trčenju je motorno kolo odbilo v desno, preko bankine v obcestni jarek, kjer je obležalo. Voznik je po trčenju obležal na travnati površini ob vozišču. Umrl je na kraju nesreče.

Policisti bodo na Okrožno državno tožilstvo v Mariboru zoper voznika tovornega avtomobila podali kazensko ovadbo zaradi utemeljenega suma, da je storil kaznivo dejanje povzročitev prometne nesreče s smrtnim izidom.

Že tretja smrtna žrtev na slovenskih cestah med motoristi v štirih dneh

Včeraj je umrl motorist pri Pesnici, potem ko je zaradi neprilagojene hitrosti padel po vozišču in trčil v kovinski drog prometnega znaka. V ponedeljek pa je domnevno na poti domov z blagoslova motoristov v Mirni Peči pri Litiji umrl 59-letni motorist.

 

Prenesi v

 
 
Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

24-letni voznik tovornjaka zaprl pot motoristu. Po trčenju motorist umrl na kraju nesreče

 

 
 
 
Velikost pisave

Slovenska Bistrica, 31.03.2016, 21:40 | V.L.

 

Na cesti Slovenska Bistrica - Oplotnica sta trčila voznik tovornega vozila in motorist, ki je poškodbam podlegel na kraju nesreče. 24-letni voznik tovornjaka se je vključeval na prednostno regionalno cesto in ni pustil mimo vseh vozil. Zaprl je pot motoristu, ki je kljub zaviranju trčil v desno bočno stran tovornjaka.

 

Okoli 15.10 se je zgodila prometna nesreča na cesti Slovenska Bistrica - Oplotnica, ki se je končala tragično. Trčila sta voznik tovornega vozila in motorist, ki pa je podlegel poškodbam na kraju nesreče. 

Policisti so z ogledom, ki sta se ga udeležila tudi preiskovalni sodnik in državna tožilka ter z zbiranjem obvestil ugotovili, da se je prometna nesreča zgodila, ko se je 24-letni državljan Slovenije s tovornim vozilom vključeval na prednostno regionalno cesto in ni pustil mimo vseh vozil, ki so vozila po prometnem pasu, na katerega se je vključeval, je pojasnil tiskovni predstavnik Policijske uprave Maribor Bojan Kitel.

S svojim vozilom je zaprl pot motoristu, ki je pripeljal z njegove desne strani, in sicer iz smeri Oplotnice v smeri Slovenske Bistrice. Motorist je kljub zaviranju trčil s sprednjim čelnim delom v desno bočno stran kabine tovornega vozila. Po trčenju je motorno kolo odbilo v desno, preko bankine v obcestni jarek, kjer je obležalo. Voznik je po trčenju obležal na travnati površini ob vozišču. Umrl je na kraju nesreče.

Policisti bodo na Okrožno državno tožilstvo v Mariboru zoper voznika tovornega avtomobila podali kazensko ovadbo zaradi utemeljenega suma, da je storil kaznivo dejanje povzročitev prometne nesreče s smrtnim izidom.

Že tretja smrtna žrtev na slovenskih cestah med motoristi v štirih dneh

Včeraj je umrl motorist pri Pesnici, potem ko je zaradi neprilagojene hitrosti padel po vozišču in trčil v kovinski drog prometnega znaka. V ponedeljek pa je domnevno na poti domov z blagoslova motoristov v Mirni Peči pri Litiji umrl 59-letni motorist.

 

Prenesi v

 
 

 

12910794_1727033410871000_363841489_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si jo odnesu,svaka čast,glede na to,da si bil na bombniku oblečen,kot na biciklu:P

Srna pa R.I.P.:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, solorider pravi:

2.4.- boš pa novo storijo povedal  :)

No.. Ce se je iz tega hecal pol pa ne vem no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

@Bear ,moja nočna mora:mad:, dobr si jo odnesu:P, je pa zanimivo, da na zavarovanje nikol nism niti pomislil, na avtu mam to "pod obvezno"

zadnič, ko sm se vračal z Jadranke, normalno skozi :kmet:2 rojstni kraj, malo izven , takoj za Gorenjem, srnjak večji od krave s parom srnic, posral sm se:blush:, in smo se peljali proti domu krepko pod omejitvam z takimi:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem prjatlom z motorji sem prinesel neke piščalke, ki se prilimajo na motor in delajo na prepih. Baje oddajajo neke visoke zvoke, ki odganjajo divjad. Tudi svojo sem šenkal in ostal brez. Ali kdo ve kaj več o tem, ali zadeva resnično deluje? Stane par evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Igi Pop pravi:

Vsem prjatlom z motorji sem prinesel neke piščalke, ki se prilimajo na motor in delajo na prepih. Baje oddajajo neke visoke zvoke, ki odganjajo divjad. Tudi svojo sem šenkal in ostal brez. Ali kdo ve kaj več o tem, ali zadeva resnično deluje? Stane par evrov.

Jaz sem to kupil v Luisu in imel namontirano na GSA srn in divjadi ni bilo ,ali je to naključje ali je pa res kaj na tem .

DSC00020.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi to imel nalepljeno na skuterju in iz izkušenj povem,da ne deluje.Zajec mi je skočil direktno pod kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je bistvena dilema. Jaz sem ostal brez piščalk pa sem zaenkrat tudi imel srečo in nisem srečal kakšne divjadi. A dela ali ne dela?:hmm:Če se prav spomnim so jih imeli v Conrado po 3-4 eure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Igi Pop pravi:

Sej to je bistvena dilema. Jaz sem ostal brez piščalk pa sem zaenkrat tudi imel srečo in nisem srečal kakšne divjadi. A dela ali ne dela?:hmm:Če se prav spomnim so jih imeli v Conrado po 3-4 eure.

Resno ...nimam pojma,mel in nikoli srečal divjadi ,kot pravim ,naključje ali pa dela  ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na Črnem kalu videl eno belo raketo speštano skozi ograjo, tik ob kafani. Kaj je bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!