Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Kmalu bo že za cel avtobus mrtvih motoristov letos... Za dva velika kombija jih je pa že sedaj :krneki:

Al pa za skoraj 8 osebnih avtomobilov ... seveda takih ,da jih po pet notri sedi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Sami angelčki z sijajem nad glavo. Skor ne verjamem, da ste ljudje. Vsi si zaslužite nalepko jaz vozim po predpisih :D .

Ali pa "Jaz vozim. Vsaj mislim, da."

Verjetno tisti k niso angelčki niso na motosvetu :lol1:

Smo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 na uro, naselje, štanga prirejena za pretep, križišča, polna črta. Kaj tukaj ni jasnega. Video pove vse. Za moje pojme je to poskus naklepnega umora. Tip ni bil pijan in je bila hitrost vožnje stvar njegove odločitve. Po moje bi morala kazen bit 3 leta prepoved vožnje A kategorije, Motor na javno dražbo, izkupiček soči, nekaj denarja, in obvezno delo z žrtvami prometnih nesreč v soči. Zapor in denarna kazen po moje delata preveč škode da bi bila vzgojna. Iz človeka naredi socialca ali pa kriminalca... Če bi bil pa naci bi ob satelitskem cestninjenju uvedel še obvezno ugradnjo tahografa za vse ki so redni prekrškarji. Tako kot veliko vas se strinjam da so omejitve mnogokje prenizko postavljene ampak 150 na uro v tako nepredvidljivem okolju kot je gosto poseljeno območje... karkoli bi se zgodilo nebi bila nesreča ampak precej pričakovan rezultat. Kazen ni v $$ ampak v času. Vsi imamo 24ur na dan, in tu smo vsi enaki. če ti nekdo vzame po 4 ure na dan za celo leto bi najbrž podobno bolelo vsakega. Mogoče bi pa kdo kaj zvedel o junakih sive kronike.

Eh ja ... če bi bil pijan, bi bila hitrost posledica pijače, ne pa njegove trezne odločitve. Dejmo raj pijani gont ...

Maš, prav. Počnejo bolj pametne stvari. Verjetno si to mislu :hmm: :evilgrin: .

Seveda. ker se je brezveze pregovarjat s svetniki kle. :D

PS: pozdrav srebrnemu oz. sivemu goldwingu, danes okoli 9ih dopoldne, relacija Velike Lašče - Ribnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 na uro, naselje, štanga prirejena za pretep, križišča, polna črta. Kaj tukaj ni jasnega. Video pove vse. Za moje pojme je to poskus naklepnega umora. Tip ni bil pijan in je bila hitrost vožnje stvar njegove odločitve. Po moje bi morala kazen bit 3 leta prepoved vožnje A kategorije, Motor na javno dražbo, izkupiček soči, nekaj denarja, in obvezno delo z žrtvami prometnih nesreč v soči. Zapor in denarna kazen po moje delata preveč škode da bi bila vzgojna. Iz človeka naredi socialca ali pa kriminalca... Če bi bil pa naci bi ob satelitskem cestninjenju uvedel še obvezno ugradnjo tahografa za vse ki so redni prekrškarji. Tako kot veliko vas se strinjam da so omejitve mnogokje prenizko postavljene ampak 150 na uro v tako nepredvidljivem okolju kot je gosto poseljeno območje... karkoli bi se zgodilo nebi bila nesreča ampak precej pričakovan rezultat. Kazen ni v $$ ampak v času. Vsi imamo 24ur na dan, in tu smo vsi enaki. če ti nekdo vzame po 4 ure na dan za celo leto bi najbrž podobno bolelo vsakega. Mogoče bi pa kdo kaj zvedel o junakih sive kronike.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/kavboj-na-motorju.html

ste videli aluminjaste kufre na 7-ci.. dobra..

pomoje je bil kak tujec na popotovanju okrog sveta, pa je podaljšal trip za dva meseca in mu je registracija potekla :lol1:

ps: bežal pa je pred Brumerjevimi nasveti :krneki: brez zamere Brumči

Popravljeno . Popravil _THUNDER_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze sploh debatirat o takih neumnostih. tahografe bi vi v motorje dajali pa nevem kaj. A se je kdo vprašal da gre motor mogoče preveč hitro ? Omejitve so na 90 km/h avtocesta 130 km/h motorji pa letijo 300 km/h. Pač če se kdo ubije se ubije jebat ga. Nej motorje zablokirajo na 130 km/h in na prometne znake naj montirajo senzorje da motor ne bo šu tam več kot 50 pa je stvar rešena. Dokler pa motorji šibajo 300 km/h ste pa lahko vsi sam tiho. Sam niti približno ne vozim po predpisih ampak po užitku in se mi jebe al me ustavijo al ne tko da mi 12.000 euru kazni ne pomaga. Če sam poznam cesto in vem da ni nobene stranske ceste ki bi pripeljala na glavno se pač peljem po filingu tam kjer ne poznam grem bol počasi. Zdej pa tist k vozi po predpisih se lahko pele tudi s tomos ctx-om al pa bt-jem k gresta oba dva mopeda tolk hitro kakor predpisi velevajo in tudi nič počasneje nebi pršu na cilj z njim kot z enim težkim motorjem. Če se vam fura po pravilih pejte pa si kupte skuterje. Vsake 2 km v tej kurčevi sloveniji je omejitev na 50 km/h. Se pravi zmečem do pete brzine in morm že žlajfat !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze sploh debatirat o takih neumnostih. tahografe bi vi v motorje dajali pa nevem kaj. A se je kdo vprašal da gre motor mogoče preveč hitro ? Omejitve so na 90 km/h avtocesta 130 km/h motorji pa letijo 300 km/h. Pač če se kdo ubije se ubije jebat ga. Nej motorje zablokirajo na 130 km/h in na prometne znake naj montirajo senzorje da motor ne bo šu tam več kot 50 pa je stvar rešena. Dokler pa motorji šibajo 300 km/h ste pa lahko vsi sam tiho. Sam niti približno ne vozim po predpisih ampak po užitku in se mi jebe al me ustavijo al ne tko da mi 12.000 euru kazni ne pomaga. Če sam poznam cesto in vem da ni nobene stranske ceste ki bi pripeljala na glavno se pač peljem po filingu tam kjer ne poznam grem bol počasi. Zdej pa tist k vozi po predpisih se lahko pele tudi s tomos ctx-om al pa bt-jem k gresta oba dva mopeda tolk hitro kakor predpisi velevajo in tudi nič počasneje nebi pršu na cilj z njim kot z enim težkim motorjem. Če se vam fura po pravilih pejte pa si kupte skuterje. Vsake 2 km v tej kurčevi sloveniji je omejitev na 50 km/h. Se pravi zmečem do pete brzine in morm že žlajfat !!!!!!

Tudi ti si definitivno zaslužiš nalepko "Jaz vozim po predpisih" :hmm: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kaki care ovi z kufri natovorjen ko da gre okol sveta, pa kuj 150 po naselju haha...care, če ga kdaj srečam mu dam za pir, dobro ga je teral ded z tako staro kanto :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kaki care ovi z kufri natovorjen ko da gre okol sveta, pa kuj 150 po naselju haha...care, če ga kdaj srečam mu dam za pir, dobro ga je teral ded z tako staro kanto :worship:

Še en kandidat za nalepko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti si definitivno zaslužiš nalepko "Jaz vozim po predpisih" :hmm: !

Očitno nisi zadost natančno prebral post. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi zadost natančno prebral post. :closedeyes:

Eh, to je bilo malo iz zajebancije, ker vsi vemo kak se vozi. (Brez zamere :beer2: )

Sam skoraj vsi, ki kao vozijo po predpisih vozijo litraše. Zakaj hudiča rabi litraša, če vozi po predpisih. Ma ga ni človeka v SLO, da bi vozu tak k vozjo v avtošoli, tj. recimo striktno po predpisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to je bilo malo iz zajebancije, ker vsi vemo kak se vozi. (Brez zamere :beer2: )

Sam skoraj vsi, ki kao vozijo po predpisih vozijo litraše. Zakaj hudiča rabi litraša, če vozi po predpisih. Ma ga ni človeka v SLO, da bi vozu tak k vozjo v avtošoli, tj. recimo striktno po predpisih.

Jaz vozim. Kaj pa zdaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to je bilo malo iz zajebancije, ker vsi vemo kak se vozi. (Brez zamere :beer2: )

Sam skoraj vsi, ki kao vozijo po predpisih vozijo litraše. Zakaj hudiča rabi litraša, če vozi po predpisih. Ma ga ni človeka v SLO, da bi vozu tak k vozjo v avtošoli, tj. recimo striktno po predpisih.

Sej če pa so pa naj si skuterje nabavijo pa še pr porabi bodo pršparali :lol1: Zakaj rabi litraša ? Glej tist k ma litraša in vozi po predpisih itak spi za balanco in če ma litraša mu ni treba tolk prestavljat tko da lahko še bol mirno spi :lol: zase vem če bi vozu po predpisih bi biu nevaren za druge udeležence v prometu tko da jaz se premikam tam okoli 110-120 to je nekako zame turistika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti dal nalepko :grim .

Lepo prosim :grim .

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej tist k ma litraša in vozi po predpisih itak spi za balanco in če ma litraša mu ni treba tolk prestavljat tko da lahko še bol mirno spi :lol:

Potemtakem nam še manjka en turbodizl motor. Bodo mel navora dovolj, torej ne bo potrebe po šaltanju :D . Če bi res hotla država nekaj naredit, bi prepovedala vse motorje in avtomobile, ki gredo preko 130. Sam boh ve zakaj jih dovolijo :hmm: , če pa je zadeva tako nevarna. Mogoče se pa le cel svet vrti okoli $, tako kot so nam starši dejali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: zaradi te nalepke so mi policaji že dvakrat pogledal skozi prste--in to v LJ...-radar!! :unsure: Tako ,da vi kr nabijite kaj pa kako--definitivno ne vozim po predpisih!! (KDO PA ŠE VOZI PO PREDPISIH???)Govorim za LJub...!!!

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz upoštevam mojo priredbo predpisov :rolleyes: Ok 50 čez naselje že, s tem se popolnoma strinjam, ampak 90 se pa ne bom peljal celo poto do morja, brez skrbi da ne, in mislim, da je na moji roki preveč prstov, da bi use porabil pri štetju forumašev, ki to počnejo.. Pa čeprav imamo sodeč po nekaterh temah tu na MSju same brezmadežne svetnike v naših vrstah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem nam še manjka en turbodizl motor. Bodo mel navora dovolj, torej ne bo potrebe po šaltanju :D . Če bi res hotla država nekaj naredit, bi prepovedala vse motorje in avtomobile, ki gredo preko 130. Sam boh ve zakaj jih dovolijo :hmm: , če pa je zadeva tako nevarna. Mogoče se pa le cel svet vrti okoli $, tako kot so nam starši dejali.

http://www.motosvet.com/neander-turbodiese...-motocikel.html

Že obstaja. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz upoštevam mojo priredbo predpisov :rolleyes: Ok 50 čez naselje že, s tem se popolnoma strinjam, ampak 90 se pa ne bom peljal celo poto do morja, brez skrbi da ne, in mislim, da je na moji roki preveč prstov, da bi use porabil pri štetju forumašev, ki to počnejo.. Pa čeprav imamo sodeč po nekaterh temah tu na MSju same brezmadežne svetnike v naših vrstah :)

jaz dam roko v ogenj da nea peleš čez naselje točno 50, ker je z cestakom to preprosto nemogoče...jaz se ponavadi pelem kakih 80-90 pa počivam z eno roko na kolenu in čakam kdaj bo konec strnjenega naselja, pol pa spet malo bolj človeška hitrost

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!