Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

andi, poglej kaj sem jaz citiral, tip je napisal post v smislu: logično da se je razbil ko je iz 125cc mlinčka šel na cestaka :headbang: ampak mi vemo da cvičkar ni vozil cestaka, avtor citiranega posta pa ne, in je kar po svoji kurji logiki sklepal da če se je že zaletel je pač moral voziti cestaka, ker verjetno spet po kurji logiki misli da se z drugimi motorji ni možno ponesrečiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem govoril s Cvičkotovo sestro Gaby. Cvičko se je začel prebujat, že reagira, odpre očke na pol in tudi roko malo stisne. Zavedanje se je začelo, navijam zanj in ....

Gaby mi je tudi rekla, da je razmišljala o odprtju samostojne teme, a se ni spravila zraven.

Moderatorji tega tudi niso sami naredili, zato bom temo za Cvičkota odprl jaz. Zasluži jo in upajmo, da bo se čimprej vanjo sam javil.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi, poglej kaj sem jaz citiral...

Imaš seveda popolnoma prav. Hotel sem komentirati samo trditev, da divjajo le cestarji in nihče drug, citirati bi moral njegov in ne tvoj post.

Se ti opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z dirkališčem ne rešuje problemov, edino bedni saško lahko dobi kakšen bedni glas več. Dve leti nazaj se je kolega ubil na Kočevski cesti, ko se je vračal iz grobnika......

Dirkališče ti še povdigne samozavest, in vsak "pravi " motorist bo priznal, da na motorju večkrat pozabi na varnost, ko te premami moč, brzina in zvok. 1000x sem si rekel, da ne bom več norel in tudi zdaj tako razmišljam, ko pa sem na motorju, pa vse to pozabim..... Za seboj imam več kot 200.000 prevoženih km in to skoraj vse na polno tudi na potovanjih (bed). Res da včasih ni bilo toliko prometa, pa smo se vozili še hitreje(mladost ludost gsxr1100r + šiberji, ror, ožje frtlajtunge 320 kmh+ itd.) in izgleda preživeli. Iz preventive sem šel raje na enduro (xt600e) in moram rečt, da je vseeno bolj varna od cestaka, čeprav sem imel na gasu zdnjih 10 let samo dve poziciji 0 ali ful gas (bed). Tudi sedaj ko imam supermoto ni nič drugače, in priznam, da ga še bolj tišim, in tudi zdajle ko to pišem, se samemu sebi zdim idiot, ko pa sedem na motor je vse pozabljeno. Voziti počasi sploh ne znam oz. mi ne predstavlja užitka, pa čeprav se uvrščam že bolj med strice kot v mladino. Igleda, da nam enim ni pomoči. Pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žlender o varnosti na slovenskih cestah Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče bo pa tale katastrofalna statistika le pripeljala do gradnje dirkališča

post-5391-1218470023_thumb.png

V Lipi že zbirajo podpise za gradnjo dirkališča.

to so gnile predvolilne fore ker je Saško nekje prebral da je pri nas cca 30.000 motoristov in rabi % da bo ostal v parlamentu

popravljam cca. 300.000 motoristov (imetnikov A kategorije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi, poglej kaj sem jaz citiral, tip je napisal post v smislu: logično da se je razbil ko je iz 125cc mlinčka šel na cestaka :headbang: ampak mi vemo da cvičkar ni vozil cestaka, avtor citiranega posta pa ne, in je kar po svoji kurji logiki sklepal da če se je že zaletel je pač moral voziti cestaka, ker verjetno spet po kurji logiki misli da se z drugimi motorji ni možno ponesrečiti

Sorci ce sm teb k si mal bl brihtn od kure stopu na zulj !Res je da nisem bil preprican ka j zdaj vozi ker ga z novim motorjem se nisem vidu (v postu to tud pise ce znas brat loh pa tud povecas ce slucajn ne vids).Res je se strinjam Xt res ni cestak in se opravicujem ker sem sliko sele kasnej vidu.

Se absolutno strinjam da se loh z vsakim tipom mopeda fentas (tud z skirco) ampak trenutna statistika kaze malo drugace!Zgol slucaj al smola :headbang:

Ne z cestakom enostavno ne mors vozt pocas pa se in nis ce se vozis kot endurasi bol po penzionisticno!Sicer je pa tko da nikol ne ves kje te caka pa tut ce si penzioner in kurje pameti kot pravs mam pa vseeno nekaj vec sanse da prezvim z tako vozno kot un k gre na polno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

analiza v naši črni kroniki pove marsikaj.... pa tudi današnji komentar od g. Žarka Hojnika v Delu je precej na mestu, morda marsikdo od nas ne bi želel prebrati da sta fanta tiščala preveč in da sta vozila vštric, ker sta pač dirkala... vse navedbe so napisane na podlagi dokazov in izjav prič...pa tudi da sta skupaj imela izpit za motor vsega pol leta.... ponavljam navedbe na podlagi dokazov...zaključke pa naj si vsak pri sebi naredi sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo malo pretehtat naslednjo teorijo: Po moje je motoristov divjakov premalo na cestah. Če bi jih bilo več bi jih lahko tudi predvideval. Tako pa naletiš na kamikazo enkrat na sezono precediš par krepkih skozi zobe in do jutri pozabiš. V bistvu bi blo treba tudi semaforje ukinit in podobne reči. Rezultat bi bil po moje katastrofalen kašne tri tedne, v tem času bi vsi začeli gledat v ogledala, in aktivno spremljat promet. tisti ki tega nebi bili sposobni bi pač šli na avtobuse, v mestih bi nastal absoluten kaos kar bi dalo več skuterjev in kolesarjev, boljši zrak, zaradi počasne vožnje pa manj nesreč s smrtnim izidom. Mpp bi imel več potnikov kar tudi ne bi bilo slabo. Za vzgled bi lahko vzeli turčijo ali egipt in podobno. Kjer vsi vozijo v organiziranem kaosu, vsi avti so malce potolčeni pa v treh tednih nisem slišal niti ene hupe.

Drugače pa živim ob kočevski cesti in vas po zvoku motorja najbrž že veliko poznam. noben mi ne bo reku da krši predpise za +20km/h če se mu motor vrti pri 10K+ obratih.

Če sem off topic... ignorirajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žlender bo kompetenten za kakršne koli komentarje šele takrat, ko bo namesto izdajanja maksimalno bebavih zgibank res naredil kej za preventivo. Zanimivo je, da na okrogli mizi vidiš policista Zajca, ki se zavzema za preventivo in preventivca Žlendra, ki se zavzema za represijo...

Ko bo Žlender začel opravljat svoje delo, bo njegova beseda tudi kej veljala, do takrat pa bo v mojih očeh čisto navaden parazit v državni upravi.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo malo pretehtat naslednjo teorijo: Po moje je motoristov divjakov premalo na cestah. Če bi jih bilo več bi jih lahko tudi predvideval. Tako pa naletiš na kamikazo enkrat na sezono precediš par krepkih skozi zobe in do jutri pozabiš. V bistvu bi blo treba tudi semaforje ukinit in podobne reči. Rezultat bi bil po moje katastrofalen kašne tri tedne, v tem času bi vsi začeli gledat v ogledala, in aktivno spremljat promet. tisti ki tega nebi bili sposobni bi pač šli na avtobuse, v mestih bi nastal absoluten kaos kar bi dalo več skuterjev in kolesarjev, boljši zrak, zaradi počasne vožnje pa manj nesreč s smrtnim izidom. Mpp bi imel več potnikov kar tudi ne bi bilo slabo. Za vzgled bi lahko vzeli turčijo ali egipt in podobno. Kjer vsi vozijo v organiziranem kaosu, vsi avti so malce potolčeni pa v treh tednih nisem slišal niti ene hupe.

Drugače pa živim ob kočevski cesti in vas po zvoku motorja najbrž že veliko poznam. noben mi ne bo reku da krši predpise za +20km/h če se mu motor vrti pri 10K+ obratih.

Če sem off topic... ignorirajte.

:eek: a ti to resno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vzgled bi lahko vzeli turčijo ali egipt in podobno. Kjer vsi vozijo v organiziranem kaosu, vsi avti so malce potolčeni pa v treh tednih nisem slišal niti ene hupe.

Verjemi mi, da si tega res ne želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nekateri to že počnejo

A.

pridite v Koper, so odpilili vse semaforje in delajo mega-krožišča in poka vsak dan, ker folk nima pojma o vožnji po krožnih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je poseben užitek vožnja v gatah ob rani jutranji, podkrepljena z zvedavimi in občudojočimi očmi vrstnikov, anede?? :headbang: http://uk.youtube.com/watch?v=EBUKlMzqBts Seveda se ti nikakor ne kurčiš....Chunga, upam da odrasteš. Cel......

omg chunga slaven si ... :D

no no grunf malo se umiri... te tvoji zvedavmi vrstniki smo bli jst kukec1 matex_46 in ex. reesko... ni treba bit nesramn... jst pa matex mava 600 SS kukec pa še zaenkrat mitota drka, tko da ni treba spet enih tvojih nesramnih ven metat, ker vemo kaj je motor in kaj zmore, res pa da chungo mal zanese. Ni pa treba bit nesramn ker ti nni noben nič naredu ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker vemo kaj je motor in kaj zmore, res pa da chungo mal zanese. Ni pa treba bit nesramn ker ti nni noben nič naredu ;)

Tud mte je "vedu" vse to, anede? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra ninja 636, rdečo-črno-bel kombinezon, ampak za letos ste se me rešli- sn "predelal" včeraj na golici sprednjo masko, in gume mam totalno hin, moj študentski finančni proračun pa je zaradi dopusta in raznih cpp kazni na dnu...tak da se vidimo drugo leto-- edino če s kakim drugim motorom letos vletim še parkrat .)

z jawabuso :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no grunf malo se umiri... te tvoji zvedavmi vrstniki smo bli jst kukec1 matex_46 in ex. reesko... ni treba bit nesramn... jst pa matex mava 600 SS kukec pa še zaenkrat mitota drka, tko da ni treba spet enih tvojih nesramnih ven metat, ker vemo kaj je motor in kaj zmore, res pa da chungo mal zanese. Ni pa treba bit nesramn ker ti nni noben nič naredu ;)

Ma daj ne nakladaj, piščanc. Pri enih pač zgleda, kot da imajo v lobanji - namesto tkiva in likvorja - natankano drisko in scanje ... Sori, ampak res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg chunga slaven si ... :D

no no grunf malo se umiri... te tvoji zvedavmi vrstniki smo bli jst kukec1 matex_46 in ex. reesko... ni treba bit nesramn... jst pa matex mava 600 SS kukec pa še zaenkrat mitota drka, tko da ni treba spet enih tvojih nesramnih ven metat, ker vemo kaj je motor in kaj zmore, res pa da chungo mal zanese. Ni pa treba bit nesramn ker ti nni noben nič naredu ;)

Ma, daj ne seri...........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg chunga slaven si ... :D

no no grunf malo se umiri... te tvoji zvedavmi vrstniki smo bli jst kukec1 matex_46 in ex. reesko... ni treba bit nesramn... jst pa matex mava 600 SS kukec pa še zaenkrat mitota drka, tko da ni treba spet enih tvojih nesramnih ven metat, ker vemo kaj je motor in kaj zmore, res pa da chungo mal zanese. Ni pa treba bit nesramn ker ti nni noben nič naredu ;)

Glej srček, me glih boli kurac za nastopače vašega kalibra. To je bilo samo na temo Chunginaga dojemanja motorizma kot adrenalinske stvari.....Seveda ti adrenalin nabije v kurac, če se na Kaoswakiju pelješ v gaticah :worship: .........Potem pa je potrebno kretenske zadeve še objavlja :winkiss: t.....Daj, peskovničar, ne da se mi več...... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je poseben užitek vožnja v gatah ob rani jutranji, podkrepljena z zvedavimi in občudojočimi očmi vrstnikov, anede?? :headbang: http://uk.youtube.com/watch?v=EBUKlMzqBts Seveda se ti nikakor ne kurčiš....Chunga, upam da odrasteš. Cel......

Priporočam resno zdravljenje!!!!!

V tejle glavi.......je nekaj HUDO narobe!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!